Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Adedi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Alt Açma Pedi & Minderi

için 288 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Alt Açma Pedi ve Minderi

Bebeği olanlar çok iyi bilir ki bebeklerin altlarını sıklıkla ev harici farklı ortamlarda da değiştirmek gerekebilmektedir. Bu durum tabi ki bir tercihten çok zorunda kalma halidir. Böyle bir durum karşısında dışarıda herhangi bir yerin hijyeninden şüphe duyulması oldukça normaldir. Her ebeveyn gibi sizler de hem buna benzer çeşitli durumlar karşısında hem de ev ortamında çok daha hijyenik bir alt açma süreci yaşamak istersiniz. Bunun için bebeklerinizin altını açarken alt açma pedi ve minderi kullanmanız daima çok daha güvenli bir uygulama olmaktadır. Hafif ve oldukça ince yapıları ile pek fazla yer kaplamayan ve çeşitli seyahatleriniz doğrultusunda da bebek bakım çantanıza kolaylıkla yerleştirebileceğiniz alt açma minderleri ve pedleri sayfamızda bütün çeşitleri ile beraber beğeninize sunulmaktadır. Farklı adetlerin yer aldığı ambalajlardaki ürünlerden size uygun olan ürün modelini rahatlıkla seçebileceksiniz. Sayfamızda yer alan bebek bakım örtülerinden dilerseniz içerisinde az sayıda ürün barındıran 30’lu bebek bakım örtüsü paketlerini tercih edebilirsiniz. İsterseniz de 60’lı bebek bakım örtüsü veya 70’li bebek bakım örtüsü şeklinde de daha çok çeşitli içeriği olan modelleri de elde edebilmeniz mümkündür. Genel itibariyle 60x60 cm ebatları bulunan bu tasarımlar bebekleriniz için ideal bir kullanım imkânı sunmaktadır. Bu ürünlerin çoğunda kaydırmaz bant özelliği de yer almakta olup, sizlere keyifli ve rahat kulanım olanağısağlayacaktır. Pratik alt açma minderi ürünleri ise sıvı geçirmez yapıları ile üst bölgesi polar olan ekoteksli hassas ürünlerdir. Beğeninize sunulan bütün ürün çeşitleri de sizlere eşsiz faydalar kazandıracak modellerden oluşmaktadır.

En Nitelikli Bebek Alt Açma Pedi Çeşitleri

Bebek Alt Açma Pedi Çeşitleri

Bebeklerin gün içerisinde sık sık altlarının değiştirilmesine ihtiyaç duymaları olasıdır. Bu durum hem hijyen hem de sağlık açısından oldukça önemli bir konudur. Son zamanlarda hemen her annenin kullanım tercihi olan bebek alt açma pedi ürünleri, süper emici yüzeyleri sayesinde çok tutulan ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. Bu alt açma pedleri hijyenik ürünler olmalarının yanı sıra istenmeyen çeşitli kazaların da problemsiz bir biçimde üstesinden gelebilmenize yardımcı olabilmektedir. Hem bebeklerinizin kıyafetlerinin hem de etrafın kirlenmesinin önlenebilmesi açısından alt açma pedleri büyük faydalar kazandıran ürün çeşitleri olmaktadır. Aynı zamanda alt açma örtüsü olarak da bilinmekte olan bu pedler, hizmetinize setler halinde sunulmaktadır. Alt değiştirme işleminizi tamamlamanızın ardından bu pedleri bez ile beraber kaldırıp atabilirsiniz. Hijyen koşullarını kusursuz bir şekilde sağlayan bu ürünler özellikle içerisinde bulunduğumuz salgın koşulları neticesinde hayatınızın olmazsa olmazlarından bir tanesi olacaktır. Bebeklerin bağışıklığı bildiğiniz üzere yetişkinlere göre çok daha zayıftır. Bu sebeple mikrop kapma olasılıkları da azımsanmayacak derecede yüksek olmaktadır. Dolayısıyla bebeğinizin altını değiştirme işleminiz esnasında temizliğinden şüphe duyduğunuz alanları kullanmamanız ya da alt açma örtüsü kullanmayı tercih etmeniz gerekmektedir. Kullan at özellikteki bu pratik ürün çeşitleri setler halinde olmasıyla daha uygun ve kullanışlı gelecektir. Bebek alt açma bezlerini 1 paketinde ise 30 adet ürün bulunmakta olup, her bir ürün üzerinde kaydırmaz bant özellikleri mevcut olmaktadır. 60x60 cm ebatlarda olan bu tasarımlar hem optimum boyutlarıyla hem de üstün fonksiyonlarıyla kullanıcılarına maksimum faydayı kazandırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca alt açma bezlerinin de minderler gibi farklı desenlerde tasarımları bulunabilmektedir. Başlıca renkli figürlü tasarımlar, zebralı, balıklı, yıldızlı ve aslanlı modeller olmaktadır. Kırmızı, mavi, yeşil ve sarı renklerde kolaylıkla seçilebilecek bu ürünlerle de hem bebekleriniz eğlenecek hem de en sağlıklı ve konforlu deneyimler yaşayacaklardır. Dilerseniz tüm bebek bezi ve ıslak mendil ürünlerini sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Rahat Kullanım Sunan Alt Açma Minderi

Rahat Kullanım Sunan Alt Açma Minderi

Oldukça estetik bir tasarımı da bulunmakta olan bu fonksiyonel ürün modelleri yumuşacık yapılarıyla bebeğinizin rahat etmesini ve hijyenik koşullar içerisinde altlarının değişim işlemlerinin sağlanmasını amaçlamaktadır. Bu minderlerin materyal içeriği %100 oranında pamuk olmaktadır. Ayrıca %100 oranında akfil kumaştan imal edilmiş olmalarından dolayı da terletme ihtimalleri hiç bulunmamaktadır. Sayfamızda da rahatlıkla bulabileceğiniz anti alerjik içeriklerdeki bu tasarımlar bebeklerinizin tenine hiçbir surette olumsuz bir etkide bulunmamaktadır. İçerisinde en ufak bir zararlı madde dahi yer almamaktadır. Bu alt açma minderlerinin genel itibariyle baş kısımlarında bir de yastık mevcut olmaktadır. Bu sayede bebekleriniz altları değiştirilirken daha rahat edebilmektedir. Alt açma minderleri çoğunlukla standart ölçülerde üretilmektedir. Minderlerin standardı 65x35 cm olmakta olup, yastıklarının ölçüleri ise 15x30 cm şeklindedir. Alt açma minderi çeşitleri, alt açma pedlerinden daha farklı bir kullanım özelliğindedir. Minderler pedler gibi tek kullanımlık olmamakta olup, daha uzun süre kullanım sağlanabilmektedir. Minderler ayrıca farklı renklerde ve figürlerde de tasarlanabilmekte olup, bu sayede bebeklerinizin bu minderleri sevmesi sağlanmaktadır. Figürlü olan ürünlerden başlıca ayıcıklı ve uğur böcekli olan tasarımları elde edebilmeniz mümkündür. Renkli ve eğlenceli modellerde üretilmekte olan bu tasarımlar ile bebekleriniz de çok eğlenecektir. Böylelikle minder üzerinde daha fazla vakit geçirmeyi isteyebilmekte olan bebeklerin altlarını daha kolay bir şekilde değiştirebilmeniz de mümkün olabilmektedir. Hem rahat hem de şık bir tasarım olan alt açma minderleri ile en sorunsuz bez değiştirme deneyimlerini yaşayabileceksiniz. Bu minderleri dilediğiniz takdirde alt açma pedleri ile birlikte de kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Başlıca alt açma minderi modelleri ise alezli alt açma minderleri, silinebilir alt açma minderleri ve cepli alt açma minderleri olmaktadır. Bu özelliklerden herhangi birini bulundurabilmekte olan ürünler aynı anda birden fazla olacak şekilde bu özellikleri kendisinde bulundura da bilmektedir. Sayfamızda yer alan başlıca alt açma minder modellerinden söz etmek gerekirse öncelikle baş bölümü yuvarlak gelen mavi renkli ürünleri açıklayabiliriz. Bu modeller anne çantasına oldukça kolay bir şekilde sığabilmektedir. Ürünlerin havlu tarafında kıyafet değiştirilebilmektedir. Suni deri olan yüzünde ise bez değişim işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu modelleri ister elde isterseniz de çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkayabilmeniz mümkündür. Yastık kısımları ise dilediğiniz gibi, çift yönlü olarak kullanılabilmektedir. Fitalat içermeyen bu tasarımların ebatları ise 80 cm x 43 cm olmaktadır. Sayfamızdan Sleepy alt açma minderi ve pedi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Alt Açma Bezi Ürünlerinin Başlıca Avantajları

Alt Açma Bezi Ürünlerinin Başlıca Avantajları

Alt açma ürünlerinin her birinin sayısız faydaları bulunmaktadır. Bu avantajların en önemli olanlarından biri alt açma minder ve pedlerinin herhangi bir yüzeye oranla çok daha fazla hijyenik olabilmesidir. Özellikle de bir araba içerisindeyken, dışarıda bir yerdeyken veya bir misafirliğe gittiğiniz evde yüzeylerin temizliğinden emin olmanız mümkün olmayabilmektedir. Böyle durumlar karşısında alt açma pedleri kullanmanız bebeğiniz açısından hijyen koşullarına çok daha uygun olacaktır. Bu ürünler ile ayrıca küçük kazaları da önleyebilmeniz mümkün olacaktır. Etrafın kirlenme olasılıkları bu ürünler sayesinde hiç bulunmaktadır. Altını değiştirmeniz esnasında bebeğiniz mükemmel bir konfor hissedebilecektir. Çünkü herhangi bir sert yüzeyde yatıyor olma hissinde olmayacaklardır. Bunun yerine pamuklu bir yüzeyde yatıyor olacakları gibi, aynı zamanda başlarını ürünün yastık kısmına koyacakları için de eşsiz bir rahatlık hissini deneyimliyor olacaklardır. Kullanılacak olan alt açma bezi günlük yaşamda konforlu kullanımı ve taşıma kolaylığı ile ebeveynler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Her şeyden önce bebeklerin günlük bakımlarının en önemli parçalarından birisi altlarının değiştirilme ihtiyacı olmaktadır. Yeni doğan bebekler oldukça sık altlarını kirletmektedir. Dolayısıyla da bebeklerin altlarının ilk aylarda günde ortalama 10 kez değiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü altı temiz olmayan bir bebek huzursuz olabilmektedir. Bu sebeple de ağlayarak memeyi emmeyi de reddedebilir. Bebeklerinizin altının mümkün olabildiğince kuru ve de temiz tutulması hem bebeğinizin hem de sizin rahat hissetmeniz açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bebeğinizin rahat olabilmesini sağlayabilmeniz için günde birçok kez bez değiştirmenizin söz konusu olduğunu düşündüğünüzde etrafın veya kıyafetlerin kirlenmesi çok olasıdır. Bu durumun önüne geçmek için kullanılan alt değiştirme bezleri veya minderleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Alt değiştirme pedi tavsiye eden ebeveynler bu özellikleri nedeniyle memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bu sayede hem bebekleriniz hem de sizler daima rahat hissedebileceksiniz. Sayfamızdan uygun fiyatlarla bebek bezi çeşitlerini de satın alabilirsiniz.

Alt Açma Seti Pratikliği

Alt Açma Seti Pratikliği

Bebeklerin sindirim sistemleri bazen kendilerinden hiç beklemeyecek biçimde çalışabilmektedir. Olmadık yerlerde hoş olmayan bir koku ile karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda en uygunsuz yerlerde, mekanın koşullarını düşünmeksizin acil olarak bebeğinizin altını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Tam da bu gibi durumlarda adeta hayat kurtarıcı niteliğe sahip olan alt değiştirme ürünleri sizlere mükemmel pratiklik kazandıracaktır. Bu gibi durumlarda bu ürünler işlerinizi biraz daha kolaylaştırmak ve alt değiştirme faaliyetini mümkün mertebe hijyenik bir şekilde sağlayabilmek üzere eşsiz bir destek sunabilmektedir. Ö Günümüzde tek kullanımlık alt açma bezleri, ebeveynlerin evde veya dışarıda olmaları fark etmeksizin bebeğin altını sağlıklı bir şekilde değiştirilebilmesini sağlamaktadır. Bu ürünlerin sunduğu en büyük pratikliklerden birisi de kullan at özellikleri sayesinde hızlı bir kullanım olanağı sumasıdır. Alt açma işleminden önce rahatlıkla bebeğinizin altına serebilecek, işlemin tamamlanmasının ardından da toplayıp atabileceksiniz. Bu durum her ne kadar size maliyetli gibi gelse de bu ürünler çoklu ambalajlarda satılmalarıyla oldukça uyguna gelmektedir. Alt açma seti ile her yerde hijyeni kolaylıkla sağlamış olursunuz. Özellikle aynı ürünü tekrar tekrar kullanmayacağınız için hijyen konusunda daima güvenilir bir uygulama sunmaktadır. Her işlem öncesinde bu hafif ve temiz ürünlerin bir yenisini açacak olmanız ile bebeklerinizi mikroplardan korumayı her daim başarırsınız. Bu tasarımları tercih ederken boyutlarını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle AVM veya restoran tarzı yerlerde bulunan alt değiştirme ünitelerinde küçük ebatlı ürün modelleriyle oldukça büyük bir zorluk yaşayabilirsiniz. Eğer bebeğinizle umumi bir yere gidiyorsanız alt değiştirme örtülerinizin 60x90 cm ebatlı olan büyük modellerden olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu büyük tasarımlı modeller, umumi alandaki alt değiştirme ünitelerini olduğu gibi kaplayabilecektir ve böylelikle işinizi güvenle tamamlayabileceksiniz. Büyük model olan bezler dahi çantanızda oldukça küçük bir alanı kaplayacaktır. Taşıma bakımından da oldukça pratik ürünler olmaktadır. Ayrıca bebeğinizin yatağının çarşafının altına sermeniz suretiyle de bu ürünleri değerlendirebilmeniz mümkün olacaktır. Böylelikle bebeklerinizin tuvalet eğitimi döneminde gece yarıları karşılaşılacak olumsuz durumlar en az hasarla atlatılabilecektir.

Alt Değiştirme Minderi İle Bebeğinize Konfordan Fazlasını Sunun

Alt Değiştirme Minderi İle Bebeğinize Konfordan Fazlasını Sunun

Bu ürünler, diğer alt değiştirme ürünleri kadar büyük bir değere sahiptir. Çoğu zaman insanlar tarafından bu ürünün kullanımı bir lüks gibi görülebilse de aslında bebeğiniz açısından olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Hassas tenlerini ve kemik yapılarını koruyabilmeleri açısından bu tarz bir mindere sahip olmanın sunacağı faydaları göz ardı etmemek gerekir. Kendi bebeği olmayanlar için bu ürünlerin gereksiz olduğunu söylemek oldukça basittir. Ancak gün içerisinde en az 8 – 9 kere bebeğin altının değişmesi gerektiği göz önünde bulundurulduğu zaman, aslında her seferinde altının değişmesi için bebeğin uygunsuz zeminlere yatırıldığı bir gerçektir. Tam da bu kapsamda bir alt değiştirme minderi her türlü alanda ve ortamda mükemmel konforlu olanaklar sunabilecek ürün modellerinden biri olmaktadır. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin hassas omurgasını riske atmış olmayacaksınız. Aynı zamanda da temiz olmayan koşullar altında bebeğinizin altını değiştirmek zorunda kalmışsanız bu ürünü kullanmanızla hijyen açısından da tereddütünüz olmayacaktır. Bu olasılıklara bakıldığı zaman mindersiz bir alt değiştirme faaliyeti, her zaman için ebeveyne kolayca üstesinden gelinebilecek bir süreç olmayabilmektedir. Ayrıca kirli alanlardan korunmak için bu ürünleri kullanmanın aksine, temiz ev ortamlarında da bu ürünleri kullanıyor olmakla ev ortamının temizliğini de muhafaza etmiş olursunuz. Bu minderler mükemmel bir konfor sağlamakla beraber bebeğinizin ortalığı batırma olasılığına karşı da bir önlem görevi görecektir. Her ortamda ve her koşulda eşsiz bir kullanım kolaylığı sunabilmelerinin yanı sıra bu ürünler taşımanız açısından da sizlere hiç yük olmayacak bir yapıya sahip olmaktadır. Bu ürünlerin de kullan-at şeklinde tasarlanmış yapıları bulunabilmektedir. Bebek alt bezleri ya da set halinde üretilmiş yastıklı ve minderli altına açma modelleriyle bebeğinize kazandıracağınız ayrıcalık ona verdiğiniz değeri ve önemi ortaya koymaktadır. Özellikle kullan-at özellikli ürünler sizlere mükemmel bir taşıma olanağı sunmaktadır. Piyasada alt değiştirme ürünleri olarak pek çok tasarım bulunabilmektedir. Ancak sayfamızda yer alan bu minderler sizlere bir imtiyaz kazandıracak nitelikli tasarımlardan olmaktadır. Minderlerin yıkanabilme özellikleri de bulunabilmektedir. Bebeğinizin alt açma minderleri kirlendiğinde ılık su içerisinde kolaylıkla yıkayarak temizleyebilmeniz de mümkündür. Ancak eviniz harici bir yerdeyseniz veya bir seyahat esnasındaysanız yıkanabilir modellerden ziyade tek kullanımlık alt değiştirme ürünlerini yanınızda bulundurmanız çok daha pratik olacaktır. Bebeğiniz için en iyi şekilde tasarlanmış bütün bu modellerden çok memnun kalacaksınız. Dilerseniz bütün ürün çeşitlerini, görselli detayları ile beraber sayfamızdan inceleyebilmeniz de mümkündür.