Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Kurutma Makinesi

için 17 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestel Kurutma Makinesi

Vestel 1984 yılından beri hayatımızda olan, evlerimizde sıkça yer alan ürünlere ev sahipliği yapan bir markadır. Vestel’in öne çıkan cihazları arasında Vestel kurutma makinesi yer almaktadır. Artık çamaşır kurutmanın vakit kaybı ve zor olduğu bir dönemde Vestel çamaşır kurutma makinesi her evin yardımına koşmaktadır. Hem çamaşır yıkama hem de kurutma işlemini aynı cihazdan gerçekleştireceğiniz Vestel yıkama ve kurutma makinesi modelleri çoğu kullanıcının beğenisini toplamaktadır. Zaman tasarrufu ve etkin bir kurutma sağlayan kurutma makinesi Vestel markasının yıldız ürünlerinden biri olarak marka çatısı altında yerini almaktadır.

Vestel Kurutma Makinesi ile İhtiyacınıza Yönelik Çözümler

Vestel Kurutma Makinesi ile İhtiyacınıza Yönelik Çözümler

Vestel markasına ait çamaşır kurutma makineleri hem tasarım hem de özelliklerine göre modellere ayrılmaktadır. Vestel kurutma makinesi modelleri arasındaki yol ayrımı enerji sınıfı, devir hızı ve kilo kapasitesinde gerçekleşmektedir. Vestel çamaşır kurutma makinesi modelleri bu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Öyle ki, çamaşır kilo kapasitesi alanında birçok seçenek mevcuttur. 9 kg yıkama ve 6 kg kurutmalı model, çeşitler arasında yaygındır. Çünkü dört kişilik bir aile için ideal orana sahiptir. Çamaşır kurutma makinesi Vestel markasına ait modeller arasında sıkça tercih edilen bu yıkama ve kurutma kapasitesi, aileler için ideal bir niteliktedir. Zarif ve şık bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra bazı modelleri için farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Ev tasarımınıza göre ister inox ister beyaz bir renk tercih edebilirsiniz. Vestel yıkama ve kurutma makinesi çeşitleri arasında tam kurutma sağlayan modeller de yer almaktadır. Üstün teknolojiye sahip bu model, çamaşırların kuruluk oranını yüzde 100’e kadar artırmaktadır. Nemli ve ıslak bir görüntüye mahal vermeden direkt olarak üzerinize giyebileceğiniz bir kuruluk seviyesi sunmaktadır. Vestel çamaşır yıkama ve kurutma makinesi çeşitlerini birbirinden ayıran bir diğer faktör de modelin ait olduğu enerji sınıfıdır. A ve A Plus şeklinde devam eden birçok enerji sınıfı vardır. Vestel, çevre dostu ve enerji verimliliğine özen gösteren bir marka olduğu için ürünlerini bu sınıflar üzerinde yoğunlaşarak tasarlamaktadır. Vestel kurutma makinesi kullananlar hem bu sayede hem çevreye daha az zarar vermekte hem de ev ekonomilerini etkin bir şekilde yönetebilmektedir. Modeller arasında ayırt edici bir diğer faktör de devir hızıdır. Devir hızı bir Vestel çamaşır yıkama kurutma makinesi için çamaşırları dakikada kaç defa sıktığını ifade etmektedir. Yani devir hızı yüksek olan cihazlar daha etkin bir işleyişle görevini yapmaktadır. Vestel markasında 1400 devire sahip birçok model yer almaktadır. 1400 devir şartlara göre ideal kullanım şekilleri arasındadır. Saydığımız tüm bu faktörler fiyatı etkilemektedir. Çünkü her makinenin devir, kapasite ve enerji sınıfı aynı olmamaktadır.

Vestel Kurutma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel Kurutma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel çamaşır ve kurutma makinesi modelleri tasarımı ve renkleri ile öne çıkarken, üstün özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Çamaşır kurutma işleminin uzun saatler sürmemesi için kullanılan Vestel çamaşır yıkama ve kurutma makinesi, büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Sade ve anlaşılır düğmeler ile donatılmış cihaz, kişilerin kafasını karıştırmamaktadır. Örneğin çamaşır makinenize giysilerinizi atıp çalıştırmaya başladınız ama fark ettiniz ki unuttuğunuz birkaç parça giysi daha var. Sonradan ekle özelliği sayesinde yıkama programı başladıktan sonra bile çamaşırlarınızı ekleyebilirsiniz. Beklet tuşuna basarak makineye kısa bir mola verdirip, çamaşırınızı ekledikten sonra yıkamayı tekrar başlatabilirsiniz. Tambur içi sıcaklık 50 derecenin altına düştüğünde ve güvenli bir su seviyesine ulaşıldığında kapak açılacaktır. Kurutma makinesi Vestel marka kullananlar nikel kaplama sayesinde kireçlerden korunmaktadır. Bu sayede Vestel çamaşır kurutma makinesi kullananlar cihazın performansını artırarak, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım elde etmektedir. Vestel kurutma makinesi narin ve sentetik kumaşa sahip giysilerinizi de büyük bir hassaslıkla kurutmaktadır. Özel mikro delikli ve inci dokulu kazan yapısı ile her aşamada meydana gelebilecek giysi hasarını önlemektedir. Kurutma makinesi fiyatları Vestel için bu özelliklere göre değişebilmektedir. Bitiş zaman ayarı sayesinde çamaşırlarınızın ne zaman makineden çıkacağını siz belirleyebilirsiniz. Makine bitiş saati ve program süresini hesaplayarak size bu noktada yardımcı olabilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf kazanarak, çamaşır ile harcayacağınız zamanı başka işleriniz için kullanabilirsiniz. Eko zaman ayarı sayesinde ise elektrikten tasarruf sağlayabilirsiniz. Örneğin bir Vestel yıkama ve kurutma makinesi gece 22.00 ile sabah 6.00 arasında çalıştığında daha az bir elektrik ücretlendirmesine tabi tutulacaktır. Türkiye şartlarında geçerli olan bu sistem ile makinenizi bu saatler aralığında çalışması için ayarlayabilirsiniz. Vestel çamaşır ve kurutma makinesi bir arada olduğu sürece yerden tasarruf edebilirsiniz. Vestel markasında bu şekilde birçok model yer almaktadır. Bu çeşitler arasında yer alan bazı modellere yarım kilo miktarında çamaşır attığınız zaman 29 dakika içerisinde yıkayıp kurutabilmektedir. Çamaşır kurutma makine fiyatları Vestel markasında bu özelliğe göre de değişkenlik göstermektedir. Süper hızlı yıkama ve kurutma programları da fiyatı etkileyen özellikler arasında bulunmaktadır. Vestel çamaşır kurutma makinesi fiyatları hakkındaki detaylı bilgiler için ise sayfamıza göz atabilirsiniz.

Vestel Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Vestel Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Vestel çamaşır yıkama kurutma makinesi kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Ürünün uzun ömürlü olabilmesi ve verimli çalışabilmesi için hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Öncelikle çamaşırları ürün etiketleri üzerinde bulunan talimatlara göre yıkamak gerekmektedir. Vestel kurutma makinesi kullananlar çamaşırlarını hem cinslerine hem de kirlilik derecelerine göre ayırmalıdır. Yıkama sıcaklığı da unutmamalıdır. Çamaşırlar Vestel kurutma makinesi içerisine atılırken ceplerinde bir şey kalmadığına bakmak gerekmektedir. Metal parçalar, sert cisimler ve farklı renkte herhangi bir şey çamaşırın yıkanma ve kuruma kalitesini etkileyebilmektedir. Çamaşırların fermuarları kapalı konuma getirilere makineye konulması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da tül ve perdelerin korniş yerlerinde yer alan kancalardır. Bu kancalar çıkarılarak ürün makine içerisine konulmalıdır. Pantolon, triko, tişört ve eşofman gibi kıyafetlerin ters çevrilerek makineye atılması daha faydalı olacaktır. Vestel çamaşır kurutma makinesi, maksimum yük kapasitesini aşmayacak şekilde doldurulmalıdır. Elbette bu yük kapasitesi seçilen programa göre de değişmektedir. Kullanıcıların bu ayarlara dikkat etmesi gerekmektedir. Vestel çamaşır ve kurutma makinesi içerisine yükleme yaparken kazan içerisinde bir şey olup olmadığından emin olmalısınız. Kurutma makinesi Vestel tercih edenler bu önlemi her işlem öncesinde uygularsa daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilmektedir. Her çamaşırı ayrı ayrı ve yayarak yerleştirdikten sonra makinenin kapağının tam olarak kapandığından emin olunmalıdır. Kurutma makinesinde askı ve ütü kuruluğu şeklinde fonksiyonlar yer almaktadır. Askı kuruluğu mutlaka asarak kurutulması gereken tekstil ürünleri için kullanılmaktadır. Ütü kuruluğu modu ise ürünü kullanmadan hemen önceki aşamaya kadar getirmektedir. Size sadece giysiyi giymek kalmaktadır. Kurutma makineleri aynı zamanda bazı ek fonksiyonları da bünyesinde bulundurmaktadır. Ek yıkama, ek durulama ve anti alerjik ek fonksiyonu gibi seçenekleri duruma göre kullanabilirsiniz. Çamaşır kurutma makinesi fiyatları Vestel markasında çeşitlilik göstermektedir. Ek fonksiyonlar, çeşitli özellikler ve tasarıma bağlı olarak değişen fiyatlar hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Vestel çamaşır kurutma makinesi yorumları bölümüne de göz atabilirsiniz. Vestel yıkama kurutma makinesi fiyatı belirlenirken birçok etken baz alınmaktadır. Kişi ihtiyacına göre istediği özelliklere sahip kurutma makinesini seçebilmektedir.