Eğitici Oturacaklar

için 279 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eğitici Oturacaklar

Bebeğinize tuvalet eğitimi kazandırmak için eğitici lazımlık çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzun tuvaletini kendi kendine yapabilmesini öğretmek için öncelikle kendini güvenli bir yerde hissetmesini sağlamanız gerekmektedir. Aksi durumda bebeğiniz kendini sıkar ve rahat bir şekilde tuvaletini yapamaz. Çocuklara tuvalet eğitimi kazandırmak için öncelikle onların kendini hazır hissedip hissetmediğini bilmek gerekir. Eğer çocuğunuz altına yaptığı zaman tuvaleti gösteriyorsa, pantolonunu kendisi indirmeye başladıysa tuvalet eğitimi vermeye başlama zamanınız gelmiş demektir. Fisher Price ayarlanabilir tuvalet, çocukların tuvalet alışkanlığını kolaylaştırır. 2 farklı boy ayarı, bebeğin tutunabileceği kolay, yüksek ve konforlu hissettiren sırt kısmı bebeğin tuvalete kolayca alışmasını sağlar. Üstelik bebeğiniz lazımlıkta kendini son derece güvende hisseder. Lazımlığın içinde bulunan kap kısmı kolayca çıkar ve anında temizlenebilir. Erkek çocuklarının rahat edebilmesi ve sıçrama sorunun ortadan kalkması için özel koruma kapağına sahiptir. Böylece çocuk stres olmaz ve etrafını kirletmeden tuvaletini yapmayı öğrenir.

Fisher Price markası tarafından üretilen bir diğer eğitici lazımlığın sifon çekme kolu ve tuvalet kağıdı kolu bulunmaktadır. Böylece çocuğunuz tuvaletini yaptıktan sonra neler yapması gerektiğini de öğrenecektir. Sifonlu lazımlığın sifon kolunu aşağı doğru ittiğinizde sevimli bir ses duyulur. Üstelik eğitici şarkılar ve teşvik edici cümlelerle çocuğunuz tuvaletini yaparken hiç sıkılmayacak. Gerçek bir klozete benzediği için, çocukları yetişkin tuvaletini kullanmaya teşvik eder. Çocuk tuvaletinin içindeki haznesi kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir yapıda olduğu için son derece hijyenik ve pratik bir kullanım imkanı sunar. Yetişkin tuvaletine geçişi kolaylaştırmak için, eğitici eğlenceli tuvaletin klozet oturak kısmı çıkarılıp normal klozet oturağı üzerinde kullanılabilir.

Son derece eğlenceli tasarımlara sahip olan eğitici lazımlıkların müzik çalma özelliği sayesinde bebekler tuvaletini yaparken sakinleşir ve kendini sıkmaz. Böylece tuvalet alışkanlığını daha hızlı kazanırlar. Kraft müzikli oturak, altında bulunan sabitleyiciler sayesinde evinizin her köşesinde kullanıma uygundur. Sifon çekildiği zaman müzik çalmaya başlar. Böylece çocuğunuz her tuvaleti geldiğinde buraya koşar, işini hallettikten sonra da sifonu çeker. Müzikli otrağın üzerine çocuğunuz destek almadan tek başına oturabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(126)
Baby2go (22)
Babe (20)
Babyjem (19)
Kraft (10)
Baby Jem (8)
Ok Baby (7)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL