Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Kraft (33)
Kanz (16)
Chicco (16)
Prego (48)
Sunny Baby (27)
Mamma (24)
Babyhope (10)
Uni Baby (7)
Baby Home (6)
Maccon (6)
Maxi-Cosi (6)
Tommybaby (6)
Ozmo (4)
Joie (3)
Db (2)
Javaju (2)
Kiwi (2)
Baby Cab (1)
Bugaboo (1)
Dadi Baby (1)
Dukaddo (1)
Huggy (1)
Joell (1)
Lorelli (1)
Maller (1)
Papetto (1)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Sallanma

(171)
(30)
Başka bir kelime deneyin

Ara Kat

(169)
(30)
Başka bir kelime deneyin

Alt Açma Ünitesi

(126)
(42)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(44)
(42)
(13)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (48)
4 yıldız ve üzeri (64)
3 yıldız ve üzeri (67)
2 yıldız ve üzeri (67)
1 yıldız ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oyun Parkı & Park Yatak

için 243 sonuç bulundu.

Oyun Parkı & Park Yatak

Bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemlerde etrafına olan merakları bir hayli artar. Sürekli yeni şeyler öğrenmek hatta onları tadarak ne olduğunu anlamak isterler. Bu durum zaman zaman tehlikeli sonuçlar ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle ebeveynlerin özellikle oyun esnasında çocuklarını gözetim altında tutmaları gerekir. Oyun parkı yatağı, bebeğinizin hem güvenli hem de rahat bir ortamda oyun oynayabilmesi için vazgeçilmez bir üründür. Özellikle yaz aylarında yapılan tatillerde park yatağınızı yanınızda götürebilirsiniz. Böylece bebeğinizin konforundan ödün vermemiş olursunuz. Barındırdığı özellikler sayesinde evinizin hemen hemen her köşesinde kullanıma imkân sunan bu yataklar aynı zaman da uzun yıllar kullanılabildiği için sürekli yatak alma gibi bir derdiniz olmayacaktır. Park yatak almak için sıralanabilecek pek çok neden vardır. Bebek sahibi olmayanlar için bazı şeyler, dışarıdan bakıldığı zaman halledilebilir ya da önemsiz detaylar gibi görünebilir. Fakat anne ve babalar için durum böyle değildir. Bebeğin uyuduğu yerden oynadığı oyuncağa kadar her ayrıntı onlar için çok önemlidir. Oyun parkı yatak tavsiyesi ve kullanıcı yorumları hakkında detaylı bilgileri beşik, park yatak ve salıncak sayfamıza göz atarak bulabilirsiniz.

 Park Yatak Nedir?

Park Yatak Nedir?

Yeni bebeği olanların ya da yeni bir bebek yatağı alacak olanların baktığı ilk ürünlerin başında gelen park yatak, çocuklu ailelerin en önemli ihtiyaçlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Peki, park yatak nedir? Park yatak, bebeklerin hem uyku ihtiyaçlarını hem de oyun oynayabilmek için ihtiyaçları olan güvenli alanı oluşturabileceğiniz bir tür beşiktir. Enerjisi her geçen gün artan bebeğinizi, çevreden gelebilecek tehlikelere karşı korumak her zaman kolay değildir. Bu nedenle onu daima gözetim altında tutmanız gerekir. Park yataklar sayesinde bebeğinize güvenli bir oyun alanı oluşturmanın yanı sıra konforu da sunabilirsiniz. Geceleri ya da gün içinde uyku zamanında yatak, diğer zamanlarda ise harika birer oyun alanına dönüşen oyun parkı yatağı bebekli ailelerin son yıllarda en gözde ev eşyalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Park yataklar hem çok kullanışlı hem de dayanıklı ürünler olması nedeniyle uzun yıllar kullanılabilir. Özellikle 0 – 3 yaş çocuk grubu için vazgeçilmez bir beşik görevi görür. Eğer çocuğunuz yeni yeni etrafı keşfetmeye başladıysa ve oyun oynama ihtiyacı duyuyorsa mutlaka bir park yatak sahibi olmalısınız. Oyun parkı beşiği olarak da adlandırılan park yataklar farklı modellerde karşımıza çıkabilir. Bu modeller arasından seçim yaparken ihtiyacınıza yönelik bir yatak almanız çocuğunuz büyüyene kadar kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Çünkü yatak sürekli bir ihtiyaçtır ve çok fonksiyonlu olması kullanım alanlarının çoğalması açısından da size büyük fayda sağlayacaktır. Bebek oyun parkı yatağı standart ölçülerde değil farklı ölçülerde satılmaktadır. 60x120 oyun parkı yatağı, 70x110 oyun parkı yatağı ya da 70x120 oyun parkı yatağı en çok tercih edilen ölçülerin başında gelir. Siz de evinizde bulunan alanı göz önünde bulundurarak istediğiniz ölçülerde bir Kanz oyun parkı park yatak sahibi olabilirsiniz.

 Neden Park Yatak Alınmalıdır?

Neden Park Yatak Alınmalıdır?

Yeni anne baba olmuş kişiler bu anlamda çok daha titiz davranırlar. Özellikle bebeklerin algısı açılıp keşfetme sürecine girdiklerinde, evde bekleyen potansiyel tehlikelere karşı önlem almak isterler. İşte park yatak modelleri tam da bu noktada kurtarıcı görevi gören ürünlerin başında gelir. Neden park yatak alınmalıdır sorusuna verilebilecek ilk cevap elbette işlevselliğidir. Çünkü bu yataklar sıradan beşikler gibi sadece uyuma amacı ile kullanılmaz. Aynı zamanda elverişli yapıları ile çocuğunuz için bir oyun alanı olabilirler. Oyun parkı yatağı almanız için bir diğer neden ise güvenliktir. Oyun parkı yataklarının kenarlıkları genellikle bebeklerin aşamayacağı yüksekliklerdedir. Bu nedenle bebeğiniz ayağa kalksa bile düşme ya da bu yatağın içinden çıkma gibi bir imkânı olmaz. Bunun yanı sıra kenarlarında bulunan kumaş şeffaf özellikte olduğu için siz uzakta olsanız bile bakınca bebeğinizi görmenize imkân verir. Bu nedenle siz başka bir işle uğraşırken bebeğinizin neler yaptığını da kontrol edebilirsiniz. Park yatakların bir diğer tercih nedeni ise hem kurulumunun hem de kullanımının kolay olmasıdır. Park yatakları kurması zannedildiği kadar zor ve zaman alan bir durum değildir. Dakikalar içinde kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı şekilde kullanımı da zor değil aksine oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan kademeye göre ayarlama yaparak yatağı farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Park yataklar, diğer sıradan beşik gibi taşınması zor olan eşyalar değildir. Hatta çoğu park yatak modelinde tekerlek bulunur. Bu da park yatakların kolayca taşınmasına imkân sunar. Örneğin siz ütü yaparken park yatağı yanınıza alarak çocuğunuzun gözünüzün önünde oynamasını sağlayabilirsiniz ya da akşam oturduğunuz zaman park yatağı oturma odanıza taşıyarak yine çocuğunuzun güvenli bir şekilde oyun oynamasını sağlayabilirsiniz.

 Park Yatak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Park Yatak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuğunuz için bir park yatak almaya karar verdiniz fakat nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız size bu sorunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Park yatak alırken dikkat edilmesi gerekenler aslında oldukça basit özelliklerdir. İlk olarak bir park yatak alacağınız zaman mutlaka ama mutlaka tekerlekli olmasına dikkat etmelisiniz. Tekerlekli park yatak modelleri her zaman daha kullanışlıdır. Çünkü yerini istediğiniz zaman ve kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra alacağınız modelin hafif olması dikkat etmeniz gereken bir diğer özelliktir. Oyun parkı yatağı ne kadar hafif olursa taşınması da o kadar kolay olacaktır. Oyun parkı yataklarının bazıları kademeli olabilir. Çift kademeli park yatak, kullanım açısından çok daha işlevseldir. İlk olarak yatağın ikinci kademesini bebeklik döneminde yani bebeğinizin henüz hareketlenmediği zamanlarda kullanarak yatağın içerisine bebeğinizin eşyalarını koyabilirsiniz. Bebeğiniz hareketlenip oyun oynamaya başladığı zaman ise ikinci kademeyi kaldırarak diğer kısmı hem oyun alanı hem de yatak olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle size birden fazla kullanım imkânı sunacağı için çift kademeli bir yatak almanız daha mantıklı olacaktır. Park yatak alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kurulumun kolaylığıdır. Kurulum kolaylığı yatağın farklı mekanlara taşınması aşamasında çok önemli bir özelliktir. Kurulumun yanı sıra park yatağın katlanabilir özellikte olması taşınmasını kolaylaştıran özelliklerin başında geliyor. Katlanabilir oyun parkı yatağı hem ev içinde hem de seyahatleriniz sırasında size büyük bir kolaylık sağlar. Park yatakların en önemli özelliklerinden bir tanesi de sallanabilir olmasıdır. Eğer bebeğiniz sallanmadan uyumuyorsa mutlaka sallanabilir özelliğinin olmasına dikkat etmelisiniz. Park yatağın sallanabilir olması anne ve babalar açısında da iyi bir özelliktir. Çünkü bebeğinizi sallarken ekstra bir enerji harcamanıza gerek kalmaz. Park yatak alırken sadece bir özelliğe değil birkaç özelliğe bakmanız ve seçiminizi buna göre yapmanız gerekir. Sayfamızı inceleyerek birbirinden farklı donanımlara ve özelliklere sahip olan oyun parkı yataklarını bulabilirsiniz.

 Bebeğinizin Konforu İçin Park Yatak Modelleri

Bebeğinizin Konforu İçin Park Yatak Modelleri

Oyun parkı yatakları birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok modelde alıcıları ile buluşuyor. Normal beşik şeklinde ya da tamamen oyun parkı şeklinde kullanılabilen bu modeller arasında ihtiyacınıza en uygun olanı seçmek ise tamamen size kalmış. İlk olarak oyun parkı yatak modelleri arasında en göze çarpanların başında sallanabilir oyun parkı yataklar geliyor. Sallanma özelliğine sahip olan bu bebek park yatakları hem çocuklar için hem de aileleri için büyük bir kolaylık sağlıyor. Özellikle sallanmadan uyumayan çocuklar için biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. Cibinlikli oyun parkı yatakları da bir diğer model olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bebeğinizi haşerelerden ve yaz aylarının korkulu rüyası sivrisineklerden korumak için cibinlikler sıklıkla başvurulan ürünlerdir. Yatağın etrafına ekstra bir cibinlik taktırmak yerine kendinden bu özelliğe sahip olan bir yatak alarak koruma sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizi sinek ısırıklarına karşı koruyabilirsiniz. Cibinlikli modeller sayesinde bebeğinizin dış etkenler ile olan bağlantısını transparan bir tül ile kesebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin uyanık olduğu zamanlarda da ilgisini çeken cibinlik ile oynayarak keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Oyun parkı yatak modelleri arasında en dikkat çeken modellerden bir tanesi de katlanabilir bebek park yatakları. Katlanma özelliği bir eşyanın ergonomik olması açısından oldukça önemlidir. Eğer sıklıkla seyahat ediyorsanız ya da park yatağı sürekli olarak kullanmayı düşünmüyorsanız katlanabilir özellikli bir yatak sahibi olmanız hem taşınmasını hem de saklanmasını kolaylaştıran bir özelliktir. Ayrıca yatağı kullanmadığınız zamanlar katlayarak evinizde çok yer kaplamamasını da sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz oyun parkı modeli hangisi olursa olsun dikkat etmeniz gereken ilk şey elbette kalitesidir. Bu yatağı alırken uzun süreli bir kullanım olacağını düşünmeli ve buna göre bir seçim yapmalısınız. Aldığınız yatak ve iç yatak ne kadar kaliteli olursa hem kullanım rahatlığı hem de ömrü o kadar uzun olacaktır.

 Oyun Parkı Yatak Fiyatları ve Yorumları

Oyun Parkı Yatak Fiyatları ve Yorumları

Çocuk oyun park yatak fiyatları; modele, ölçülerine, yatağın özelliklerine ve üretim aşamasında kullanılan malzemelerin türlerine göre farklı fiyat aralıklarında satılmaktadır. Bakıldığı zaman oyun parkı yataklar oldukça işlevsel ürünlerdir. Çocuğunuzun hem uyku hem oyun ihtiyacını aynı yerde karşılamasına imkân sunan bu yatak modelleri, anne ve babalar için de büyük kolaylık sağlar. Oyun parkı iç yatağı da yatağın dış bölümü kadar önemlidir. Bebeğinizin sağlıklı ve kaliteli bir uyku düzenine sahip olması gün içerisindeki davranışlarına da etki eder. Uykusunu alamayan bir bebek gün içinde huzursuz olacak ve daima ağlama ihtiyacı duyacaktır. Bu nedenle yatağın kaliteli olması çocuğunuzun rahat uyuması açısından da önemlidir. Bazı oyun parkı yatak modelleri yanında iç yatağı ile birlikte satılır. Oyun parkı yatağı alacağınız zaman iç yatağının olup olmadığını mutlaka öğrenmeli eğer yoksa kaliteli bir yatak almalısınız. Park yatak fiyatları, yatağın özelliklerine bağlı olarak artış ya da azalış gösterir. Örneğin sallanma özelliği olan bir yatak ile sallanmayan bir yatağın fiyatı aynı olmayacaktır. Yine katlanan bir oyun parkı yatak ile katlanma özelliği olmayan bir yatak aynı fiyata satılmayacaktır. Siz istediğiniz özelliklerin hangileri olduğuna karar vererek en uygun modeli belirlemelisiniz. Bebek oyun park yatağı almadan önce mutlaka sayfamızda bulunan ürünleri incelemelisiniz. Yüzlerce ürün arasında her bütçeye uygun olan park yataklar arasından sizin ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfamızda bulunan oyun parkı yatağı yorumları sayesinde de bu yatakları alan kullanıcıların deneyimlerini okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sayfamızda farklı ölçülere sahip olan onlarca farklı modelde ve renkte bebek park yatağı mevcuttur. Bebeğinize hantal ve kullanışsız bir beşik almak yerine çok daha kullanışlı ve evin her alanında kullanıma uygun olarak park yatak almanız çok daha mantıklı olacaktır.

Park Yatak Nasıl Kurulur?

Oyun park yatağı alacakların en çok merak ettiği konuların başında park yatağın kurulumu geliyor. Park yatak nasıl kurulur sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Bir park yatak aldığınız zaman kurulumunu dakikalar için tamamlayabilirsiniz. Genel olarak kurulumdan bahsedecek olursak; park yatağı paketinden çıkardığınız zaman ortasında bir mekanizma olduğunu göreceksiniz. İlk başta bu mekanizmayı tutup yatağın kenar kısımlarını yukarı kaldırın. Yatağın her bir köşesi normal şeklini aldığı zaman tuttuğunuz orta kısımdaki mekanizmayı ise aşağı doğru bastırın. Bastırdığınız zaman yatak açılacak ve kurulum tamamlanacaktır. Gördüğünüz gibi park yatak kurulumu oldukça kolaydır. Bu nedenle nasıl kurarım, kaç dakikada kurarım gibi soruları düşünmeden bir park yatak sahibi olabilirsiniz. Eğer yatağı kurarken dikkat etmeniz gereken noktalar varsa bu kullanım kılavuzunda yazacaktır. Yatağı kurmadan önce mutlaka kurulum talimatlarını gözden geçirmelisiniz.

Park Yatak Nasıl Katlanır?

Oyun parkı yataklarının birçoğunda katlanma özelliği mevcuttur. Katlanma özelliği bu yatakların sahip olabileceği en iyi ve kullanışlı özelliklerin başında gelir. Park yatak nasıl katlanır sorusunun cevabı da oldukça kolaydır. Bu park yatakların rahat katlanabilmesi için genellikle kenarlarda bulunan demirlerin mekanizmaları katlanmaya uygun olarak üretilir. Eğer böyle bir mekanizmaya sahip değilse yatağın ortasında bir mekanizma vardır. Bu mekanizmanın kilidini açarak yatak kısmını yukarı çekin. Daha sonra yatağın kenarlıklarında eklem yerleri bulunur. Bu eklem yerlerinde bulunan düğmeleri kullanarak yatağı birkaç dakika içinde katlayabilirsiniz.

Park yatak kaç kilo taşır?

Park yatakların da tıpkı diğer eşyalar gibi bir kullanım ömürleri ve sahip oldukları bir kilo kapasitesi vardır. Özellikle 0 – 3 yaş aralığı çocukların kullanımı için önerilen park yataklar, daha uzun bir kullanım ömrüne de sahip olabilir. Park yatak alacakların aklına takılan en önemli sorulardan bir tanesi park yatak kaç kilo taşır sorusudur. Normal standartlarda bir oyun parkı yatağı yaklaşık olarak 15 kilo ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Yani çocuğunuz 15 kilo ağırlığa ulaşıncaya kadar park yatakları güvenle kullanabilirsiniz.

Oyun Parkı Nasıl Kurulur?

Park yatakların dışında çocuğuna alabileceğiniz bir diğer ürün ise oyun parklarıdır. Genellikle çitler ile çevrilen bir alan olsa da farklı formlarda da satılabilir. Oyun parkı nasıl kurulur sorusunun cevabı da oldukça kolaydır. Size demonte olarak gönderilen çitleri birbirine kenetleyerek kurulumu yapabilirsiniz. Oyun parkı kurulumu da yine dakikalar içerisinde tamamlayabileceğiniz bir iştir. Bu nedenle gözünüzü korkutmamalıdır. Görüldüğü gibi hem park yataklar hem de oyun parkları hem kullanımı hem de kurulumu oldukça kolay olan ürünlerdir. Çocuğunuzun güvenli bir alan içinde oyun oynayabilmesi için her evde olması gereken bu ürünleri sayfamıza göz atarak alabilir, fiyat aralıklarını inceleyerek yorumları okuyabilirsiniz.