Burun Aspiratörü

için 1,834 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Burun Aspiratörü

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren başta bebek bezi, zıbın ve bebek arabası olmak üzere, demirbaş olarak adlandırabileceğimiz pek çok bebek bakım ürününe ihtiyaç duyacaksınız. Her ne kadar ihtiyaç listesinde ilk akla gelenler arasında olmasa da burun aspiratörü de en az diğer temel ürünler kadar elzem bir malzeme.

Burun Aspiratörü Nedir, Ne İşe Yarar?

Burun Aspiratörü Nedir, Ne İşe Yarar?

Bombeli ve lastikli bir yapıya sahip olan burun aspiratörleri, bebeğinizin burnu tıkandığı anda imdadınıza yetişir. Özel formülü ve çalışma tekniği sayesinde bebeğinizin burnunu dakikalar içerisinde açabilme kapasitesine sahip burun aspiratörü, özellikle kendi kendine burnunu silkeleyemeyen yenidoğan bebekler için kusursuz bir icattır. Burnu tıkanan, burundan nefes alamayan ve soğuk algınlığı belirtileri gösteren bir bebeğin huysuzlaşması saniyeler sürer; bu yüzden de bir burun aspiratörü edinip onu her daim çantanızda taşımanız oldukça önemlidir. Elbette burun aspiratörü kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar vardır. İşte onlardan bazıları.

Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Burun aspiratörünü bebeğinizin üzerinde kullanmadan önce bebeğinizin burnunda biriken mukus tabakasının yüksek ateşten kaynaklanmadığından emin olmalısınız. Eğer ağızdan nefes alış verişini engelleyen etmen ateş ise, öncelikle doktorunuz ile iletişime geçmeyi denemelisiniz. Eğer yalnızca standart bir burun tıkanıklığı ile karşı karşıyaysanız, burun aspiratörü kullanımı esnasında uyguladığınız çekim gücünün de önemi büyük. Yalnızca bebeğinizin ihtiyacı olduğu miktarda burnunu aspire etmeye dikkat edin; fazlası, mukusu tükenen burundan kan gelmesine sebep olabilir. Bebeğinizin özellikle ilk kez burun aspiratörü kullanımı sırasında rahatsız olabileceğini ve ağlamaya başlayacağını göz önünde bulundurun; bu gibi durumlarda daha fazla mukus üretileceğinden aspiratörü kullanmaya devam etmeniz gerekecektir. Aspiratör kullanımı esnasında bebeğinizin yatay pozisyonda olması, çenesinin ise hafifçe yukarıya doğru kalkık pozisyonuda konumlanmış olması gerekmektedir. Eğer manuel ve basmalı bir burun aspiratörü kullanmayı tercih ediyorsanız her bir burun deliğini boşaltırken diğer burun deliğini işaret parmağınız ile kapatmayı unutmayın. Nazik olduğunuz ve her şeyi kuralına göre yaptığınız sürece bebeğinizin burun tıkanıklığını çok kısa bir sürede geçirmeniz mümkün.

Burun Aspiratörü Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Burun Aspiratörü Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Manuel burun aspiratörleri, içerisine hava dolduran ve boşaltan lastik baloncuklara benzer ve en uygun fiyatları bebek burun aspiratörleri olarak karşımıza çıkarlar. Burun salgılarının uzaklaştırılmasına ve kulak enfeksiyonları, sinüs enfeksiyonları veya öksürük gibi rahatsızlıkları önlenmesine yardımcı olan nasal aspiratörler, değiştirilebilir burun aspiratörü ucu çeşitleri sayesinde kolay ve fonksiyonel bir kullanım sağlar. Tüm burun aspiratörü modellerini yakından incelemek ve piyasadaki burun aspiratörü fiyatları arasında karşılaştırma yapmak için doğru yerde olduğunuz kesin. Dolphin, Wee Baby, Chicco, Bebedor, Nuk ve Otribebe gibi markaların burun aspiratörleri burada beğeninize sunuluyor. Daha fazla bebek bakım ürünü için ise Bebek Bakım & Sağlık kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
Arianna (10)
Asaykim (18)
Baby Jem (5)
Baby Life (1)
Baby Time (8)
Babyjem (10)
Bambino (6)
Bebedor (114)
Bebesi (2)
Betam (1)
Braun (5)
Chicco (98)
Comfort (2)
(942)
Dolphin (2)
Giraffe (4)
Giz Home (1)
GRO (5)
KOOLABAH (1)
Lindam (3)
Milkway (33)
milkway (16)
Mustela (5)
NAZAR (2)
Nivea (1)
Nosefrida (2)
Nuk (25)
Ok Baby (1)
Optinell (10)
Otribebe (282)
Puan Baby (1)
Rapido (2)
Rhinobebe (17)
Rinse (2)
Robinsons (4)
Sebamed (5)
Sema Bebe (3)
Sevi Bebe (2)
Star (3)
V-Tech (4)
Wee (25)
Wee Baby (45)
Wee Baby (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(34)
(29)
(28)
(19)
(9)
(7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(52)
(12)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(355)
ve üzeri (465)
ve üzeri (482)
ve üzeri (489)
ve üzeri (492)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL