TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buhar Makinesi

için 90 sonuç bulundu.

Buhar Makinesi

Bebekler özellikle kış aylarında solunum yolu enfeksiyonlarına ve hastalıklara karşı daha savunmasız olmaktadırlar. 4 yaş ve altı çocuklara yetişkinlerde olduğu gibi nezle ve grip ilacı takviyesi yapılamadığı için onların hasta olmalarını engellemek ve daha çabuk iyileşmelerini sağlamak için destekleyici ürünler kullanmak gerekebilir: Bebeklere özel üretilen buhar makinesi gibi.

Buhar Makinesi Nedir, Ne İşe Yarar?

Buhar Makinesi Nedir, Ne İşe Yarar?

Buhar makinesi, içinde bulunduğu ortamın nem oranını dengelemek ve sabitlemek üzere çalışan bir aygıt olarak karşımıza çıkar. Bebeklerin boğaz ağrısını, öksürüğünü ve soğuk algınlığını hafifletmenin bir yolu da buhar makinesi kullanarak soluduğu havayı nemlendirmek ve yumuşatmaktan geçer. Özellikle havanın çok daha kuru olduğu kış aylarında işe yarayan buhar makineleri, ortamda suni buhar oluşturarak daha yumuşak ve hafif bir hava dolaşımı oluşmasına vesile olur. Dengeli ve doğru şekilde kullanıldığında buhar makinesi, bebeğinizin nefes alış-verişini dengeleyerek çok daha sağlıklı bir uyku çekmesine yardımcı olur. Bununla birlikte hali hazırda hassas olan boğaz ve solunum yollarının da kuru ve sert havadan tahriş olmasına engel olur. Yenidoğanlarda ise adeta terapi etkisi gösteren buhar makinası, bebeğin çok daha sakin ve huzurlu bir ruh haline bürünmesine zemin oluşturur. Elbette bebeğiniz için doğru buhar makinesini seçerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. İşte onlardan bazıları.

Bebeğimin Odası İçin Buhar Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bebeğimin Odası İçin Buhar Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Piyasada pek çok farklı markaya ait, farklı yöntemler ile buhar üreten bebek buhar makinesi çeşitlerine rastlamanız mümkün. Örneğin eğer bebeğinize erken yaşta astım teşhisi konulduysa ya da tıbbi olarak belirlenmiş bir solunum yolu problemi varsa, içerisinde ilaç kompartmanı da bulunan bir buhar makinesi almaya özen göstermelisiniz. Bebeğinize yazılan solunum ilacını bu kompartmana yerleştirerek onun düzenli olarak ilacı solumasına ve rahat nefes almasına vesile olabilirsiniz. Çoğu buhar makinesi, buharını salmadan önce içinde bulunan suyu kaynatma mekanizması üzerine çalışır. Bu yöntemin en büyük avantajı, suyun içerisinde bulunabilecek zararlı bakterilerin tamamının kaynama esnasında öldürülüyor olmasıdır. Bu sayede makineden çıkan buhar çok daha temiz ve steril bir şekilde bebeğinizin burnuna ulaşmış olur. Bununla birlikte buhar makinesinin ürettiği sıcak su ile birlikte bebeğinizin odasını daha sıcak tutmanız da mümkün olur. Doğrudan havadaki nemi değiştirmeye yönelik tasarlanan buhar makineleri ise çocuk doktorlarının tavsiye ettiği ürünlerin başında geliyor. Buhar makinesi kullanımı esnasında makinanın çocuğun ulaşamayacağı bir yere konulmasına ve düzenli olarak temizlenmesine de dikkat edilmeli.

Bebek Buhar Makinesi Fiyatları Ne Civarda?

Bebek Buhar Makinesi Fiyatları Ne Civarda?

Bebekler için özel olarak tasarlanan buhar makinelerinin bulunduğu kategorimizde pek çok farklı markaya ait buhar makinesi bulmanız mümkün. Kategorimizde bulabileceğiniz oda nemlendirici buhar makineleri, dokunmatik ya da uzaktan kumandalı gibi farklı çalışma fonksiyonları ile birlikte satışa sunulur ve çoğu yetkili servis garantisi altındadır. Buhar makinesi nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise elbette satın alacağınız ürünün kullanım kılavuzunda saklıdır; kademeli buhar seviyeleri, dokunmatik kontrol sistemleri, litrelik su kapasitesi ve uyarı sinyalleri gibi farklı donanımları olan bu makineleri çalıştırmadan önce nasıl kullanıldığını öğrenmekte fayda vardır. Buhar makinesi temizliği de aynı şekilde özen gösterilmesi gereken bir diğer husustur. Tüm bu bilgileri ilgili ürün açıklamalarında bulabileceğiniz gibi kullanıcılar tarafından bırakılan buhar makinesi tavsiyelerinden ve ürün yorumlarından da elde edebilirsiniz. Kategorimizde beğeninze sunulan buhar makinesi fiyatları arasında karşılaştırma yapmak ve birbirinden güvenilir markalar arasından bebeğinizin sağlığı için en uygun buhar makinesini seçmek için doğru adrestesiniz. Loobex, Weewell, Deerma, Nimo, Omron, Chicco, Motorola gibi sevilen markaların buhar makineleri ve çok daha fazlası burada sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bremed (1)
Deerma (34)
Havvaca (8)
Kanz (3)
Loobex (2)
Pulsemed (1)
Weewell (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL