Filtreleri Temizle
Marka
Niva

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Takılabilir Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Takılabilir Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Hava Debisi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Niva Hava Perdesi

için 45 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Isıtılmış ya da soğutulmuş havanın dışardan gelebilecek hava akımlarının etkisi altına girmeyip, daima standart kalmasını sağlayan Niva hava perdesi cihazları, birçok iş yerine uygun modelleri ile beklentileri tamamen karşılayabiliyor. Kullanıcılarına sunduğu yüksek verimlilikleri ile adından sıkça söz ettiren Niva hava perde çeşitleri, birçok kanatlı böceğin içeriye girmesini engellemeleriyle de ortam sterilliğini muhafaza ediyor. Kaliteli hava sahasını kullanıcılarına sunan markanın hava perdesi modelleri, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanımınızı sağlıyor. Şık tasarım ve dizayn yapıları ile aynı zamanda sizlerin gözlerini alamamasını da sağlayan markanın kaliteli parçalardan oluşturulan hava perdesi çeşitleri, birçok farklı alanda rahatlık ile kullanılmalarıyla dikkatleri fazlası ile üzerine çekiyor.

Niva Hava Perdeleri Sağlıklı Hava Kalitesi Vadediyor

Niva Hava Perdeleri Sağlıklı Hava Kalitesi Vadediyor

Niva hava perdeleri, farklı çalışma ayarları ile birçok kullanıcının aradığı hava perdesi çalışma prensiplerini fazlaca yaşatabilmeleri ile memnuniyet sağlıyor. Kış ya da yaz fark etmeksizin birçok iş yerine daha temiz ve sağlıklı hava kalitesi koruması sağlayan markanın hava perdesi çeşitleri, birçok iş yeri sahibinin aradığı ve sahip olmayı istediği ürünlerin başında geliyor. Isıtıcılı ve ısıtıcısız olmak üzere sizlere farklı şekillerde sunulan markanın şık dizayn yapısına sahip hava perdeleri, estetik yapıları ile adından sıkça söz ettirirken; ergonomik stilleriyle de kolay ve rahat kontrol sağlamayı kullanıcıları ile paylaşıyor. Çeşitli büyüklüklerde ve ağırlıklarda sizlerin karşısına çıkan Niva imzalı hava perdesi modelleri, farklı kapı genişlikleri ile birçok iş yerine tam uyum sağlıyor. Çeşitli boyutlardaki kapı genişlikleri ve üfleme yükseklikleri ile başarı ile görevlerini yerine getiren Niva markası hava perdeleri, kolay montaj yapısı ile yılın her mevsiminde yanınızda olduğunu kanıtlıyor. Çeşitli alışveriş merkezlerinde, sağlık kuruluşlarında, mağazalarda ve eczanelerde kullanılan markanın hava perdesi çeşitleri, genellikle yatay tipteki hava perdesi modelleri ile kullanıcılarını selamlıyor. Ekstra özellikler ile zenginleştirilerek sizlerin kullanımına sunulan Niva imzalı hava perdesi çeşitleri, farklı model serileri ile çeşitli beklentileri karşılayabiliyor. Fan çalışma hızları, motor güçleri ve çeşitli hava hızları ile işlevselliklerini yerine kusursuzca getirebilen markanın hava perdesi modelleri, birçok kullanıcıyı ve iş yeri sahibini mutlu ediyor. Farklı fan çaplarına ve hava debilerine sahip olmaları bakımından Niva hava perdesi teknik özellikleri, güçlü sistemsel parçalardan oluşturulduğunu kanıtlıyor. Sessiz çalışabilen özellikleri ile ortam içerisindeki birçok kullanıcının daha huzurlu çalışabilmesini sağlayan Niva markası çıkışlı hava perdeleri, birçok kullanıcıyı rahatsız etmeyip, daha iyi şartlarda ortam kalitesi sağlamaları ile biliniyor. Isıtıcısız modelleri ile temel hava perdesi işlevini eksiksiz olarak yerine getiren Niva markalı hava perdeleri, ısıtıcı özellikli modelleriyle de ortamın istenilen sıcaklık değerlerine ulaşmasını sağlıyor. Sağlam yapısıyla sizlere uzunca seneler kullanışlılık sağlayan markanın hava perdeleri, yenilikçi ve dinamik üretim anlayışı ile sizlerin karşısına çıkıyor. Uzun süreli kullanımlarda aşırı ısınma gibi problemleri kullanıcılarına yaşatmayan Niva hava perdeleri, temel cihaz görevlerini eksiksiz yerine getiriyor.

Niva Hava Perdesi Modelleri Zengin Çeşitleri ile Adından Söz Ettiriyor

Niva Hava Perdesi Modelleri Zengin Çeşitleri ile Adından Söz Ettiriyor

Niva hava perdesi ısıtıcılı ve ısıtıcısız modelleri ile kullanıcılarına sunduğu Ticari tip, Ankastre, Endüstriyel ve Genel tip olmak üzere çeşitli hava perdesi modelleri sunuyor. Life serisi ile çeşitli Ticari tip kullanımlarına uygun olduğunu kanıtlayan Niva hava perdeleri, Linda serisi modelleriyle de birçok kullanıcısına Genel tipte hava perdesi modelleri sunmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 100, 120, 140, 160, 180 ve 200 cm olmak üzere kapı genişliklerinde modelleri bulunan Niva Genel tip ve Ticari tip hava perdeleri, birçok farklı ekstra özelliği ile bankalar, kuyumcu dükkanları, kafeler, terminaller ve otellerin kullanımına uygun olarak sunuluyor. Ortak kapı genişliklerine sahip modellerine rağmen, ısıtıcılı ya da ısıtıcısız olarak 250, 300, 350 ve 380 cm olarak değişebilen üfleme yükseklikleri sayesinde birçok farklı mekana uyumluluk gösterebilen markanın Ticari tip ve Genel tip hava perdeleri, birçok iş yeri idarecisini ve patronunu memnun ediyor. Niva hava perdesi elektrik bağlantısı sayesinde güvenli kullanımları ile sizlerin rahatlıkla kullanımına giriyor. Niva markası Ankastre hava perdeleri arasındaki Smart serisi ısıtıcılı modeller, 350 cm yüksekliğindeki üfleme modelleri ile dikkatleri çekerken; 3 kademeli ısıtıcı yapıları ile memnuniyet sağlıyor. 35 ila 57 kilogram ağırlıklarında bulunan ısıtıcılı Niva Ankastre hava perdeleri, uzaktan kumanda sistemleri ile son derece verimli çalışabilmeleri ile memnuniyet sağlıyor. 4 metreyi aşan kapılara uygun olarak sunulan Niva Endüstriyel tip hava perdeleri, Lena serisi ısıtıcı modelleri ile havaalanları ve çeşitli fabrikalarda rahatlıkla kullanılabilmeleri ile ön plana çıkıyor. 100, 150 ve 200 cm kapı genişliği ve 600 cm üfleme yüksekliklerine sahip olabilen Niva marka Lena serisi Endüstriyel tip hava perdesi modelleri, 150 mm çapa sahip alüminyum fan yapıları ile etkin kullanım sağlayabiliyor. Sıcak su tesisatları bulunan birçok iş yerinde kullanılması amacı ile üretilmiş olan markanın Su ve Buhar Serpantinli hava perdesi modelleri, elektrik kullanımından tasarruf edilmesi amacıyla kullanıcılarına sunulan model özellikleri göstermesi bakımından dikkatleri çekiyor. Genel olarak yatay modelleri ile dikkatleri çekse de markanın dikey tipli modelleri de bulunuyor. Niva hava perdesi fiyatları, ihtiyaç duyulan modelin özelliklerine ve çeşitli kapı uyumlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Niva Hava Perdeleri Birçok Özelliği ile Kullanıcı Memnuniyeti Sağlıyor

Niva Hava Perdeleri Birçok Özelliği ile Kullanıcı Memnuniyeti Sağlıyor

Izgaralı ön tasarımları ve klasik beyaz renkli yapıları ile adından sıkça söz ettiren Niva markası perde modelleri, birçok iç mekânın dış dünyaya açılan yapısına uygun kullanışlılıklar vadediyor. Zengin özellikleri ile çeşitli boyutlara ve ağırlıklara kavuşan Niva markası çıkışlı hava perdeleri, farklı kapı genişliklerine ve üfleme yüksekliklerine sahip olmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Endüstriyel ve ticari kullanımlara uygun modelleri dışında genel tipli ve tasarruflu modelleriyle de ilgilerin odak noktası haline gelen markanın hava perdeleri, hava kalitesinin ve ısı seviyesinin düşmemesini sağlamaları ile sizleri memnun ediyor. Niva hava perdesi yorum ve değerlendirmeler, fazlaca kullanıcısı bulunan markanın hava perdelerini kullanan kişilerin yaptığı olumlu ve pozitif içeriklerden oluşması ile ön plana çıkıyor. Yenilikçi ürün yapısı ile sizlere yüksek teknolojik altyapı ile sunulan markanın hava perdesi modelleri, ısıtıcılı ve ısıtıcısız modelleri ile her türlü iç ortamın ısı izolasayonunu kolaylık ile sağlıyor. Kullanıcılarına görünmez perde yapısı ile kapı kullanışlılığı sunan Niva hava perdesi kullanımı, kolay kontrol edilebilirliği sayesinde birçok kullanıcıya istenilen hız ayarlarında kullanışlılık vadediyor. Kolay montaj yapısı ile her türlü kapıya uygun modeli bulunan Niva markası çıkışlı hava perdesi çeşitleri, düşük enerji tasarrufları ve sessiz çalışabilen makine özellikleri ile birçok ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Ortama her türlü toz, pislik, nem ve böceğin girmesini engelleyen markanın hava perdesi çeşitleri, orta içi ısı değişimi yaşatmayarak sizlerin iş yeri ekonomisine katkı sunmaları ile memnuniyet sağlıyor. Farklı fan çaplarına, güç yapısına, motor hızına, hava debisine ve hızına sahip olan Niva imzalı hava perdeleri, kullanıcılarına sunduğu Niva hava perdesi fiyat listesi sınıflandırılmaları ile birçok kullanıcısına uygun şartlarda sunuluyor. Isıtıcılı modellerindeki ayarlanabilir ısı seviyeleri ile birçok kullanıcısına aynı zamanda ortam ısısı artışı sağlayan Niva markası hava perdesi çeşitleri, birçok iş yerine kaliteli hava sahası sunarak, onların huzurla işlerini yapabilmesini sağlıyor. Birbirinden farklı kapasitelerde çalışma prensipleri ile sizlere kullanım sağlayan Niva hava perdesi cihazları arasından işletmenize en uygun hava perdesi modellerini seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.