Burun Aspiratörü

Bebeğinizin burnu tıkandığında nefes almakta zorlanır ve kaliteli bir uyku çekemez. Henüz çok küçük olduğu için burnundaki salgıları temizlemek ise son derece zordur. Burnunu temizlemek için burun deliklerinin içine yabancı cisimler sokmak ise son derece tehlikelidir. Bunun için bebek bakım ürünlerinizin arasında mutlaka bebek burun aspiratörü bulunmalı. Bebeğinizin burnu tıkandığında sağlıklı bir şekilde nefes alamaz ve bu da huzursuzlanmasına neden olur. Bebeğinizin sağlığı ve keyfi için burun aspiratörü edinmeniz son derece yararlı olacaktır. Bebek burun aspiratörü, bebeklerin burnundaki rahatsız edici salgıları nazikçe temizlemek için tasarlanmıştır ve kullanımı son derece kolaydır.

Tek kullanımlık uçlara sahip olan bebek burun aspiratörleri son derece hijyeniktir. Eğer bebeklerin burun sağlığına gerekli özen gösterilmezse, kulak enfeksiyonları, sinüs enfeksiyonları ya da öksürük gibi komplikasyonlar görülebilir. Bebekler 6 aylık olana kadar ağızdan nefes alabilme ve burun kanallarını sümkürerek temizleyebilme yeteneğine sahip değildir. Bu nedenle ebeveynlere burun temizliği konusunda büyük görev düşmekte. Bebeklerdeki burun tıkanıklığına karşı pratik ve hijyenik çözümü burun aspiratörlerinde bulabilirsiniz. Bebedor, Otribebe, Chicco, Nuk, Wee Baby gibi birçok marka tarafından üretilen bebek burun aspiratörlerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizdeki ürünleri inceleyerek dilediğinizi kolayca satın alabilir ve bebeğinizin sağlıklı bir şekilde nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Bebeklerin burnu, ufacık bir soğuk algınlığında anında tıkanabilme eğilimindedir. Böyle durumlarda bebeğinizin burnunu temizlemek için Chicco burun aspiratöründen destek alabilirsiniz. Chicco burun aspiratörü, bebeğinizin burnunda oluşan istenmeyen salgıları, hassas ve pratik bir şekilde elimine edilmesini sağlar. Bebeğinizin burnunu açarak emzirmeyi kolaylaştırır ve rahatça uyumasını sağlar. Birçok annenin tavsiye ettiği bir diğer burun aspiratör de Bebedor burun aspiratörüdür. Hijyenik ve pratik kullanım imkanı sunan Bebedor burun aspiratörü, bebeğinizin rahatça nefes almasını ve kendini daha mutlu hissetmesini sağlar. Tüm bebek burun aspiratörlerinde tek kullanımlık uçlar bulunmaktadır. Böylece kullanım sonrasında anında çöpe atılır ve bir sonraki işlemde yeni bir uç kullanılır. Bebeğinizin sağlığı ve mutluluğu için burun aspiratöründen destek almanız son derece önemlidir.

Burun Aspiratörü

için 1,434 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(2)
(3)
Babe (20)
Baby Time (11)
(4)
Bebedor (180)
(1)
Chicco (96)
(2)
(725)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Milkway (18)
milkway (15)
(1)
Nimo (10)
Nuk (17)
(1)
(2)
(1)
Otribebe (179)
(1)
(3)
Star (8)
(1)
(1)
(4)
Wee (21)
Wee baby (26)
Wee Baby (18)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(22)
(18)
(15)
(9)
(7)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(39)
(15)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(240)
ve üzeri (326)
ve üzeri (341)
ve üzeri (343)
ve üzeri (348)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL