Filtreleri Temizle
Marka
Ufo

Kategoriler

Marka

Isıtıcı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Isıtıcı ve Soba

için 28 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

UFO Elektrikli Isıtıcı ve Sobalar

Elektrikli ısıtıcı denilince akla gelen ilk marka tabii ki UFO olmaktadır. Yıllardır sektörde olmasının ve yıllardır sattığı ürünlerinin kalitesinin verdiği güvenle yoluna devam eden marka hala ülkemizde en bilinen elektrikli ısıtıcı markası olmaya devam etmektedir. Pek çok farklı modeli ve geniş bir ürün gamı olan marka hem herkese hitap eden modeller üretmekte hem de bu modellerin kalitesini, tasarrufunu yen çıkan modellerle sürekli geliştirmektedir. UFO ısıtıcı bu başarısını öncelikle müşterilerine verdiği güvene borçludur. Bu güveni oluşturmak için yıllar boyu en kalitesi ve uygun fiyatlı ürünleri üretmiştir. Ayrıca ürettiği ürünlerin enerji verimliliği olarak rakiplerine kıyasla çok daha iyi olması UFO’nun tercih sebeplerinden yalnızca bir tanesidir. Ortamı ısıtma kalitesi, çoğu ürününün kademeli olması ve isteğe göre ayarlanması diğer kriterlerden bazılarıdır. Tüm bunlar ve daha fazlası göz önüne alındığında UFO’nun sektör lideri olması ve yıllardır bu konumunu koruyor olması hiç de şaşırılacak bir durum değildir

İhtiyacınıza Göre UFO Isıtıcı Modelleri

İhtiyacınıza Göre UFO Isıtıcı Modelleri

UFO yıllardan beri insanların ısınma ihtiyacını karşılamak için çalışmaktadır. Bu doğrultuda farklı ihtiyaç ve farklı alanlara yönelik modeller geliştirmiştir. Bu modellerin kimisi açık kimisi kapalı alanlar kimisi küçük odalar kimisi ise büyük fabrikalar ve camiler için olan modeller mevcuttur. Bu gibi farklı tarzda alanlar için tabii ki farklı modeller olması gerekmektedir. Açık ve yarı açık alanlar için özellikle UFO infrared ısıtıcı tavsiye edilmektedir. Infrared ısıtıcılar normal elektrikli ısıtıcılardan farklı bir yöntemle ısıtma sağlar. Bu yöntem hava partiküllerinin soğukluğundan kaynaklı olarak ortamın ısı kaybı yaşamasının önüne geçer. Bu sayede açık alanları dahi kolay şekilde ısıtır ve ısı kaybının çok olduğu, izolasyonun bulunmadığı ortamlarda ısınmayı daha kolay hale getirir. Bu infrared ısıtıcılar aynı zamanda kapısı çokça açılıp kapanan ortamlar için de idealdir. Ortam kapalı olsa dahi izolasyonu bulunmayan ortamlar için de yeni oldukça tavsiye edilmektedir. Bu ısıtıcı modelinin haricinde standart tipte ısıtıcılar da oldukça kullanılmaktadır. Bunlar daha çok ev tipi kullanımı için uygun olmaktadır. Evlerde, izolasyonlu ortamlarda ve kapısı sıkça açılıp kapanmayan yerlerde fiyat ve ekonomi olarak daha avantajlı olmaktadır. Evinizin ve kullanacağınız odanın büyüklüğüne göre kullanmanız gereken ısıtıcının büyüklüğü ve adeti tabii ki değişecektir. O yüzden oda büyüklüğünü dikkate alarak tercih yapmanız yerinde olacaktır. Ancak her halükarda neredeyse her UFO ısıtıcı modelinde bulunan derece ayarlamalarıyla gerekirse ısıtıcının seviyesini yükseltebilir, gerekirse düşürebilirsiniz. Kademeler modellere göre değişkenlik gösterse de 2 ile 5 kademe bulunabilmektedir. Ayrıca yine çokça tercih edilen ve özellikle manav, kasap, balıkçı gibi kapısı sık açılıp kapanan veya hep açık olan işletmelerde kullanılmak üzere UFO ayak ısıtıcısı modelleri oldukça tercih edilmektedir. Bu modeller ile ortam değil sadece kişinin kendisi ısındığından mağaza içindeki ürünlerin sıcaktan zarar görme riski ortadan kalkmış olur. Bu ve bunlar gibi pek çok farklı model bulunmaktadır. Bunlar ana modeller olup yine bu ana modellerin pek çok alt modeli bulunmaktadır. Örneğin, ısıtma Watt miktarı, şekli, amacı ve pek çok farklı özellikte farklı modeller bulunmaktadır. Sizin aradığınız en doğru UFO elektrikli ısıtıcı modelini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Hızlı Isınma İsteyenlere UFO Infrared Isıtıcı

Hızlı Isınma İsteyenlere UFO Infrared Isıtıcı

Infrared ısıtıcılar özel bir ısıtma tekniğine sahiptir. En basit anlatımıyla infrared ısıtıcılar güneş gibi ısıtır. Havadaki nemi ve oksijeni emmez. Standart ısıtıcıların aksine çok kısa sürede tam kapasiteyle ısıtmaya başlar ve ortamı da çok hızlı şekilde ısıtır. Bu sayede elektrik de boşa harcanmamış olur. Ayrıda sadece önünde duran nesneleri değil, etrafı da ısıtır. Bu sayede sadece önündeki nesneler değil tüm ortam ısınmış olur. Bu da özellikle açık alanlar için büyük bir avantaj olmaktadır. Çünkü nesneler ısındığı zaman sadece ısıtıcının önünde duran kişiler faydalanabilir, ancak ortam ısındığı zaman ortamda bulunan herkes ısınmış olur. Bu da fabrikalar, kafeler, camiler gibi çok fazla kişinin çok geniş bir alanda bulunduğu ortamlar için çok ideal bir çözüm olmaktadır. Aynı zamanda ahırlar, kümesler ve çiftlikler gibi hayvanların bulunduğu ortamları ısıtmak için de oldukça sık kullanılmaktadır. UFO infrared ısıtıcı modelleri çok çeşitli olup farklı Watt ve özelliklere sahiptirler. Genel olarak konuşmak gerekirse infrared ısıtıcı modelleri 1500 Watt ile 3000 Watt arasında değişiklik göstermektedir. Bu ısıtıcılar yine kendi içinde kademe özelliğine sahip olmaktadır. Bu sayede maksimum güçten daha düşük kullanmak isteyenlere de kolaylık olmaktadır. Örneğin 3000 Watt gücündeki 5 kademeli bir ısıtıcı için 1800 Watt, 2100 Watt, 2400 Watt, 2700 Watt, 3000 Watt gibi kademeler bulunmaktadır. Bir de bu ısıtıcılar genellikle yerden çok yüksek ve kolay ulaşılamaz yerlere asıldıkları için çoğu modelde uzaktan kumanda bulunmaktadır. Bunun sayesinde hem açılıp kapanmasını kontrol edebilir hem de istediğiniz kademeye istediğiniz zaman getirebilirsiniz. Ama tavana asmak istemeyenler için taşınabilir ayağa da montaj mümkündür. Bunun için kimi modelde taşınabilir ayak kutu içinde gelirken kimi modelde ayrıca satın alınması gerekmektedir. Bunun için alacağınız modeli inceleyip kutu içeriğini teyit edebilirsiniz. Ayaklı ısıtıcı UFO modellerde de yine UFO ayakları oldukça sağlam ve ısıtıcının ağırlığını çok uzun süre taşıyabilecek olan olup, oldukça sağlam ve uzun yıllar kullanıma müsaittir. Bu özellikleri değerlendirildiğinde büyük alanlar, açık alanlar ve sürekli hava kapısı açılıp kapanan alanlar için en iyi tercih infrared ısıtıcı modelleri olmaktadır.

Ayaklarınız Soğukta Kalmasın Diye UFO Ayaklı Isıtıcı

Ayaklarınız Soğukta Kalmasın Diye UFO Ayaklı Isıtıcı

UFO ayaklı ısıtıcı özellikle oturarak çalışanlar tarafından çokça kullanılmaktadır. Soğuk veya serin havalarda, ısınması zor ortamlarda ütümüze bir kıyafet alarak ısınma imkanımız olabiliyor ama hareketsiz kalan ayaklarımız çoğu zaman soğuktan etkileniyor ve neredeyse buz tutacak hale geliyor. Bu durumlarda tabii ki ilk akla gelen ve oldukça kullanılan bir ürün olan ayaklı ısıtıcılar devreye giriyor. Bunlar yaygın anlayışın aksine sadece ayakları değil vücudun bütün alt kısmını ısıtmaya yardımcı oluyor. Hem ayaklardan yukarı çıkan ısı sayesinde hem de bulunduğu dar ortamı da bir nebze ısıtması sayesinde vücudumuzun masa altında kalan kısmı ısınmış oluyor. Bu da zaten uzun süren oturmalarda vücudumuzun en çok ısı kaybeden kısmı olmaktadır. Bu sayede bütün vücudumuzun ısısı dengelenmiş şekilde rahat bir çalışma ortamı sağlanmış oluyor. Ayaklı UFO ısıtıcı de yine farklı farklı olmaktadır. Bazı modellerdeki Watt bazında güç değeri farklı olurken bazısının duruşu veya büyüklüğü farklı olabilmektedir. Maksimum Watt değeri değişmekle beraber ortalama olarak 100 – 120 Watt arasında olmaktadır. Yine ayaklı ısıtıcılarda da kademe ayarları mevcuttur. Çoğunlukla üç kademeli ayar mevcuttur. Watt olarak tükettiği enerji miktarı çok düşük olduğundan türettiği elektrik de çok az olmaktadır. Bu da tabii ki faturaya buna göre yansımaktadır. Aşırı ısınma durumunda uyarı mekanizması mevcuttur. Bu uyarı mekanizması kimi zaman sesli uyarı şekilde kimi zaman da kendi kendini kapatma şeklinde olabilmektedir. UFO ayaklı ısıtıcı modelleri ayak koyulmaktadır. Dolayısıyla dayanıklı ve aynı zamanda ayağı yakmayacak şekilde olmalıdır. UFO ayaklı ısıtıcılar da bu kriterlere uygundur. Hem ayağınızın sığacağı genişlikte olup hem de ani durumlarda üzerine basma ve benzeri kazalara da dayanıklıdır. Bu dayanıklılık hem sıkıntısız çalışma olarak hem de ısı güvenliği olarak olmaktadır. Bu sayede UFO ayak ısıtıcısı ürününü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayaklı ısıtıcılar kimi zaman çamurlu ayakkabılarla basılabilmektedir. Bu gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir. Her ne kadar ürün dışarıdan gelecek maddelere karşı korumalı olsa da sıvı maddeler dökülmesi tehlikeli olmaktadır. Çamur, su ve benzeri sıvı maddelerin ısıtıcının üzerinde gelmemesine dikkat etmeli, eğer çamur ve benzeri bir madde döküldüyse bunun temizlenmesi tavsiye edilmektedir.

Küçük Odalara Küçük Çözümler, UFO Küçük Isıtıcı

Küçük Odalara Küçük Çözümler, UFO Küçük Isıtıcı

UFO ısıtıcılar genellikle büyük alanlarda ve geniş ortamlarda kullanılmaktadır. Çünkü geniş alanları ısıtmak için hem kurulum maliyeti hem de işletme maliyeti alternatiflerine göre çok uygundur. Ancak küçük alanlarda da UFO ısıtıcılar oldukça etkili olabilmektedir. Küçük alanlar için tabii ki küçük UFO kullanmak daha uygun olmaktadır. Küçük ısıtıcılar tabii ki büyüklere göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Ayrıca küçük alanları ısıtma için fazla fazla yetmektedir. Bu yüzden güvenlik kabini, gişe kabini, konteyner odalar veya evinizin ufak odaları için oldukça sıkça tercih edilmektedir. Bu küçük ısıtıcılar sizin tercihinize göre farklı güçte olabilmektedir. 500 Watt ile 1000 Watt arasında değişen modeller bulunmaktadır. Bu modeller 20 m2’ye kadar olan ortamları çok başarılı şekilde ısıtmaktadır. UFO küçük ısıtıcı için kimi modellerde modern infrared teknolojisi kullanılırken kimi modelde klasik karbon ısıtma ve soğutma teknolojisi kullanılmaktadır. Hem enerji verimliliği açısından hem de ısıtma kalitesi açısından çoğunlukla infrared teknolojisi tavsiye edilmektedir. Ancak çok geniş olmayan kullanım alanları için yine de klasik karbon ısıtıcılar tercih edilebilmektedir. Bu küçük ısıtıcılar yerine normal boyda bir ısıtıcı alıp bunu düşük güçte kullanmayı tercih edebilirsiniz. UFO ısıtıcılarının kademeli olmasının bunun gibi çok büyük bir avantajı vardır. Bu sayede ısıtıcınızı yer değiştirmek istediğiniz zaman acaba büyük odayı ısıtabilir mi sorusunu hiç sormadan güvenle ısıtıcınızı büyük odaya taşır ve daha yüksek seviyede çalıştırarak bütün evinizi ısıtabilirsiniz. Bu noktada geniş alanlar için de kullanma amacı taşıyorsanız büyük ve infrared modellerini tercih etmelisiniz. Bu büyük ısıtıcılar kapladığı alan itibariyle küçük ile çok farkı olmamakta, ancak yine de kademe ayarı sayesinde hem küçük alanları yakmadan ısıtmakta hem de yüksek ayarda büyük alanları da rahat rahat ısıtabilmektedir. Seçiminizi yaparken gelecekte ısıtıcıyı büyük bir alana taşıyıp taşımayacağınızı da değerlendirmenizi ve ona göre bir seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

UFO Isıtıcı ve Sobalar Çocuklarınız İçin Güvenli

UFO Isıtıcı ve Sobalar Çocuklarınız İçin Güvenli

Isıtıcılarda ve sobalarda karşılaşılan en büyük sorun çoğunlukla ev ortamlarında yerde veya ayaklıkta bulunan ısıtıcının devrilme sorunudur. Eskiden bu pek çok ev yangınına sebep olmuştu. Aynı zamanda çocukların ısıtıcıyı devirmesi veya çok fazla yaklaşarak kendine zarar vermesi söz konusu olabilmektedir. UFO ısıtıcı ile beraber çokça tercih edilen bir ürün olan UFO sobalar bu gibi sorunların önüne geçmek için pek çok tedbir almıştır. Öncelikle en bariz tedbir olan devrilme tedbirinden bahsedelim. Yerde bulunan UFO elektrikli soba veya UFO elektrikli ısıtıcı modelleri devrildiği veya hatta yamuk durduğu taktirde cihazın zemininde veya uygun bir alanında bulunan uyarıcı sayesinde bu yamukluğu veya devrilmeyi anlıyor, anında kendini kapatıyor. Bu sayede gerek çocukların devirmesine karşı gerekse farklı bir sebeple devrilmeye karşı korunma sağlamış oluyor. Bu hem yangın gibi büyük faciaların önüne geçerken hem de evdeki eşyaların ve bireylerin güvenliğini sağlamış oluyor. Ayrıca bazı UFO ısıtıcı ve soba modellerinde yaklaşma sensörü bulunmaktadır. Bu sensör sayesinde eğer bir metre yakınlıkta bir cisim veya kişi bulunuyorsa cihaz, kendi kendine kademe düşürerek yaklaşan kişinin güvenliğini ve sıcaklık konforunu sağlamış oluyor. Bu sayede hem güvenlik sağlanmış hem de sürekli sıcaklık ayarın değiştirmeden konforlu bir ısınma sağlanmış oluyor. Bu güvenlik tedbirleri yılların verdiği tecrübeyle elde edilmiş olup küçük tedbirlerle büyük facialar önlenmiş oluyor. Özellikle yaklaşma sensörü sayesinde yakındaki hassas cisimlerin uzun süre ısıya maruz kalarak yanması veya kavrulmasının önüne geçilmiş oluyor. Çünkü kimi zaman ev eşyalarına yakın konulan ısıtıcılar koltuk, kanepe gibi eşyaların kavrulmasına ve kötü bir görüntüye sebep olmaktadır. Bu hiçbir zaman istenmeyen bir durumdur. Bu aynı zamanda kıyafetler için de geçerlidir. Çok uzun süre yakından ısıtıcı etkisine maruz kalan üstümüzdeki kıyafetlerde kimi zaman kavrulmakta, rengi değişmekte veya kararmaktadır. Bu yakınlaşma sensörü ile büyük ölçüde engellense de yine de sizin de tedbir almanızda fayda vardır. Elektrikli soba veya ısıtıcının çok yakınında uzun süre kalmamak, cisimleri çok yakın tutmamak hem sağlığınız hem de cisimlerin uzun ömürlü kullanımı açısında tavsiye edilmektedir.

Her Bütçeye Uygun UFO Isıtıcı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun UFO Isıtıcı Fiyatları

UFO ısıtıcı fiyatları sektörde en çok bilinen ve en çok tercih edilen marka olmasına rağmen herkes tarafından karşılanabilecek düzeyde fiyatlardır. Hatta ürünlerin kalitesini değerlendirdiğimizde bu kadar kaliteli ürünler için oldukça uygun fiyatlar mevcuttur. Burada önemli husus neresi için ne kadar büyüklükte bir ısıtıcıya ihtiyaç olduğunun belirlenmesidir. Büyük ve açık alanlar için en büyük boylarda çok adet alım yapmak daha doğru olacaktır. Ev ve küçük iş yerleri için ise farklı boylarda alternatifleri değerlendirmek gerekir. Tabi ısıtıcı ve soba satın alırken sadece alış fiyatına bakmak hatalı olur. Aynı zamanda tükettiği enerjiye de bakmak gerekir. Ne kadar Watt elektrik ile ne kadar ısı verdiği de önemli bir kriterdir. Bu diğer ısıtıcı markalarıyla farklılık göstermektedir. UFO fiyatları gerek alış fiyatı gerekse kullanım elektrik maliyeti olarak oldukça uygun seviyededir. Alınacak ürünün büyüklüğüne göre çok fazla değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin UFO soba fiyatları diğer ürünlerden daha büyük olduğu ve daha fazla alanı ısıttığı için daha fazla olmaktadır. Bu fiyatlar büyük ortamları ısıtmak için harcanacak ısınma maliyetlerinde çok daha düşük olmaktadır. O yüzden bu fiyatları karşılaştırmalı olarak düşünmeli ve alternatiflerinin ne kadar yüksek fiyatlı olduğunun bilincinde olarak değerlendirme yapılmalı. Bunlar haricinde UFO ayak ısıtıcı fiyatları diğer alternatiflerine göre oldukça uygun olmaktadır. Hem küçük alanlar için hem de bireysel ısınma için kullanılabilecek bu cihaz oldukça tercih edilmektedir. Bunun haricinde geniş alanlar için tavana asmalı özel infrared büyük ısıtıcılar da mevcuttur. Bunlardan bir tanesinin yaklaşık olarak kaç metre küp havayı ısıtacağına dair bir hesap yapılmalı, kullanılacak alan hesaplanmalı ve daha sonra kaç adet gerektiği belirlenerek satın alım yapılmalıdır. Isıtıcıları değerlendirirken üç temel kriteri göz önüne alabilirsiniz. Bunlar, kullandığı enerji, cihazın büyüklüğü, ne kadar alanı ısıtabileceğidir. Elektrikli ısıtıcılarda, sobalarda ve diğer ısınma aletlerinde bahsettiğimiz üç temel değerlendirme kriteri dışında da pek çok kriter mevcuttur. Bunlar sizin özel durumunuza göre değişebilmektedir. Soba ve ısıtıcıların ne kadar alanı ısıtacağı, modelin ne kadar güç kullandığı ve modelin boyutları gibi detaylı bilgilerin tamamını sayfamızda bulunan ürünlerin detay sayfalarına girerek inceleyebilir, tüm ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.