Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Klozet Adaptörü

için 165 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Klozet Adaptörü

Tuvalet aparatı olarak bilinen ürünler tuvalet kullanımına geçen çocuklar ve ebeveynleri için önemli ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Her yaşa uygun adaptörler mevcuttur. Yumuşak süngeri ve kaydırmaz yapıları sayesinde güvenli ve rahat bir kullanım sunan bu ürünler, çocukların hassas tenlerine de zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Modeller içerisinde ev içi kullanımı dışında seyahat sırasında kullanabileceğiniz katlanabilir ve portatif çeşitler yer almaktadır. Kapaklı, kapaksız, ayaklı ya da ayaksız özellikler de tercihinize sunulmaktadır. Farklı şekiller ve desenlerle tasarlanmış bu klozet adaptörlerinin fiyatları çeşitli özellikleri ve kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Tuvalet eğitimi erken yaşta başlanıldığında, çocuğunuzun kişisel gelişimine de yardımcı olmaktadır. Bu nedenle bu süreç anne ve babalar tarafından doğru bir şekilde yürütülmelidir. Bu noktada adaptörlerin en önemli yardımcınız olacağı söylenebilir. Her cinse uygun mavi, pembe; dikkatlerini çekecek kırmızı, turuncu ya da sarı gibi canlı renkler tercih edilebilir. Yaratıcı tasarımları ile eğlenceli bir hal alan bu adaptörler araba, sevdikleri çizgi film karakterleri ya da hayvan desenleri ile çocuklara hitap eder. Bu özellikler çocuğunuzda merak uyandırabilir ve teşvik edici özellikte olabilir. Anne ve babalar, çocuklarının sevebileceği ve kendilerini rahat hissedebilecekleri seçimler yaptıklarında hızlı bir tuvalet alışkanlığına şahit olabileceklerdir. Bebek ve çocuk sağlığına zararlı olacak hiçbir madde içermeyen bu ürünler anne ve babalar tarafından gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Çocuk klozet adaptörü modelleri klozet küçültücü özelliği ve tutunma sapları ile çocuklara güven vermektedir. Klozet ile teması en aza indirgeyerek mikrop kapmasına engel olmak için de harika bir seçenek sunmaktadır. Bazı çocuklar tuvalete oturmaktan çekinebilmektedir. Ancak ağırlıklarına ve boyutlarına uygun bir şekilde imal edilen klozet adaptörleri, klozet boşluğunu küçülterek çocukların klozet ile uyumuna yardımcı olmaktadır. Bu sayede çocuklar huzurla tuvaletlerini yaparlar. Tercih edilen bu seçenekler kullanıcılar tarafından rahat ve kullanışlı olmaları açısından beğenilmektedir. Kolay bir şekilde temizlenebilmesi ya da silinebilmesi de artı bir özellik yaratmaktadır. Çocuklar için tasarlanmış aparatlar dışında ayrıca bebekler için kullanıma uygun bebek klozet adaptörü seçenekleri vardır. Yaşını doldurmamış bebeğiniz için aylık büyüklüğüne bağlı olarak model seçimi yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile bebeğiniz rahatça oturabilecektir. Bebek ve çocukların hem ruhsal hem hijyenik açıdan hassas olduğu bu dönemde tuvalet aparatları ilk tercihiniz olmaya aday olacaktır.

 Tuvalet Eğitimi ve Klozet Adaptörü

Tuvalet Eğitimi ve Klozet Adaptörü

İşlevsellikleri ile önce çıkan klozet adaptörleri her kullanıcı için farklı ürün seçeneği sunmaktadır. Klozete takılabilen lazımlıklar çocuklar için rahat bir ortam sunar ve onlar için ideal boyuttadır. Çeşitli renklerde ve tanıdık çizgi film karakterlerinde mevcuttur. Çocuk boyutuna uygun bir lazımlık, çocuğunuzun kullanması için daha kolay olacak ve geleneksel bir tuvalete göre daha az korkutucu olacaktır. Hatta dilerse evin içinde hareket ettirilebilir, kendini en rahat hissettiği ortamda büyük veya küçük tuvaletini yapabilir. İyi bir lazımlığın temel gerekliliği, çocuğunuzun ayaklarının yere düz bir şekilde oturup tekrar ayakta durmasını sağlamasıdır. İç çanak çıkarmak ve temizlemek siz ebeveynler için çocuk oyuncağıdır ve yüksek sıçrama koruması ile birlikte dağınıklığı önlemeye yardımcı olur. Yüksek ve destekleyici sırt tasarımı sayesinde yürümeye başlayan çocuğunuz için orada uzun süre oturmak rahat olacaktır. Alıştırma külotları hem tek kullanımlık hem de yeniden kullanılabilir ya da yıkanabilir şekilde seçenekleri bulunan, bu şekilde ne zaman tuvalete gitmesi gerektiğini öğrenmesine yardımcı olan ürünlerdir. Bazı aileler için alıştırma külotları tuvalet eğitimi sürecinde gerekli bir orta adımdır. Bir dizi renk ve desene sahiptirler, bu nedenle bu ürünler dikkatlerini çekebilmektedir. Klozet adaptörü kullanmaya yeni başlayan çocuklarda belli aralıklarla bu ürün tercihen kullanılabilmektedir. Emicidirler ve su geçirmez kılıfları vardır, ancak yine de çocuğunuzun ıslaklığı hissetmesine izin vererek, onlara iç çamaşırları yerine tuvaleti kullanmaları için ekstra cesaret verir. Çocuk klozet kapakları lazımlık sandalyesinden daha küçük olan bir oturak düşürücüdür. Geleneksel bir klozetin üstüne yerleştirilir ve onu çocuk dostu bir boyuta dönüştürür. Çoğu, renkli tasarımlara ve daha fazla konfor için yumuşak yapılı bir yastığa sahiptir. Tuvalet eğitiminde son adım olarak görülen klozet adaptörleri kullanım açısından basit ve hızlıdır. Çocukların klozete oturmaları sağlayacak şekildeki tasarımları sayesinde genel olarak tuvalet eğitimine alışma oranı daha fazladır. Bu, siz onlarla birlikte değilken bile diğer tuvaletlerden bu kadar korkmayacakları anlamına gelir. Çocuğunuz bu yöntemlerden herhangi birini benimseyebilir, tercih edebilir veya o yöntemi reddedebilir. Bu durumda aileler olarak yapmanız gereken çocuğunuzun bu süreci nasıl geçirmek istediğini doğru belirleyerek en iyi şekilde uyum sağlaması desteklemek ve sonunda hedefe ulaşabilmektir..

 Klozet Adaptörü ile Eğlenceli Tuvalet Eğitimleri

Klozet Adaptörü ile Eğlenceli Tuvalet Eğitimleri

Tuvalet eğitimi, ebeveyn olarak yapmanız gereken kaçınılmaz şeylerden biridir. Olabildiğince zor ve olabildiğince zaman alıcı olan bu eğitimi, yeni yürümeye başlayan çocukların ebeveynleri için hayatlarının bir gerçeğidir. Bazen, küçük çocuğunuzu her saat normal ebatta bulunan klozetlerde oturtmak çok karmaşık ve zordur. Onları klozet kullanmak istemeye ikna etmek için bundan daha fazlasına enerjiye ihtiyacınız vardır. Çocuk bezi eninde sonunda geçmişte kalacak. Ancak bu gerçekleşene kadar, küçük çocuklar için bu tuvalet eğitim ürünlerini olan adaptörleri not edin. Bu süresi daha kolay hale getirmek için, bazen banyonuzda basit bir minyatür tuvaletin ötesine geçen küçük çocuklar için en iyi tuvalet eğitimi ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Bez kullanımı çağını tamamlayan ve tuvalet eğitimine başlayacak ebeveynler için bu süreci kolay ve güvenilir çocuklar için ise eğlenceli hale getirmek adına tasarlanan çocuk klozet adaptörleri sayesinde her anne babanın bu süreçte en doğru yöntemleri belirlemesine yardımcı olacaktır. Mevcut ürünler arasında çocuğunuz için uygun ebat, renk, desen seçenekleri piyasada oldukça fazla bulunmaktadır. Tuvalet eğitimi çağındaki çocukların tuvalet kullanımını kolaylaştırır. Küçük çocuklar için bu aparat, küçük çocuğunuzun normal boy tuvaletleri kullanmayı öğrenmesine yardımcı olur. Çocukların yetişkinler için tasarlanmış tuvaletleri kullanmasına izin verir. Farklı renk ve tasarımları ile birlikte klozet aparatı tuvalet kullanımını modaya uygun ve eğlenceli hale getirir. Ürün küçük çocuklarınız için tuvalet eğitiminin sonunda ödüllendirici ama zorlu aşamasındaki stresi ve karmaşayı gidermeye yardımcı olur. Sağlam ve ergonomik tasarımı ile kolay taşınabilirdir. Temizlemesi pratik ve kolaydır. Ellerinizi umumi tuvaletlerden uzak tutar ve uçakta, evde veya herhangi bir tuvalette kullanılabilir. Kapaklı tasarımları kolayca açılır kapatılabilir. Farklı yaş grupları için ayrı ayrı tasarımlar ve farklı taşıma kapasitesi ürünlerde mevcuttur. Çocuklar için bu süreci eğlenceli kılacak renk ve desen çeşitliliği bulunmaktadır. Portatif, kaymaz bir yüzeye sahiptir ve çocuğunuzun rahatı için ideal şekilde tasarlanmıştır. Uzun sıçrama koruması ve temizliği çocuk oyuncağı haline getiren tek parça tasarımdır. Çocuğunuzu tuvalet eğitimi sırasında her yeni adımı attığında cesaretlendirin ve ardından süreçteki bir sonraki adımı basit bir şekilde anlatın ve ürünün kolay kullanımı ve çocuklarınıza verdiği güven sonrasında bir sonraki denemede daha kolay olacaktır.

 Klozet Adaptörü Çeşitleri

Klozet Adaptörü Çeşitleri

Ebeveyn olarak çocuklarınıza tuvalet eğitimi kararı alımından bir sonraki aşama olan hangi ürünü, neden ve niye tercih etmeliyiz sorunun cevabını bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle sektörde bu sınıflandırmada bulunan ürünleri araştırdığınız zaman farklı sonuçlar elde edeceksiniz. Geniş bir üretim ağı çerçevesini bulanan tuvalet adaptörü zorlu ve sabır gerektiren tuvalet eğitimi sürecinde ailelere ve çocuklara yardımcı olmak için her isteğe uygun farklı tasarımlarını keşfetmek çok kolay. Adaptör çeşitlerinin ve kullanım şekillerinin öğrenilmesi sonucun anne baba olarak çocuğunuz için en doğru tercihin hangisi olduğu belirlemektir. Tasarım seçeneği olarak klozetlerde rahat kullanım için üründe bulunan tutunma kulpları bu seçeneklerden sadece biridir. Tutunma kulpları sayesinde güvenli bir tuvalet deneyimi sunarak çocukların korkularının üstesinden gelmelerine yardımcı olabilirsiniz. Küçük çocuklarda bulunan tuvalete düşme korkusunu bu adaptörler engellerken ayrıca tutunma kulpları sayesinde çocuğunuza güven aşılayacaktır. Adaptör koltuğu ekstra rahatlık için yumuşak ve yastıklıdır. Seyahatlerinizde, misafirlikte ya dışarıda tuvalet konusu sizin için bir probleme dönüşmesin diye hafif ve özgün tasarıları ile ürün kolay taşınabilir. Ailelerin bir başka tercihi olarak karşımıza çıkan basamaklı klozet adaptörü ise tuvalet eğitimini kolaylaştıran bir diğer üründür. Ayarlanabilir seviyeleri bulunan üründe her umumi tuvalete uygun hale gelmektedir. Eğitim koltuğunun bir araya getirilmesi ve çoğu tuvalete sığması kolaydır ve tuvalet eğitimini ve nihai tuvalete geçişi çok daha kolay hale getirebilir. Taşınabilmesi için ürün sökülebilir ve kolay montajlıdır. Farklı renk tercihleri ve tasarım seçenekleri sayesinde annelerin yardımcısı olurken tuvalet çocuklar için eğlenceli bir hale gelecektir. Müzikli adaptör çocuklarınızın hem eğlenmesini hem de hızlı öğrenmesini sağlarken tuvalet eğitimi sürecini daha keyifli kılacak bir üründür. Çocuğunuz tuvalete oturduktan sonra aktifleşerek çalmaya başlayan müzik sayesinde çocuğunuz korkularını unutacaktır. Uzman kişilerinde tuvalet eğitimi sürecinde anne babalara bu ürünü tavsiye etmektedirler. Değişik tasarım seçenekleri bulunmasını yanı sıra kolay temizlenebilen adaptör eğitim sürecinin ilerleyen seviyelerinde de ürünü meydana getiren parçaları birbirinden ayrılabilme özelliği bulunmaktadır. Kız ve erkek çocukları için teşvik edici şekilde tasarımları bulunan ürün adeta çocuklarınızı tuvalete davet ediyor. Araba, kuş, tavşan, yağmur, penguen, disney karakterleri gibi desenlerin yansıra pembe, beyaz, mavi, yeşil, mor gibi en sevilen renklerle bu süreçte sizlere yardımcı olmak için bulunmaktadır.

 Klozet Adaptörü Özellikleri ve Fiyatları

Klozet Adaptörü Özellikleri ve Fiyatları

Tuvalet eğitimi sürecine girmeye karar veren ebeveynlerin akıllarındaki diğer önemli bir soru ise ürünlerin ücretleri olmaktadır. Bir anne ve baba olarak zorlu süreçte çocuğunuz için en uygun çocuk tuvalet adaptörünü belirlediğiniz zaman ürünün sağlık açısından uygunluğu, kolay temizlenmesi, taşıma kolaylığı hususları a göz önünde bulundurulmalıdır. Klozet adaptörü kullananlar beğenisini kazanan adaptörler sizin de dikkatinizi çekecektir. Tutunma kulplu, merdivenli, müzikli vb. çeşitleri bulunun bu ürünlerin fiyatları her aileyi memnun edecek şekilde piyasada bulunmaktadır. Çocuğunuz için bu süreci sağlık açısından önemli bir faktör olarak görürken aynı zamanda aradığınız özelliklere de uygun olmasını da tercih edersiniz. Bunun içinde piyasada üretimini ve satışını yapmakta bulunan çeşitli marka ve üreticiler bulunmaktadır. Tuvalet adaptörü; kenarları tutunma kulplu adaptör, basamaklı klozet adaptörü , müzikli tuvalet adaptörü gibi seçeneklere sahiptir. Yeni tuvalet eğitimine başlayan ailelerin her birinin tercihleri bir anda mevcut klozet adaptörü seçenekleri ile çeşitlenecektir. Bu tuvalet adaptörlerinin seçeneklerinin farklı olmasının yanı sıra farklı fiyatları da olacaktır. Ailelerde çocuklarının hoşlandığı ve tercihlerine göre olan uygun tuvalet adaptörlerinden birini seçerek sahip olmaktadır. Tuvalet eğitimi için yardımcı olan bu adaptörlerin birini tercih ettikten sonra aileler, bu yolda kendilerine yardımcı olan, çocukları için ise bu eğitimi eğlenceli hale dönüştüren bu tasarımlar sayesinde hızlıca çocukları tarafından bu alışkanlığın elde edilmesini ümit eder. Her çocuğun eğitimde farklı korkuları ve endişeleri olacaktır. Örneğin, tuvalet eğitiminde bazı çocuklar tuvalete düşmekten korkmaktadır. Bu korku için tutunma kulplu adaptör tercih ederek çocuğunuz kendini güvende hissetmesini, korkusunu azaltıp bu eğitimde önemli bir adım atmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünü tercih etmenizin yanı sıra eğitim sürecinde çocuğunuzun fazla üstüne gitmemeli ona destek olup yanında olmalısınız. Sizin desteğiniz ve seçtiğiniz ürün sayesinde çocuğunuzla sorunsuz bir tuvalet eğitimi deneyimi yaşayabilirsiniz. Her çocuğun farklı karakterleri ve farklı öğrenme şekilleri vardır. Çocuklar eğlenmeyi ve müziği çok severler. Yaptığınız tercihlerle çocuğunuza hitap eden müzikli tasarıma sahip çocuk klozet adaptörü seçeneğinden faydalanarak bu zorlu uzun süreci hem kendiniz hem çocuğunuz için eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 Klozet Adaptörü Ayaklı Tasarım

Klozet Adaptörü Ayaklı Tasarım

Tuvalet öğrenimi söz konusu olduğunda, çocuğunuzun başarılı olabileceği bir tuvalet alanı oluşturmak büyük bir fark yaratacaktır. Tuvalet eğitimi zor olabilir, ancak çocuğunuz bezle işini bitirdikten sonra her şeye değecektir. Her aile için zor bir süreç olacaktır ve en sevdiğiniz ebeveynlik işlerinden biri de tuvalet eğitimi vermek değildir. Ama işin iyi taraflarından biri de çocuğunuza bezini bıraktırdıktan sonra uğraşınızın buna değecektir. Çocuğunuz tuvalet eğitimine hazır olduğuna dair işaretler göstermeye başladığında, günlük rutinine tercih ettiğiniz adaptörü dâhil etmeye başlayabilirsiniz. Siz ve küçük çocuğunuz bu ebeveynlik geçiş töreninin üstesinden gelmeye hazır olduğunuzda, bir ayaklı klozet adaptörü veya herhangi bir adaptör satın alın ve bir deneyin. İki lazımlık eğitimi seçeneği vardır: ayaklı lazımlık sandalyesi veya standart tuvaletinize uyan çocuk koltuğu. Ayaklı klozet ürünü portatiftir ve gerçek tuvaletlerin minyatür bir versiyonu olduğu için çocuğunuzun oturması kolaydır. Ancak ayaklı klozetin içindekileri normal bir tuvalete atmanız ve ardından her kullanımdan sonra temizlemeniz gerekir. Bu minyatür adaptör kendine küçük bir banyo da bile rahatlıkla kullanım alanı bulabilir. Öte yandan, tuvalet adaptörü ise, normal klozetin üzerinde durduğu için fazladan banyo alanı kaplamaz. Çocuğunuzun düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü koltuk lavabo deliğini küçültüyor ve çocuğunuzun denge kurmadan rahatça ürünü kullanmasını sağlıyor. Ancak çocuğunuzun koltuğa ulaşmasına yardımcı olmak için basamaklı bir tabureye ihtiyacınız olacak veya piyasa bulunan basamaklı adaptör seçeneğini tercih edebilirsiniz. Taşınabilir bir üründür fakat kapladığını alanı unutmamak gerekir. Çocuğunuzla birlikte odadan odaya götürebilirsiniz, böylece dürtü geldiğinde her zaman yakınınızda olacaktır. Ve o kadar küçük ve hafif ki, onu kısa yolculuklara götürebilirsiniz. Çocuklara uygun boyutlarda ve sadece bebeğiniz için oluşu, bu da onu büyük tuvaletten daha az korkutucu ve daha özel kılıyor. Suya düşme riski olmadan bebeğiniz kendini daha rahat ve kontrollü hissedebilir. Ve çocuğunuzun tuvalete düşmesi veya tek başına tuvalete girmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Çocuğunuzun bacakları bu yere yakın olur ve sarkmaz, böylece tuvaletini bitirene kadar orada rahatça oturabilir. Bacaklarını dik derecelik bir açıyla hatta hafifçe çömelmiş, ayaklarını yere düz veya bir tabure üzerinde tutmak ve güvenli bir şekilde oturmak çocuğunuzun bağırsaklarını daha kolay hareket ettirmesine yardımcı olacaktır.