TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oyun Parkı & Park Yatak

için 2,036 sonuç bulundu.

Oyun Parkı & Park Yatak

Her geçen gün ihtiyaçları yenilenen bebekler için eşya almak daha fazla düşünmeyi gerektiriyor. Beşik alırken bebeğin rahat etmesi, kolay taşınabilir olması, dayanıklı olması, görüntü açısından da kişiye hitap edebilmesi veya en önemli hususlardan biri olan güvenilir olması faktörü gibi pek çok etken göz önünde bulundurulmak istenir. Beşik çeşitleri içinde oyun parkı beşik seçeneği de bulunuyor. Bebekler için bir eğlence ve yaşam alanı olan bu modellerden çocuklar için farklı bir versiyonu üretiliyor. Çocuk oyun parkı şeklinde isimlendirilen modellerin asıl amacı ev ortamını çocuk için bir eğlence merkezi kadar keyifli hale dönüştürmek oluyor. Kurulumların basit ve yapılarının dayanıklı olması halinde çocukların hareketli yapısı karşısında uzun ömürlü kullanım imkanı veriyor. Bebek oyun parkı olarak da adlandırılan beşikler genelde kullanım kolaylığıyla ebeveynleri cezbediyor. Herhangi bir beşiğe nazaran daha fazla özelliklerinin bulunması ve ihtiyacın karşılanmasının yanı sıra minikler için dakikaları daha keyifli hale getirmesi bu seçeneklerin tercih edilmesinde başka bir etken oluyor. Bu ürünlerin seçimleri yapılırken dikkat edilmesi gereken belli başlı unsurlar oluyor. Kaliteli seçimler yapılması ve pek çok ihtiyacı bir arada karşılayabilecek kadar çok yönlü olması bu ürünlerin tercih edilme ihtimallerini arttırıyor. Oyun parkı kategorisi gerek bebekler gerekse çocuklar için farklı modeller bulunduruyor ve çeşitlilik herkesin talep ettiğini edinme olasılığını kuvvetlendiriyor.

Oyun Parkı Beşikler Pek Çok Avantajı Beraberinde Getiriyor

Oyun Parkı Beşikler Pek Çok Avantajı Beraberinde Getiriyor

Bebek beşikleri, oyun parkı stilinde olduğunda taşınılabilirlik kolaylaşıyor. Ebeveynler evin her yerinde kolaylıkla bebeklerini yanlarına taşıyabiliyor. Aynı zamanda katlanabilme özellikleri ev dışında da bebeğin yatak problemini ortadan kaldırıyor. Kolay katlanabilir olmalarının yanı sıra pek çok depolama bölgesi olması Bebek oyun parkı modellerini daha kullanışlı hale getiriyor. Park yatakların tekerlekli ve tekerleksiz modelleri olabiliyor. Yatağı katlamadan taşımak isteyenlerin daha çok tekerlekli modelleri tercih etmesi yerinde oluyor. Ancak tekerleksiz olsa da çok ağır olmadığından taşıma sıkıntısı yaşanmıyor. Kenarların iç gösteren kumaştan seçilmesi halinde çocuğun hareketlerini gözlemek kolaylaşıyor. İki kademeli olan bu yataklarda üst kademe daha çok alt değiştirmek için kullanılıyor. Beşiklerde ilerleyen yaşlarda kullanma özelliği önemli oluyor. Bebek ilk 7-8 ay annenin yanında yatarken ilerleyen dönemlerde tek başına yatması gerekiyor. Alınan beşiklerin boyutlarının büyüyor olması veya kullanım şekillerinin çocuğun büyüklüğüne göre değiştiriliyor olması önemli oluyor. Park yatak modellerinde iki kademeyi tek kademe haline getirmek daha geniş bir alana sahip olmayı sağlıyor. Böylece çocuk büyüdüğünde de aynı yatağı kullanmak mümkün oluyor. Alınan beşiklerin kolay temizlenebilir olması gerekiyor. Aynı zamanda farklı depo gözlerinin bulunması ebeveynin işini son derece kolaylaştırıyor. Genelde park yatak çeşitlerinde çok fazla göz görmek mümkün oluyor. Ahşap gibi maddelerden yapılan beşiklere nazaran daha esnek bir kullanım olanağı sağlıyor. Çocuğun bezlerini, ıslak mendilini, gedek kıyafetlerini, pratik oyuncaklarını, ek gıdalarını gibi pek çok lazımlı ürünü buralarda tutmak mümkün olabiliyor. Böylece ebeveyn sürekli hareket halinde olmaktan kurtuluyor. Park yatakların kademeli yapısı çok yönlü kullanım olanaklarını arttırıyor. Üst kademede bebek bezi değiştirme aktivitesi gerçekleştirilebiliyor. Beşik seçimlerinde kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak seçim yapmak gerekiyor. Oyun parkı temalı beşiklerin bilindik beşiklere nazaran daha kreatif niteliklerinin bulunduğu görülüyor. Kaliteli bir seçim yapılması ve ilerleyen dönemlerde kullanılabilecek bir ürün olması halinde uzun süre yatak ihtiyacı karşılanabiliyor. Ancak birkaç ay bebeğim ihtiyaçlarını karşılayacak kadar az özellikli bir oyun parkı temalı yatak ebeveynleri uzun vadede mutlu edemiyor.

Oyun Parkı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyun Parkı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyun parklarının pek çok modeli bulunuyor. Oyun parkı beşik modelleri genelde aynı özellikleri barındırıyor. Beşik şeklinde veya tamamen oyun parkı modeli halinde olabiliyorlar. Sallanan park yatak özelliği hemen hepsinde bulunuyor. Birleştirilen aparatların içinde bulunan sallanma ayakları, park yatakların en alttaki katlanan bölgelerine monte edilip çıkartılabiliyor. Böylece ister sallama pozisyonunda ister sabit bir şekilde kullanılabiliyor. Farklı renklerde tercihler yapılabiliyor. Kız çocukları için oldukça süslü modeller bulunduğu gibi erkek çocuklar için daha sade modeller sergileniyor. Cibinlikli veya cibinliksiz şekilde modeller bulunuyor. Cibinlikler oyun parkının temasına uygun olması için genelde yukarıdan aşağıya sallanan oyuncaklar ile birlikte oluyor. Cibinlikler ya tamamen tül ya da bir kısmı kumaş bir kısmı tül olacak şekilde sergileniyor. Park yatakların geniş yapılarına uygun olarak uzun cibinlikler kullanıldığı da oluyor. Ahşap oyun parkı modelleri daha çok sade bir görüntüde olduğundan gösterişli cibinlikler kullanılıyor. Yukarıdan aşağıya tıpkı bir yatak başlığı gibi görünen cibinlikler, dekorasyon açısından hoş bir görüntüyü de beraberinde getiriyor. Cibinlikli park yatak modellerinde tek bir bölgeden aşağı sarkan cibinliklerin yanı sıra dört bir taraftan tıpkı bir fon perde edasıyla tasarlanmış çeşitler de bulunuyor. Dört yandan cibinlikli modellerin tamamen kapatılabilmesi, bebeğin dış mekanla ilişkisini transparan bir görüntüyle kesmesinden dolayı avantajlı oluyor. Bebek uykusu sırasında dış etkenlerden daha az etkileniyor veya oyun oynarken dış etkenlerin dikkatini dağıtması daha az ihtimale çekiliyor. Genelde şık fiyonklar kullanılarak tutturulan dört taraftan cibinlikli modellerin görünüşü de diğer modellere göre daha şık olabiliyor. Park yatakların kumaşlarında kendiliğinden hayvan desenli veya farklı motiflerle süslenmiş olanlar da olabiliyor. Bu görüntüyü park yatağın dışında ve bebeğin gördüğü iç kısımda bulunduran modeller bebek için ayrı bir neşe kaynağı olabiliyor. Park yatakların geniş yapısı geniş odalarda kullanımı daha müsait kılıyor. Katlanabilir olmaları ihtiyaç dışı zamanlarda ortadan kaldırmaya müsait olmasını sağlıyor. Böylece rahatlıkla kullanımı sağlanabiliyor. Hantal olmaması ve taşınabilme kolaylığı geniş odalarda kullanımını mümkün kılıyor. Gerek olduğunda küçük odaya taşıma yöntemiyle hiçbir sorun yaşamadan kullanılmasına imkan veriyor. Oyun parkı fiyatları modellere, boyutlara ve yapımında kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteriyor.

Çocuklar İçin Oyun Parkı Evleri Eğlenceli Hale Getiriyor

Çocuklar İçin Oyun Parkı Evleri Eğlenceli Hale Getiriyor

Çocuklar için oyun parkları farklı çeşitlerde oluyor. Evin içinde tıpkı bir sokak parkı gibi alan oluşturmak, oyun çadırlarıyla çocuğa yeni bir alan meydana getirmek, yatak kullanımını hem uyku hem de oyun için kullanmasını sağlamak gibi pek çok amaca hizmet eden modeller bulunabiliyor. Ahşap park yatak modelleri farklı stillerde tasarlanıyor. Örneğin evin içinde minimal bir ev gibi görünen ahşap park yatakların kullanımı da görünüşü kadar tercih edilmesini sağlıyor. Ahşap kullanımının şık görüntüsü sade bir tasarımla birleştiriliyor ve özellikle 2 yaş üstü çocukların rahatça oynayabileceği, istediklerinde uyuyabilecekleri yeni bir alanı oluşturuyor. Kenarlıklarının parmaklık şeklinde olması çocuğu bunaltmadan güvenliği sağlıyor. Ancak parmaklık kenarlıklar açısından dikkat edilmesi gereken en önemli husus çocuğun başını, kolunu, bacağını buralara sıkıştıramayacağı darlıkta olmasına dikkat etmek oluyor. Çocuk park yatak kenarlıklarının özellikle 2 yaş üstü çocukların düşmemesi adına çok alçak olmaması gerekiyor. Kare bir yapıya sahip olan yatakların geniş alanları oyuncak topların içlerine doldurulmasıyla oldukça eğlenceli bir şekilde kullanılabiliyor. Bebekler için oyun parkı modellerinde daha minimal tasarımlar da oluyor. Kolay taşınabilir, daha çok farklı bir mekana gidildiğinde tercih edilen bu yatakların tutak kısımlarına çeşitli oyuncaklar yerleştirilerek bebeği eğlendirmek amaçlanıyor. Böylece gidilen yerlerde bebeğin yatacağı yer sıkıntı yaşanmamış oluyor. Elbette bu tür yatakların uzun süre kullanılması pek mümkün olmuyor. Bebekler özellikle 1-2 yaşından sonra boy atmaya başlıyorlar ve bu modeller daha çok idareten kullanılmak amacıyla alınıyor. Elbette fiyatları da buna göre şekilleniyor. Çocuk oyun parkı fiyatları çeşitlerine ve bulundurdukları özelliklere göre farklılık gösteriyor. Özellikle hareket çağına gelmiş çocuklarda dayanıklı seçimler yapmak elzem oluyor. Kırılması halinde fiziksel olmasa bile psikolojik olarak çocuğu kötü etkileyecek herhangi bir olayın yaşanmaması adına güvenilirliği tam olarak test edilmiş, herhangi bir kusur bulundurmayan, noksanlığı bulunmayan ürünlerin tercih edilmesi sağlıklı oyun dakikaları ve rahat uyku saatlerini beraberinde getiriyor.

Park Yatakların Kolay Kurulma Özelliği

Park Yatakların Kolay Kurulma Özelliği

Katlanabilir park yatak modellerinin kurulumu oldukça kolay oluyor. Öncelikle parçalarından bahsetmek gerekirse; ana gövde, sallama ünitesi, ara kat ünitesi, yatak, bez değiştirme bölgesi ve cibinlik unsurlarını söylemek gerekiyor. Öncelikle katlanabilir ana gövdeyi dört bir yandan açmak gerekiyor. Ardından yukarıda kalan katlanma bölgesi aşağı doğru bastırılıyor ve yatak zemini hazırlanıyor. Ara kat ünitesi yatağın kenarlarına tutturulduktan sonra, burada bulunan kenar boşluklarından yataı dük tutacak demir çubuklar yerleştiriliyor. Ardından yatak yerleştiriyor ve park yatağın kurulumu büyük ölçüde tamamlanmış oluyor. Bez değiştirme alanı da tıpkı diğerleri gibi yatak kenarlarına tutturuluyor. Cibinlik ekleniyor ve yatak kurulmuş oluyor. Park yatak kullananlar emzirme alanını çocuğun üstünü değiştirmek için de kullanabiliyor. Genelde yatakların kenarlıklarında geniş cepler bulunduruluyor. Böylece ebeveynler bebeğin anında ihtiyacı olan her şeyi burada tutabiliyor ve ekstra efor sarf etmek durumunda kalmıyor. Park yatak yatağı ayrıca yatak ünitesinin üzerine koyulmak için alınır. Bu yatakların terletmemesi, nefes alması önemli bir özellik oluyor. Rahatlığına ayrıca dikkat etmek gerekiyor. Genelde alezli olarak veriliyor ve kullanıcıya ayrıca alez alma problemi oluşturmuyor. 0-4 yaşa kadar kullanımı sağlanabildiğinden uzun süreli kullanım için kaliteli bir seçim yapmak elzem oluyor. Ahşap modeller ve metal destekli kuruluma sahip kumaş modellerin uyku setleri değişkenlik gösterebiliyor. Park yatak uyku seti ahşap modeller için tercih edildiğinde muhakkak minder kenarlıklar bulunduruluyor. Minderler çocuğun sert bir yerle temas etmesini ve parmaklıklara sıkışma ihtimallerini engelliyor. Uyku setleri rengarenk tasarımlarla üretiliyor. Hem rahat hem de şık bir görüntü elde edilmiş oluyor. Kızlar ve erkekler için ayrı ayrı renkler bulunduğu gibi her iki cinsiyet için kullanılabilecek renkler de bulunuyor. 0 yaşından 4 yaşına kadar kullanılabilecek geniş yatak tercihleri yapılması her açıdan ebeveynleri rahat ettiriyor. Özellikle ara kat ünitesinin kaldırılmasıyla da yatakların kullanılabiliyor olması hareket haline geldiğinde çocuğun güvenli bir şekilde aynı yatağı kullanabilmesine olacak sağlıyor. Böylece ekstra yatak almaktan ebeveynler kurtulmuş oluyor.

İhtiyaç Olan Her Yerde Park Yatak

İhtiyaç Olunan Her Yerde Park Yatak

Klasik beşiklerin hantal kullanımı pek çok zaman aileleri sıkıntıya sokuyor. Kolay taşınabilir olmaları için beşiklerin tekerlek barındırması gerekiyor ve çoğunda bu özellik olmuyor. Park yatak modelleri tekerlekli veya tekerleksiz olabiliyor. Tekerlekli olanlar kolay taşınabilirliği arttırsa da bu durum tekerleksiz olanların zor taşındığı anlamına gelmiyor. Özellikle uzun mesafelerde katlama yöntemiyle taşımak mümkün olduğundan herhangi bir problem yaşanmıyor. Bunların yanı sıra hafif yapıda olmaları onları daha konforlu kullanmanın başka bir avantajı oluyor. Anne yanı park yatak kategorisi olarak ayrı bir kategori bulunmuyor. Zaten taşınıyor olmaları gerektiğinde anne yanına rahatlıkla götürülebilmelerini sağlıyor. Park yatakların katlanabilmelerini engelleyen tek etken sallanma aparatları oluyor. Katlama halinde özellikle bu aparatların çıkartılması gerekiyor. Sallama aparatları katlanabiliyor böylece istek halinde sallama özelliği kesilmiş oluyor. Bebek oyun park yatağı boyutları genelde standart kalıplara uyuyor. Geniş olan park yatakların yatakları da geniş oluyor. Ara kar aparatı kaldırılıp zemin yatak olarak kullanılmak istendiğinde daha kalın bir yatağın kullanılması daha kullanışlı olması ve çocuk için rahatlık anlamına geliyor. Park yatakların yüksekliği ara kat ortadan kaldırıldığında daha iyi çok artıyor ve çocukların güvenilir ortamı daha fazla sağlanmış oluyor. Bebekler için ara katta uyumak, fazla hareket etmediklerinden çok fazla sorun olmuyor. Zaten minik bedenleri biraz daha ferah hissetsin diye çok yüksek kenarlıklar tavsiye edilmiyor. Oyun parkı fiyatları gibi park yatağının fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Park yataklar pek çok açıdan tercih ediliyor. En çok tercih edilme sebeplerinden biri de kullanım rahatlığı oluyor bu kullanım rahatlığı yalnızca ebeveyn için değil bebek için de kendisini gösteriyor. Rengarenk tasarımları, rahat yataklar için uygun olarak üretilmeleri, güvenli oluşları bebeklere resmen kendi evlerindeymiş hissi veriyor. Küçük yaşlardan itibaren bireylere kendilerine ait bir alan hissi oluşturmak uzmanlar tarafından devamlı öneriliyor. Park yataklar daha aylık vakitlerinde çocuklarda bu hissiyatı oluşturmak için doğru ürün oluyor. Eklenen oyuncaklar ve farklı desenleriyle çocuklar için mutlu bir alan oluşturulmuş oluyor.

Oyun Parkı İle Mutlu Bebekler

Oyun Parkı İle Mutlu Bebekler

Hantal beşik kullanımlarında daha çok bebek odasında bulundurulan beşikler her zaman anne yanında olmuyor. Bebeğin sesini duymak için çeşitli telsizler kullanılıyor. Beşik oyun park yatakları her zaman her yere taşınabiliyor. Böylece bebek özellikle geceleri daima annesinin yanında olduğundan o atmosferde bulunmak bile onun enerjisini pozitif tutuyor. Bebekler için oyun parkı ebeveynler açısından da mutluluk sebebi oluyor. Kolayca kurulan bu yataklar kolay temizlenir olmaları da ayrıca ebeveynleri rahatlatan özelliklerinden biri oluyor. Gidilen yerlerde de yataksız kalmayan bebek, yerini yadırgamadan rahat bir uyku çekebiliyor. Ebeveynler bebekleri alışık olduğu mekanda daha kolay uykuya daldığından keyifli dakikalar geçiriyor ve vakitten tasarruf etmiş oluyor. Gerek yapısal dayanıklılık gerekse kullanım kolaylığı açısından konfor oluşturacak yatak seçimleri yapıldığı takdirde en az 4 yıl mutlu bir kullanım gerçekleştirilebiliyor. Park yatak ölçüleri net bir sayısal kesinlikte bulunmuyor. Modellere göre değişiklikler oluyor. Bebeğin halihazırdaki kilosuna göre seçim yapılabiliyor. İlerleyen zamanlar 4 yıl içerisinde sahip olacağı tahmin edilen boy ve kiloya göre seçim yapmak her zaman işlerin kolaylaşmasını sağlıyor. Oyun parkı ve park yatakların yanı sıra bebeğinizin ihtiyacı olan diğer bebek odası ürünlerini de incelemek isterseniz Beşik, Park Yatak, Salıncak kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (6)
4Moms (5)
AcrCiciko (36)
Akimba (5)
Aldeba (2)
Anadolu (3)
Apolena (20)
Arnica (2)
Baby 2 Go (7)
Baby Home (29)
BABY HOPE (46)
Baby Jem (9)
Baby Life (2)
BABY TECH (2)
Baby&plus (2)
Baby2go (23)
Babyel (4)
BabyHope (21)
Babymeyra (15)
Bebecco (2)
Bebefox (2)
Beneto (3)
Bibaby (3)
Bliss (8)
Bondigo (2)
CEEBEBEK (4)
Chicco (86)
Convers (12)
Dadibaby (3)
Dinaboo (7)
(772)
EgeBaby (3)
Elele (2)
Güneysan (11)
happy baby (22)
Heyner (19)
Holmer (5)
Jaju Baby (27)
Javaju (13)
Joell (10)
Kanz (53)
kido's (3)
Kiwi (3)
Kraft (104)
Lorelli (8)
Maclaren (6)
MallerBaby (28)
Mamma (5)
Maxi-Cosi (28)
Maya Baby (3)
Moje (25)
Myquala (6)
Nenny (4)
Norfolk (8)
OPALİN (3)
Papetto (10)
Pilsan (20)
Playgro (3)
Prego (67)
Prestij (7)
Pukka Home (17)
Sema baby (12)
Sevi Bebe (11)
Ships (7)
Skip Hop (3)
Star Baby (13)
Sunny Baby (123)
SVAVA (24)
Tommybaby (8)
Tripper (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(204)
ve üzeri (351)
ve üzeri (396)
ve üzeri (407)
ve üzeri (417)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL