Çıngırak

Bebekli evlerde en bol bulunan eşyalar şüphesiz ki bebeğiniz için satın aldığınız bebek oyuncakları. Özellikle yeni doğan bebeklerin bulunduğu evlerde olmazsa olmaz bebek oyuncakları arasında sayabileceğimiz ilk oyuncak ise çıngırak. Hiçbir bebekli ev yoktur ki çıngırak bulunmasın. Bebeğinizin ilk aylarında en severek oynadığı bebek oyuncaklarında ilk akla gelen oyuncaktır çıngırak. Bebeğiniz çıngırak sesi ile eğlenir ve bu sesi çok sever. Çıngırak onun ilk oyunlarından biridir ve bu küçük oyuncak bebeğinizin gelişiminde de önemli bir rol oynar.

Bebek Çıngırakları

Bebek Çıngırakları

Çıngırak oyuncak çeşitleri arasında en basit mekanizmaya sahip bir bebek oyuncağıdır. Yalnızca sallandığı zaman ses çıkaran ancak bebeklerin dikkatini toplamasını sağlayan çıngırak, bebeğinizin dış dünyayla tanışmasında onu seslere, renklere ve odaklanmaya alıştırır. Bebekler için çıngırak önemlidir çünkü çıkardığı sesler ve dikkat çekici renkleri ile bebeğinizin dikkatini belli bir nesne üzerinde yoğunlaştırır. Bebeğiniz bu nesnenin şekline ve sesine odaklanır ve zamanla nesneleri tanır. Şekil tanıma konusunda bebeğinizin gelişimi için özellikle gerekli olan bu küçük ama etkili oyuncağı bebeğiniz elinden hiç bırakmayacak. Bebek çıngırakları aynı zamanda bebeğinizin el ayak koordinasyonunun gelişiminde de etkilidir ve hedefe yönelik tasarımları ile hem eğlendirir hem de geliştirir.

Çıngırak Modelleri

Çıngırak Modelleri

Bebek oyuncakları gitgide genişleyen bir alan ve çıngırak modelleri de bu genişlemeden nasibini alıyor. Çıngırak artık pek çok modelde, renkte ve tasarımda satın alınabiliyor. Bebek çıngırakları bebeğiniz çıngırağı elinde sallarken yanlışlıkla kendisini incitme ihtimaline karşı hafif malzemelerden üretiliyor. Buna bir örnek de peluş çıngırak modelleri. Öte yandan, klasik çıngırak sesinin haricinde farklı sesler ve müzikler ile bebeğinizi eğlendirecek müzikli çıngırak modelleri de anne babaların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden. Çıngıraklı bileklik çeşitleri, bebeğinize zarar vermeyecek malzemeden ve özel tasarımla üretilmiş ürünlerdir. Aynı zamanda kategorimizde çıngıraklı çorap ve bileklik setleri de kompakt bir şekilde satışa sunulmaktadır. Çıngıraklı patik ve diğer çıngırak seti çeşitlerimize kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bebek Çamaşır Torbası Fiyatları

Bebek Çamaşır Torbası Fiyatları

Yukarıda sözünü ettiğimiz çıngırak modelleri, çıngıraklı diş kaşıyıcı gibi ürünleri de barındırmaktadır. Bebekler için çıngırak satın alırken diş kaşıyıcı özelliğinin olması da anne babaların tercih sebeplerinden biridir. Aynı zamanda anne babalar bebekleri için en kaliteli bebek oyuncaklarını satın almak isterler çünkü bebeklerinin sağlığı ve gelişimi her şeyden önemlidir. Kategorimizde bulabileceğiniz Bondigo, Fisher Price, Alex, Chicco, Clementoni, Playgro gibi markaların en sevimli ve en uygun bebek çıngırakları ve fiyatları sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alma şansınız oldukça yüksek. Kategorimizi inceleyerek en ucuz çıngırak fiyatları ve diğer avantajlı indirimlerimize ulaşabilir, dilediğiniz çıngırak modellerini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm bebek oyuncaklarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çıngırak

için 2,539 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alex (106)
Baby Fehn (8)
(2)
(4)
Bondigo (83)
(1)
Chicco (81)
Clementoni (16)
Dolu (16)
(1)
(4)
(3)
Lonpos (7)
(4)
(2)
(1)
Playgro (66)
(2)
Samatlı (6)
(1)
(2)
(4)
(4)
Todizoo (7)
(2)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (110)
ve üzeri (121)
ve üzeri (125)
ve üzeri (131)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL