Bebedor Burun Aspiratörü

Bebedor bugün 25’ten fazla ülkeye dağıtım yapan, bebek bakım ürünleri alanında öncü markalardan biridir. Anne ve bebeklerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin, çeşitli kategorilerde üretimini gerçekleştirmektedir. Bebedor burun aspiratörü, bebeğin daha rahat nefes alabilmesini sağlamak için geliştirilmiştir. Burun aspiratörü Bebedor, hijyenik ve kolay kullanımı ile bebeklerin kendini daha iyi ve rahat hissetmesini sağlamaktadır.

Bebedor Burun Aspiratörü Çeşitleri

Bebedor Burun Aspiratörü Çeşitleri

Bebedor marka bünyesinde yer alan burun aspiratörleri, birçok çeşitli modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri Bebedor klinoz burun aspiratörü olarak marka bünyesinde yerini almaktadır. Yumuşak ucu ile bebeklerin burnunu temizlemek için ideal ürünlerden biridir. Rahatsız edici salgıların temizlenmesi için tasarlanmıştır. Çünkü bebeğin burnunun tıkalı olması, onu huzursuz ve rahatsız bir durumu sokmaktadır. Rahat uyuyamamakta, nefes almakta güçlük çekmektedir. Bebedor burun aspiratörü kullanımı itibariyle oldukça kolaydır. Filtreli aspiratör ucunu bebeğin burnuna yerleştirerek, diğer ucunu hafifçe çekebilirsiniz. Böylece bebeğiniz rahatlayacak, verimli bir uyku çekecektir. Aspiratör ile bebeğiniz daha rahat nefes alacak ve mutlu hissedecektir. Burnundaki salgıların uzaklaştırılması, kulak ve sinüs enfeksiyonlarına karşı da koruma sağlayacaktır. Öksürük gibi kronik hastalıkları önlemeye yardımcı olacaktır. Filtreli aspiratör uçları ise tek kullanımlıktır. Tek kullanım olmasının sebebi ise hijyen sağlamaktır. Her kullanımdan sonra ucu değiştirmeniz gerekmektedir. Bebedor burun aspiratörü fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kullanıma dair ek bilgiler edinmek istiyorsanız, Bebedor burun aspiratörü yorum bölümünden yararlanabilirsiniz.

Bebedor Burun Aspiratörü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebedor Burun Aspiratörü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Burun aspiratörü Bebedor, doğumdan itibaren kullanılabilmektedir. Bebeğin burnunu açarak daha kaliteli nefes almasını sağlamaktadır. Silikon uçlu burun aspiratörleri marka bünyesinde bulunan diğer modellerdendir. Yumuşak, ince ve esnek silikon ucu sayesinde bebeğin burnunu güvenli bir şekilde temizlemektedir. Burun deliklerinde biriken mukozayı çekerek, temizlemektedir. Bebedor burun aspiratörü ile burun içine hava verilmemesi gerekmektedir. Temizlik için ise silikon ucu sökerek, sabunlu su ile yıkayabilirsiniz. Burun aspiratörü, günümüzde sağlığa zararlı olması ile bilinen BPA ve ftalat maddelerini içermemektedir. Sağlığa zararlı olmayan yapısı ile burun içini nazikçe temizlemektedir. Bebeğinizi sırt üstü yatırarak kullanıma başlayabilirsiniz. Filtreli aspiratörü ucunu bebeğinizin burnunuza yerleştirerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bebedor burun aspiratörü kullanımı iki burun için de geçerlidir. İki burun için de temizlik sağladıktan sonra seçtiğiniz modele göre filtreli ucu atabilir ya da temizleyebilirsiniz. Ardından aspiratörün gövdesini ve uç kısmını ılık su ve sabun yardımı ile yıkayabilirsiniz. Ek bilgiler için Bebedor burun aspiratörü yorum bölümünü inceleyebilirsiniz. Kullanıma dair faydalı bilgiler edinebilir, bebeğiniz için uygun modeli seçebilirsiniz.

Bebedor Burun Aspiratörü Faydaları

Bebedor Burun Aspiratörü Faydaları

Bebedor burun aspiratörü kullananlar, ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra ürünü temizlemelidir. Kullanma talimatına uygun bir şekilde yapılan işlemler, bebeğinizin sağlığını olumlu yönde etkileyecektir. Yıpranmış ve eskimiş aparat ve uçları kullanmamanız gerekmektedir. Ürünü bebeğinize vermeden önce herhangi bir hasar olup olmadığına bakılmalıdır. Bebeğinizin hassas cildine zarar verebilecek bir durum varsa önceden görülmelidir. Bebedor burun aspiratörü, hijyenik olarak sümüğü bebeğin burnundan temizlemektedir. Öyle ki, bebeklerin burnu sık sık tıkanmakta ve bebek, bu rahatsızlığını kendi kendine giderememektedir. Bu anlamda burun aspiratörü, tıkanıklığı önlemeye yardımcı olmaktadır. Mukus veya bakteri transferinin önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Hijyen filtresi sayesinde bebeğinizin rahat bir uyku çekmesine yardımcı olmaktadır. Bebedor burun aspiratörü nasıl kullanılır ise, bebeğiniz o kadar sağlıklı ve hijyenik şartlar içerisinde işlem görecektir. Öyle ki, burun aspiratörünün temizliğine oldukça dikkat edilmelidir. Burun aspiratörü ebeveynler ve bebekler için kullanımı kolay ürünlerden biridir. Birçok çeşit ve modele sahip olan Bebedor burun aspiratörü fiyatı hakkında bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer tüm markalara ait burun aspiratörü modellerini incelemek isterseniz Burun Aspiratörü kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bebedor, Burun Aspiratörü

için 123 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

Bebedor
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
Arianna (10)
Asaykim (18)
Babe (1)
Baby Jem (3)
Baby Time (6)
Babyjem (7)
Bambino (9)
Bebedor (123)
Betam (1)
Bioderma (1)
Braun (1)
Chicco (119)
(854)
Dolphin (1)
Galt (1)
Giraffe (5)
Giz Home (1)
Medifine (1)
Milkway (29)
milkway (16)
Mustela (4)
Nivea (1)
Nosefrida (4)
Nuk (16)
Nurse (1)
Ok Baby (1)
Omron (1)
Otribebe (240)
Star (3)
Uni Baby (1)
V-Tech (4)
Wee (32)
Wee Baby (45)
Wee Baby (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL