Platform Topuk

Platform topuklu ayakkabı modelleri, hem günlük hayatta hem de özel günlerde en çok kullanılan topuklu ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Bazılarında gizli platform özelliği bulunduğu için altında platform olduğu çok da belli olmaz. Platform topuklu ayakkabı, yüksek topuklu ayakkabıların taban kısmına platform eklenerek daha da yükseltilmiş halidir. Özellikle boyunu daha da uzun göstermek isteyen kişiler tarafından platform topuklu ayakkabı modelleri sıklıkla tercih edilmekte. Platform topuklu ayakkabıların, günlük kullanıma uygun olarak tasarlananları ve bir davete yakışır şekilde süslü tasarımlara sahip olanları bulunmaktadır. Topuklu ayakkabı, kadınları olduğundan daha zarif ve daha şık göstermektedir. Bu nedenle birçok kadın hem günlük hayatta hem de davetlerde topuklu ayakkabı giymeyi tercih etmekte. Platform topuklu ayakkabılar, bacak boyunu daha da yükselttiği için özellikle elbise kombinlerinde fazlasıyla tercih edilmekte.

Siyah deri gizli platform ayakkabı, acil durumların en büyük kurtarıcısı olduğu için her kadının dolabında mutlaka bulunması gerekmekte. Kısa elbiselere ve uzun elbiselere rahatlıkla uyum sağlayan siyah platform ayakkabıları kotlarla ve eteklerle de kombinleyebilir, son derece şık bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Acilen evden çıkmanız gerekiyorsa ve uzun uzun ne giyeceğinize karar verecek vaktiniz yoksa, siyah platform topuklu ayakkabı ile kot pantolonunuzu kombinleyebilirsiniz. Hem gündüz davetlerine hem de akşam davetlerine uyum sağlayan bu kombin ile gittiğiniz yerlerde şıklığınızı koruyabilirsiniz. Platform topuklu ayakkabı modellerini, dilerseniz süet dilerseniz de deri olarak tercih edebilirsiniz. Hangi modeller sizin kıyafetlerinize daha çok uyum sağlayacaksa, onu için dolabınızda yer açabilirsiniz.

2015 topuklu ayakkabı modelleri arasında, platform topuklu ayakkabıların bilekten kemerli olanları yer alıyor. İlkbahar ve yaz mevsiminde en çok tercih edilen ayakkabı renkleri: pudra rengi, ten rengi, pembe, sarı, beyaz gibi canlı ve açık renklerdir. Cıvıl cıvıl yazlık kıyafetlere uyum sağlayan bu renklerden birini tercih ederek siz de son derece şık olabilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için rahat topuklu ayakkabı kullanmanız tavsiye edilir. Platform topuklu ayakkabıların altta desteği bulunduğu için son derece rahattır. Sezonun modası olan bol paça pantolonlarınızın altına platform topuklu ayakkabı giymeyi tercih ederek hem bacaklarınızı hem de boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Platform topuklu ayakkabı fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ucuz platform topuklu ayakkabı modeli arıyorsanız, sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilir, dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Platform Topuk

için 2,512 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Numara

(924)
(861)
(747)
(709)
(687)
(327)
(127)
(116)
(60)
(58)
(45)
(44)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

37numara (79)
Ahs (12)
(2)
(1)
Ayakland (113)
Baycan (9)
(1)
(3)
(1)
(5)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
Elberdi (8)
Elegan (9)
ENES (59)
Erbilden (60)
(1)
(1)
Esti (10)
(1)
(1)
(4)
(1)
(5)
(2)
(2)
(4)
(3)
İLVİ (17)
(3)
Karnaval (140)
(1)
(1)
(1)
(4)
(2)
(1)
Loggalin (69)
(5)
(1)
Marjin (12)
(2)
MODAZİN (7)
(1)
NUR ROSE (31)
(1)
(1)
Pleaser (15)
(2)
(4)
(2)
(4)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
TREND STORE (111)
TrendyES (34)
Ventes (13)
(4)
(1)
(1)
yavox (9)
yeystore (35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (96)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)
ve üzeri (105)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL