Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

RG
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tulum

için 1,932 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Bebek Tulum

Bebekler daha dünyaya gelmeden başlayan kıyafet serüveni, uzun süre devam eder. Henüz hamileliğin ilk aylarında alınan unisex kıyafetler, hamileliğin ikinci döneminden sonra bebeğin kız veya erkek olmasına göre renk ve desen olarak biraz daha şekillenir. Ancak hamilelik döneminde alınan kıyafetler genellikle ihtiyaçtan daha çok zevk odaklı olur. Bebekleri büyüdükçe tecrübesi artan anne ve babalar hamilelik zamanlarının verdiği acemiliği bir kenara bırakarak ihtiyaçlarına odaklanırlar. Bebek kıyafeti seçerken dikkat edilmesi gerekenler mevsim, bebeğin ay büyüklüğünden ziyade boy ve kilosunun kıyafete uygunluğu, kumaş kalitesi ve benzeri faktörlerdir. Kız bebeklerde ayına göre bedeni çok oynamasa da erkek bebeklerde durum zaman zaman farklı olabilmektedir. Erkek bebekler yapıları gereği, bebek persentil tablosuna bakıldığında da anlaşılacağı üzere, aylarına göre daha büyük olabilirler. Bu durumda unisex kıyafetler tercih edildiğinde bir veya iki ay daha büyük seçim yapılması daha doğru olacaktır. Erkek bebek kıyafetleri; rahat bir gezi için alt – üst takımlar, şık görünümler için gömlekli – yelekli takımlar, güzel uykular için pijamalar, minik beyefendiler için papyonlu takımlar ve pratik erkek bebek tulum gibi çok çeşitli sınıflarda anne ve babaların beğenisine sunulur. Kıyafetler cıvıl cıvıl, renk renk, desen desen olduğu gibi, hayvan figürlüsü, lisanslı karakterli, desen değiştirenleri olarak karar vermeyi zorlaştıracak birbirinden güzel şekillerde olabilirler. Erkek bebek tulum modelleri de diğer bebek kıyafetleri modelleri gibi modern tasarımlara sahiptir. Tulumlar; erkek bebek yazlık tulum, kışlık tulum olarak başlıca ikiye ayrılır. Kapatma şekillerine göre çıtçıtlı, fermuarlı, yandan çıtçıtlı veya fermuarlı, düğmeli, arkadan çıtçıtlı olabilen bebek tulumları, gizli çıtçıt veya fermuara sahip olabilirler. Kumaş türüne göre ağırlıklı olarak; %100 pamuk, polar, müslin kumaş, şile bezi, su geçirmez kumaş veya welsoft kumaşlardan yapılırlar. Patikli veya patiksiz olarak satışa sunulsalar da bebek yaşı büyüdükçe patikli tulum kullanma oranı azalmaktadır. Büyüyüp hareket ihtiyacı artan çocuklar patikli tulumlardan pek hoşlanmazlar. Şapka açısından incelediğinizde, kapüşonlu, şapkalı, şapkasız (hakim yaka) ve kulaklı şapkalı seçenekleri en çok tercih edilen seçeneklerdir. Tulum modelleri arasında bebek uyku tulumu da mevcuttur.

Kış İçin Erkek Bebek Tulumlar

Kış İçin Erkek Bebek Tulumlar

Bebekler için kışlık tulumlar, soğuk kış sabahlarında bebeğini kreş ve bakımevi gibi kurumlara götüren çalışan annelerin kurtarıcı parçasıdır. Ev giyiminin üzerine sadece mont giydirmek yerine bebeklerin bacaklarının da soğuktan korunmasını sağlayan tulumlar kış ayları için ideal bir seçim olacaktır. Kışlık erkek bebek tulum modelleri kalın ve bebekleri sıcak tutacak şekilde tasarlandığı için, anne ve babalar bebeklere güvenle giydirebilirler. Kış için erkek bebek peluş tulum en çok tercih edilen modeller arasında olsa da su geçirmez tulumlar da oldukça revaçtadır. Su geçirmez tulumlar kalın ve ayaklı bir mont gibi düşünülebilir. Kış günleri düşünülerek tasarlanan bu tulumlar sayesinde, anne ve babalar soğuk günlerde sokaklarda olmaktan huzursuzluk duymuyorlar. Üstelik aniden bastıran yağmurlara da hazırlıksız yakalanmıyorlar. Kış mevsiminde bebekler için tasarlanan tulum modelleri arasında, polar erkek bebek tulum modelleri olduğu gibi, kadife, pamuklu, peluş, welsoft, triko erkek bebek tulum modelleri de mevcuttur. Bebekler için kışın tulumları sadece gündüz değil, gece de tercih edilebilir. Her annenin ve her babanın bildiği gibi, bebeklerin üzerine geceleri örtü örtmek, örtünseler de bu örtüyü sabit tutmak oldukça zordur. Gece için tasarlanan uyku modelleri tam da bu ihtiyaca cevap vermektedir. Gece uykularında örtü sevmeyen, örtünmekten kaçınan ve pijamaları açılan bebekleri gece ayazından korumak için uyku tulumları giydirilmektedir. Uykularını defalarca bölüp bebeklerinin üzerini örtmek yerine uyku tulumu giydirmeyi tercih eden anneler ve babalar en az bebekleri kadar rahat bir uyku uyuyabilmektedirler. Uyku tulumları genellikle penye tulumlara göre oldukça kalın tasarlanarak üretilir. Ancak bu kalınlık bebeklerin rahatını engellemez ve pamuk gibi bir gece uykusuna yatarlar. İhtiyaca göre çift katlı uyku tulumları da seçilebilmektedir. Ayrıca uyku tulumlarının bacaklı olanlarının yanı sıra torba uyku tulumu olarak da adlandırılan bacak kısmı birleşik olan modelleri de mevcuttur. Bebeğin çok hareketlenmediği ilk yılında daha çok tercih edilen bu tulumlar, ileri dönemlerde de bebeklere giydirilebilir. Yıldızlı, gezegenli, renkli ve eğlenceli uyku tulumları bebeklerin yatağını ve uykusunu sevmesini kolaylaştıracaktır. Dilerseniz sayfamızdan hastane çıkışı ve mevlüt takımı ürünlerine de bakabilirsiniz.

Şık Erkek Bebek Tulumlar

Şık Erkek Bebek Tulumlar

Bebekler için tasarlanan tulumlarının desenleri ve modelleri her tarza her kullanım şekline ve her ihtiyaca cevap verebilecek çeşitliktedir. Fenerbahçe erkek bebek tulum, Beşiktaş erkek bebek tulum, Galatasaray erkek bebek tulum gibi taraftar tulum modelleri anne ve babaların beğenisini kazanırken, maç gecelerinde ailecek aynı kombinde giyilmesine olanak sağlar. Taraftar tulumlar haricinde lisanslı, hayvan figürlerini, çizgi film ve animasyon karakterlerini taşıyan tulumlar da bulunmaktadır. Özellikle dış dünyayı tanımaya başlayan bebekler figürlü tulumlarla oldukça eğlenecektir. Bebekler, tulumları ile rahatlığından ödün vermeden oldukça şık da olabiliyor. Şık tulumlar isteyenler için ise yelekli, papyonlu, kravatlı tulum modelleri mevcuttur. Yelek, papyon veya kravatlar tulumların üzerinde baskı halinde olduğu gibi, dikili şekilde de olabiliyor. Bu şekilde tasarlanan şık tulumların kapama yerleri fermuar veya çıtçıt şeklinde ve genellikle tulumun sırt tarafında olmaktadır. Ön tarafta olanlar ise bazen gizlenmiş şekilde bulunmaktadır. Papyon ve yelekli tulumlar ağırlıklı olarak 0-3 ay, 3-9 ay ve 9-12 ay bedenlerinde satışa sunulmaktadır. Bebekler yaşını geçtiğinde bu tarz modeller için tulumdan ziyade alt üst takımlar tercih edilmektedir. Örgü tulumlar da şık tulumlar arasında üst sıralarda yer alan modellerdendir. Kış için kullanılabilecek örme erkek bebek tulum çeşitleri genellikle uzun kollu, kapüşonlu ve iri düğmeli olarak belirtilebilir. İri ahşap düğmeler örgü tulumların doğallığına farklı bir hava katmakta, ayrıca iri düğmeleri sayesinde bebekler için tehdit oluşturmamaktadır. Örgü modeli olarak ağırlıklı saç örgüsü modelleri öne çıkmaktadır. Genellikle tek renk örülen tulumların desenlileri de mevcuttur. Desenli örme tulumlar daha çok hazır triko erkek bebek tulum modellerinde mevcuttur. Kış için uzun bacaklı ancak kolsuz olarak modellenen bahçıvan tulumlar da örme tulumlara bir seçenek oluşturmaktadır. Sonbaharda da kullanılabilecek bu modeller kolsuz yarım kol veya dize kadar örülerek bahar aylarında da tarz anne babalar ve tarz bebekler için alternatif oluşturuyor. Papyonlu veya kravatlı olarak desen verilmiş tulumlar hem patikli hem de patiksiz olabilir. Bu şekilde olup da patikli olan tulumların patik bölümünde de ayakkabı deseni kullanılmaktadır. Böylece bebekler patikli tulumları ile de şıklığını bir bütün halinde ortaya koyar. Tulumlar bebeklerin doğumundan itibaren gerek konforları gerekse şıklıkları bakımından sık sık tercih edilir. Gömlek ve pantolon desenli tulumlar şirin ve şık tulumlar arasına giren modellerdendir.

Yazlık Erkek Bebek Tulumlar

Yazlık Erkek Bebek Tulumlar

Yazlık tulumlar, yazın bebeğini giydirmekte zorlanan anne ve babaların adeta imdadına yetişen bebek kıyafetleri çeşitlerindendir. Anne ve babaların çok iyi bildiği gibi bebekler yazın, kendilerini sıkan lastikli ve dar bebek kıyafetlerinden hiç hoşlanmazlar. Bu sebeple ince kumaşlardan yapılmış tiril tiril tulumları sık sık tercih ederler. Bu tulumlar genellikle pamuk veya penye kumaşlardan yapılmaktadır. Pamuk kumaş ve penye kumaş çeşitlerinin yanında bebekler için şile bezi kumaşından, müslin kumaşlardan veya keten kumaş kullanarak yazlık tulumlar yapılmaktadır. Yazlık tulum çeşitlerinden olan, önlük gibi giydirilen ve iç bacaklarından yakaya doğru uzanan çıtçıtları olan modeller oldukça kullanışlıdır. Fermuarlı erkek bebek tulum çeşitleri, yazlık tulumlar arasında da sık rastlanılan tulum modellerindendir. Ayrıca bahçıvan tulum olarak geçen tulum modelleri de yazın çoğu anne ve çoğu baba tarafından aranan, kullanılan modellerdendir. Bahçıvan tulumların içi polar, peluş veya kadife olanları da mevcuttur ve bu kumaş türlerinde olanları da kış aylarında kullanılırlar. Bahçıvan tulumlar yazın zıbın veya ince, renkli bodyler üzerine giydirilmekte ve ayrıca bebeklere sade olarak da giydirilmektedir. Bu tarzda giyimler genellikle konsept partiler, konsept doğum günü partileri, bebek fotoğraf çekimleri için başvurulan tarzlardır. Bebek konsept fotoğraf çekimlerinde çok çeşitli kostümler kullanılmaktadır. Bu kostümlerin arasında mutlaka tulumlar ya da bebek bahçıvan tulumları bulunmaktadır. Örme erkek bebek tulumları da son yıllarda popülaritesi artan bebek çekimlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. İster yeni doğan bebek çekimi olsun isterse bir yaş veya daha farklı bebek çekimleri olsun, mutlaka birkaç karede örgü kostümler yer almaktadır. Konsepte uygun örülen bu tulumlar genellikle askılı ve yarım diz şeklinde örülmektedir. Renkleri ise genellikle pastel tonlarında ve konsepte uygun seçilir. Arka planda bozkır tarlalar önlerde buğday başakları varsa pastel toprak tonlu örme bir bahçıvan tulum kullanılabilir ve şapka olarak da kasket şapka tercih edilebilir. Bebek konsept tulumları özellikle fotoğraf çekimi bakımdan öne çıkmaktadır. Yılbaşı erkek bebek tulum modelleri konsept modeller arasından yeni yıla girerken en çok aranan tulumlar arasındadır. Yeni bir yıla girerken bebeğinin şık olmasını aynı zamanda rahat da olmasını isteyen anneler rahatlıkla bu tulumları kullanabilirler. Yeni yıl için düzenlenmiş arka plan ile yapılan konsept çekim için ideal bir seçim olacaktır.

Modası Geçmeyen Erkek Bebek Tulumlar

Modası Geçmeyen Erkek Bebek Tulumlar

Erkek bebek astronot tulum bu yıl en çok aranan, en çok talep edilen tulum modelleri arasına hızlı bir giriş yapmıştır. Hem şıklığı hem de sıcaklığı ile anne ve babaların gönlünü çalan astronot tulumların birçok deseni mevcuttur. Hem kız hem de erkek bebekler için olan bu tulumlar görüntüsü itibari ile bir astronotu andırmaktadır. Dışı su geçirmez kumaştan içi yumuşacık olan bu tulumlar bebeklere güvenle giydirilebilir. Astronot tulumların tek fermuarlı veya çift fermuarlı olanları mevcut olup, anne ve babaların isteklerine cevap verebilecek tulumlar arasındadır. Patikli tulumlar, patiksiz tulumlar, eldiven ve patik takımlı tulumlar veya kürklü tulumlar gibi çeşitleri vardır. Hatta çok yaygın olmasa da bebek astronot tulumlarının torba tulum versiyonları da vardır. Fonksiyonel bebek astronot tulum modelinde ise hem ayaklı hem de torbalı olabilen iki fonksiyon vardır. Orman desenli modelleri, çift renkli modelleri, galaksi desenli tulum modellerinin dışında bebekler için tek renk tulum modelleri de vardır. Bebek astronot tulumları genellikle mavi, yeşil, siyah veya gri ağırlıklı olsa da kırmızı erkek bebek tulum da görmek mümkündür. Bebek kıyafetleri istenilen her renkte ve her desende bulunabildiği gibi yeni doğan bebekler dahil, her dönemdeki bebekler için de bulunabilmektedir. Yenidoğan erkek bebek tulum modelleri de oldukça tercih edilen bir giyim çeşididir. Yeni doğan bebekler için zıbınlar bile genellikle yandan giydirmeli tercih edilir. Bu sebeple tulumlar hem giydirme kolaylığı hem de bebeklerin rahatlığı açısından aranan kıyafetlerdir. Hastane çantasına, yeni doğan hastane çıkış takımlarının arasına da mutlaka tulumlar eklenir. Hatta yeni doğan için tasarlanan bu tulumlar oldukça süslü ve şirin olurlar. İsme özel erkek bebek tulum çeşitleri, isme özel erkek bebek bereleri ile birlikte takım olarak, hastane çıkış takımlarının arasında en çok sevilen modellerdendir. Yeni doğan grubu için genellikle fermuarlı yerine alttan çıtçıtlı modeller bulunur. Bu tulumlar ayrıca patikli olarak tasarlanır. Kapüşonlu modeller yerine ise bere ve eldiven takımlı olan modelleri çoğunluktadır. Anne ve babalar yeni doğan bebeklerinin genellikle ilk 3 ay şapkalarını çıkarmadıkları için şapkası ile takım olan tulum modellerden mutlaka dolaplarında bulundururlar.

Geleneksel Erkek Bebek Tulumlar

Geleneksel Erkek Bebek Tulumlar

Geleneksel kıyafetler toplumda her yaşta ki kesim tarafından tercih edilen kıyafetlerdendir. Bu sebepten, bebekler için de üretilerek satışa sunulmaktadır. Anne ve babalar, hatta aile büyükleri geleneksel patikler ve geleneksel tulumları kullanmaktan, hediye etmekten çok hoşlanırlar. Ebeveynler, özellikle anneler ve büyükanneler geleneksel kıyafetler arasında ipi göğüsleyen el örgü erkek bebek tulum modelleri karşısında kayıtsız kalamıyorlar. Genellikle hırka ve şapka takımları ören büyükler örgü tulumlara da merak salmış durumda. Bu günlerde herkesin kullanabildiği internet sayesinde anneanneler ve babaanneler örgü bahçıvan tulumları, örgü torba tulumları, örgü ayaklı tulumları örebilmektedir. Bu örgü tulumlara sevimli örgü figürler ekleyebilir veya sarkan ponponlar, sarkan ipler ekleyebilirler. Mutlaka örgü tulumlardan sonra uyumlu olacak şekilde örgü hırka, yine el örgüsü şapka ve el örgüsü patik yaparak bir takım haline getirirler. Bu takım örgülere hayranlıkla bakan ama el örgüsü bilmeyen ebeveynler için ise birbirinden renkli çeşit çeşit örgü tulumlar satışa sunulmaktadır. Satışa sunulan örgü tulumlar arasında da kollu, kolsuz, ayaklı, patikli, yarım diz, ya da bacak kısmı bulunmayan tulumlar da mevcuttur. Bahçıvan tulumlarda da sırt ipleri düz ve çapraz olan bahçıvan tulumlar vardır. Tüm bu bebekler için tasarlanan tulum modellerinin arasında tuluma ek olarak, şapkalı, patikli, eldivenli takımlar halinde satışı olanlar da vardır. Geleneksel tulumlar arasında erkek kadife bebek tulum modeli de bulunmaktadır. Yumuşacık dokusu ile bebeklerin ilgisini çeken bu tulum modelinin özellikle kırmızı kadife, yeşil kadife, lacivert kadife ve gül rengi kadife olanları tercih edilmektedir. Beyaz rengi ise ek süslemeler yapılarak, zaman zaman yeni doğan hastane çıkış takımlarında kullanılmaktadır. Bebekler için tasarlanmış kadife modeller kışın kullanılan tulum modellerindendir. Erkek tavşan bebek tulum modeli de kışın tercih edilen içi yumuşak, kapüşonlu, kapüşonunda tavşan kulakları bulunan oldukça sevimli tulum modelleri arasındadır. 0-3 ay, 3-6 ay, 6-9 ay, 9-18 ay gibi 3 aylık periyotlarda bedenler ile sınıflandırılan bebek tulumları 5 yaşa kadar mevcuttur. Erkek bebekler yürümeye başladıkları dönemde hareketlendikleri için alt ve üst takım şeklinde kıyafetlerini genellikle çekiştirip çıkartmaya çalışır veya bebekler elden ele, kucaktan kucağa gezdirilirken kıyafetleri açılır. Bu durumlarda tulum varsa çocukların bel bölgesinin açılması engellenmiş olur. Her koşulda güvenilir, pratik, şık ve rahat olan tulum modelleri ile bebekler ister uykuda ister özel günlerde, isterse fotoğraf çekimlerinde rahat ederler. Uzun dönem boyunca giyilebilen bu tulumlardan mutlaka her anne ve baba faydalanmalı, dolaplarında bulundurmalıdır. Kış mevsiminde veya yaz mevsiminde olsun, gündüz veya gece olsun bu tulumlar dolapta bulunan kurtarıcı parça olacaktır.