TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pike & Pike Takımı

için 580 sonuç bulundu.

Pike & Pike Takımı

Bebeğinizin sağlığı ve konforu için onun kullanacağı tekstil çeşitlerine çok dikkat etmeniz gerekir. Uzun uyku saatleri göz önünde bulundurulduğunda bebek pike ve bebek pike takımı onun en fazla temas edeceği ürünlerin başında gelir. O yüzden, en uygun pikenin ve pike takımının nasıl seçileceğine dair bilgi edinmeyi ihmal etmeyin.

Bebek Pike Takımı Modelleri

Bebek Pike Takımı Modelleri

Pike, kalın ve kabartmalı olan pamuklu bir kumaş türü ve bu kumaştan yapılmış yatak örtüsü anlamlarına gelir. Kalın olmasına rağmen kabartmalı ve pamuklu olduğu için ferah bir ısıtma sağlar. Dolayısıyla, ilkbahar ve yaz aylarında yaygın biçimde kullanılır. Pike takımları ise içinde bir tane pikenin yanı sıra yastık kılıfı, çarşaf ve bazen de alez yer alır. Bebek pikesi modelleri ve bebek pike takımı modelleri yetişkinlere yönelik modellerden daha cıvıl cıvıl desenlere ve renklere sahiptir. Kız bebek pike takımları dantel ayrıntıları, Karlar Ülkesi çizgi filminin karakterleri veya çiçekler ile bezenebilir. Erkek bebek pike takımı çeşitleri de futbol takımlarının armalarını, Arabalar çizgi filminin karakterlerini veya gerçek araba markalarını taşıyabilir. Hem kızlara hem erkeklere hitap eden, düz renkli, üniseks pikeleri de tercih etmeniz mümkün.

Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek Pikesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek pikesi veya pike takımı seçerken dikkat etmeniz gereken en temel şeyler ürünün ölçüleri ve kumaşın kalitesidir. Bebek pike ölçüleri ve tam teşekküllü bebek pike takımı ölçüleri ürün açıklamalarında genelde belirtilir. Belirtilmemişse satıcıyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Bebek beşiği pike takımları ile bebek yatağı pike takımları ölçü açısından ufak değişiklikler gösterebilir. Çarşafla alez için döşeği ölçmeniz yeterli olacaktır ama pike için yatak ölçülerine mutlaka pay eklemelisiniz. Pikeler yatak örtüsü olarak da kullanılabildiği için en azından bir yatak eteği kadar sarkması lazım. Bebek pike kumaşı ise mutlaka antibakteriyel özellikte olmalı. Elbette alerjilerin birçok kaynağı var ve hepsinin önüne geçmek mümkün değil ama en azından bakteri tutmayan pike takımları (özellikle de yastık kılıfları) ihtimalleri azaltma yönünde size yardımcı olacaktır.

Bebek Pike Fiyatları

Bebek Pike Fiyatları

Bebek pike fiyatları ve bebek pike takımları fiyatları arasında parça sayısından kaynaklanan farklar olmasını normal karşılayabilirsiniz. Hangisini tercih edeceğiniz konusunda karar size ait. Pike aldığınızda yastık kılıfı, çarşaf ve alez gibi parçaları ayrıca toparlamanız gerekecek. Pike takımlarında bu parçalardan çoğu set halinde bulunacağı için en azından seçme zamanınız size kalabilir. Bebek pikelerinin sık sık değişmesi gerektiğini düşününce iki seçeneği de denemeniz mümkün. Taç bebek pike takımı başta olmak üzere, Özdilek, Hello Kitty, Adetto, Tril ve başka markaların her bütçeye hitap eden bebek pike ve pike takımları burada sizi bekliyor. Pike dışında uyku seti, battaniye, nevresim takımı, yatak, oyun halısı, cibinlik, yastık, çarşaf, alez ve kirli torbası da bakıyorsanız Bebek Odası Tekstili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL