TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

6-12 Ay

için 2.083 sonuç bulundu.

6-12 Ay

Bebeğiniz altıncı ayını geçti ve yaşadığı dünyaya artık daha alışkın hale geldi. O zaman 6-12 ay oyuncak çeşitlerine göz atma zamanı! Bu oyuncaklar bebeğinizin zihinsel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak şekilde üretilir. Doğru oyuncak seçimleri yapmaya onları yakından tanımakla başlayabilirsiniz.

6-12 Ay Oyuncak Seçimi

6-12 Ay Oyuncak Seçimi

6-12 ay oyuncak seçimi ilk altı ayda yaptığınız seçimden biraz daha farklı olacak. Bu aylardaki bebekler keşfetmeyi ileriye taşırlar çünkü artık oturabiliyorlar, emekleyebiliyorlar ve belki birinci yaşlarına girmeden önce ilk adımlarını da atacaklar. Yeni dişler çıkardıkları için damakları da kaşınacak, dolayısıyla ısırmak ve çiğnemek için dayanıklı ama aynı zamanda onlara hasar vermeyecek oyuncaklara da ihtiyaçları olacak. 6-12 aylık bebek oyuncakları artık düğmelere dokunmayı ve basmayı içerebilir. Onlara yol göstermek yerine oyuncakların işleyişlerini kendi kendilerine bulmalarını seyredebilirsiniz. 6-12 aylık bebekler sürekli hareket halindedir, o yüzden evin muhtelif alanlarında onların seveceği oyuncaklardan bulundurmanızda fayda var. Her bebek oyuncağı için geçerli olan güvenlik kuralları burada da geçerli: Oyuncaklar yeterince büyük olmalı, fazla parça içermemeli, kırılıp dağılmayacak kadar sağlam olmalı, zararlı madde bulundurmamalı ve kolayca yıkanmalı.

6-12 Aylık Bebek Oyuncakları

6-12 Aylık Bebek Oyuncakları

6-12 ay bebek oyuncakları önceki oyuncaklara göre biraz daha karmaşık olabilir. Bebeğiniz hareketsiz yatay konumdan hareketli moda geçtiği için bebek beşik oyuncakları yerine ona daha fazla alan ve olanak sunan bebek oyuncak parkı daha cazip gelecektir. Bu aylarda bebekler oyuncakları ayırıp sonra bir araya getirmeyi sevdikleri için iri parçalı yapı oyuncakları da listenize girebilir. Düğmeyle çalışan ışıklı ve sesli oyuncaklar da onların hoşuna gider. Hele de düğmeye basınca sürpriz bir karakter ortaya çıkıyorsa. Basit müzik aletleri sesi bizzat kendilerinin yaratmasına ve ritim hissi geliştirmelerine yardımcı olacağından marakas, çıngırak veya ışıklı orgları da düşünebilirsiniz. Etkinlik masaları, yürüteçler, basit yapbozlar, karton kitaplar, interaktif pelüş oyuncaklar, banyo oyuncakları, el ve parmak kuklaları ile toplar da bu yaşa uygun oyuncaklar arasında yer alır.

6-12 Aylık Bebek Oyuncakları Fiyatları

6-12 Aylık Bebek Oyuncakları Fiyatları

6-12 ay arası bebek oyuncakları fiyatları, ürün çeşitliliğinin artmasına da bağlı olarak daha geniş bir yelpazede karşınızda çıkar. Düz pelüş veya plastik oyuncaklara ilaveten basit mekanizmalara sahip oyuncaklar da artık tercih edilebilir. Bebeğinizin ikinci altı ayında da gürültüyü ve dağınıklığı göz ardı etmeniz gerekecek. 6-12 ay bebek oyuncak çeşitlerinin dışında kendiniz de ona keşif fırsatları sunabilirsiniz. Örneğin, yukarıda değinilen bütün hususları göz ardı etmeden, bebeğinize kartondan oyuncaklar da hazırlayabilirsiniz. Oyuncakları ister hazır alın, ister kendiniz yapın, bebeğinizin öncelikle sizinle birlikte vakit geçirmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bebeğiniz henüz altı ayı geçmediyse 0-6 oyuncaklarını, bir yaşını geçtiyse 1-3 yaş oyuncaklarını, onların yanı sıra çıngırakları ve banyo oyuncaklarını Bebek Oyuncakları kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (112)
ve üzeri (118)
ve üzeri (119)
ve üzeri (123)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL