TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Anakart

için 4.332 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Anakart

Günümüzde teknoloji ile birlikte hayatınızın birçok alanına giren bilgisayarlar birçok işinizi pratik bir şekilde halletmenize imkan tanımaktadır. Birçok farklı sektörde olmazsa olmazlar arasında yer alan bilgisayarların performansını belirleyen temel unsur donanımlar olmaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip donanımlar kullanarak siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebileceğiniz cihazlar ortaya çıkartabilirsiniz. Bir bilgisayarın beyni gibi işlem yapan anakart modelleri de cihazlarınızdan alacağınız performansı belirleyen önemli araçlardandır. Geniş seçenekler ve özellikler ile sunulan anakart fiyatları farklı bütçelere uyum sağlayacak alternatiflere sahip olmaktadır. Günümüzde oldukça gelişen bilişim teknolojileri sayesinde en kompleks işlemleri bile bilgisayarlarınızı kullanarak saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize imkan tanıyan donanımlar ile siz de işlerinizden elde ettiğiniz verimi üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Anakart Modelleri ile Yüksek Verim

Anakart Modelleri ile Yüksek Verim

Eski zamanlarda günlerce süren belirli işlemler günümüzde bilgisayar teknolojileri sayesinde saniyeler içerisinde halledilebilmektedir. Gelişmiş alternatifler ile üretilen bilgisayarların yapısını insan vücuduna benzetirseniz donanımlar bu yapının organları olarak işlev görmektedir. Farklı seçenekler ile sunulan donanım cihazları arasından yapacağınız tercihler bilgisayarınızdan elde edeceğiniz performansı direkt olarak etkilemektedir. Siz de bu donanım seçenekleri arasından bir tercih yapmadan önce belirli noktalara dikkat ederek verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Öncelikle bilgisayarınızı ne amaçla kullanacağınız ve kullanım alışkanlıklarınızı iyi belirlemelisiniz. Yalnızca yazı yazmak ve internet üzerinde gezinmek için kullanacağınız cihazların çok yüksek donanım özelliklerine sahip olmasına gerek yoktur. Orta seviye özelliklere sahip donanımlardan oluşturulmuş cihazlar ile de bu işlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Bunun yanında daha çok grafik ve görselleştirme işleriyle uğraşıyor, bilgisayarınızdan ileri hesaplar yapıyorsanız siz de daha yüksek performansa sahip donanımlardan oluşturulmuş cihazlara yönelebilirsiniz. Uygun donanımlar kullanılarak oluşturulmamış cihazlar işlerinizin en önemli anlarında donarak size istenmeyen problemler çıkartabilmektedir. Bilgisayarınızın beyni olarak işlem yapan cihaz anakartlardır. Siz de böylelikle ‘’Anakart nedir?’’ sorusunu kafanızdan atarak cihazınızın sunduğu performansa odaklanabilirsiniz. Geniş alternatifler ile üretilen donanım seçenekleri arasından yapacağınız tercihler ile siz de üst düzey kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Anakartlarınızı seçerken belirli noktalara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Diğer donanım cihazları ile uyumlu çalışması gereken bu ürünlerin birbirleri ile uyum sağlıyor olmalarına dikkat etmelisiniz. Geniş alternatifler arasından yapacağınız seçimlerde birbirleri ile uyumlu olmayan ürünler tercih ederseniz cihazınızdan elde edeceğiniz verimin düşmesine neden olabilirsiniz. Bundan dolayı birbirleri ile uyumlu donanımlar tercih ederek işe bağlayabilirsiniz. Bunun yanında farklı cihazlarda kullanabileceğiniz laptop anakart gibi alternatif seçenekler de bulunmaktadır. Siz de bu geniş ürün yelpazesi arasından kendi cihazınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza yanıt veren ürünlere yönelerek bilgisayar çağına adım atabilir, bilgisayarlarınızdan elde ettiğiniz verimi üst noktalara taşıyabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde tercih yaparken donanımların birbirleri ile uyumuna dikkat ederek verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Anakart Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Anakart Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde gelişen bilgisayar teknolojileri sayesinde birçok işinizi saniyeler içerisinde halletmeniz mümkün olmaktadır. Farklı alternatifler ile sunulan bilgisayar modelleri arasından bir seçim yaparken belirli noktalara dikkat etmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle seçeceğiniz ürünün kendi kullanım alışkanlıklarınız ile uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Ürünler arasından seçim yaparken siz de bir bilgisayardan neler beklediğinizi iyi bir şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınızın altında kapasiteye sahip olan ürünler siz işlerinizi yaparken donabilir ve size zorluklar yaşatabilir. Bunun yanında ihtiyacınızdan fazlasını sunan ürünler bütçenize ek maliyet getirerek sizi zora sokabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için siz de öncelikle bir bilgisayardan neler beklediğinizi tam olarak belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Daha verimli sonuçlar elde etmek için siz de bilgisayar özelliklerinizi kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Bir bilgisayarın işlem yapma kapasitesini belirleyen donanım cihazları arasından kendi ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan ürünlere yönelerek işe başlayabilirsiniz. Alternatif seçenekler sunan donanım cihazları arasından bilgisayarınızın beynini oluşturan bilgisayar anakart modelleri üründen elde edeceğiniz performansı belirleyen önemli cihazlardandır. Farklı donanım parçalarının birbirleri ile iletişimi sağlayan ana kartlarınızın yüksek performans sunan modellere sahip olması iilerinizi kolaylaştıracak ve cihazınızdan alacağınız verimi üst noktalara taşımanıza yardımcı olacaktır. Farklı işlem kapasitelerine sahip olan ana kart modelleri arasından bir seçim yaparken siz de öncelikle yapacağınız işleri belirleyebilirsiniz. Yapacağınız işlerde size kolaylık sağlayacak ürünlere yönelerek daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Günümüzde oldukça geniş bir yelpaze içerisinde sunulan ürünler arasından yapacağınız seçimler işlerinizi kolaylaştıracaktır. Alternatif PC anakart modelleri arasından kendi kullanım alışkanlıklarınıza cevap veren ürünler seçerek siz de bilgisayarlarınızdan elde edeceğiniz performansın miktarını artırabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde yaptığınız işlemler 1 ve 0 lardan oluşan kodlar ile tanımlanmaktadır. Bu kodların okunarak anlamlandırılmasını sağlayan ana kart modelleri sistemin bel kemiğini oluşturmaktadır. İyi seçilmiş bir ana kart modeline sahip cihazlar ile siz de bilgisayar işlemlerinizi saniyeler içerisinde yerine getirebilir, buradan artıracağınız vakti kendinize ve ailenize yansıtarak neşenizi artırabilirsiniz.

Anakart Modelleri ile Yüksek Hızlı Sistemler

Anakart Modelleri ile Yüksek Hızlı Sistemler

Bilgisayar sisteminizin bel kemiğini oluşturan ana kart modelleri cihazınızın içerisinde yer alan farklı donanımların birbirleri ile haberleşmesini sağlayan önemli parçalardandır. Geniş alternatifler ile sunulan cihazlar arasından bir seçim yaparken siz de belirli noktalara dikkat ederek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek gerilim ve elektrik ile çalışan bu cihazların üretiminde kullanılan malzemelerin özelliklerine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiş olan parçalar size uzun yıllar boyunca hizmet edecektir. Bunun yanında elektrik kesintilerinden ve ani voltaj yükselmelerinden çok kolay etkilenebilen ürünlerin, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları bu durumlarda yaşayacağınız sıkıntıları minimuma indirmenize yardımcı olacaktır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan ana kart modelleri yüksek akım gelmesi, elektrik kesilmesi gibi durumlarda dayanıklılığını koruyarak istenmeyen durumlardan kaçınmanıza olanak sağlayacaktır. Geniş bir yelpaze içerisinde sunulan ürünler arasından yapacağınız seçimlerde siz de malzeme kalitesine dikkat ederek isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek performans elde etmenizi sağlayan gaming anakart modelleri birçok fakrlı işlemi aynı anda yerine getirme kapasiteleri ile ön plana çıkmaktadır. Yüksek performans gerektiren cihazlar kullanabileceğiniz bu ürünler ile siz de yüksek verim seviyelerine çıkabilirsiniz. Bunun yanında daha basit işlemler için kullanacağınız cihazlarınızda tercih edebileceğiniz orta seviye modeller de bulunmaktadır. Farklı seçenekler arasından yapacağınız tercihlerden önce siz de bilgisayarınızdan beklentilerinizi iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Malzeme kalitesinin yanında bir diğer önemli özellik ise enerji tüketimidir. Düşük güç tüketimi sunan donanımlar tercih ederek siz de elektrik faturanızdan tasarruf elde ederken aynı zamanda çevreci bir yaklaşıma da sahip olabilirsiniz. Farklı bütçelere uyum sağlayacak alternatifler ile sunulan bilgisayar anakart fiyatları arasından siz de kendinize uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak yapacağınız seçimler ile cihazlarınızdan elde edeceğiniz performansı ve verimi üst noktalara taşıyabilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz ürün alternatifleri ile siz de oldukça verimli ve yüksek performans sağlayan sistemler kurarak, işlerinizi saniyeler içerisinde halletmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Anakartların yanı sıra bilgisayarınızda kullanma ihtiyacınız olacak diğer parçaları de incelemek isterseniz Bilgisayar Bileşenleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Anakart ile İlgili Bunları Biliyor Muydunuz?

  • "Form Factor" kavramı sayesinde anakartın PC'niz ile uyum sağlayıp sağlamayacağını öğrenebilirsiniz.
  • Standart ATX anakartlar 305x244 mm ebatlarındadır ve en sık kullanılan anakart modelleridir.
  • Bazı anakartların dahili ekran kartı da bulunur; dahili ekran kartı bulunmayan anakartlar için ekstradan ekran kartı satın almanız gerekebilir.

Anakart Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Satın almayı planladığınız anakartın hangi işlemci markasını desteklediğini öğrenin.
  • Anakartın desteklediği işlemcinin hangi işlemci soket tipi ile uyumlu olmasına dikkat edin.
  • Kaliteli performans için alacağınız anakartın minimum hafıza bus hızı 1333 Mhz olmalıdır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Soket Yapısı

AM4 (2004)
1200 Pin (1029)
1151 Pin (839)
1150 Pin (129)
LGA 1200 (60)
2066 Pin (37)
3200 Pin (36)
1155 Pin (29)
STRX4 (19)
775 Pin (16)
1156 Pin (15)
FM2+ (11)
AM3 (10)
1151 (9)
1200 (9)
2011 Pin (7)
478 Pin (7)
TRX4 (7)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Afox (23)
Arktek (1)
Asboard (3)
Asrock (34)
Asus (2165)
Biostar (73)
Colorful (2)
Elsa (1)
ELSKY (8)
Esonic (29)
Gigabyte (576)
Hiper (5)
Huananzhi (3)
IPC (9)
Jetway (1)
Jingsha (5)
Lenovo (18)
Msi (1313)
MSI (1)
Pcwinmax (3)
Powergate (1)
Quadro (9)
Seclife (13)
Toshiba (1)
Turbox (25)
Tyan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Anakart Yapısı

Micro ATX (2531)
ATX (1557)
Mini ITX (137)
DDR4 (13)
CEB (10)
Mini DTX (10)
mATX (9)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(226)
ve üzeri (283)
ve üzeri (291)
ve üzeri (294)
ve üzeri (298)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL