Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Alt Açma Pedi & Minderi

için 895 sonuç bulundu.

Alt Açma Pedi & Minderi

Bebeğinizin altını sık sık ev dışında da değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Hem böyle durumlarda hem de evde daha hijyenik bir alt açma süreci yaşamak için bebeğinizin altını açarken alt açma pedi ve minderi kullanabilirsiniz. İnce ve hafif yapıları sayesinde çok fazla yer kaplamayan ve seyahat durumlarında da bebek bakım çantasına kolayca yerleştirilebilen alt açma minderleri ve pedlerini kategorimizden kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kadın Ayakkabı Modelleri

Alt Açma Pedi

Bebekler gün içinde sık sık altının değiştirilmesine ihtiyaç duyar. Bu, hijyen ve sağlık açısından son derece önemli bir konudur. Son zamanlarda her annenin tercihi olan bebek alt açma pedi, süper emici yüzeye sahiptir. Bebek alt açma pedi hijyenik olmasının yanı sıra istenmeyen küçük kazaların da sorunsuz bir şekilde atlatılmasını sağlar. Bebeğinizin üstünün ve çevrenin kirlenmesini önlemek için de alt açma pedlerinden faydalanabilirsiniz. Alt açma bezi ve örtüsü olarak da bilinen pedler set halinde paket olarak satılır. Alt değiştirme işlemini tamamladıktan sonra bez ile birlikte kaldırıp atabileceğiniz bu pedler hijyen açısından oldukça önemlidir. Bebeklerin bağışıklığı yetişkinlere göre daha zayıf olduğundan mikrop kapma olasılıkları da daha yüksektir. Bu yüzden bebeğinizin altını değiştirirken temizliğinden şüphe ettiğiniz alanları kullanmamalı ya da alt açma örtüsü kullanmalısınız. Kullan at kolaylığında tasarlanan bu pedleri set haline alarak uygun fiyata mal edebilirsiniz.

Emzik Modelleri

Alt Açma Minderi

Alt açma minderi, yumuşacık yapısıyla bebeğinizin rahat etmesini ve hijyenik koşullarda alt değişim işlemini tamamlamanızı sağlar. %100 pamuktan üretilen alt açma minderleri aynı zamanda %100 akfil kumaştandır ve terletmez. Kategorimizde de bulabileceğiniz anti alerjik ve bebeklerin tenine zararlı hiçbir madde içermeyen alt açma minderlerini tercih edebilirsiniz. Alt açma minderlerinin genellikle baş kısmında bir de yastık bulunmaktadır. Böylece bebeğinizin altı değiştirilirken rahat etmesi sağlanmaktadır. Genellikle standart ölçülerde olan alt açma minderi 65x30 cm, yastığı ise 15x30 cm’dir. Alt açma minderleri alt açma pedlerinden farklı olarak tek kullanımlık değildir. Bebeklerin altını açarken rahat etmesini ve renkli figürlü oluşları sayesinde bebeğinizin alt açma sürecini daha fazla sevmesini sağlamayı amaçlayan alt açma minderlerini dilerseniz alt açma pedi ile birlikte kullanabilirsiniz.

Emzik Aksesuarları Nelerdir?

Alt Açma Ürünlerinin Avantajları

Alt açma ürünlerinin sayısız avanyajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki alt açma minder ve pedlerinin herhangi bir yüzeye göre daha hijyenik olmalarıdır. Özellikle misafirliğe gittiğiniz bir yerde, dışarıda ya da arabada yüzeyin temizliğinden emin olamazsınız. Bu gibi durumlarda alt açma pedleri kullanarak bebeğiniz için hijyenik koşulları sağlayabilirsiniz. Alt açma ürünleriyle aynı zamanda ufak kazaları da önleyebilirsiniz. Bebeğinizin kıyafetine ya da altını açmış olduğunuz alana leke bulaştırmamak alt açma ürünleri sayesinde mümkündür. Ayrıca alt açma minderleri bebeğinizin altını değişitirirken çok konforlu olmasını sağlar. Bebeğinizi düz ve sert bir zemine yatırmak yerine pamuklu, yastlıklı ve yumuşak alt açma minderleriyle minik yavrunuza rahat bir ortam sunabilirsiniz. Alt açma ürünlerinin yanı sıra bebek alt değiştirme işlemini tamamlamanıza yardımcı olacak bebek ve ıslak mendilleri de buradan inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (87)
ve üzeri (91)
ve üzeri (91)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL