PLATFORM TOPUKLU AYAKKABI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Platform Topuklu Ayakkabı

Platform topuklu ayakkabılar topuklu ayakkabı kategorisindeki en konforlu ayakkabılardandır. Rahatlıkları ile ön plana çıkan bu modeller iş yerlerinde, eğlence alanlarında hatta alışveriş yaparken bile kullanılabilirlik sergilediği için en çok tercih edilen modeller arasına girmiştir. Spor ayakkabılardan vazgeçemeyenlerin bile dolabında yer alan bu modeller düğünlerden ofis ortamlarınıza her açıdan rahatlık sağlar. Siz de topuklu ama bir o kadar da rahat ayakkabı arıyorsanız kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Platform Topuklu Ayakkabı

Platform Topuklu Ayakkabı

Genelde yüksek topuklu ayakkabılarda yükün parmaklara ve ayağın tarak kemiğine binmesi rahatsızlık verir. Platform topuklu ayakkabılar bu problem üzerine yoğunlaşıp bunu ortadan kaldırmaya yönelik üretilmişlerdir. Arka tabanla birlikte ön tabanında yükseltilmesi bu modellerin daha rahat olmasını sağlamıştır. Tüm yükün ayak tabanına eşit bir şekilde dağılmasını sağlamış, konforlu hareketi mümkün kılmıştır. Bu yüzden hem ince topuk ayakkabı giyme zevkini hem de konforu bir arada karşılamıştır. Bunun dışında platform topuklu ayakkabıların kullanımı ne kadar rahatsa kombinlemesi de o kadar kolaydır. Platform topuk ayakkabılarınızı uzun paçalı pantolonlarla, mini ve maksi boy eteklerinizle veya elbiselerinizle rahatlıkla giyebilirsiniz. Böylece şık parçalarla kombin yaparken klasik kıyafetlerinizle giymekten de çekinmezsiniz.

Neden Platform Topuk Ayakkabılar?

Neden Platform Topuk Ayakkabılar?

Platform topuklu ayakkabıların bu kadar tercih edilmesinde rahatlığın dışında da birçok sebep yer alıyor. Bazı kadınlar şıklıklarını tamamlamak için giyerken, bazıları ayakta uzun süre durmak için en doğru tercih olarak görürler. Üstelik topuklu ayakkabılar sadece boy uzatmakla kalmaz giydiğiniz kıyafetin tam formu ile ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu sayede giydiğiniz her şey daha zarif gözükür ve üzerinize tam oturur. Ayrıca topuklu ayakkabılar bacak boyunu kaldırdığı ve uzattığı için daha zayıf, daha orantılı görünmesine yardımcı olur. Kıyafetinizin tamamlayıcısı olan bu ayakkabılar sağladığı ufak dokunuşlar ile sizi kusursuzlaştırır.

Platform Topuk Ayakkabı Fiyatları

Platform Topuk Ayakkabı Fiyatları

Her ne kadar rahat olsa da platform topuklu ayakkabılar her markadan alınmamalıdır. Aksi halde daha fazla rahatsızlığa ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Doğru seçilmiş her topuklu ayakkabı rahatsız olmadan ve sağlıklı bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar. Böylece dik bir duruşa sahip olmanıza yardımcı olur ve özgüven sahibi yapar. Ayrıca platform topuklu ayakkabı fiyatları ayakkabı üretiminde kullanılan materyale göre farklılık gösterebilir. Genelde deri ve süet olarak üretilen ayakkabıların aynı zamanda farklı birçok rengi bulunur. Kıyafetinize uygun seçeceğiniz renk ve model ile katıldığınız davetlerin gözdesi siz olursunuz. Ayrıca isterseniz diğer topuklu ayakkabı modellerine Topuklu kategorimizden ulaşabilirsiniz.