6-12 Ay

6. ayını doldurmuş bebeklerin dış dünyaya algısı daha çok açılmıştır. Yeni yeni oturmaya ve emeklemeye başlayan bebekler gördükleri her şeyi keşfetmeye çalışırlar. Bunun için genellikle dokunurlar ve gördükleri her şeyi ağzına sokmak isterler. Bu nedenle minik bebeğinizi oyalamak için birtakım oyuncak çeşitlerinden faydalanmanız gerekecek. 6-12 ay arası oyuncakları, tam bu dönemde bebeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmaktadır. Üretiminde bebeklerle dost malzemeler kullanıldığı için kesinlikle sağlığını etkilemez. Bu dönemde bebekler her şeye dokunmak istediği için ona rahat rahat dokunabileceği oyuncak çeşitlerinden birini alabilirsiniz. Dokunarak nesneleri algılamaya çalışan bebeğinizin gelişimi için çocukluk döneminde oyuncak çeşitlerinden yararlanmanız son derece önemlidir.

Bright Starts toplu kaydırak, bebeğinizi eğlendiren ve eğiten bir oyuncak çeşididir. Üzerinde, bebeğinize hayvan isimlerini, seslerini ve renkleri öğreten ışıklı butonlar bulunmaktadır. Kaydıraktan kayarak havuza düşen renkli toplar bebeğinizin dikkatini geliştirirken oldukça eğlenceli vakit geçirmesine de yardımcı olur. İçerisinde bulunan 5 adet top ile bebeğinizin dokunma ve dikkat gelişimi artacak. 4 adet C pille çalışan bu oyuncağı istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Kategorimizde yer alan bebek oyuncaklarını inceleyerek sizin ve bebeğiniz için en uygun olana karar verebilirsiniz. Bu dönemdeki bebeğinizin görsel, işitsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlamak için seçeceğiniz oyuncağın önemi büyüktür. Oyuncak seçimini bilinçli bir şekilde yaparsanız bebeğinizin kendini daha hızlı geliştirmesine yardımcı olmuş olacaksınız.

Hem bebeğinizin hızlı yürümesine katkı sağlamak hem de dengede durmasını sağlamak için Bondigo piyanolu aktivite yürütecini tercih edebilirsiniz. Hem aktivite masası hem de yürüme arkadaşı olan bu oyuncak çeşidi ile bebeğiniz eğlenirken kendini geliştirecek. Piyanosu ile notaları keşfedecek ve kendi bestelerini yapabilme imkanı bulacak. Üstelik üzerinde bulunan mikrofonu ile ses kaydı yapabilir ve sonrasında dinleyebilir. Bu özellik ile kendi sesini duyan miniklerin merak duygusu artarken yaratıcı zekalarının gelişimi de desteklenmiş olur. Aktivite masasından yürütece dönüşmesi ise anne ve babalara kolaylık sağlamaktadır. Yürümeye yeni başlayan çocukların motor gelişimine katkı sağladığı için birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir.

6-12 Ay

için 2,673 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
Baby Fehn (7)
(2)
Biba (7)
Bondigo (51)
(1)
Chicco (38)
Clementoni (22)
(1)
(1)
Fisher Price (364)
(4)
Mega Bloks (21)
(1)
Miniland (11)
Pebble (13)
Playgro (33)
Playskool (20)
Samatlı (6)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
Tomy (6)
(1)
Yakamoz (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (114)
ve üzeri (122)
ve üzeri (123)
ve üzeri (130)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL