Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Burun Aspiratörü

için 144 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Burun Aspiratörü

Yeni dünyaya gelen bebekler 6 aylık olana kadar ağızlarından nefes almayı öğrenemezler. Bu durumda bebeklere yardımcı ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bebeklerin solunum ile ilgili bir sağlık sorununun oluşmaması için nefes alımının sağlıklı olması gerekir. Yeni doğan bir bebek tek başına burnunu ve solunum yolunu temizleyemez. Bu nedenle bebeğinizin solunumunun rahatlaması için burun aspiratörü kullanılmaktadır. Burun aspiratörü ile bebeğinizin burun delikleri açılır ve rahat bir şekilde nefes alması sağlanır. Bebekler belli bir yaşa gelene kadar sadece burunlarından nefes alabilirler. Burun deliklerinin tıkanmaması ve nefes alışverişinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Burun aspiratörü bu konuda bebeğinizi rahatlatır. Burun tıkanıklığı yaşayan bebeklerde uyku düzensizliği, beslenme sorunu ve gaz sancıları yaşanmaktadır. Bu aspiratörler bu sorunların hepsini çözmektedir. Burun aspiratörü bebeklerin yanı sıra solunum sorunu olan yetişkinler için de kullanılmaktadır. Sinüzit ve kulak iltihabı yaşayan kişiler tarafından aspiratörü kullanımı tavsiye edilmektedir. Burun aspiratörü yetişkin modelleri bebekler için sunulan diğer ürünlerle aynı işlevi görmektedir. Ayrıca bebeklerde aspiratör kullanımı ile ilerleyen yaşlarda sinüzit gibi sağlık sorunlarının oluşması engellenmektedir. Bu ürünler bebeklerin fiziki özellikleri düşünülerek tasarlanmıştır. Satın alacağınız aspiratörler bebeğinizi rahatsız etmez. Ayrıca burun deliklerine de herhangi bir zarar vermez. Aspiratörler ile yapılan işlemlerin doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Gereğinden fazla kullanım bebeğinizi rahatsız edebilir. Bu ürünlerin kullanımı oldukça basittir. Basit ve doğru bir uygulamayla ebeveynleri fazlasıyla memnun eden aspiratör modelleri arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. Burun aspiratörü kullanımı kolaylığını anında hissedeceksiniz. Hemen kullanmaya başlayacağınız bu ürünler ile bebeğinizin nefes alışverişi düzenli ve sorunsuz bir şekilde olacak. Aspiratör özelliklerine göre bebeğinize uygun modeli satın alabilirsiniz. Doğru bir kullanım ile bebeğininiz nefes problemi yaşamayacak ve gelişimi düzenli bir şekilde ilerleyecek. Doğru kullanım için aspiratörün özelliklerine bakabilirsiniz. Tüm sağlık ürünleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Burun Aspiratörü ile Bebeğinizi Rahatlatın

Burun Aspiratörü ile Bebeğinizi Rahatlatın

Solunum yollarında yaşanan sorunları bebek ve çocukları fazlasıyla rahatsız etmektedir. Bebeklerin fiziki özellikleri ve burun yapıları yetişkin insanlara göre daha dar ve hassastır. Özellikle yeni dünyaya gelmiş bebeklerin ciltleri çok hassas olmaktadır. Bu bakımdan burun aspiratörleri yapılarıyla öne çıkmaktadır. Bebeklerin biberon kullanma ve emerken nefes alışverişlerini doğru bir şekilde yapması gerekmektedir. Nefes alamayan bebeklerin burunlarına yeterli oksijen gitmez ve emme sırasında gaz sıkışmaları yaşanabilir. Bu nedenle burun aspiratörü seti tercih edebilirsiniz. Özellikle uyku sırasında nefes alınması çok önemlidir. Uyku esnasında nefes alamayan bebekler huzursuzlanır ve uyanır. Uyku düzeni olmayan bebekler düzenli bir şekilde gelişemezler. Çok fazla tıkanıklık yaşayanların solunum kesilmeleri ortaya çıkabilir. Bebeğiniz için burun aspiratörü kullanabilirsiniz. Bebekler için üretilen aspiratörlerde çeşitlilik olmaktadır. Bu bakımdan pompalı ürünler dikkat çekmektedir. Pompalı modellerin çalışmasını sağlayan vakumlar bulunmaktadır. Vakumlu burun aspiratörü arkasındaki kısma basıldığında burundaki kalıntıları hava ile temizler. Bazı aspiratör modellerinde farklı sistemler kullanılmaktadır. Bu ürünlerden bebeğin burnunu temizlemek için oksijen kullanılmaktadır. Bu modellerde pompa görevini ürünü kullanan kişiler karşılamalıdır. Yumuşak uçlu burun aspiratörü oksijen kullanır ve bebeğinizin burnundaki kalıntıları en iyi şekilde temizler. Yumuşak uçlu olması bebeğinizin cildine zarar gelmesini engeller. Nefes alışverişinde burnun önemli etkileri vardır. Burundan nefes alındığında kirli hava ciğerlere alınmamış olur. Ağızdan solunumda ise ciğerlere soğuk ve kirli hava dolabilir. Bebeklerde ve küçük çocuklar burun tıkanıklığı en fazla yaşanan sorunlardandır. Ayrıca yeni doğan bebekler ağızdan nefes alamazlar ve burunlarını temizleyemezler. Burun akıntıları da çocukların cildinin tahriş olmasına ve bazı yaraların oluşmasına neden olabilir. Burun aspiratörü başlığı bebeğinizin cildine zarar vermez. Burun kısmına uygun olan başlıklar ile kolay bir şekilde temizlik yapılabilmektedir. Başlığı kullanmadan önce temizliğini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Sonrasında burun temizliği için ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Burun Aspiratörü Modelleri

Kullanımı Kolay Burun Aspiratörü Modelleri

Bebeklerin rahat bir şekilde nefes alabilmesi için pek çok burun aspiratörü üretilmektedir. Bu ürünler kendi aralarında özelliklerine göre modellere ayrılmaktadır. Aspiratörler özellikleri gereği burunlara hiçbir şekilde zarar vermez. Özellikle yeni doğan bebeklerin ciltleri çok hassastır. Bu bakımdan aspiratörler ciltlere zarar vermeyecek malzemelerden üretilmektedir. Ürünlerin başlıkları ve iç kısmı yumuşak materyallerden üretilmektedir. Modeller arasından özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Aspiratörü kullandığınızda bebeğinizin canını yakmaz. Burun aspiratörü elektrikli modelleri kullanıldığında hiçbir şekilde zarar vermez. Direkt olarak buruna uygulanan bu ürünler tam anlamıyla bir temizlik sağlar. Bebeğinizin burnuna yaklaştırın ve düşmesine basarak temizlik yapmasını sağlayın. Vakum özelliği sayesinde burunlardaki kalıntılar en iyi şekilde temizlenmektedir. Bebeğinizin solunumu için gereken burun kanalları anında temizlenir ve rahat bir şekilde nefes alışverişinin yapılması sağlanır. Aspiratörler bebeklerin sorunsuz bir şekilde solunum yapabilmesini amaçlamaktadır. Ürünü kullandığınızda bebeğiniz herhangi bir acı veya ağrı hissetmez. Yan etkisi olmayan bu ürünler yeni doğan bebekler ile 6 yaşına kadar çocuklara uygulanabilir. Elektronik özellikleri olan aspiratörler dijital özelliklere sahiptir. Dijital burun aspiratörü modelleri bir tuş yardımıyla çalışmaya başlar. Tuşa bastığınız anda burun temizliği yapılır. Yine diğer ürünler gibi vakum kullanan dijital modellerde şarj ve pil özellikleri de bulunmaktadır. Pilli burun aspiratörü uzun süre çalışabilmektedir. Pilini taktığınız ürünü uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca pili bittiğinde değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarjlı burun aspiratörü da en fazla tercih edilen modellerdendir. Şarj aparatı ile uzun süre kullanılabilen bu ürünler burun temizliğini tam anlamıyla yapmaktadır. Şarj aparatından güç alan modeller ile bebeğiniz rahat edecek. Grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı da temizlik sağlayan aspiratörler, bebeklerin gelişimine yardımcı olur. Rahat bir şekilde nefes alan bebeğinizin emmesinde ve uyku düzeninde sorun olmaz. Sağlıklı bir büyüme için Otribebe burun aspiratörü kullanabilirsiniz.

Burun Aspiratörü Temiz Bir Kullanım Sağlar

Burun Aspiratörü Temiz Bir Kullanım Sağlar

Burun aspiratörlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Tek bir tuş ile görevini yerine getiren aspiratörler bebeklerin yanı sıra yetişkinler tarafından da kullanılabilmektedir. Yetişkinlere özel olarak üretilen modeller de aynı şekilde temizlik sağlamaktadır. Bebeğiniz için kullanacağınız burun aspiratörü otomatik modelleri ile temizliği sağlayabilirsiniz. Aspiratörlerin burun içerisindeki kanallar ile direkt olarak temas edeceği için hijyenik olması gerekmektedir. Burun içi ve solunum kanalları her insanda hassas olan yerlerdendir. Aspiratörler hijyen açısından oldukça güvenilirdir ve kullanıldığında herhangi bir kalıntı bırakmazlar. Ayrıca bebeğinizin burnunda yara, tahriş gibi sorunlara da neden olmazlar. Burun temizliği sırasında tek kullanımlık olan başlıkları tercih edebilirsiniz. Bu başlıkları bir kere kullandıktan sonra çöpe atmanız gerekir. Tekrar kullanım buruna zarar verebilir. Bu nedenle diğer temizlik işlemleri için başlıkları değiştirmelisiniz. Burun aspiratörü makinesi modellerinin başlıkları temizlenebilmektedir. Bu sayede bir kere kullandıktan sonra belirtilen şekilde temizlik yapabilirsiniz. Ürüne özel olarak bir temizlik talimatı bulunmuyorsa ılık su ve sabun kullanarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aspiratörü temizlerken durulamasını bol miktarda su kullanarak yapmalısınız. Burun aspiratörü elektronik modellerini de aynı şekilde temizleyebilirsiniz. Temizlik sırasında kaç kullanımlık ürün tercih ettiğiniz önemlidir. Tek kullanımlık başlıkları çöpe atmanız gerekir. Ancak diğer modellerde ise temizliği dikkatli ve özenli bir şekilde yapmalısınız. Temiz bir kullanım bebeğinizin burnunda enfeksiyon ve iltihap oluşmasını engeller. Burun aspiratörleri kullanılma özelliklerinden dolayı hassas ürünlerdir. Hijyenik bir şekilde kullanarak aspiratörün uzun süre en iyi yardımcılarınızdan olmasını sağlayabilirsiniz. Aspiratörler manuel ve otomatik olarak ayrılmaktadır. Pek çok ürün arasından ihtiyacınıza göre olanı tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olan modeller pratiklik sağlar. Burunda kalan kalıntıları ve sorunları en iyi şekilde çözebileceğiniz aspiratörler hızlı bir kullanımla en iyi yardımcılarınızdan olacak. Aspiratörler ebeveynlere sağladığı avantajlarla bebek bakımında ne fazla tercih edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

Burun Aspiratöründe Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun Aspiratöründe Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun aspiratörleri çeşitli modellerde ve set olarak satılmaktadır. Bu setler içerisinde aspiratör ile uyumlu bir şekilde çalışabilen aparatlar bulunmaktadır. Aparatlar kullanımı daha kolay bir hale getirmektedir. Bu aparatlar başlık ve ürüne hızlı bir şekilde takılabilir ve sökülebilir. Burun aspiratörü çeşitleri arasından bebeğinize uygun olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bebeklerin burun temizliğinde sert ve yabancı maddelerin kullanımından kaçınılmalıdır. Bu nedenle aspiratörlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Başka cisimlerle temizlik için müdahale etmeniz bebeğinizin burnuna ve cildine zarar verebilir. Doğru ürünlerin kullanımı sağlık açısından önem arz etmektedir. Yeni doğan bebekler 6 aylık olana kadar ağızlarından nefes alamazlar. Sadece burnu ile nefes alabilen bebeklerin solunumunun sorunsuz olması gerekmektedir. Burun tıkanıklığı yaşayan bebekler doğru bir şekilde beslenemez ve uykuları düzensiz olur. Bu nedenle gaz sıkışması gibi durumlar oluşabilir. Bunların önüne geçmek için aspiratör kullanmanız gerekmektedir. Burun aspiratörleri bebeğinizin burun temizliğini yapar ve düzgün bir şekilde nefes alışverişi yapabilmesini sağlar. Burun aspiratörü tavsiye edilen şekilde kullanılmalıdır. Bunun için başlığı bebeğinizin burun deliklerinin girişine yerleştirilmesi gerekir. Burunda tahriş yaşanmaması için iç kısımlara zorlama yapılmamalıdır. Burun aspiratörü kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise temizliktir. Aspiratörün hijyenik olması gerekir. Temiz olmayan ürünler bebeğinizin enfeksiyon kapmasına neden olabilir. Aspiratörler için tek kullanımlık başlıkların yanında temizlenebilen başlıklar da bulunmaktadır. Tek kullanımlık başlığı bir kere kullandıktan sonra çöpe atmanız gerekir. Bir kez daha kullanmanız bebeğinize zarar verir. Temizlenebilen başlıklar ise pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Temizlemek için ılık su ve savun kullanabilirsiniz. Başlıkları durularken ise bol miktarda su kullanmalısınız. Bazı modellerin kendine has temizleme şekli bulunmaktadır. Bu temizleme şeklini de tercih edebilirsiniz. Burun aspiratörü kullananlar hijyen açısından sağladıkları ve avantajları ile bu üründen fazlasıyla memnun kalmaktadır. Burun aspiratörü ile bebeğinizin gelişimini daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca bebeğiniz için buhar makinesi sayfamıza da bakabilirsiniz.

Burun Aspiratörü Fiyatları

Burun Aspiratörü Fiyatları

Burun aspiratörü üreten pek çok marka bulunmaktadır. Bu markaların ürünleri farklı özellik ve modellere sahiptir. Burun aspiratörü almadan önce kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Doğru ürün seçimi bebeğinizin sağlığı açısından çok önemlidir. Kullanacağınız aspiratörün bebeğinizin cildine zarar vermemesi ve solunumunu rahatlatması gerekmektedir. Aspiratör üreten çok fazla marka bulunduğu için fiyatlar değişiklik göstermektedir. Burun aspiratörü fiyatı üretici marka ve modellerin özelliklerine göre belirlenmektedir. Bebeğinizin ve sizin ihtiyaç duyduğunuz aspiratörü bu modeller arasından kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ürün seçmeden önce özellik araştırması yapmalısınız. Ürünün hangi özelliklerde olduğu kullanım kolaylığı için önemlidir. Özellik araştırmasının ardından ürünü daha önce kullanmış kişilerin deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Bunun için burun aspiratörü yorumlar bölümüne bakabilirsiniz. Bu sayede daha önce ürünü deneyimlemiş kişilerden bilgi almış olursunuz. Konu bebekler olunca tüm ebeveynler hassas davranmaktadır. Bu nedenle aspiratör seçiminde de hassas davranmak gerekir. Satın almış olduğunuz aspiratörü önerilerine göre kullanmalısınız. Bebekler yetişkin insanlara göre daha hassaslardır. Bu nedenle burun temizliğinin de dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Almış aspiratörün kullanım önerilerinin dışına çıkmadan burun temizliği yapın. Aksi halde bebeğinize zarar gelebilir. Burun aspiratörü önerileri kısmından yararlanarak kusursuz bir ürün seçebilirsiniz. Burun aspiratörü fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Bütçenize göre en uygun aspiratör modelini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Otomatik ve manuel kullanımı olan ürünlerin fiyatları farklı olarak belirlenmektedir. Her ürün bebeğinizin rahat bir şekilde nefes alışverişi yapabilmesine yardımcı olur. Aspiratörler bebeğinizin hayat kalitesini artıran en önemli yardımcılardandır. Aspiratör sayesinde bebeğiniz iyi bir şekilde beslenir ve güzel bir uyku düzeni olur. Aspiratörler sayesinde bebeğinizin burun tıkanıklıklarını hızlı ve temiz bir şekilde yapabileceksiniz.

Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Bebekler için tasarlanan burun aspiratörlerinin kullanımı oldukça rahattır. Bebekler kendi burunlarını temizleyemeyeceği için ek ürünlere başvurulmaktadır. Bu bakımdan aspiratörler bebek bakımında en önemli ürünlerdendir. Kullanırken aspiratör başlığını bebeğinizin burun deliklerine yaklaştırmalı ve düğmesine basmalısınız. Vakum sayesinde anında temizlik yapan aspiratör burun içerisinde kalıntı kalmamasını sağlar. Bazı modeller tek kullanımlık başlıklara sahiptir. Tek kullanımlık başlıkları işlemi yaptıktan sonra çöpe atmalısınız. Temizlenebilir başlıkları ise su ve sabunla yıkayarak tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Aspiratörlerin uç kısmı yumuşaktır. Bu sayede bebeğinizin cildine zarar gelmesi önlenmiş olur. Aspiratörler otomatik ve manuel modellerle üretilmektedir. Manuel modellerde temizlik işlemi hava yardımıyla yapılır. Bunun için aspiratöre üflemeniz gerekir. Otomatik modellerde ise pompama sistemi ile vakum oluşturulur ve temizlik yapılır. Aspiratörler bebeklerin fizyolojik özellikleriyle uyumludur. Bu nedenle başlık kısmı küçük ve burun deliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Aspiratörü kullanırken burun içine doğru zorlama yapmamanız gerekmektedir. İç kısma doğru zorlama yaparsanız bebeğinizin burnuna zarar verebilirsiniz.

Burun Aspiratörü Ne Zaman Kullanılır?

Burun aspiratörlerinin bebeklerin bir yaşına gelen kadar kullanılması tavsiye edilmektedir. Bebekler doğduklarında ve belli bir yaşa gelene kadar burun temizliklerini yapamazlar. Bu nedenle aspiratörlerin kullanılması önemlidir. Burun aspiratörleri bebeğinizin burnundaki kalıntıların temizlenmesini sağlar. Özellikler 1 yaşından küçük bebeklerde burun aspiratörü kullanılması gerekmektedir. Aspiratörlerin bebeğinizin nefes alıp vermesinde sorun yaşadığında ve düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Düzenli bir kullanım sayesinde bebeğinizin en rahat şekilde nefes alması sağlanır. Ayrıca daha büyük çocuklar ve yetişkinler için kullanılabilen burun aspiratörleri bulunmaktadır. Bebeklerin aspiratör kullanması sağlıkları açısından çok önemlidir. Bebeklerin düzgün bir şekilde nefes alabilmesi sağlık açısından çok önemlidir. Burun tıkanıklığı bebekte hazımsızlık, uyku düzensizliği gibi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle burun aspiratörünü düzenli olarak kullanmalısınız. Bebeğinizin rahat nefes alamadığı ve burnunun tıkandığı zamanlarda aspiratörü kullanabilirsiniz. Aspiratörün ne zaman kullanılması gerektiği bebeğinizin ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

Burun Aspiratörü Ne İşe Yarar?

Burun aspiratörü bebek bakımındaki en önemli ürünlerden bir tanesidir. İşlevi ile bebeğinizin rahatlamasını sağlayan aspiratörler arasından uygun olanı kullanmaya başlayabilirsiniz. Aspiratör kullanan bebekler daha rahat bir şekilde nefes alabilir. Nefes alışverişi sorunsuz olan bebekler huzurlu olur. Bebeğinin huzurunu gören ebeveynler de rahat etmektedir. Aspiratörlerde bebeklerin nefes alabilmesi için gereken özellikler bulunmaktadır. Bebeğinizin burnunda oluşabilecek herhangi bir tıkanıklık veya kalıntı rahatsız olmasına neden olabilir. Rahat nefes alamayan bebeklerin beslenme ve uyku düzenleri sürekli olarak bozulur. Bunun için burun aspiratörü kullanmanız gerekmektedir. Aspiratör ile birlikte kullanılan aparatlar tam anlamıyla temizlik yapmanızı sağlar. Burun kanalları açılır ve bebeğinizi rahat eder. Küçük yaşlarda düzgün bir şekilde nefes alamayan bebeklerde ilerleyen yaşlarda tıkanma, sinüzit, akıntı gibi hastalıklar oluşmaktadır. Burun aspiratörü sayesinde bebeğinizin ileri yaşlarda sağlıklı olmasını sağlarsınız. Burun aspiratörü bebeklerin gelişimi için fazlasıyla önemlidir.