Kuvet, Tekne, Jakuzi

Farklı dekorasyonlarla uyum sağlayabilecek, kaliteli malzemelerden yapılmış zengin bir küvet, tekne, jakuzi koleksiyonu sitemizin Banyo ve Aksesuarları kategorisi altında sizi bekliyor. Kale, Hydrocabin, Duşaduş, Vitra, Panelduş, Prestij, Bocchi, Artema, Çelik Ayna ve diğer markaların ürünleri arasından seçim yapma fırsatını kaçırmayın.

Küvet

Küvet

Küvet, banyoda içinde yıkanılan teknedir. Malzemesi seramikten veya sağlam plastikten olabilir. Küvet modelleri, genelde küvetin şekline göre belirlenir. Diktörtgen küvetler, yuvarlak, küvetler, ayaklı küvetler ve köşe küvetler en yaygın olanlarıdır. Bir küvet seti ayakları ve gideri içerebilir. Ürünün banyonuza tam olarak uyması için küvet ölçüleri çok dikkatli bir biçimde seçilmelidir. Montajı kesinlikle bir ustaya yaptırılmalıdır. Ayaklı küvetlerin montajı diğer küvetlerden biraz daha farklıdır. Duvara ve yere sabitlenmez. Ölçüleri ve ek malzemeleri buna göre düşünmeniz lazım. Küvet fiyatları ürünün markasına, malzemesine ve menşeine göre farklılık gösterecektir. Küvetiniz eskidiğinde tamamen değiştirmek yerine sizi bir süre idare edebilecek olan küvet boyası ile boyama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Duş Teknesi

Duş Teknesi

Duş teknesi de yıkanmak içindir ama küvet gibi geniş ve derin değildir. Duş teknesi modelleri küvette olduğu gibi şekline göre değişiklik gösterir. Genelde duşakabinlerle birlikte düşünülürler ama dar banyolarda duş alanını belli etmek için tek başlarına da kullanılabilirler. Duş teknesi montajı usta bir tesisatçıya yaptırılmalıdır ve sızıntıları önlemek için duş teknesi gideri dikkatli bir şekilde takılmalıdır. Ürünü kullanmayı düşündüğünüz alanın ölçüleriyle ürünün ölçülerinin uyumlu olmasına dikkat edin. Duş teknesi ölçüleri dikdörtgen olanlarda en ve boya göre, yuvarlak olanlarda çapa göre hesaplanabilir. Duş teknesi fiyatı boyutlarına, malzemesine, markasına ve menşeine göre değişiklik gösterir. Duşakabin modelleri için ise Duşakabinler kategorimize bakmanızda fayda var.

Jakuzi

Jakuzi

Jakuzi nedir? Jakuzi, modifiye edilmiş bir banyo küveti olarak düşünülebilir. İçerdiği mekanizmayla birlikte suyu güçlü bir şekilde döndürür ve vücudunuza masaj yapar. Jakuzi kullanımı birçok kişi için lüks olarak görülse de aslında öyle değil. Evinizde jakuzili küvetlere yer yoksa jakuzili duşlara pekala yönelebilirsiniz. Kullanım sırasında ve elbette montaj sırasında talimatlara mutlaka dikkat edilmesi gerekli. Jakuzi ölçüleri ürünü banyonuzda kullanmak istediğiniz alana göre dikkatle hesaplanmalı ve ürün ona göre satın alınmalıdır. Jakuzi fiyatları küvet ve duş teknesinde olduğu gibi model, malzeme, marka ve menşeine göre değişir ama burada jakuzinin elektronik aksamları olduğu da unutulmamalı. Dolayısıyla maliyetleri buna göre hesaplamanız gerekli. Jakuzinin su dışında elektrik kullandığını da aklınızda bulundurun.

Kuvet, Tekne, Jakuzi

için 1,813 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(1263)
Dormina (201)
(1)
(1)
(1)
Kale (260)
(1)
Primanova (49)
Royal (6)
SIRDUŞ (6)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Akrilik (42)
Plastik (12)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(10)
(8)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (22)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL