Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Pvc
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kuvet, Tekne, Jakuzi

için 1,911 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Küvet, Tekne, Jakuzi

Yıkanmak için kullanılan içerisine su doldurulabilen, tekne şeklindeki araçlar çeşitli şekillerde adlandırılabilmektedir. Küvet, tekne, jakuzi ve benzeri isimler alabilirler. Tekne, genellikle duş teknesini tanımlamak için kullanılan bir kelimedir. Banyo yapmak ya da duş almak amacıyla modeline bağlı olarak banyonun herhangi bir köşesine yerleştirilen yapı malzemeleridir. Genellikle 4 ila 6 cm yüksekliğinde olan teknelerin içleri derin değildir. Öte yandan derin tekneler de kullanıcıların beğenisine sunulabilmektedir. Pratik kullanımı, çok kolay temizlenebilir olması, şık bir görünüme sahip olması gibi sebepler tekne kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Teknenin aksine küvet derinliği olan bir tür duş teknesidir. Son yıllarda üretilen küvetler banyolarda duşun hemen altında konumlandırılmaktadır. Genellikle duşa kabinin içinde ve onun bir parçasıdır. Böylece banyo içinde banyo yapmak için tasarlanmış özel bir bölme oluşturulur. Küvetler işlevlerine göre farklı türlere ayrılabilir. Oturulabilen modeller, oturulamayan küvetler, köşeli modeller, engelli bireylere yönelik tasarlanmış özel modeller bu türlerden birkaçıdır. Küvetler genelde beyaz renkte üretilmektedir. Akrilik ve fiberglas küvetin en çok üretildiği iki malzemedir. Bazı küvet modelleri ise seramikten üretilebilmektedir. Kullanım kolaylığı ile en sık tercih edilen küvetler akrilik küvet modelleridir. Estetik tasarımları ile ilgi toplayan akrilik küvetler, hijyenik, dayanıklı ve hafif yapıları ile beğeni kazanmaktadır. Akrilik küvetler yalıtkan ürünlerdir. Montaj, temizlik, bakım ve onarımı oldukça pratiktir. Isı kaybını minimuma indirgeyebildiği için suyun ısısını korur ve geç soğumasına katkı sağlar. Ayrıca bu türdeki küvetlerde neredeyse hiç renk solması yaşanmaz. Küvetler duş almak için ne kadar önemliyse banyo dekorasyonu için de aynı oranda değerlidir. Her boyutta ve dekorasyonda üretilebilen küvet çeşitleri, banyonuzun daha ferah ve şık görünüme kavuşmasını sağlar. Aynı zamanda, duş almayı daha keyifli ve konforlu hale getirebilir. Küvetler görünümlerine göre ayaklı küvet, oval küvet veya düz küvet şeklinde adlandırılabilir. Bu küvet çeşitleri arasından sizin için ideal olan ürünü seçerek banyo dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Bir diğer yıkanma aracı ise jakuzidir. Jakuzi küvet ve tekneden farklı olarak masaj etkisi yaratan duş tekneleridir. Konforun üst düzeyde tutulduğu bir banyo aracıdır. Bu nedenle duş alırken masaj etkisini hissetmek isteyen kişiler jakuzi modellerine yönelmektedir. Siz de küvet, tekne, jakuzi ve benzeri modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Küvet ya da jakuzi modelleri dışında banyo tasarımlarında kullanabileceğiniz çeşitli aksesuarlara göz atmak isterseniz banyo ve aksesuarları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Jakuzi Nedir?

Jakuzi Nedir?

Jakuzi nedir sorusu ilk defa jakuzi almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. En kısa tabiri ile jakuzi içi sıcak su ile doldurulmuş, eğlence veya hidroterapi gibi amaçlar için tercih edilen küçük havuzlardır. Masaj yapma fonksiyonuna sahip olabilen jakuziler spa olarak da isimlendirilebilmektedir. Sadece kapalı alanlarda kullanıma uygun olan bazı küvet modellerinin aksine jakuziler genel olarak aynı anda birden fazla kişinin girebileceği şekilde tasarlanır. Aynı zamanda bazı jakuzilerde kullanılan su boşaltılmaz. Tıpkı yüzme havuzlarında olduğu gibi farklı bir yöntem ile temizlenebilir. Piyasada birbirinden son derece farklı özelliklere sahip pek çok jakuzi modelleri bulunur. Jakuzi banyo için ideal duş tekneleri arasında yer almaktadır. Ancak sadece jakuzi kullanımı sadece banyo ile sınırlı değildir. Son yıllarda müstakil evlerde bahçe, yatak odası ve hatta balkonlarda bile kendine yer bulabilir. Belli kalıp ve ölçülere göre üretilen jakuziler düz, oval, çift kişilik gibi farklı alt kategorilerde satışa sunulur. Otel, spa merkezi ya da spor alanı gibi ticari işletmelerde büyük ebatlarda jakuziler tercih edilmektedir. Jakuziler tek kişilik ya da iki kişilik olabileceği gibi altı kişilik jakuzi modelleri de bulunmaktadır. Jakuzi ölçüleri de bu doğrultuda büyük oranda değişiklik gösterebilir. Banyo ve yatak odaları için tercih edilen büyük boyutlarda tek kişilik, konforlu jakuzi çeşitleri de rağbet gören ürünlerdir. Bulundukları ortama şık, lüks ve estetik bir görünüm katarlar. Bu nedenle sıklıkla kullanılmasa dahi dekorasyon ögesi olarak da oldukça estetik bir görünüm kattığı için tercih edilebilmektedir. Banyolarda kullanılan jakuziler genelde oval ya da düz jakuzi modelleridir. Daha küçük ebatlarda üretilen bu jakuzi türleri her ölçüdeki banyoya kolayca sığması için özel olarak üretilir. Jakuziler için özel üretilen aksesuarlar da bulunmaktadır. Bu aksesuarlar jakuzinin konforunu arttıran ürünlerdir. Vantuzlu jakuzi baş yastığı bunlardan biridir. Baş ve boynu aynı anda destekleme özelliği bulunan bu ürün ile jakuzide başınızı kolayca yaslayabilirsiniz. Su geçirmez ve kolay silinebilir özelliği bulunan bu yastıklar jakuzilere özel tasarlanır. Benzer şekilde jakuzi konforunuzu artırmak için tutma kulpları üretilmektedir. Jakuziye giriş çıkışta kaymanızı ya da denge kaybı yaşamanızı önler. Suyun seviyesini göstermek için kullanılan sensörler de bir diğer jakuzi aksesuarı modelidir. Fark yaratan görünüm ve özelliklerde jakuzi modellerini inceleyebilirsiniz. Jakuzi ve küvet dışında duşakabinler de banyolarda tercih edilebilir. Çeşitli markaların bu tarz ürünleri için duşakabinler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Jakuzi Modellerinin Çalışma Prensibi Nedir?

Jakuzi Modellerinin Çalışma Prensibi Nedir?

Jakuzilerin çalışma sistemleri küvet ve teknelerden son derece farklıdır. Özel motorlar yardımı ile sıcak suyu çeken ve vakumlayan jakuziler, jet adı verilen deliklerden sıcak suyu basınçlı bir şekilde jakuzinin içine tekrar püskürtürler. Jakuzilerin üzerinde yer alan bu jet isimli delikler, insan vücudunun anatomisi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu nedenle delikler belirli aralıklarla yerleştirilmiştir. Jet deliklerinin uç kısımlarında basınç ve konum ayarlama fonksiyonu yer almaktadır. Böylece basınçlı sıcak suyu vücudunuzda istediğiniz bölgeye püskürmesi için ayarlayabilirsiniz. Genelde jakuzinin taban bölümünde yer alan jetler isteğe bağlı olarak çalıştırılabilir ya da durdurulabilir. Jakuzi küvet ve teknenin aksine sadece temizlenmek amacıyla kullanılmayabilir. Masaj etkisi yarattığı için dinlenmek ve rahatlamak gibi amaçlarla da tercih edilebilir. Günün yorgunluğunu çıkarmak için sıklıkla jakuzilerden faydalanılabilir. Bir çeşit spa ve masaj terapisi etkisi verebilir. Hamam kültürünü andıracak şekilde birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. Jakuzinin çalışır duruma gelmesi için içinin su ile doldurulmuş olması gerekir. Su emiş motorunu bir miktar geçer durumda olmalıdır. Ancak bu sayede motor suyu hareketlendirebilir. Motorlar harekete geçtikten sonra jet deliklerinin içinden basınçlı sıcak su ve hava kabarcıkları çıkacaktır. Jet deliklerinden çıkan suyun hem basınç hızı hem de kuvveti jakuzinin içinde bulunan ayar bölmesinden istenilen şekilde ayarlanabilir. Küvet, tekne, jakuzi ve türevlerinin genel amacı duş alma işlemini gerçekleştirecek bir alan oluşturmaktadır. Jakuziler bu alanı daha konforlu hale getirmek için masaj yapan aparatlardan faydalanırlar. Termostat bulunan jakuzilerde ayrıca su istenilen sıcaklığa getirilebilir ve sıcaklık ayarı istenilen şekilde belirlenebilir. Bu özelliğe sahip jakuziler çalıştırıldıklarında etkili ve hafif bir masaj gerçekleştirir ve rahatlatıcı bir etki verir. Küvet, tekne, jakuzi her zaman ayrı ürünler olarak kullanılmaz. Bazen hem küvet hem de jakuziye ait özellikler içeren jakuzili küvet modelleri vardır. Hem ev hem de ticari kullanıma uygun olarak üretilen jakuziler suyu en ideal şekilde kullanmaya olanak verir. SPA, otel ve spor merkezinin yanında evde veya yatak odalarında bulunabilir. Jakuzili küvetleri istediğiniz zaman jakuzi, istediğiniz zamanlarda da sadece küvet olarak kullanabilirsiniz.

Küvet, Tekne, Jakuzi Modelleri Nelerdir?

Küvet, Tekne, Jakuzi Modelleri Nelerdir?

Son yıllarda her ebatta ve tasarımda küvet çeşitleri piyasada yer almaktadır. Son zamanların popüler küvet tasarımlarından biri oval küvetlerdir. Banyoların köşelerine yerleştirilmek üzere tasarlanan oval küvetler az yer kaplayan ürün çeşitleri arasında yer alır. Banyolarının küçüklük ve darlığından şikayet eden kullanıcılar için ideal küvet, tekne, jakuzi çeşidi olarak oval küvetler gösterilebilir. Oval küvet seçeneklerine göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Banyonuz için inceleyebileceğiniz bir diğer küvet çeşidini düz küvetler oluşturur. Hem banyo teknesi hem de küvetlerin düz olan modellerine ulaşılabilir. Düz küvetler banyonun herhangi bir yerine yerleştirilmeye uygun ürünlerdir. İster iki duvar arasına monte edebilir isterseniz de L şeklinde yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. Genelde banyolarda küvet, duşakabin ve benzeri ürünler için bir bölme bulunur. Düz küvet veya teknenizi bu bölmeye uygun ölçülerde seçebilirsiniz. Banyonun alanına bağlı olarak özellikle geniş banyosu olan kişiler L şeklinde yerleştirebilirler. Küvet çeşitlerinden bir diğeri ayaklı küvetlerdir. Vintage tarzını anımsatan bu küvetler, diğer küvetler ile kıyaslandığında daha farklı bir görünüme sahiptir. Genellikle nostaljik bir görünümde üretilen ayaklı küvetler, eskitilmiş şekilde tasarlanabilir. Sadece küvet olarak kullanılmaz aynı zamanda banyoda harika bir dekorasyon öğesi olarak yer alabilir. Ev dekorasyonlarında klasik ve nostaljik bir tarzı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği ürün grubu ayaklı küvetlerdir. Akrilik malzemelerden üretilen küvetler hem hijyen hem de sağlık açısından beğeni toplamaktadır. Eğer banyonuz küvet için yeterli büyüklükte değilse portatif küvet alarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Katlanır küvet olarak da bilinen portatif küvetler, geniş ve katlanabilir bir küvet türüdür. Katlanması ve saklanması kolaydır. Kullanım sonrasında temizleyip katlayıp bir köşeye kaldırabilirsiniz. Sıcaklığa duyarlı su tıpası bulunan portatif küvetlerde, drenaj daha hızlıdır. Ekstra drenaj borusu eklenebilir. Banyo teknesi modelleri arasında taşınabilir oluşu sebebi ile en ilgi çeken ürün grubudur. Bu banyo teknesi türü çocuklar ve yetişkinler için ayrı olarak üretilmektedir. Boyutları ve derinlikleri yaşa bağlı olarak farklı olmaktadır. Tıpkı çift kişilik jakuzi modelleri gibi portatif küvetlerin de birden çok kişi için olan çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Genelde alt kısmı kaymaz materyallerden üretilir ve buzlu desteğe sahiptir. Kullanım alışkanlığı ve kullanılacak yere göre bir model seçilmelidir.

Birbirinden Şık Küvet, Tekne, Jakuzilerde Ebatlar Nasıldır?

Birbirinden Şık Küvet, Tekne, Jakuzilerde Ebatlar Nasıldır?

Banyo teknesi ölçüleri ürünün marka ve modeline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak küvet, tekne, jakuzi ve benzeri ürünler yetişkinler ve çocuklar için olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yetişkinler için tasarlanan ürünlerin de derinliği ve boyutları model ve markaya bağlı olarak farklılaşabilmektedir. Kimi jakuzi ve küvetler oldukça derin bir şekilde üretilebilir. Bazı kullanıcılar derin küvet, tekne, jakuzi gibi ürünleri tercih etmektedir. Bazı tekneler yalnızca 4-5 cm derinliğinde olabilirken bazı küvet modelleri 42 ila 46 cm arasında olabilmektedir. Derinliğine göre küvet, tekne veya jakuzinin taşıyabileceği su miktarı da farklılık gösterebilir. Ortalama 44 cm olan bir yetişkin küveti yaklaşık 200 litre kadar su taşıma kapasitesine sahiptir. 38 cm derinliğe sahip küvet ölçüleri ortalama bir değere bir ürün ise yaklaşık olarak 130 litre su taşıyabilir. Verilen miktarlar küvetin tamamen su ile dolu olması durumunda taşıyabileceği kapasitedir. Beğendiğiniz küvetin ölçülerine, hangi materyalden üretildiğine ve benzeri bilgilere ürün detayları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ürünle beraber gelen kullanım kılavuzunda da yer alabilir. Oturmalı küvetlerde oturarak duş alacak iseniz derinlik genelde bacaklarınızı örtecek kadar olmaktadır. Ancak oturma özelliği bulunmayan küvet modellerinde derinlik ürüne göre büyük oranda değişebilir. Uzanarak küvette uzun süre dinlenmek isterseniz baş ve boyun bölgenizin ağrımasını engellemek adına küvet yastıklarını incelemeyi düşünebilirsiniz. Bazı küvetler köşeli bir şekilde üretildiği halde iç kısmı oval olacak şekilde tasarlanabilmektedir. Seçtiğiniz ürünü almadan önce iç ölçülerini de öğrenmek isteyebilirsiniz. Küvetlerin çok büyük bir çoğunluğu beyaz renkte olsa da fıstık yeşilinden kırmızıya, maviden kahve tonlarına kadar aradığınız hemen her renkte küvet, tekne, jakuzi veya duşa kabinlere ulaşabilirsiniz. Sadece belli bir renk seçeneğindeki ürünleri incelemek isterseniz sitemizde bulunan filtreler yardımı ile aramalarınızı daraltabilirsiniz. Aynı işlemi küvetin ölçüsü, markası, modeli, üretildiği materyal gibi farklı unsurları seçmek için de uygulayabilirsiniz. Bazı küvet modellerinde küvet baş yastığı gibi aksesuarlar küvet ile beraber gelebilir.

Küvet, Jakuzi ve Banyo Tekne Fiyatları

Küvet, Jakuzi ve Banyo Tekne Fiyatları

Banyo tekne fiyatları, markaya, modele, üretildiği malzemeye, tasarıma ve benzeri pek çok değişkene bağlıdır. Piyasada bilinen bir markanın rağbet gören bir modelini beğendiyseniz fiyatlar üzerinde marka ve ürüne gösterilen yüksek talebin etkisi olabilir. Ürünün model ve tasarımı da fiyatlar üzerinde ve alıcıların tercihleri üzerinden büyük bir öneme sahiptir. Oldukça sade, estetik kaygıdan uzak ve işlevsel bir banyo teknesi almayı seçebileceğiniz gibi kullanılmadığında banyonuzda bir dekorasyon ögesi olarak hizmet görecek çok şık teknelere de göz gezdirebilirsiniz. Banyo tekneleri genelde derin olmayan ürünlerdir. Öte yandan tasarımları tıpkı küvet ve jakuzilerde olduğu gibi son derece çeşitli olabilir. Oval tasarımlara sahip tekneler, asimetrik tasarımda banyo tekneleri, oturaklı tekneler gibi pek çok ürün çeşidine ulaşmanız olasıdır. Küvet ve jakuzilerde olduğu gibi banyo teknelerinde de genellikle beyaz renk tercih edilse de hemen her renkte tekneye ulaşabilirsiniz. Küvet fiyatları üzerinde de marka, model, tasarım, materyal ve boyutlar etkili olmaktadır. Küvetlerin tasarım ve fiyatlandırmasında ayaklı olup olmaması, hangi şekilde üretildiği, dış tasarımı, kaymaz tabanlı olup olmaması, istenildiğinde jakuzi gibi terapi işlevi görüp görmemesi gibi kimi kritik noktalar göze çarpmaktadır. Küvet tercihi yapılırken genelde kaymaz bir taban yapısına sahip olması, estetik bir görünümde olması, kolay temizlenebilmesi ve leke tutmaması en sık üzerinde durulan unsurları oluşturur. Ancak taban yapısı, estetik görünüm gibi unsurların hepsi sonradan alacağınız ek malzeme ve aparatlar ile de sağlanabilir. Bu nedenle küvet seçimi yaparken küvet aksesuar ve aparatlarını da incelemek isteyebilirsiniz. Küvet ve tekne fiyatları üzerinde etkili olan tüm unsurlar jakuzi fiyatları için de geçerlidir. Jakuzilerde ek olarak yıkanırken masaj terapisi almanızı sağlayan aparatlar bulunur. Özellikle sırt, bacak, kol ve boyun ağrılarından şikayetçi kişiler için masaj fonksiyonu bulunan bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Oteller için de alınan jakuziler, sadece bir temizlik aracı değil aynı zamanda dinlenme, rahatlama ve sağlık için de tercih edilen ürünlerdir. Jakuzilerde küvet ve teknelerden farklı olan bazı aksesuarlar ile karşılaşmanız mümkündür. Genellikle sonradan da temin edebileceğiniz bu aksesuarları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Fiyat, marka, model, tasarım ve kalite olarak size cazip gelen bir küvet, tekne, jakuzi ya da aksesuarlarını sayfamız üzerinden alabilirsiniz. Kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine ulaşabileceğiniz sayfamızda, aynı zamanda ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilir ve sizin için en doğru ürünü seçebilirsiniz.