TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sünnet Külodu

için 105 sonuç bulundu.

Sünnet Külodu

Sünnet ameliyatı sonrasında sünnet olan bebeğin bakımı hususunda, dikkatli olmanız gereken bazı önemli noktalar vardır. İltihap kapma, tahriş olma, ameliyat edilen bölgeye zarar verme gibi durumlarla karşılaşılabilir. Ayrıca ameliyat sonrası günlerde ameliyatlı bölgenin hassas olması, kumaşla temasta bile acıtması söz konusudur. Bu gibi durumlardan kaçınmak, sünnet sonrasında sağlıklı bir koruma edinmek için sünnet külodu kullanmanızı öneririz.

Sünnet Külodu Nedir?

Sünnet Külodu Nedir?

Sünnet külodu nedir diye soruyorsanız, şöyle cevaplayalım: Sünnet sonrası kullanılan hijyenik kumaşlardan üretilen koruyucu külot modelleridir. Cinsel organın bulunduğu ön tarafta bulunan bombeli plastik, yaraya kumaş temas etmesini engellediği gibi aynı zamanda yanlışlıkla gelebilecek darbelerden korur. Sünnet külotları önünde bulunan plastik bölüm deliklidir. Bu sayede hava alan ameliyatlı bölgenin, iltihap kapması ihtimallerini engeller.

Neden Sünnet Külodu Kullanılmalıdır?

Neden Sünnet Külodu Kullanılmalıdır?

Sünnet külodu faydaları nedir diye soranlara ilk cevap, hijyen garantisi olacaktır. Ameliyat sonrası sıradan külot ya da bebek bezi gibi seçenekler kullananlar, ameliyatlı bölgeyi yeterince hijyenik tutmada zorlanacaklardır. Üstelik çocuk kumaşların temasından acı duyacaktır. %100 doğal hijyenik kumaşlardan üretilen, anti-alerjik bebek sünnet külodu modelleri, yarayı iltihaplanmadan korur. Külodun bombeli plastik bölgesi, yüksek olduğu için yaraya temas etmez. Yine de ekstra önlem almak isteyenler, her eczanede bulunan steril pedlerden plastik bölgeye yerleştirerek ekstra hijyen garantisi sağlayabilir. Sünnet çamaşırı kullanılmadığı takdirde ameliyatlı bölgeye temas eden kumaşlar yaranın iyileşmesini geciktirdiği gibi, çocuğa ya da bebeğe acı da verir. Çocuk duyduğu acı dolayısıyla üzerinde kıyafet istemeyecektir. Etek gibi çözümler, erkek çocukların istemeyeceği seçeneklerdir. Üstelik gece uyurken ameliyatla bölgenin üzerine yatmak, pike, örtü gibi eşyaların teması yine çocuğa acı veren deneyimler olacaktır. Sünnet iç çamaşırı çocuğunuzun bu zorlu sürecini rahatlıkla ve sağlıklı atlamasını sağlayacaktır.

Sünnet Külodu Nasıl Kullanılır?

Sünnet Külodu Nasıl Kullanılır?

Sünnet külodunu sık sık değiştirmek hijyen açısından önemlidir. Unutmayın ki sünnet külodu, bebek bezleri gibi emici ve nemi hapsedici değildir. Yüzde yüz doğal hijyenik kumaş, ameliyatlı bölgenin etkilenmemesi için nefes alan cinsten kumaştandır ve dolayısıyla sıvıları emmez, sızdırır. Külodun plastik bölümü çıkarılarak ayrıca yıkanabilir. Sünnet koruyucu külot modellerini, Baby Jem, Babyneo, Miss Gaya, Sevi Bebe, Sevil Bebe gibi birçok markada bulabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden sünnet külodu çeşitlerini ve markalarını inceleyebilir, bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sünnet külodu ve daha fazla ürünü Tuvalet Eğitimi kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
Ceraware (1)
(64)
Dr.EA (2)
Sebi Bebe (1)
Sevi Bebe (30)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL