TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Alıştırma Külodu

için 535 sonuç bulundu.

Alıştırma Külodu

Bebeklerin gelişim süreçlerinin önemli parçalarından birisi de Banyo & Tuvalet alışkanlıkları olabilir. Hem hijyenik açıdan hem de psikolojik açıdan oldukça hassas olan bu süreçte alıştırma külodu kullanmak ebeveynler için avantaj yaratabiliyor. Siz de bebeğinizin tuvalet alışkanlığı kazanabilmesi için ona bir çocuk tuvalet alıştırma külodu alabilir, ihtiyacı olan konforu ona sağlayabilirsiniz.

Alıştırma Külodu Kullanımıyla Keyifli Bir Aşama

Alıştırma Külodu Kullanımıyla Keyifli Bir Aşama

Her bebeğin büyüme sürecinde çeşitli ihtiyaçları olur. Ebeveynler, bebekleri için hassas davranırken, bebeklerinin ciltlerinin tahriş olmasından ve alışkanlıklarını doğru bir şekilde kazanamamasından korkarlar. Bu anlamda piyasada yer alan alıştırma külotları, bebeğin tuvalete geçişe alışabilmesi için üretiliyorlar ve sahip oldukları teknik özelliklerle cilt hassasiyetine uyum sağlıyorlar. Tuvalet alıştırma külodu nedir ele alındığında, bu ürünlerin çocuklara artık bez kullanımının sona erdiğinin ve bir yetişkin gibi külot giyiyor olduğunu hissettirmeye odaklı özellikler taşıdıkları görülüyor. Genel olarak klasik bir külot yapısıyla dizayn edilen alıştırma külotları, teknik açıdan ise bebek bezleriyle benzer özellikler taşıyorlar. Yani bebekler bu ürünleri kullanırken bir külot giyiyor gibi hissediyorlar ancak tuvaletlerini tutamadıklarında giyindikleri bu külot bebek bezi gibi işlev görerek hijyenik açıdan koruma sağlıyorlar. Alıştırma külodu kullananlar bu özellikleri sayesinde bebeklerine tuvalet alışkanlığı kazandırmak konusunda kolaylığa sahip oluyor. Geçişi zor olan bir eşik olarak görülen Tuvalet Eğitimi boyunca alışma sürecinde siz de alıştırma külodu kullanarak çocuğunuz adına bu süreci kolay hale getirebilirsiniz.

Alıştırma Külodu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alıştırma Külodu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebeklere yönelik olarak çeşitli giyim ürünleri üreten markaların ürün aileleri içerisinde yer alan alıştırma külotları sahip oldukları özelliklerle birbirlerinden ayrılıyorlar. Bu ürünler arasında yıkanabilir ve kullan at alıştırma külodu çeşitleri yer alıyor. Yıkanabilir alıştırma külotları, bebek altına kaçırdığında emici özellik göstererek, ıslaklığın etrafa yayılmasını önlüyorlar ve kirlendikten sonra makinede yıkanarak kurutulduktan sonra tekrar kullanılabiliyorlar. Bu açıdan oldukça pratik kullanım özellikleri sunan yıkanabilir modellerle siz de her defasında yeni bir külot kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Kullan at modeller ise klasik bebek bezleri gibi bir külot görünümüne sahip olmalarına rağmen kirlendikten sonra kolayca toparlanarak çöpe atılabiliyorlar. Piyasada yer alan kullan at ve yıkanabilir modellerin beğenilen özelliklerinden birisi olarak modellerin bel esnekliği gösterilebilir. Bebeği belinden iyi bir şekilde kavrayan ve onun hareketlerine uyum sağlayan modeller, fiziksel aktiviteleri kısıtlamıyorlar. Alıştırma külodu fiyatları modellerin teknik özelliklerine ve tasarımlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu açıdan her bütçeye uygun bir alıştırma külodunun piyasada yer aldığı görülüyor. Ebeveynler bütçelerine ve bebeklerinin bel ölçülerine uygun bir alıştırma külodunu edinebiliyorlar.

Alıştırma Külodu Kullanımında Sağlıklı Özellikler

Alıştırma Külodu Kullanımında Sağlıklı Özellikler

Cilt sağlığı, bebeklerin kendilerini rahat ve iyi hissetmeleri için oldukça önemlidir. Henüz gelişim döneminde olan bebeğin cildinde meydana gelebilecek pişiklerin, tahrişin ve isiliğin önüne geçebilmek açısından faydalı özellikleri bulunan alıştırma külotları ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Çişe alıştırma külodu çeşitleri arasında pamuklu dokuya sahip seçenekler, sıvı emilimi açısından yüksek performans gösteriyorlar. Özel emici tabakalarıyla ıslaklığı sıkı sıkıya tutabilen bu modeller ayrıca nefes alabilir yüzeyleriyle cildin serin ve kuru kalmasını sağlıyorlar. Böylelikle bebeğin bezini kirlettikten sonraki süreçte cildi iyi bir şekilde korunuyor. Piyasadaki alıştırma külotları arasında ayarlanabilir bel sistemine sahip çeşitler yer alıyor. Bebeğinizin beline iyi bir şekilde oturtabileceğiniz bu külotlar, bebeğinizin gerçek bir külot giyiyor gibi hissetmesini sağlıyorlar ve bir yandan da ona oyunlarında, uykularında eşlik ediyorlar. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek çocuk alıştırma külodu çeşitleri arasından beğendiğiniz bir seçeneği satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Baby Jem (25)
Babyjem (54)
Babyneo (6)
Bebefox (2)
Cem (1)
(272)
Markasız (23)
Moje (3)
NAZAR (1)
Sema baby (21)
Sema Bebe (2)
Sevi Bebe (98)
Stork (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(26)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (51)
ve üzeri (55)
ve üzeri (60)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL