Filtreleri Temizle
Marka
Kumtel

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Isıtıcı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Etki Alanı

Başka bir kelime deneyin

Garanti Süresi

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kumtel Elektrikli Isıtıcı ve Soba

için 30 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kumtel Elektrikli Isıtıcı ve Soba

Günlük hayatımızın akışını etkileyen birçok etken oluyor. İklim koşulları da bu hayat akışını etkileyen oldukça önemli bir unsur. Bu yüzden her dönem hem kıyafetler hem de yaşam alanları yaşanılan bölgenin iklim koşullarına göre ayarlanıyor. Son teknoloji teknik özellikleri sayesinde bulunduğu ortamı son derece güçlü ve sağlıklı bir şekilde ısıtan ısıtıcılar, son derece rahat konumlandırılan ve estetik duran tasarımlarıyla da oldukça pratiktir. Kumtel ısıtıcılar, ev ve ofis içi kullanımın yanı sıra bahçe ve balkon gibi alanlarda da güvenle tercih edilmektedir. Yaz aylarında herkes soğuk ve serin bir ortam aradığı için klimalar yardımcı olurken, kışın ise soğuk havanın etkisini biraz olsun azaltmak için farklı bir cihazlara ihtiyaç olabiliyor. Kışın bulunulan ortamları ısıtmak için en büyük yardımcı ise elektrikli ısıtıcılar oluyor. Kışın evlerdeki ısınmayı doğalgaz veya merkezi ısıtma sistemine bağlı kaloriferler veya sobalar sağlıyor. Ancak kaloriferden gelen sıcaklıklar bazen soğuk havalar için yeterli olmayabilir. Yine aynı şekilde kafe ve restoranların teras veya bahçe gibi alanları için ısıtıcılar da kurtarıcı niteliğinde araçlardır. Pişirmek ve ısıtmak bizim işimiz sloganıyla tanınan marka Kumtel, farklı özelliklere sahip her alana uygun modeldeki ısıtıcı ve soğutucularla hem soğuk kış günlerinin hem de bunaltıcı sıcak yaz günlerinin aranılan cihazları niteliğindedir. Kumtel ısıtıcı, inovasyon beklentilerine ve tüketici ihtiyaçlarına yönelik üretim yaptığı için ürünlerinde sorunsuz ve verimli kullanım sağlamayı başarmış bir marka olma özelliği taşıyor. Herhangi bir yaşam alanınız için aradığınız ısıtıcıya veya soğutucuya sayfamızdaki Kumtel ürünlerinde ulaşabilirsiniz.

Kumtel Isıtıcı Modelleri

Kumtel Isıtıcı Modelleri

Kumtel, üretimde tüketici ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedef alan markalardan biridir. Bu yüzden ürünleri kaliteli olmanın yanı sıra verimli ve uzun ömürlü olarak da tasarlanıyor. Değişik model ve özelliklere sahip Kumtel ürünleri, her ihtiyaca uygun bir ürün listesine sahiptir. Farklı watt özelliğine sahip modeller sayesinde hem evin odası gibi küçük mekanları hem de bekleme salonu, teras, restoran gibi geniş mekanları ısıtabiliyor veya soğutabilirsiniz. Isıtıcı modellerinin çoğu infrared ısıtma teknolojisiyle yapılıyor. Infrared ısıtma teknolojisi sayesinde ısı ve ışık kaynağını bir arada kullanabilirsiniz. Isı ve ışığı bir arada vermesi dışında infrared ısıtmanın en büyük farkı bu sistemdeki ışıkların daha fazla ısı kaynağı yayıyor olmasıdır. Kumtel ısıtıcı modellerinin kalitesi tellerinden de anlaşılır. Ürünlerin telleri elipsoidal tel sarımı ile sarıldığı için normalden %25 daha fazla ısıyı enerji tasarrufu sağlayarak ortama yayıyor. Enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda dilediğiniz yükseklikte ısıya ayarlayabilirsiniz. Ürünlerin termostatını dilediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık ayarlanan seviyenin altına düştüğünde termostat devreye girer ve sıcaklığı ayarlandığı hale getirir. Elektrikli ürünlerdeki dikkat edilen diğer bir konu da güvenli kullanımdır. Kumtel ısıtıcı modellerinde devrilme veya kazalara karşı emniyet sistemi bulunuyor. Bu yüzden herhangi bir devrilme anında sistem otomatik olarak kendisini kapatıyor ve tehlike oluşumunu engelliyor. Ürünü bahçe, teras veya balkon gibi açık alanlarda kullanmayı düşünüyorsanız, IPX-2 teknoloji modeller ihtiyacınızı karşılar. Bu teknolojiye sahip modeller suya dayanıklı olduğu için dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Tüm teknik özellikleri dışında ısıtıcılar dikey, yatay, ayaklı veya taşınabilir gibi farklı modellerde yapılıyor. Isıtıcınızı salonunuzun bir köşesine koymak istiyorsanız, dikey veya şömine modelleri, geniş bir alan için ürün arıyorsanız ayaklı veya duvara monte edilen geniş gövdeli modelleri alabilirsiniz. Duvara asılan modeller yer kaplama sorunu da yaratmadığı için kafe, restoran, bar gibi mekanlarda daha kullanışlı oluyor. Hem kolay taşınan hem yüksek ısıtma gücüne sahip bir model için Kumtel fanlı ısıtıcıyı tercih edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma özelliğini bir arada bulunduran Kumtel fanlı ısıtıcı ve soğutucu her hava koşulunda yanınızda olan bir ürün oluyor.

Kumtel Isıtıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumtel Isıtıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir ürün alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ihtiyaca uygun olup olmadığıdır. Özellikle de ısıtıcı ve soğutucu gibi bulunduğunuz alanda konfor sağlayacak bir üründe ihtiyaçlara dikkat etmek daha da önemli oluyor. Yaşadığınız bölgenin hava şartları ve kullanacağınız mekanın özelliklerine göre seçiminizi yaparsanız daha çok verim alabilir ve ürünü daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Oda, ofis ve salon gibi bir mekanı ısıtmak için kullanılan bir ürün kafe, restoran, kış bahçesi veya teras gibi bir mekan da yeterli olmayabilir. Kumtel ısıtıcı ve soğutucular, farklı tip ve özelliklere sahip değişik modellerde üretiliyor. Kumtel ürünleri dikey ve ayaklı gibi görüntü seçenekleri sunarken fan, iyonizer ve farklı watt seçenekleri gibi teknik özelliklerde de çeşit sunuyor. Tek bir ürünle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız Kumtel ısıtıcı ürünleri arasında markanın da sembol ürünlerinden biri olan Kumtel fanlı ısıtıcıyı tercih edebilirsiniz. Küçük bir hacme sahip model, boyutuna göre oldukça yüksek bir ısıtma potansiyeline sahiptir. Ayrıca ürün hacminin küçük olması hem taşıma kolaylığı sağlıyor, hem de ofis masanızın altında bile kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olma fırsatı yaratıyor. Ayrıca içerisinde bulunan fan sayesinde soğuk üfleyerek vantilatör özelliğini de taşıyor. Eğer teras, kış bahçesi gibi bir alanı ısıtmak için ürün arıyorsanız daha yüksek wattlı ve daha geniş gövdeli bir ürün tercih etmelisiniz. Kumtel ısıtıcıların her biri farklı ısınma süreleri ve elektrik tüketim kapasitelerine sahiptir. Kumtel ısıtıcıların üzerinde yer alan su depoları, cihazların çalışması esnasında etrafına su buharı vererek nemli bir atmosferin oluşmasını sağlamakta ve kuru havadan kaynaklanan sorunların önüne geçmektedir. Sadece iç mekânlarda değil açık havada da kullanılan ısıtıcıları; iş yerinde, bahçede ya da balkonda da rahatlıkla kullanabilir ve kışın dış mekânda üşümeden keyifle oturabilirsiniz Elektrik tasarruflu ürünler bütçe dostu da olduğu için Kumtel’in A sınıfı enerji tüketen ekonomi dostu ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Bu yüzden de ürününüzü satın almadan önce kapasitesini, dış ve iç mekanla kullanım imkanlarını ve kullanacağınız mekana uygunluğunu dikkatli incelemelisiniz.

Kumtel Isıtıcı Fiyatları

Kumtel Isıtıcı Fiyatları

Kumtel, ihtiyaçlarınıza cevap vermek için çeşitli modellerde ürünler sunuyor. Ürünlerin modelleri, özellikleri ve kapasiteleri gibi etkenler fiyatları da etkiliyor. Bu yüzden Kumtel ısıtıcı fiyatları çeşitli fiyat aralıkları içerisinde bulunuyor. Yüksek wattlı, buharlı, ayaklı modeller daha yüksek fiyat aralıklarında sabit ve tek parçadan oluşan modeller daha düşük fiyat aralıklarında yer alabiliyor. İnfrared, termostat, enerji tasarrufu, iyonizer, kablo malzemesi ve devrilme emniyeti gibi özellikler de fiyatların değişmesinde etkili oluyor. Ürününüzü seçerken fiyat yerine kullanım alanına uygun olmasına bakarak alırsanız daha verimli kullanım sağlayabilirsiniz. Isıtıcının yüksek performans sağlayabilmesi için kullanıldığı alana uygun olması gerekiyor. Ev tipi ısıtıcılar geniş mekanlarda yeterli ısınmayı sağlayamıyor. Fazla yer kaplamayan bir ısıtıcı arıyorsanız dikey veya duvar tipi modelleri seçebilirsiniz. Özellikle birden fazla ısıtıcı kullanılacak alanlarda duvar tipi modeller yer kaplamadığı için daha kullanışlı oluyor. Kış bahçesi ve teras gibi ortamlarda ise ayaklı ve yüksek wattlı ısıtıcı modelleri gerekli ısınmayı sağlıyor. Kumtel fanlı ısıtıcı ve soğutucular ile ortamı dilediğinizi ısıya ayarlayabilirsiniz. Kumtel fanlı ısıtıcı ve soğutucu modelleri farklı renk seçeneklerini de barındırıyor. Bu yüzden ısıtıcınız bir üründen çok ortama ayak uyduran bir aksesuar gibi görünüyor ve şıklığı ile mekanı daha da güzelleştiriyor. İhtiyaç listenizi belirledikten sonra Kumtel ısıtıcı ürünlerini sayfamızdan inceleyerek aradığınızı ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda tüm Kumtel ürünlerini bir arada görebilir, tüm ürünlerin özelliklerini okuyabilir ve modeller arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Detaylı arama seçenekleri sayesinde en uygun ürünü seçebilir, uygun fiyatlarla satın alabilir ve ortamınızı Kumtel Isıtıcı ile daha da keyifli hale getirebilirsiniz.