Filtreleri Temizle
Marka
Asus

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Soket Yapısı

AM5
AM4
TR5
Başka bir kelime deneyin

Bellek Türü

Başka bir kelime deneyin

Anakart Yapısı

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Yonga Seti (Chipset)

Başka bir kelime deneyin

M.2 Yuvası

Başka bir kelime deneyin

M.2 Yuvası Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Bellek Hızı

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Asus Anakart

için 240 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Asus Anakart

En büyük teknoloji devlerinden biri olan Asus, geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Bu da Asus’un, dünyanın her yerinden ve her yaştan kullanıcıyla ürünlerinin buluşmasını sağlıyor. Asus ürettiği akıllı telefon ve bilgisayarların yanı sıra anakart, klavye ve modem bilgisayar ve çevre birimleri gibi birbirinden farklı teknolojik ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Asus, son zamanlarda özellikle anakartları ile dikkatleri üzerine topluyor ve dünyanın en çok tercih edilen anakart üreticisi olarak tanımlanıyor. Varlığından çok fazla haberdar olmasak da anakartlar, bilgisayar bileşenleri arasında çok önemli bir yere sahip ürünlerdir. Anakart, bir bilgisayarın tüm parçalarını üzerinde barındıran ve bu parçalar arasında iletişimi sağlayan bir bilgisayar bileşenidir. Bilgisayarın kalbi olarak da tanımlanabilecek anakartlar, teknoloji geliştikçe daha hızlı ve donanımlı hale geliyor. Asus anakartlar, piyasadaki en popüler ve en donanımlı anakartlar olarak tanımlanıyor. Bu da onların yaygın şekilde kullanılmasını sağlıyor. 16 farklı tasarıma sahip yeni Asus anakart modelleri daha az güç tüketiyor, daha düşük ısılarda çalışıyor ve çok iyi bir performans sunmaya devam ediyor. Böylelikle Asus anakart kullananlar güç ve elektrik harcamalarından da tasarruf sağlıyor ve anakartın üstün teknolojisi sayesinde bilgisayarlar aşırı ısınma yaşamıyor. CPU ve anakartın kullanım ömrü de bu özellikler sayesinde uzuyor. Sizlere en iyi ve en hızlı bilgisayar performansını vadeden Asus anakart modellerini incelemek için ürün sayfasını ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgilere ve kullanıcıların bıraktığı yorumlara sayfamız üzerinden ulaşabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun anakart modellerini değerlendirebilirsiniz. Yorumlar sayesinde kullanıcıların deneyimlerinden haberdar olabilir ve ürünlerle ilgili farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Asus Anakart Özellikleri

Asus Anakart Özellikleri

Bilgisayarın en önemli parçalarından biri olan anakartlar, XT anakart, AT anakart, ATX anakart, BTX anakart olmak üzere 4 farklı kategoriye ayrılıyor. Farklı dönemlerde ve farklı ihtiyaçlar doğrultusunda piyasaya sürülen bu farklı anakart yapıları anakart boyutlarında, soket yapılarında, vida yerlerinde, port sayılarında ve panel bağlantı uçlarında birçok farklılıklara neden olur. Performans açısından piyasadaki en iddialı anakartlardan biri olan Asus anakartlar ise farklı anakart ve soket yapıları ile karşımıza çıkıyor. Asus anakart yapıları, Mini ATX, Micro ATX, ATX ve Extend ATX olarak 4 farkı gruba ayrılır. ATX Anakartlar, diğer anakartlardan farklı olarak daha fazla giriş ve çıkış bağlantılarına sahiptir. Böylelikle diğer anakart modellerine nazaran daha verimli ve daha hızlı bir çalışma imkanı sunar. Günümüzde en çok kullanılan anakart türleridir. ATX model anakartlar da kendi aralarında farklı kategorilere bölünür. Mini ATX Asus anakartlar, en küçük yapıdaki anakartlardır ve düşük güç tüketimi gerektiren sistemlerde kullanılırlar. Düşük güç gerektirdiği için bilgisayar kasası içerisinde yayılan ısı da oldukça az olur. Bu sayede özellikle dizüstü bilgisayarlarda verimli sonuçlar sağlayabilir. Micro ATX Asus anakartlar ise standart ATX anakartlar ile aynı özelliklere sahiptir, sadece boyut olarak standart boylardan daha küçüktür. Standart ATX anakartlar, günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık kullanılan modellerdir. Extended ATX anakartlar ise yüksek performans için tercih edilen ve hızlı işlemci yapısını destekleyen modellerdir. Ürün sayfasından bu ve diğer Asus anakart modelleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve dilediğiniz modeli hızlıca satın alabilirsiniz. Dilerseniz sayfamız üzerinden tüm Asus anakart özelliklerini de detaylı inceleyebilir, bilgisayarınız ve/veya işlemciniz ile uyumlu modelleri seçebilirsiniz. Bilgisayarınızla uyumlu anakartları bulmak için kullanıcı yorumlarından yararlanmak isterseniz Asus anakart yorumlarını okuyabilirsiniz.

Asus Anakart Kullanımı

Asus Anakart Kullanımı

Anakartlar, günlük hayatımızda sürekli elimizin altında olan ürünler değildir. Fakat hayatımızın hemen her alanında sürekli olarak kullandığımız bilgisayarlarımızın beyni olarak tabir edebileceğimiz ürünlerdir. Bu yüzden ister masaüstü ister dizüstü bilgisayara sahip olun, bilgisayarınızda takılı olan anakart hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanız gerekir. Çünkü anakartlar yeri geldiğinde değiştirilmesi gereken bilgisayar parçalarıdır. Özellikle toplama bilgisayar sahibi kullanıcılar anakartlar gibi önemli parçaları değiştirme imkanına sahiptirler ve bu sayede bilgisayarlarını daha verimli ve uzun süre kullanabilirler. Böylelikle sahip olduğunuz bilgisayarınızın kapasitesini de bilirsiniz. Bilgisayar alırken de mutlaka anakart özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bilgisayarların en önemli parçalarından biri olan ve tüm donanımsal özellikleri kontrol eden anakartlar kurulumu ve kullanımı kolay olmasına rağmen profesyonel bilgisayar teknisyenlerinden yardım almanız gerekebilir. Normal şartlarda sadece bir kez kurulum gerektiren anakartları kullanmak icin ekstra bir şey yapma zorunluluğunuz bulunmuyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar fark etmeksizin her bilgisayara uygun anakart bulunur. Fakat özellikle dizüstü bilgisayarlardaki anakartların değişimi daha zor olabilir. Ürün sayfasında yer alan ürünler arasından tercih edeceğiniz ve satın alacağınız Asus anakartların dizüstü ve masaüstü bilgisayar uyumluluklarını da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yanı sıra kendi bilgisayarınızın özelliklerini, kapasitesini ve anakarttan beklentilerinizi bilmelisiniz. Böylelikle tek seferde en doğru anakartları satın alıp uzun süre kullanabilirsiniz. En temel işlevi klavye ve monitor gibi çevre birim giriş ve çıkış bağlantılarını bir araya toplamak ve birbirleriyle uyum haline çalışmalarını sağlamak olan anakartlar, bilgisayarlar için çok büyük bir öneme sahip olan ürünlerdir. Birbirinden farklı Asus anakart modelleri sayesinde ister oyun bilgisayarına ister düşük performanslı dizüstü bilgisayarlara sahip olun, ihtiyaçlarınıza uygun Asus anakartları mutlaka bulabilirsiniz. Kullanımı için ekstra efor sarf etmenize gerek kalmaz ve uzun süre gönül rahatlığıyla Asus anakartlarınızı kullanabilirsiniz.

Asus Anakart Fiyatları

Asus Anakart Fiyatları

Boyutları, soket ve anakart yapıları açısından değişen Asus anakart fiyatları da modeller arasında farklılık gösterir. Anakartların kapasitesi, faz sayısı, soket yapıları kullanıldığı bilgisayar modellerini de etkiler. Oyun bilgisayarının gerek duyduğu anakart modelleri ile günlük hayatınızda sadece sosyal medya ve internet kullanmak için tercih edebileceğiniz Netbookların gerek duyduğu anakart modelleri bir değildir. Oyun bilgisayarlarının hız ve ısınma problemlerini engellemek için ısınmaya sebep olmayan ve donanım hızını arttıran anakartlar daha sağlıklı bir seçim iken, düşük güçte çalışan anakartlar ise Netbooklar için iyi bir anakart seçimi olabilir. Asus anakart fiyatları ve Asus anakart özellikleri için buraya göz atabilir ve ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve bilgisayarınız ile uyumlu Asus anakart modelleri arasından bütçenizi sarsmayan modelleri hızlı ve kolay bir sekilde satın alabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen anakart çeşitlerinden olan Asus anakartlar, fiyat performans konusunda da iddialı ürünlerdir. Tüm Asus anakart modelleri dayanıklı yapıları sayesinde doğru cihazlarla birlikte kullanıldığı takdirde oldukça uzun zaman kullanma imkanı sunar. Özellikle oyun tutkunu bilgisayar kullanıcıları için en iyi özellikleri sunmaya çalışan marka, Dünyanın önde gelen anakart üreticilerinden biridir. Asus anakart fiyatları, bütçenizi sarsmaz. Ürün sayfası üzerinden inceleyebileceğiniz anakart modelleri arasında fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Fiyat ve özellik karşılaştırması sayesinde bilgisayarınızın özelliklerine en çok uyum sağlayan anakart modellerini bulabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda hareket etmeniz siz birçok konuda kolaylık sağlar. Dilerseniz Asus anakart kullananların tecrübelerini ve ürünlerle ilgili farklı bilgileri paylaştığı yorumlara da göz atabilirsiniz. Asus anakartların yanı sıra ihtiyacınıza uygun tüm anakart modellerini incelemek isterseniz Anakart kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.