TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eğitici Oturacaklar

için 306 sonuç bulundu.

Eğitici Oturacaklar

Tuvalet eğitimi yaşı çocuktan çocuğa değişse de genel olarak 18-24 ay arasında başlar. Tuvalet eğitiminin olmazsa olmazlarından ikisi lazımlık ve klozet adaptörü ama süreci daha eğlenceli hale getirerek hızlandırmak isterseniz o zaman eğitici oturak çeşitlerine de mutlaka göz atın.

Eğitici Oturak Nedir?

Eğitici Oturak Nedir?

Eğitici oturaklar, çocuğunuzun tuvalet eğitimine renkli ve neşeli dokunuşlarda bulunarak onu tuvaleti geldiğinde tam da oraya yapmaya teşvik eden oturak ailesidir. Bunlar aynı lazımlık gibi bağımsız tuvalet eğitimi ürünleridir. Klozet oturağı veya klozet adaptörü gibi klozete bağlanarak kullanılmazlar. Çocuğunuz tuvaleti geldiği zaman siz orada olmasanız bile bu ürünleri kullanabilir. Çoğunlukla plastik olan bu ürünlerde dengeyi koruyan geniş bir taban, çişin kaçmasını önleyen ön siperlik, taşmayı engelleyen geniş hazne bulunur. Toksik ve kanserojen maddelerle boyalar kullanılmamış eğitici oturaklar tercih sebebidir. Canlı renkli ve hayvan şekilli eğitici oturaklar çocuğunuzu onu kullanmaya teşvik eder. Eğitici müzikli oturak çeşitleri bunu müziklerle ve şarkılarla yapar. Aynı yetişkin klozetlerine benzeyen eğitici oturaklar da çocuğunuzun kendini büyük hissetmesini sağlayarak onu heveslendirebilir. Bazı ayrıntılı modellerde sifon sesi ve tuvalet kağıdı kolu bile vardır.

Eğitici Oturak Nasıl Kullanılır?

Eğitici Oturak Nasıl Kullanılır?

Eğitici oturaklar aynı lazımlık gibi 2 yaş tuvalet eğitimi, 3 yaş tuvalet eğitimi veya 4 yaş tuvalet eğitimi için kullanılabilir. (Elbette ürünün ölçülerinin çocuğunuza yeterli olup olmadığını mutlaka hesaplayın.) Çocuğunuz tuvalet eğitimine hazır olduğunda kendini tutarak ve sıkıştırarak bunu belli etmeye başlar. Bu dönemde onu eğitici oturaklarla tanıştırabilirsiniz. Aynı lazımlık gibi bu oturaklara oturup tuvaletini yapabileceğini öğrendikçe işiniz daha kolaylaşacak. Müzikli oturaklar oturma ve kalkma esnasında farklı sesler çıkararak öğrenmeyi hızlandırabilir. Erkeklerin tuvalet eğitimi kızlardan daha yavaş olabilir ve etraf daha fazla batabilir, hazırlıklı olun. Oturağı kolay ulaşılabilir bir yerde tutmayı ihmal etmeyin. Kirlerin ve mikrobun önüne geçmek için her tuvaletten sonra hazneyi boşaltıp oturağın her yerini iyice silmelisiniz. Tuvalet eğitimi gece gündüz devam eden bir eğitimdir. O yüzden müzikli oturak alırken kendinizi ve evin diğer fertlerini de göz önünde bulundurun.

Eğitici Klozet Oturağı Fiyatları

Eğitici Klozet Oturağı Fiyatları

Eğitici oturak fiyatları normal lazımlık fiyatları ile kıyaslandığında daha yüksek görünebilir. Ama çocuğunuzun tuvalet eğitimi için bu ürünlerin daha işe yaradığını biliyorsanız veya yarayacağını düşünüyorsanız almaktan kaçınmayın. Tuvalet eğitimi, çocuğunuzun ileriki yıllarını derinden etkileyebilecek kritik bir dönemdir ve onu en iyi şekilde geçirmesi sizin elinizde. Baby Jem, BabyBjörn, Fisher Price, Chicco, Ok Baby, Munchkin, Pilsan, Sevi Bebe ve daha birçok markanın eğitici oturaklarını burada bulabilirsiniz. Eğitici lazımlık, alıştırma külodu, klozet adaptörü ve sünnet külodu çeşitlerinin yer aldığı Tuvalet Eğitimi kategorisinde bu önemli süreçte kullanabileceğiniz birçok ürün bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (4)
Adore (2)
AisaBaby (1)
Asaykim (1)
Baby Jem (40)
Baby2go (1)
BabyBjörn (26)
Babyjem (2)
Babyneo (15)
Bambino (1)
Chicco (18)
Dede (1)
(112)
Dolu (5)
Flexi (3)
Kidskit (3)
Moon Sand (1)
Munchkin (1)
Ok Baby (28)
Pilsan (11)
Prozinc (2)
Sevi Bebe (10)
Vardem (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (26)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL