Filtreleri Temizle
Marka
Bebevo

Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Motorola (19)
Weewell (25)
Kiwi (6)
Bebevo (4)
Angel Eye (32)
Kingboss (12)
Dextel (7)
Beurer (5)
Vothoon (5)
Hilook (4)
Ibaby (4)
Switel (4)
Xiaomi (4)
Brionvega (3)
Concord (3)
Everest (3)
Nextcam (3)
Trax (3)
Vtech (3)
Bblüv (2)
Bosma (2)
D-Link (2)
Gigoo (2)
Hobimtek (2)
Kodak (2)
Omix (2)
Tcherchi (2)
Uptech (2)
Wellcam (2)
Besta (1)
Bilicra (1)
Booyse (1)
Dahua (1)
Elfobaby (1)
Grundig (1)
Invidyo (1)
Kerui (1)
Medisana (1)
Mobiltell (1)
Philips (1)
Polygreen (1)
Rose (1)
VTimes (1)
Vestel (1)
Vimtag (1)
Vstarcam (1)
Xiaovv (1)
Yoosee (1)
(24)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1)
4 yıldız ve üzeri (2)
3 yıldız ve üzeri (2)
2 yıldız ve üzeri (2)
1 yıldız ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Telsizi & Kamera

için 4 sonuç bulundu.

Bebevo Bebek Telsizi

Bebevo Bebek Telsizi & Kamera modelleri sayesinde evinizin hangi noktasında olursanız olun bebeğinizi sesli ve görüntülü olarak takip edebilirsiniz. Bebeğinizin uyanıp uyanmadığını odasına gitmeye gerek kalmadan Bebevo kamera ve telsiz sistemleriyle güvenle ve rahatça izleyebilirsiniz. Uzun pil ömrüne ve güçlü çekim gücüne sahip ergonomik ve sevimli tasarımlı kamera ve telsizler, her an bebeğinizle birlikte olmanızı sağlar. Evinizde yapmanız gereken diğer işlerle meşgul olurken içiniz rahat olur ve aklınız bebeğinizde kalmaz.

Bebevo Bebek Telsizi & Kameralarının Üstün Teknik Özellikleri

Bebevo Bebek Telsizi & Kameralarının Üstün Teknik Özellikleri

Bebeğinizi yalnızca sesli olarak takip etmek istiyorsanız Bebevo bebek telsizi modellerini tercih edebilirsiniz. Gece lambalı dijital Bebevo telsiz modelleri, bas konuş özelliğine sahiptir. Telsizler, güvenli frekans üzerinden açık alanda 300 metre dijital çekim mesafesi, kapalı alanda da 50 metre çekim gücü alanı sunar. Telsizle entegre olarak çalışan ebeveyn ünitesiyle bebeğinizin sesini evinizin her yerinden kesintisiz olarak duyabilirsiniz. Mavi renkli LED gece lambasına sahip olan telsizlerle bebeğiniz hoş bir ortam ışığında huzurla uyuyabilir. Telsiz üzerinde bulunan gece lambasını bebeğinizin odasına gitmeden ebeveyn ünitesi üzerinden açabilir ya da kapatabilirsiniz. LED gece lambası, sesin şiddetine duyarlı olarak tasarlanmıştır. Telsizin üzerinde bulunan bu LED lamba, telsizin çıkardığı sesin yüksekliği oranında yanarak ek bir alarm vazifesi görür. Telsiz üzerinde ayrıca bas konuş düğmesi yer alır. Bu düğmeye basarak bebeğinizin yanına gidinceye kadar onunla uzaktan iletişim kurabilir ve onu rahatlatabilirsiniz. Bebevo bebek telsizi yorumlardan da görebileceğiniz üzre 16 ile 24 saat arasında uzun pil ömrü sunan cihazları sayesinde gün boyunca bebeğiyle kesintisiz iletişim olanağından yararlanabilir. 

Bebeğinizi Sesli ve Görüntülü Olarak Gün Boyu İzleyin

Bebeğinizi Sesli ve Görüntülü Olarak Gün Boyu İzleyin

Bebeklerini hem görüntülü hem de sesli olarak izlemek isteyen ebeveynler için tasarlanan en uygun fiyatlı Bebevo görüntülü bebek telsizi modelleri, 3,2 inç yüksek çözünürlüklü LCD ekrana ve geniş açılı CMOS kameraya sahiptir. Video monitörü üzerinden bebeğinizi uyurken uzaktan izleyebilirsiniz. Bebevo bebek kamerası, açık alanda güvenli frekans üzerinden 260 metre ile 300 metre arasında çekim gücü mesafesine, kapalı alanda ise 50 ile 60 metre arasında çekim gücü alanına sahiptir. Bu geniş çekim gücü alanı sayesinde evinizin her noktasından bebeğinizi sürekli olarak izleyebilirsiniz. Cihazlarda bulunan telsiz özelliği sayesinde bebeğinizle evinizin her noktasından gün boyunca sesli iletişim kurabilirsiniz. Monitör üzerinde bulunan mikrofon simgesi düğmesine basılı tutarak bebeğinize sesinizi kolayca duyurabilirsiniz. Bebeğiniz uyandığında siz yanına gidinceye kadar sesinizle sakinleşecektir. 

Gece Görüş Kamerası ve Ayarlanabilir Sesli Aktivasyon Modu: VOX

Gece Görüş Kamerası ve Ayarlanabilir Sesli Aktivasyon Modu: VOX

Bebevo kameralı bebek telsizi modelleri,ayarlanabilir sesli aktivasyon modu VOX özelliğine sahiptir. VOX modu, bebeğinizin sessiz ve hareketsiz durduğu anlarda örneğin; uyurken, monitörün LCD ekranını kapatarak cihazınızın pil ömrünü uzatır. Bu hassas mod, sadece bebeğiniz hareket ettiğinde ya da ses çıkardığında yeniden devreye girerek sizi haberdar eder. Cihazların hassasiyet seviyesini düşük, orta ve yüksek olmak üzere kendiniz belirleyebilir ve monitörü yüksek ya da düşük desibelli seslerde devreye girmeye programlayabilirsiniz.Bebek kamerası ünitesinde bulunan 8 adet yüksek yoğunluğa sahip kızıl ötesi LED ışıklar, otomatik gece görüş olanağı sunar ve bebeğiniz karanlık bir ortamda uyusa bile net olarak onu izlemenizi sağlar.  Bebevo bebek kamerası video monitörünün içerisinde yer alan müzik çalar özelliği ile 8 adet bebek ninnisinden birini seçerek bebeğinizin başucundaki kamera ünitesi aracılığı ile bebeğinize çalabilirsiniz. Bebek kamerası ünitesinde bulunan ortam sıcaklığı termostatı ile bebeğinizin oda sıcaklığını video monitör üzerinde görüntülenen bildirimlerden anbean takip edebilirsiniz. Bebevo bebek telsizi kullananlar Türkçe, İngilizce Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce olmak üzere 7 farklı dil desteği sunan cihazları istediğiniz dil seçeneğine sahiptir. Tüm Bebevo Bebek Telsizi & Kamera modelleri, şimdi en ucuz fiyatlarla n11.com üzerinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Siz de beğendiğiniz ürünü, bütçenize uygun ve  seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.