0-6 Ay

0-6 ay arasındaki bebeklerin oyuncakları özel malzemelerden üretilerek tasarlanmaktadır. Bu ay aralığındaki bebekler henüz çok küçük olduğu için her türlü oyuncaklarla oynamaları tavsiye edilmez. Her şeyi yeni keşfetme döneminde olduğu için eline aldıkları ürünleri ağızlarına götürürler. Sıradan oyuncakları bebeklerin ağzına sokması son derece zararlıdır. Oyuncak yapımında çeşitli boya maddeleri kullanılmaktadır. 0-6 oyuncaklar, bebeklerin sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde üretilmektedir. 6 aylık bebek oyuncakları arasında birçok çeşit bulunmaktadır. Kategorimizdeki ürünleri inceleyerek bebeğiniz için dilediğinizi seçebilirsiniz.

Küçük bebeklerin oyalanması için birtakım oyuncaklardan yararlanılır. En çok tercih edilen oyuncak çeşidi çıngıraktır. Prego Toys halka çıngırak aslanın alt kısmında yer alan çıngırak, bebeğinizin ilgisini çekecek şekildedir. Ergonomik yapısı ile kolayca kavranır. Renkli ve sesli tasarımı ile bebeğinizin hem görsel hem de işitsel ilgisini çekecektir. Yeni doğan bebek oyuncaklarının kolay taşınabilir özelliği bulunduğu için gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. 0-6 aylık oyuncak çeşitleri genellikle yumuşak olurlar ve kenarlarında kolay asılabilmesini sağlayan klipsleri bulunur. Böylece bu minik oyuncakları yavrunuzun görebileceği yere kolayca asabilirsiniz. Prego Toys oyuncağın sakinleştirici melodisi vardı. Bebek arabasına, salıncağa ya da oto koltuğuna kolayca asılabilir. Ayaklarından çekildiğinde yukarıya doğru çıkarken müzik çalar. Son derece eğlenceli olan bu oyuncak ile bebeğinizin canı hiç sıkılmayacak.

6 aylık bebeklerin en çok ilgisini çeken oyuncaklar arasında bir de dönence yer alıyor. Dönence çeşitlerinin üzerinde çok sayıda minik oyuncak olduğu için bebeğinizin oldukça dazla dikkatini çekecektir. Üstelik dönence çeşitlerinin müzikli ve MP3 özellikli olanları bulunmaktadır. Böylece bebeğiniz huysuzlandığında onu dönence ile oyalayabilirsiniz. Dönence çeşitlerini bebeğinizin beşiğine ya da bebek arabasına asabilirsiniz. Sürekli gözünün önünde olacağı için canı istediğinde dönencesiyle oynayabilecek. Dönence oyuncakları, bebeklerin işitsel ve görsel gelişimine katkı sağladığı için birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. Fisher Price dönence, bağımsız olarak dönebilen 2 kola, 4 adet basılı karaktere ve yumuşak kurdelelere sahiptir. Kolay taşınma imkanı sunan bu oyuncak çeşidini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

0-6 Ay

için 2,513 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Baby Fehn (154)
Biba (8)
Bondigo (139)
(1)
(1)
Chicco (24)
Clementoni (17)
(2)
(3)
Dolu (15)
Fisher Price (111)
(1)
Goki (13)
Lamaze (8)
(1)
(3)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(3)
Playgro (22)
Playskool (8)
(1)
(2)
(1)
Tanny (7)
Tiny Love (18)
Todizoo (29)
Tomy (40)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(174)
ve üzeri (250)
ve üzeri (266)
ve üzeri (271)
ve üzeri (279)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL