Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Burun Aspiratörü

için 600 sonuç bulundu.

Burun Aspiratörü

Yeni doğan bebekler ilk 6 ay boyunca ağzından nefes almazlar. Bebeğinizde solunum problemi belirmemesi için nefes yolunun daima açık olması gerekmektedir. Bebekleriniz kendi kendine burunlarını sümküremez veya burnunu temizleyemez. Bundan dolayı da bebeğinizin rahat bir nefes alabilmesi için burun aspiratörü kullanmanız gerekir. Burun tıkanıklığı bebeğinizin uyku kalitesini düşürür, beslenme isteğini azaltır ve gaz sancıları yutmasına sebebiyet verir. Burun tıkanıklıkları ilerleyen süreçlerde sinüzit veya kulak iltihaplanmalarına sebebiyet vereceği için bebek burun aspiratörü ile bebeğinizin solunum problemlerini giderebilirsiniz. Bebeklerinizin fizyolojik özellikleri düşünülerek üretilen burun aspiratörleri doğru kullanıldığında bebeğinizin rahatlıkla solunum yapmasına yardımcı olur. Bebeğinizin solunum problemlerini giderebileceğiniz burun aspiratörü modellerini ürün kategorisinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Burun Aspiratörü Bebeğinize Rahat Bir Nefes Aldırır

Burun Aspiratörü Bebeğinize Rahat Bir Nefes Aldırır

Akıntı gerekçesiyle burun tıkanıklığı bebeğiniz ve küçük çocuklarınızda rastlanan problemler arasında yer alır. Bebeklerin burun yapıları yetişkin bir insana nazaran çok daha dardır. Özellikle de yeni doğan bebekler yalnızca burunlarından nefes alacakları için burun kanallarının daima açık olması gerekmektedir. Bebeğinizin emme sırasında da nefes alması gerekir. Burun tıkanıklığı olan bebeğiniz yeteri kadar oksijen alamayacağı için emme esnasında hava yutacağı için gaz sıkışması problemleriyle karşı karşıya kalacaktır. Bebeğiniz uyku sırasında da rahatça nefes alamayacağı için sık sık uyanır ve uyuyamadıkları için yeterince dinlenemezler. Bu durum da bebeğinizin huzursuzlaşıp iştahlarının kesilmesine sebep olur. İleri seviyedeki burun tıkanıklığı yaşayan çocuklarınızda solunum kesilmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bebeğinizin tıkanık burnunu açabilmeniz için kullanacağınız bebekler için burun aspiratörü çalışma yöntemine göre 2 farklı özellik vadeder. Standart pompalı burun aspiratörlerini pompaya bastıktan sonra bebeğinizin burnuna yerleştirirsiniz. Daha sonra pompayı gevşeterek burnunuzun içerisindeki kalıntıları hava yardımıyla çıkarabilirsiniz. Kullanabileceğiniz bir diğer aspiratör modeli ise nazal aspiratörlerdir. Bu modeller ise bebeğinizin burnundaki kalıntıları çıkarabilmek için oksijeni kullanır. Ağızlık kısmı yer alan aspiratörlerde pompa işlevini yetişkin kimse görmelidir. Burunlar bir klima gibi işlem görürler. Bulunulan ortamı ısıtır, filtreleyip nemlendirir ve akciğere gönderir. Ağızdan nefes alındığındaysa ciğerlere soğuk, kirli ve kuru hava gideceği için bu durum birçok hastalığı da beraberinde getirir. Burnu tıkalı bebeğiniz ve küçük çocuklarınızın burnu tıkalı olması halinde solunum yolu enfeksiyonlarına sıklıkla rastlanabilmektedir. Yeni doğan bebekler sümkürtme hareketini yapamazlar ve bundan dolayı da burunlarında birikmiş akıntıları dışarıya atamazlar. Bir bebek sümkürme hareketini ortalama olarak 3 yaşlarında öğrenebilir. Küçük çocuğunuzun burun akıntılarını temizlemek için kullandığınız mendiller bebeğinizin burnunu tahriş eder ve çeşitli rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Pompalı burun aspiratörü ile bebeğinizin ilk kez burnunu temizleyecekseniz ürünü öncelikle sabun ve sıcak suyla yıkayarak temizlemelisiniz. Bebeğinizin burnu eğer aşırı derece tıkalıysa fizyolojik veya okyanus suyuyla nemlendirmeniz gerekir. Sonraki aşamada aspiratörün ucunu bebeğinizin her iki burun deliğine de yavaşça yerleştirirsiniz. Bebeğinizi incitmeyecek seviyede nazikçe burnunun içerisindeki salgıları temizleyebilirsiniz.

Burun Aspiratörü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Burun Aspiratörü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebeğinizin burnunu bilinçli ve rahat bir şekilde temizleyebilmeniz için elektrikli burun aspiratörü modellerini kullanabilirsiniz. Küçük çocuklarınızın canlarını yakmadan burnunu temizleyebilmenizin yöntemlerinden birisi olarak elektrikli burun aspiratörlerini kullanabilirsiniz. Elektrikli süpürge yardımıyla çalışabilen, oldukça kolay kullanılabilen ve pratik bir araç olan elektrikli burun aspiratörlerinin bir ucunu süpürgeye takar diğerini bebeğinizin burun deliğine yaklaştırırsınız. Süpürgenin uyguladığı vakum gücüyle burun içerisindeki akıntılar rahatlıkla çekilir. Bebeğinizin burun kanallarını saniyeler içerisinde temizleyebileceğiniz aspiratörler çocuğunuza hiçbir koşul altında zarar vermez. Burun içerisindeki akıntıları hızlı bir şekilde temizler ve bebeğinizin sağlıklı bir şekilde solunum yapmasına devam etmesini sağlarsınız. Elektronik burun aspiratörü kullanımı sırasında yapılan temizleme işleminde bebeğiniz herhangi bir acı hissetmez. Yan etkisi olmayan ve 0-6 yaş grubu için kullanılabilen burun aspiratörleri bebeğinizin burnuna zarar vermeyeceği gibi herhangi bir yan etkisi de yoktur. Bebeğinizin burnundaki kalıntıları elektrikli süpürgenin uyguladığı güçle değil, yardımıyla çekersiniz. Üründe bulunan aparat süpürgenin uyguladığı basınç gücünü büyük ölçüde azaltır. Dışarıdan emme işlemi sayesinde bebeğinizin burnundaki doğal mukoza zarar görmez. Küçük çocuğunuz ve bebeğinizin burnunu temizleyebilmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz burun aspiratörleriyle bebeğinize rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin üşütme problemleriyle karşı karşıya kalmaması için burun tıkanıklıkları söz konusu olduğunda en kısa süre içerisinde burun aspiratörlerini kullanmanız gerekir. Bebeğinizin burun tıkanıklıklarını asla sert cisimlerle temizlemeye çalışmamalısınız. Bu müdahale bebeğinizin canını yakar ve burun tıkanıklığının giderilmesine tam manasıyla yardımcı olmaz. Bebeğinizin fizyolojik yapısı bu durum için oldukça hassas olduğu için doğru ekipmanları kullanmanız hem sizi hem de bebeğinizi rahatlatır. Bebeğinizin Sağlık Ürünleri ile ilgili sorunlarını bilinçli bir şekilde gidermelisiniz. Burun tıkanıklığı problemini hava yardımıyla giderebilmeniz için burun içinin nemli olması gerekir. Aksi takdirde temizleme işlemini her ne kadar uygulasanız da sorunu tam anlamıyla gidermeniz mümkün olmaz. Kimyasal madde içermeyen fizyoloji veya steril okyanus suyu gibi ürünlerle bebeğinizin burnunu nemlendirdikten sonra burun aspiratörü kullanmanız bebeğinizin burnundaki kalıntıları maksimum düzeyde temizlemenize yardımcı olur. Bebeğinizin burnunu tahriş etmemeniz için burnun iç kısımlarını zorlamamanız, tahriş etmemelisiniz

Burun Aspiratörü Hijyenik Bir Kullanım Sunar

Burun Aspiratörü Hijyenik Bir Kullanım Sunar

Bebeğinizin burun tıkanıklığı problemleri için kullanacağınız otomatik burun aspiratörü ile maksimum verim almanız için ürünün kullanma talimatlarını dikkate almanız gerekir. Kullanma kılavuzunda yer alan esasları uygulayarak bebeğinizin tıkanan burnunu bilinçli bir şekilde açabilirsiniz. Burun aspiratörlerini bebeğinizin burnuyla doğrudan temas ettireceğiniz için hijyen konusunda hassas olmanız gerekmektedir. Burun aspiratörlerini tek kullanımlık başlıkları ile kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık başlıklarla bebeğinizin burnundaki kalıntıları giderir ve başlığı çöpe atarsınız. Bir sonraki burun tıkanıklığı durumundaysa yeni bir başlık ile bebeğinizin burnunu temizleyebilirsiniz. Başlığı temizlenebilen aspiratörleri de kullanabilirsiniz. Böylelikle aspiratörü kullandıktan sonra temizleyerek bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Temizlik aspiratörlerinde ürüne özgü bir temizleme talimatı bulunmuyorsa sabun ve ılık su yardımıyla temizleme işlemini yapabilirsiniz. Temizleme işlemi esnasında aspiratörü bol suyla durulamanız önem arz eder. Tek kullanımlık aspiratör modellerini kullandıktan sonra aynı başlıkla bir kere daha bebeğinizin burnunu temizlemeye kalkmanız enfeksiyon problemlerine yol açabilir. Tek kullanımlık ürünlerde enfeksiyon oluşumuna mahal vermemek için başlığı yenisiyle değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin mikrop ve enfeksiyon kapmaması için aspiratörü yalnızca bir Bebek Bakım & Sağlık için kullanmanız gerekmektedir. Uzun süreli kullanımlar için uygun olan burun aspiratörleriyle bebeğinizin solunumunu rahatlatabilirsiniz. Yıpranan veya zarar gören ürünlerle asla kalıntıları temizlemeye çalışmamalısınız. Bebeğinizin burun iç yapısı oldukça hassas olduğu için bu ürünler bebeğinizin cildine zarar verir ve burun içerisindeki kalıntıları temizleyemediği için bebeğiniz huzursuz olur. Burun aspiratörleriyle temizlik uygulamasına başlamanız bebeğinizi ilk aşamada rahatsız edecektir. Bundan dolayı ürün seçiminde bulunurken temizlik işlemini en kısa sürede yapabileceğiniz ve kullanımı en kolay modelleri tercih etmelisiniz. Burun tıkanıklığı problemlerini giderebilmeniz için kullanacağınız burun aspiratörü fiyat konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Otomatik ve kullanım kolaylığı vadeden burun aspiratörleri manuel aspiratörlere nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Bebeğinizin sağlığı için kullanacağınız burun aspiratörleri bebeğinize zarar vermez ve hayat kalitesini yükseltme konusunda büyük bir rol oynar. Bebeğiniz solunumunu rahatlıkla yapar ve yemek yerken, uyurken solunum problemleri yaşamaz. Burun tıkanıklığı problemini hızlı ve hijyenik bir şekilde giderebileceğiniz burun aspiratörleri ilerleyen süreçte sizin ve bebeğinizin en yakın arkadaşı olur.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Arianna (4)
Baby Fiz (3)
Baby King (1)
Baby Soft (1)
Baby&Plus (4)
Babyjem (7)
Babysoft (1)
Babytime (12)
Bambino (1)
Bblüv (4)
Bebedor (44)
Biofiz (7)
Braun (11)
Bruno (57)
Cbtx (3)
Chicco (59)
(1)
Fizyo (1)
Fresh Bebe (12)
Hanymish (1)
Kujju (1)
Milkway (20)
Miraderm (3)
My Derm (1)
Nasalmer (2)
Nasomer (4)
Nasovak (2)
Nazal (20)
Nosefrida (3)
Nuk (9)
OpeNose (2)
Optinell (8)
Otribebe (116)
Rhinobebe (23)
Saubern (2)
Star Baby (4)
Sterimar (2)
Suavinex (1)
Wee Baby (102)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(117)
ve üzeri (158)
ve üzeri (159)
ve üzeri (165)
ve üzeri (166)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL