Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Duşakabinler

için 2,848 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 15,00 TL 12,90 TL
  % 14
  (61)

  eymenyapimarket
  %100
 • 19,00 TL 14,90 TL
  % 22
  (98)

  eymenyapimarket
  %100
 • 1.298,88 TL
  (61)

  wowerkatlanıroturak
  %100
 • 1.749,00 TL 1.644,06 TL
  % 6
  (5)

  DURUL
  %98
 • 120,00 TL 99,90 TL
  % 17
  (119)

  eymenyapimarket
  %100
 • 2.200,00 TL 2.178,00 TL
  % 1
  (114)

  DUSAKS
  %59
 • 45,00 TL 37,90 TL
  % 16
  (21)

  eymenyapimarket
  %100
 • 440,00 TL 340,00 TL
  % 23
  (12)

  Engüzelbanyo
  %100
 • 1.488,30 TL
  (3)

  wowerkatlanıroturak
  %100
 • 191,48 TL 147,55 TL
  % 23
  (1)

  ercanyapimarket
  %100
 • 190,00 TL 95,00 TL
  % 50
  (37)

  görkemshop
  %100
 • 85,00 TL 69,90 TL
  % 18
  (11)

  eymenyapimarket
  %100
 • 100,00 TL 89,99 TL
  % 10
  (107)

  RCYAPIMARKET
  %89
 • 29,00 TL
  (1)

  ayrıntıshop
  %100

Duşakabinler

Evlerin vazgeçilmez bölümlerinden biri olan banyolarda günün yorgunluğunu rahatça üzerinizden atabilirsiniz. Şık bir yapıya sahip ve konfor sunan banyolarınızda sıcak bir duş alarak rahatlığı hissedebilirsiniz. Oturması odası ve yatak odası gibi banyolarınızda da dekorasyona emek harcamanız gerekiyor. Seçeceğiniz klozetler, dolaplar, duşakabinler ve diğer parçalara banyonuzun konfor ve şıklık seviyesini belirliyor. Birbirinden zengin seçenekler arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan parçaları kolayca satın alabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte banyo ürünlerindeki çeşitlilik de gün geçtikçe artış gösteriyor. Geliştirilmiş ürünlerin arasında duşakabinler de yer alıyor. Özellikle son yıllarda evlerde sık sık görülmeye başlayan bu ürünler, banyolarda popüler hale gelmiştir. Pek çok avantajlı özelliği bulunan duşakabini kullanan kullanıcılar da olumlu yorumlarda bulunuyor. Banyolarda temiz bir görünüm için ideal olan bu ürünler, aynı zamanda konforlu bir şekilde duş alabilmeniz amacı ile geliştirilmiştir. Banyo duşakabinleri ile birlikte banyolarınızda duş alabilmek için bir alan ayırabilir ve böylece banyonuzda yer alan diğer eşya ve parçaların su ile birlikte hasar almasını engelleyebilirsiniz.

Duşakabin Çeşitleri ile Banyonuza Şıklık Kazandırın

Duşakabin Çeşitleri ile Banyonuza Şıklık Kazandırın

İhtiyacınız olan banyo ve aksesuarları birbirinden farklı model ve tasarımlar ile karşınıza çıkan duşakabin ürünleri, banyolarınızda duş alabilmek için sizlere özel bir alan yaratmak amacı ile geliştirilmiştir. Oldukça faydalı bir kullanımı bulunan ürünler, duş alırken banyonuzun tamamen ıslanmasını engeller. Böylece banyolarınızda yer alan çamaşır makinesi ve benzeri teknolojik ürünlerin su ile temas etmesi önlenmiş olur. Aynı zamanda banyo dolapları gibi parçaların su ile teması sonucu kabarması ve dökülmesi engellenir. Banyonuzdaki diğer ürünler için uzun süreli kullanım sağlayan duşakabin modelleri, konfor sağlayan yapısı ile ön plana çıkıyor. Banyolarınızın temiz bir görünüme sahip olmasını sağlayan bu ürünler, eşyaların zarar görmesini engellemenin yanı sıra sunduğu şıklıkla dikkatleri üzerine çekiyor. Dekorasyon için oldukça ideal olan duşakabinlerin çeşitli tasarımları bulunuyor. Evinizde konforlu ve şık bir görünüm oluşturacak olan bu ürünler, temiz ve düzenli bir görünümün anahtarı olarak değerlendirilebilir. Bu ürünler sayesinde duşluklarınızın içinde rahatça bol köpüklü duşlar alabilir ve duş almanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Duşakabinin sayesinde akan sudan ve köpükten banyonuzda yer alan diğer eşyalar etkilenmez. Böylece keyifli bir duş keyfi yaşayabilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin bir başka avantajı, paravan görevi görüyor olmasıdır. Dilerseniz buğulu camlara sahip alternatifleri tercih ederek kişisel mahremiyet oluşturabilirsiniz. Banyolarınızda dekoratif bir görüntü oluşturacak olan bu ürünler, duş alma esnasında yaşayacağınız su ve köpük sıçraması gibi problemlerin önüne geçmektedir. Pek çok işlevsel özelliği ile kullanıcılarını memnun bırakan bu ürünler, sıcak havanın muhafazasını sağlayarak konforlu duş alabilmenizde sizlere yardımcı oluyor. Duşakabin çeşitleri arasından banyonuz için uygun olan modeli satın alarak banyo dekorasyonunuza ve kullanımınıza katkıda bulunabilirsiniz. Artık hemen hemen her evde yer alan duşakabinlerin kullanımda sağladığı pratikliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünlerinizi banyo yapınıza ve kişisel zevklerinize göre tercih edebilirsiniz. Şık bir görüntü oluşturan ürünler, kullanılan seramikler, zeminler, ayna ve diğer parçalar ile bir bütün oluşturarak dekorasyonunuzda yepyeni bir detay oluşturur. Duşakabin desenleri arasından banyonuz ile en çok uyum sağlayacak olanı tercih edebilir veya minimal ve sade modeller tercih edebilirsiniz.

Banyoların Vazgeçilmezi Duşakabinler

Banyoların Vazgeçilmezi Duşakabinler

Hem işlevsel hem de dekoratif yapısı ile karşınıza çıkan duşakabinlerin birbirinden farklı modelleri bulunuyor. Banyonuzdaki diğer ürünler ile uyumlu olarak tercih edeceğiniz bu parçalar, banyo dekorasyonunuzu daha şık hale getiriyor. Alanla bütün oluşturarak şık sağlayan bu ürünler, suyun banyo yüzeyine çıkmasını ve sıçramasını engelleyerek rahatlık sağlıyor. Böylece gereksiz olarak uğraştığınız temizlikten kurtulmanıza yardımcı oluyor hem de banyolarınızda yer alan elektronik eşyaların ve benzeri hasar görebilecek ürünlerin daha uzun ömürlü olmasına destek oluyor. Duşakabinlerde çeşitli şekiller, kapı modelleri, cam çeşitleri, ölçüler ve yapılar kullanılıyor. Geliştirilmiş teknik özellikler ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan duşakabin modelleri ve fiyatları ürünün bu özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Çeşitli renkler ve desenler ile ürünler kullanıcılarının karşısına zengin bir içerik ile çıkıyor. Ürünler genel olarak her zevke ve her dekorasyona uygun olacak çeşitlilikte geliştirilmeye devam ediyor. Dekorunuza ve sizin stilinize uyum sağlayan modeller ile birlikte şıklığın ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Son yıllarda yaygın bir kullanıma sahip olan bu ürünler firmalar tarafından evlere uyum sağlayacak şekilde geliştiriliyor. Banyolarınızın modeli ve büyüklüğü ne olursa olsun uygun bir modele sahip olabilirsiniz. Dilerseniz camlı modeller tercih edebilir veya polistren duşakabinleri banyolarınızda kullanabilirsiniz. Ürünler arasında menteşeli, küvetli, jakuzili ve sürgülü alternatifler de bulunuyor. Ürünlerin fiyatları istenen özelliklere bağlı olarak değişim göstermektedir. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun bırakan ürünlerde cam kalınlığı ve zeminde küvet kullanımı fiyatları etkileyen diğer etkenler arasında yer alıyor. Banyonuz için ideal olan duşakabini bütçenize uygun olarak kolayca satın alabilirsiniz. Jakuzili duşakabinler, kullanım açısından oldukça konfor sağlamaktadır. Genel olarak vücudunuzu rahatlatmak amacıyla kullanabileceğiniz jakuziler, banyolarınızda sizlere konforlu bir deneyim yaşatıyor. Aslında dışarıdan banyo küveti olarak görünen jakuzilerin etrafında bulunan duşakabinlerin sayesinde su sıçraması sıkıntısı yaşamadan rahatlığın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Masaj yapma özelliği bulunan bu ürünler evlerinizde adeta spa görevi görüyor. Bedeninizin ve zihninizin dinlenmesini sağlayan jakuzili yapıdaki duşakabinler ile rahatlığı hissedebilirsiniz. Siz de hemen Durul duşakabinler ve diğer duşakabin modellerini inceleyerek beğendiğiniz seçeneği ürün sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.

Fonksiyonel Yapısı ile Duşakabinler

Fonksiyonel Yapısı ile Duşakabinler

Evlerinizin yaşam kalitesini arttırmak amacı ile konforlu alanlar yaratabilmek için kullanılan ürünler bulunuyor. Banyolarınızda daha konforlu vakit geçirebilmek için kullanacağınız duşakabinler de bu ürünler arasında yer alıyor. Rahatlığın keyfini çıkarmak ve üzerinizdeki yorgunluğu atabilmek için kullanılan bu ürünler, hem konforlu hem de pratik yapısı ile kullanıcılarının dikkatini üzerine çekiyor. Kullanıcılarına rahatlık sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan camlı duşakabinler, kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Şık ve minimal bir görünüm oluşturan bu ürünlerde cam rengini dilediğiniz gibi saydam, yeşil veya mavi olarak tercih edebilirsiniz. Banyo konforunu arttıran ürünler arasında yer alan duşakabinlerin en rahatlatıcı özelliği ise banyo yaparken duş kabinin dışına su kaçmasını engelliyor oluşudur. Böylece duş esnasında etrafı ıslatmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Dekoratif açıdan değerlendirildiğinde banyoda büyük değişiklikler meydana getiren bu ürünler, neredeyse her evde kullanılır hale gelmiştir. Banyonuzu şık bir mekana çevirecek olan duşakabinler, birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcıları ile buluşmaya devam ediyor. Duşakabin camı rahatça temizlenebilen ve su lekesi tutmayan bir yapıdan oluşuyor. Böylece sizlere pratik bir kullanım sağlıyor ve rahatsız edici damlacık görüntülerinden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Özel olarak geliştirilen bu ürünler, pek çok avantajlı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Ürünlerin modellerinde çeşitli kapı sistemleri, ana malzemeler ve cam çeşitleri bulunuyor. Duşakabinlerinizde dilerseniz duş tekneleri kullanabilir veya direkt zemine sıfır şekilde kabinlerinizi koyabilirsiniz. Ürünlerin camlarında mika, polistren, compakt ve temperli çeşitler kullanılabiliyor. İhtiyaçlarınıza ve beğenilerinize yönelik olarak kabinlerinizde cam yapılarını belirleyebilirsiniz. Duşakabinlerde kullandığınız alana göre kapı modelleri değişim göstermektedir. Alandan tasarruf edebilmek amacı ile kapılar genel olarak sürgülü yapıdan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iki yana açılır olan kabinler de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Plastik duşakabin modelleri teknelerin üzerine yerleştirilebilir veya teknesiz bir şekilde kullanılabilir. Camlarınızı dilerseniz buzlu veya düz olarak tercih edebilirsiniz. Böylece dekorunuza uygun bir duşakabin modeline kolayca sahip olabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz ile uyum sağlayacak ve şık bir görünüm oluşturacak olan ürünler, kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz parçalara arasında yer alacak.

Duşakabinler ile Pratik Kullanım

Duşakabinler ile Pratik Kullanım

Birbirinden farklı model ve tasarımlar ile karşınıza çıkan duşakabinler, banyolarınızda şıklık ve rahatlık sunmaya devam ediyor. Hem dekorasyon açısından hem de kullanım açısından oldukça avantajlı özelliklere sahip olan ürünler, farklı markaların geliştirdiği modeller ile karşınıza çıkıyor. Evlerinizdeki banyoların boyutlarına ve banyonuzdaki diğer dekoratif parçalara uygun olarak duşakabininizin modelini belirleyebilirsiniz. Duşakabin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri banyonuzdaki alandır. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz buna uygun olarak bir duşakabin modelini tercih etmeniz gerekmektedir. Konforlu bir banyo deneyimi sunabilmek amacı ile geliştirilen duşakabin ölçüleri alındıktan sonra model bakmaya başlayabilirsiniz. Eğer banyonuzda rahatça duşakabin yerleştirebileceğiniz bir alan mevcutsa jakuzili modeller tercih edebilirsiniz. Böylece rahat ve konforlu bir banyo deneyimini elde edebilirsiniz. Banyonuzun şekline ve zevklerinize göre duşakabinlerinizi oval veya kare şekillerde tercih edebilirsiniz. Duşakabinde belirleyeceğiniz her özellik hem kullanımınızı hem de dekorasyonunuzu etkilemektedir. Ürünlerin bazı modellerinde tırtıklı zemin ve akrilik modeller yer almaktadır. Bunun sebebi kayma riskini en aza indiriyor olmasıdır. Güvenli ve rahat kullanım için ideal olan duşakabinler, banyonuzun çehresini tamamen değiştiriyor. Estetik bir görünüm kazandıran bu ürünler, banyonuzda vakit geçirmekten keyif almanıza yardımcı oluyor. Duşakabinlerinizi ihtiyacınıza ve beğeninize göre uygun olarak tercih ettikten sonra kolay ve basit adımlar ile montajlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Uzun ömürlü olacak şekilde geliştirilmiş olan ürünler dayanıklı yapıları ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Duşakabin silikonu yapıldıktan sonra ürünlerinizin herhangi bir şekilde su sızdırma ve sıçratma imkanı kalmıyor. Böylece hem banyonuzu temiz tutabilir hem de diğer eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Pratikliği ile hayatınızı kolaylaştıracak olan duşakabinler, rahatça duş keyfi yaşayabilmenizde sizlere yardımcı oluyor. İstediğiniz gibi köpüklenebilir ve suyu istediğiniz açıdan tutabilirsiniz. Uzun süreli olarak kullanım rahatlığı sunan bu ürünler sunduğu yüksek performans ile duşunuzda keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Hem fiyatı hem de özellikleri ile etkileyici bir izlenim bırakan ürünler, banyolarınızda dekoratif bir görünüm oluşturuyor. Böylece bir duşakabinden beklediğiniz tüm özellikleri bir arada bulabilirsiniz.

Farklı Boyutlardaki Duşakabin Modelleri

Farklı Boyutlardaki Duşakabin Modelleri

Banyolarda büyük bir rahatlık sağlayan duşakabin ürünleri, banyo alanlarına uyum sağlayabilmek amacı ile çeşitli boyutlardan üretilmektedir. Genel olarak tercih edilen duşakabin boyutları, 90 x 90 cm, 100 x 100 cm ve 120 x 120 cm’dir. Yine de banyolarınızdaki alana göre duşakabinlerin ölçülerinde değişimler meydana gelebilir. Eğer geniş bir banyonuz varsa 90 cm x 90 cm’lik bir duşakabin sizler için küçük kalabilir bu yüzden duşakabin seçiminden önce banyonuzdaki alanın ölçümünü gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Duşakabinlerinizden maksimum bir konfor elde edebilmek amacıyla uygun boyutlarda bir ürün tercih etmelisiniz. Duşakabinlerinizin içerisinde rahatça hareket etmeniz ve sıkışık bir şekilde kalmamanız da oldukça önemlidir. Banyolarda sıklıkla tercih edilen bu ürünler, sağladığı işlevsellik ile banyonuzun kirlenmesini ve su sıçramalarını engeller. Aynı zamanda banyonun geri kalanıyla aranızda bir mahremiyet bölgesi oluşturur. Daha rahat bir şekilde duş alabilmeniz amacı ile geliştirilmiş olan ürünlerde çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Duşakabinlerde tercih edilen iskeletler pek çok farklı yapıdan oluşabilir. Dilerseniz plastik, alüminyum, krom, ahşap veya metal iskeletleri tercih edebilirsiniz. Ürünleri satın alırken yeterli genişlikte ve derinlikte olup olmadığınız kontrol etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde duşunuzdan beklediğiniz konforu elde edemeyebilirsiniz. Banyonuza uygun olarak tercih edeceğiniz ürünlerde dilediğiniz gibi tekneyi, kapıları ve camların yapılarını değiştirebilirsiniz. Rahat kullanımı ile duşunuzun maksimum verimi alabilmenizi sağlayan duşakabin fiyatı belirleyeceğiniz özelliklere bağlı olarak değişim göstermektedir. Uygun fiyat skalası ve kullanışlılığı ile bir adım öne geçen duşakabinler, basit montajlama işlemleri ile karşınıza çıkıyor. Uzmanlar tarafından kısa sürede gerçekleştirilebilecek bu işlemin ardından ileride herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamanız amacı ile en az bir gün ürünü kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Böylece duşakabin etrafında çekilmiş olan silikonlar kurur ve sabitleşir. Fonksiyonelliği ile dikkat çeken duşakabinler aynı zamanda sunduğu şıklık ile kullanıcılarından tam not alıyor. Banyolarınızda estetik bir görünüm oluşturan bu ürünler sağladığı avantajlı özellikler sayesinde uzun yıllar boyu kullanıma elverişli olarak geliştiriliyor. Aquanil duşakabinler ve çeşitli markaların duşakabin modellerini sayfamız üzerinden inceleyerek aradığınız ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Duşakabinler Nasıl Temizlenir?

Duşakabinlerde oluşabilecek su lekelerin basit işlemlerle kolayca kurtulabilirsiniz. Cam, mika veya buzlu yapıdaki duşakabinler üzerinde duştan sonra damla izleri kalabiliyor. Bu izleri duşakabin talimatlarınıza uygun olarak şekilde kullanacağınız deterjanlar ve cam temizleyicilerin yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Eğer lekeler sert su yapısından dolayı kaynaklanıyorsa kireç çözücüler de sizlere yardımcı olabilir. Duşakabin temizliği oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Deterjanlarınızı kullanırken duşakabininize nazik davranmanız oldukça önemlidir. Temizlik esnasında yumuşak yapıdaki bezler ve ince uçlu kıl fırçalar tercih edebilirsiniz.

Duşakabin Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duşakabin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Eğer bu noktaları gözden kaçırırsanız duş kabininizden istediğiniz verimi alamayabilir ve sıkıntılı bir duş deneyimi yaşayabilirsiniz. Öncelikli olarak banyonuzdaki alanı ölçmeniz ve banyo boyutlarına uygun bir duşakabin tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra banyo dekorunuz ve zevkiniz ile uyumlu olarak duşakabinlerinizin teknesini, iskeletini, cam yapısına ve diğer özelliklerini belirleyebilirsiniz. Önemli olan duşakabinin hem ihtiyaca yönelik hem de şık bir yapıya sahip olmasıdır. Böylece banyolarınızda daha konforlu bir duş deneyimi yaşayabilir ve rahatlığı hissedebilirsiniz.

Hangi Duşakabin Modelleri Kullanışlıdır?

Banyolarınızda daha rahat ve konforlu bir şekilde duş alabilmeniz için geliştirilmiş olan duş kabinleri, çeşitli özellikleri ve modelleri ile kullanıcıların karşısına geçiyor. Bu ürünler, kabin dışarısına su geçmesini engelleyerek banyonuzun ıslanma probleminin önüne geçiyor. Duşakabinlerinizi en kullanışlı şekilde kullanabilmek için banyonuzdaki alana uygun olup olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden tekne modeli ve kapıların açılma şekli tamamen banyonuza bağlıdır. Eğer geniş bir alanınız bulunuyorsa, istediğiniz gibi duşakabininizin özelliklerini belirleyebilirsiniz. Sizler için en ideal olan duşakabin modeli, banyonuza uygun olan duş kabinidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DURUL (58)
Hüppe (4)
Ubm Banyo (235)
Vitra (8)
Sanica (11)
4444taş (65)
Thoor (23)
Royal (20)
Ev+ (19)
Dusaks (17)
Wower (10)
Desaş (8)
Acar (5)
Prestij (5)
Duşaduş (4)
Palm (4)
Serel (4)
Atadan (3)
K.A.H.E. (3)
Adell (2)
Aksu (2)
Creavit (2)
Diamond (2)
Lila Duş (2)
Turkuaz (2)
yiltem (2)
3SC (1)
Akar (1)
Ar (1)
Artema (1)
Artemis (1)
Cemile (1)
Chloe (1)
Dekor (1)
Ezk (1)
Japar (1)
Neomix (1)
Renova (1)
SIRDUŞ (1)
Star (1)
Starax (1)
eversky (1)
(2240)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Alüminyum (152)
Plastik (124)
Cam (73)
Metal (31)
Pirinç (23)
Akrilik (21)
Ahşap (11)
(8)
Krom (8)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(87)
(33)
(31)
(25)
(10)
(8)
(6)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(17)
(8)
(7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(309)
ve üzeri (484)
ve üzeri (529)
ve üzeri (544)
ve üzeri (558)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL