Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kurutma Makinesi

için 17 sonuç bulundu.

Beko Kurutma Makinesi

Beko, uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe birçok farklı ürün grubuyla hizmet vermekte olan bir markadır. Beko’nun geniş ürün yelpazesi içinde mikrodalga fırınlar da önemli bir yer almaktadır. Beko kurutma makinesi modelleri hem tasarımı hem de kalitesiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Beko her cebe hitap eden, kaliteli, üstün performansa sahip, zevkli tasarımlı ve dayanıklı olan beyaz eşyalarıyla müşterilerinde derin bir memnuniyet duygusu yaratıyor. Beko’nun müşteri memnuniyetini gözeterek kalitesini konuşturduğu bir ürünü de Beko kurutma makinesidir. Günümüzde modern bir evde ihtiyaç durumuna gelen kurutma makinesi Beko güvencesiyle hayatınızı kolaylaştırıp seviye atlatmaya geliyor.

Beko Kurutma Makinesi ile Kusursuz ve Steril Kurutma

Beko Kurutma Makinesi ile Kusursuz ve Steril Kurutma

Günümüzde kurutma makinesi sahibi olmak, eskiye kıyasla çok daha önem arz etmektedir. Kurutma makinesinin olmadığı durumlar düşünüldüğünde, günler süren çamaşır yıkama ve kurutma süreci bir kurutma makinesi ile kolaylıkla birkaç saate indirilebilir. Bu yüzden, ilk olarak zamandan tasarruf en önemli kazanımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer durum ise, çamaşır teli veya ipi kullanıldığı sırada dış dünyanın havasına maruz kalarak toz ve mikroorganizmaların rahatlıkla çamaşırlara işlemesidir. Ayrıca, şehirde ikamet eden insanlar için bu durum şehir havasının son derece kirli ve tehlikeli olmasından dolayı çamaşırlarının steril bir ortamda kurumaması anlamına gelmektedir. Bununla birlikte, kıyafetleriniz sizin bir parçanızdır ve kıyafetlerinizi gün boyu vücudunuzda taşımaktasınız. Steril bir ortamda kurumayan çamaşırlar ise bu anlamda sağlığınız için bir tehdit unsuru haline gelmektedir. Bir diğer durum ise çamaşır teli veya ipinin ortaya koyduğu görüntünün dağınıklık hissi vermesi ve zaten kısıtlı olan ev alanını kapsamasıdır. Bu durumda bir kurutma makinesine ihtiyacınız olduğu ortaya çıkıyor. Bu yüzden, günümüzde kaliteli ve üstün performansa sahip bir kurutma makinesine sahip olmak kaçınılmaz bir durum halini alıyor. Beko çamaşır kurutma makinesi kalite ve performans adına bütün ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamakla kalmayacak, tarz tasarımlarıyla görüntü olarak da iç ferahlığı verecektir. Üstelik her cebe uygun Beko kurutma makinesi fiyatlarına göz atarak ihtiyacınız olan Beko kurutucusuna kolaylık sahip olabilirsiniz. Beko’nun küresel ölçekte bu denli güçlü olmasının sebeplerinden olan müşteri memnuniyetine karşı sorumluluk bilincini ve insanların hayatlarına çözüm üretmeyi Beko kurutma makinesi yorumlarında da görebilirsiniz. Kullanıcılarının hayatlarına değer katan Beko her geçen gün gelişmesini, yenilikçiliği ve son teknolojiyi hassas mühendislik ve estetik ile harmanlamasından kaynaklanıyor. Beko ürünlerinde dayanıklı malzemelerin seçilmesi ve ergonomik tasarıma ek olarak açık ibarelere ve kolay kullanıma sahip olması, Beko’nun dünyada lider beyaz eşya markalarından biri olmasını açıklamaya yetmektedir. Bir çamaşır kurutma makinesi Beko güvencesiyle size ayrıcalıklı bir deneyimi beraberinde getirir. Yaşamınızı kolaylaştıracak bir Beko kurutucusuna sahip olup zamandan ve efordan fazlasıyla tasarruf edebilirsiniz.

Beko Kurutma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beko Kurutma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beko sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle müşteri ihtiyaçlarına nokta atışı yapmasına imkân tanıyor. Yeni ürünleri çoğunda olan ısı pompalı kurutma teknolojisine ek olarak yoğuşturmalı kurutmaya sahip ürünlere de erişebilirsiniz. Beko çamaşır kurutma makinesi fiyatlarına, kurutma teknolojisine, maksimum kurutma kapasitesine, program sayısına, enerji performansına ve son olarak rengine göre farklı modellerden oluşur. Evinizde makineyi yerleştireceğiniz yere ve zevkinize göre beyaz veya gümüş rengi tercih edebilirsiniz. B sınıfı enerji performanstan A+++ enerji sınıfına kadar ürünlere sahip olan Beko, enerji tasarrufuna verdiği önemi çevreye duyarlılığından alıyor. Beko 7 kg kurutma makinesi B enerji sınıfından A+ enerji sınıfına kadar modelleriyle müşterilerinin önceliklerine göre satın alma işlemini gerçekleştirmesine olanak tanıyor. Beko 8 kg kurutma makinesi A++ ve A+++ enerji sınıfı çeşitleriyle enerji tüketimini en aza indirgiyor. Ayrıca, Beko kurutma makinesi 9 kg modelleri ise eğer ihtiyacı olduğunuzu işlem hacmi fazla ise en mantıklı tercih olacaktır. Beko çamaşır ve kurutma makinesinde birçok farklı teknolojiyi barındırıyor. Isı pompalı kurutma teknolojisi ile kıyafetlerinizi daha az enerji harcayarak ve renkleri canlı tutarak kurutabilir. Akıllı nem sensörü ise en önemli özelliklerinden biri olarak çamaşırların sahip olduğu nem seviyesi algılayarak istenilen kuruluk düzeyine göre otomatik olarak kurutma süresini ayarlar. Dünyaca ünlü Woolmark Company tarafından onaylı Woolmark teknolojisi ile makinede kurutulabilir etiketli yünlü çamaşırlarınızı endişeye mahal vermeden rahatlıkla kurutabilirsiniz. Bir diğer özelliği olan kırışık önleme ise kurutma işleminin sona ermesinden sonra çamaşırların makineden çıkarılmaması durumunda otomatik olarak 2 saat içinde aralıklarla kırışıklık azaltıcı hareket etmesidir. Böylece makinenin esiri olmaktan çıkıp, uygun olmayan vakitlerinizde dahi güvenle kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Beko makinelerinde olan StreamTherapy buhar teknolojisi ile çamaşırlardaki kokuları % 80’e kadar yok eder, kırışıklıkları %30 oranında azaltır. ProScent teknolojisi özel koku kapsülleri ile çamaşırlarınıza istediğiniz kokuyu verme imkânı tanır. Bunlara ek olarak pratik filtreyle özel ikili filtre sayesinde kondenser temizliği 6 ayda bir yapılır. Aquawave tambur desenleri devinim sırasında ürünlerin tambur içinde rahatça dönmesini ve tiftik oluşumunun önüne geçilmesini sağlar. Dijital veya LCD göstergeleriyle kurutma sürecini kolaylıkla yönetip takip etmenizi sağlar. Üstün performansına ek olarak son teknoloji enerji tasarruflu ürünleriyle Beko gözü kapalı tercih edilecek markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Beko Kurutma Makinesi Kullananlar Çok Şanslı

Beko Kurutma Makinesi Kullananlar Çok Şanslı

Beko çamaşır kurutma makinesi yorumları gözler önüne seriyor ki Beko kurutma makinesi kullananlar başkalarına da güvenle tavsiye ediyor. Bir kurutma makinesinden daha fazlası olan bu ürün ile çamaşır yıkama işlemlerinizde işinizi fazlasıyla hafifletebilirsiniz. Şık tasarımı, kolay anlaşılır ibareleri, güvenlikli yapısı, üstün teknolojik gelişmeleri içinde barındıran Beko kurutucusunu hizmetinize sokarak yaşamınıza değer katabilirsiniz. Artık bir kıyafeti yıkayıp giymek için yarını beklemenize gerek yok. Beko kurutma makinesi kampanyalarını ve fiyatlarını takip edebilir fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Her cebe uygun kurutma makinesi fiyatları Beko ayrıcalığı ve gösterişi ile size sunuluyor. Cebinize uygun Beko A sınıfı kurutma makinesi ile evinize ve kendinize çok önemli bir yatırımda bulunabilirsiniz. Evde kazanacağınız alan, sarf edeceğiniz daha az efor, fazlaca kazanacağınız vakit, tasarruf edeceğiniz enerji ve sağlıklı kıyafetler için Beko kurutma makinesi size eşsiz bir deneyimin kapısını aralıyor. Bu yatırım ile çok düşük enerji harcamanıza karşı yukarıda bahsedilen bütün kazanımlara sahip olabileceksiniz. Amaçlarından biri herkesin hayatını kolaylaştıran ve onların yanında olduklarını hissettirecek teknolojiler tasarlamak olduğunu belirten Beko, kurutma makinelerinde de bunu kanıtlıyor. Evinizin bir parçası olacak ve hizmetinize girecek bu Beko ürünlerine sahip olmak ise çok kolay. Beko’nun geniş ürün yelpazesinin bir parçasını oluşturan kurutma makineleri sizin fiyat, enerji sınıfı, kurutma kapasitesi özellikleri arasında tercih yapabileceğiniz birçok modeliyle size zengin bir seçme olanağı tanıyor. Siz de bu Beko ürünlerinden birine sahip olup, Beko’nun ayrıcalıklı dünyasının bir parçası olabilirsiniz. Eğer dilerseniz tüm kurutma makinesi modellerine Kurutma Makinesi kategorimizde ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Beko
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (14)
Arçelik (7)
Beko (17)
Bosch (35)
Candy (2)
Electrolux (28)
Grundig (5)
Hoover (18)
Klarstein (2)
LG (9)
Miele (8)
Profilo (11)
Regal (12)
Samsung (13)
Siemens (38)
Vestel (62)
Whirlpool (1)
Windsor (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kurutma Kapasitesi

(9)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (12)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(8)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL