Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek El Çantası & Portföy

için 1,823 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek El Çantası & Portföy

El çantaları kadın erkek fark etmeksizin pek çok kişinin günlük hayatta, seyahatlerde, iş yerine giderken kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Erkek el çantası kategorisinde de kullanım farklılıkları, model çeşitlilikleri sunan pek çok ürün seçeneği yer almaktadır. Günlük hayatta sıkça kullanılan anahtar, cüzdan, para, telefon gibi eşyalarınızı kolayca yanınızda taşıyabilmek için bu aksesuarlar oldukça yardımcı ürünler arasında bulunmaktadır. İşlevsel olmalarının yanı sıra kombininizi tamamlayıcı ve estetik özellikleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanan çantalar moda dünyasında sıklıkla gelişen ve çeşitlenen seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. Farklı malzemeleri ve renkleri ile birbirinden çeşitli modeller pek çok markanın ürün skalası içerisinde yerlerini almaktadır.

Erkek El Çantalası Modelleri

Erkek El Çantalası Modelleri

Çok çeşitli tasarlanan erkek el çantası modelleri çoğunlukla işlevselliklerini yerine getirme konusunda tercih edilmektedir. Örneğin yanınızda sürekli olarak taşıdığınız eşyalarınızı rahatça taşımanız için çanta kullanımı daha çok yaygınlaşmaktadır. Kadın el çantalarında yakalanan çeşitlilik kadar yoğun olmamakla beraber erkekler için üretilen modeller de artık daha fazla sıklaşmıştır. Birbirinden farklı tarzlarda, renklerde ve desenlerde ürünlere rastlamak artık oldukça kolaylaşmıştır. Erkekler için el çantası modelleri farklı tarzlarda üretilebilmektedir. Omuzdan askılı modeller, elde taşınan modeller, spor çantaları, evrak ve bilgisayar çantaları gibi pek çok farklı niteliklerde ürünlere rastlamak mümkündür. Çoğunlukla bu ürünlerde koyu renkli tasarımlar daha yoğunluklu olarak kullanılmaktadır; ancak farklı renk ve desenlerde modeller de ürünler içerisinde yer almaktadır. Deri de erkek çantalarında en sık karşılaşabileceğiniz materyallerden birisidir. Bazı modeller yalnızca deri içerikli olmakla beraber bazı modellerde deri ve diğer kumaşların birlikte kullanıldığı da görülmektedir. Erkekler için tasarlanan modellerde eşyalarını kolayca yerleştirebilecekleri ve muhafaza edebilecekleri nitelikteki ürünlerin yer almasıdır. Çantalarının içerisinde anahtar, cüzdan, telefon gibi sık kullanılan eşyaların yanı sıra erkekler spor çantaları içerisinde yedek kıyafetler, ayakkabı, deodorant gibi eşyalarını da taşımaktadır. Bunun yanı sıra iş için kullandıkları çantalarında da evraklar, bilgisayar ve dosyalarını da taşımaktadırlar. Bu tarz kullanıma uygun alternatiflerde özel bölmelerin olması ve eşyalarını ayrıca tutabildikleri gözlerin yer alması önemli bir husustur. Buna ek olarak özellikle telefon gibi hassas cihazların anahtar ve benzeri eşyaların yanında bulunması hasara yol açabileceği için ayrı gözlerin bulunması gerekmektedir. Erkek için el çantası seçimi yapılırken kullanılacak olan alanın belirlenmesi gerekmektedir. Örneğin sporda, iş yerinde, seyahatte veya günlük yaşamda kullanılacak olan çantalar birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. erkek çanta modelleri spor tarzda veya klasik modelli tarzlarda üretilebilmektedir. Spor modeller daha çok sporda, piknikte, kampta ve bunun gibi yerlerde daha fazla kullanılırken iş yerinde, toplantılarda genellikle daha çok klasik modeller kullanılmaktadır. Çantaların modeline ve tarzına göre üretildiği materyaller de değişiklik göstermektedir. Genellikle klasik seçeneklerde deri gibi materyallere rastlanırken spor seçeneklerde kumaş kullanımı daha fazla görülmektedir. Deri modelleri ve kumaş seçenekleri Tergan erkek el çantası çeşitleri arasında bulabilir, diğer markalara ait modellerle karşılaştırarak seçminizi yapabilirsiniz.

Erkek El Çantası Boyutları

Erkek El Çantası Boyutları

Erkek el çantası küçük, orta veya büyük olarak tasarlanabilmektedir. Küçük seçeneklerde üretilen modeller genellikle daha az eşyayı taşımaya elverişli olan modellerdir. Bu seçeneklerde kimi zaman önlerde, yanlarda veya iç kısımlarda daha küçük bir cep olabilmektedir. Bu ceplerde telefonunuzu muhafaza edebilirsiniz. Daha çok gündelik hayatta kullanılan küçük modellerin daha geniş ancak çok da büyük olmayan orta boy seçenekleri de bulunmaktadır. Bu modeller ise daha fazla eşyayı taşıyan kişiler için elverişli ürünlerdir. Büyük tasarımlı çanta modellerinde ise daha çok bilgisayar, evrak, kıyafet ve daha fazla alana ihtiyaç duyacağınız eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eşyalarınızı yerleştirirken ve muhafaza ederken daha organize bir yöntem izleyebileceğiniz büyük boy el çantalarında genellikle ek gözler de olabilmektedir. Çantaların boyutları kadar sahip oldukları gözler de ayrıca önem taşımaktadır. Fazla cepli ve bölmeli olan modellere eşya yerleştirmek daha kolay olmaktadır. Bu sebeple çok eşyanız varsa ve bir arada koymak istemiyorsanız fazla bölmeye sahip olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Çok amaçlı erkek el çantası modelleri işlevlerine aynı model içerisinde farklı boylarda üretilebilmektedir. Örneğin aynı omuz çantasının farklı boylarını bulmak oldukça mümkündür. Modeller içerisinde kasalı seçeneklerde oldukça fazla görülmektedir. Kasalı olması çantanızın daha kalıplı durmasını ve içerisine eşyalarınızı koyduğunuzda bile ağırlığı nedeniyle sarkma yapmamasını sağlamaktadır. Kasalı modellerde doluyken de boşken de daha stabil ve şık bir görünüm meydana gelmektedir. Elde taşınabilen modellerde çoğunlukla çantaya bitişik bir el sapı bulunmakla beraber yandan askı ile taşıyabilmeniz için kayış da bulunabilmektedir. Bu sayede elde taşımak istemediğiniz çantanızı hangi boy olursa olsun omzunuza asarak kullanabilirsiniz. Askıları ile kullanılan modeller genellikle uzun yürüyüşlerde ve yorgun olduğunuzda yükünüzü azaltacağı için kullanım açısında büyük bir pratiklik sunmaktadır. Fermuar ve manyetikli klips ise çantalarınızın açılıp kapatılmasında kullanılan aksesuarlardır. Fermuarlı modeller genellikle daha yaygın olarak kullanılmaktadır; çünkü güvenlik olarak daha yüksek bir performans sağlamakla beraber eşyalarınızın çantanızın içerisinden düşmesi ihtimali de azalmaktadır. Manyetik klipsli seçenekler ise daha kolay bir kullanım sağladığı ve şık tasarımlara sahip oldukları için erkek modellerinde sıkça kullanılan bir kapatma yöntemidir.

Erkek El Çantaları ile Eşyalarınızı Kolayca Muhafaza Edin

Erkek El Çantaları ile Eşyalarınızı Kolayca Muhafaza Edin

Omuz çantaları veya el çantaları içerisinde genellikle bir ana bölme ve ona ek olarak diğer küçük bölmeler yer alabilmektedir. Bu bölmelerin sayısı çantaların modellerine göre değişiklik göstermekle birlikte büyük boyutlu seçeneklerde daha çok bölmeye rastlamak daha mümkündür. Küçük boy erkek el çantası modellerinde de kasalı ve çok bölmeli seçenekler bulunmaktadır. Gözler genellikle daha küçük boyutlu olmakla beraber bazıları açık ve görünür yerde bazı gözler ise gizli bölme gibi daha iç taraflarda yer almaktadır. Gizli bölmeler özellikle çalınmasından korktuğunuz erkek el çantası cüzdan gibi eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz alanlardır. Küçük boy modeller içerisinde yalnızca el çantası değil belinize bağlayabileceğiniz farklı modeller de yer alabilmektedir. Freebag olarak da bilinen bel çantaları taşıması oldukça pratik ürünler olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle spor yaparken dahi kullanıma elverişli olması kullanıcıların ilgilerini çekmeyi başarmasına sebep olmaktadır. Üstten kapağı kapanan yandan asmalı modellere genellikle postacı çanta ismi verilmektedir. Postacı modelleri kağıt ve diğer eşyalarınızı taşırken sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Postacı modellerde askılar genellikle boyunuza ve kullanım rahatlığınıza göre ayarlanabilir özellikte üretilmektedir. Güvenlikli modellerden bir diğeri ise çapraz bir şekilde omuzunuza bağlayabileceğiniz bir çeşit bel çantası özelliğindeki seçeneklerdir. Göğsünüzün üzerinde yer alan üçgen şekilli bu çantaları özellikle bir şeyleri korumak ve aktif hareket halinde kaybolmalarını önlemek istediğiniz zamanlarda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Erkek el çantası mini kategorisinde karşılaşabileceğiniz bu modeller sizlere hem pratik bir kullanım imkanı hem de tarzınıza değişik bir hava sağlamaktadır. Çoğunlukla fermuarlı ve ayarlanabilir kemere sahip olan bu modelleri vücut ölçünüze göre sıkılaştırıp gevşetebilirsiniz.

Erkek El Çantası Tasarımları

Erkek El Çantası Tasarımları

Erkek el çantası yatay ve dikey olmak üzere farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Yatay modeller daha geniş olan ve içerisinde taşıyacağınız eşyaların da bükülmemesini sağlayan modellerde kullanılmaktadır. Bununla birlikte dikey ürünler genellikle günlük hayatta kullanılan küçük modellerde veya sırtınıza asabileceğiniz modellerde kullanılmaktadır. Postacı tipi seçeneklerde ise hem yatay hem de dikey modellere rastlamak mümkündür. Bilgisayar ve evrak çantası olarak kullanılan ürünler genellikle yatay olarak tasarlanmaktadır. Yatay modellerde ön kısımda iki farklı küçük göz yan yana olabilmektedir. Yatay alternatiflerin omuza asılarak taşınması daha kolay olmakla beraber elde taşınacak modeller için de dikey modeller daha kullanışlı bir yapı sunabilmektedir. Erkekler için özel olarak üretilen çantalarda kullanılan kumaşlar ve dokular da çeşitlilik sunmaktadır. Genellikle klasik modellerde, elde taşınan küçük alternatiflerde ve evrak çantalarında deri kullanımının yaygın olduğunu görebilirsiniz. Derilerin ise suni veya hakiki olması markalara göre değişiklik göstermektedir Genellikle deri olan modelleri tercih ederken dökülme yapmayan, çizilmeyen ve katlama bölümlerinde kırılmaların meydana gelmediği seçenekleri tercih ederseniz çantalarınızı daha uzun süre boyunca yeni gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Erkek el çantası hakiki deri veya suni deri fark etmeksizin kaliteli deriden imal edilmesi önem taşımaktadır. Bununla beraber bazı modellerde su geçirmeyen yapı kullanılmaktadır. Bu sayede özellikle evraklarınızı veya telefon gibi cihazlarınızı daha güvenli şekilde her türlü zorlu hava şartlarında dahi kullanabilirsiniz. Derinin kaliteli olması gerçek veya suni olmasından daha önemli bir unsurdur. Bazı modellerde salt olarak yalnızca deri materyal kullanılabileceği gibi bazı modellerin askılık veya diğer kısımlarda farklı kumaşların da beraber kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle resmi yerlerde, şık davetlerde veya toplantılarda deri görünümlü çantalar çok daha fazla kullanılmaktadır. Ayrıca derilerin de parlak, mat, eskitmeli gibi özellikleri bulunabilmektedir. Bu, çantanızın kullandığı desene ve beğeninize göre karar verebileceğiniz bir tercihtir. Kumaş seçenekler ise genellikle spor, bel, bilgisayar ve seyahat çantalarında daha sık karşınıza çıkmaktadır. Kumaşın aynı şekilde su geçirmeyen özellikte olabileceği modeller de ürünler arasında bulunabilmektedir. Dikişlerin sağlam olması, kumaşın çanta içerisindeki eşyaların ağırlığını kaldırabilmesi ve fermuarla birleşme yerlerinin dayanıklı olması önemli bir husustur. Bez ürünler ve diğer modeller de deri ve kumaş kadar karşınıza çıkmasa da ürünler arasında bulabileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır. Hemen şimdi Grande erkek el çantası ve diğer markalara ait erkek el çantası çeşitlerine göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Erkek El Çantalarında Kullanılan Desenler

Erkek El Çantalarında Kullanılan Desenler

Erkekler için üretilen modellerde genellikle daha sade, minimal ve koyu tonlara sahip ürünler daha fazla bulunmaktadır. Özellikle deri çantalarda en sık karşınıza çıkan modeller kahverengi ve siyah erkek el çantası modelleridir. Deri modellerde de bu klasik renklerin dışına çıkan farklı seçenekler mümkün olmakla beraber kumaş üretimli modellerde daha farklı renklere rastlama imkanınız daha fazladır. Gri, lacivert, mavi, füme gibi renkler ağırlıklı olmakla beraber daha parlak ve canlı renkler de kumaş modeller içerisinde yer almaktadır. Tek renk kullanılan seçeneklerin yanı sıra bazı kumaş erkek el çantası seçeneklerinde desenli seçenekler de bulunabilmektedir. Kamuflaj deseni sıklıkla kullanılan çanta desenleri arasındadır. Spor modelleri ise daha sık renkli modellere rastlayabileceğiniz hareketli alternatifler sunmaktadır. Spor esnasında modunuzun ve enerjinizin yükselmesine yardımcı olan bu renk ve desenler diğer modellerde de kullanılsa da spor seçeneklerde daha çok görülmektedir. Bazı modeller kadın ve erkeklerin ortak olarak kullanabileceği unisex olarak tasarlanmaktadır. Bu modellerde de kumaş, der, renkli, sade gibi seçeneklere rastlamak mümkündür. Çantalarınızı işlevsellikleri açısından kullansanız da kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Örneğin; erkek deri el çantası kemer ve ayakkabılarla kolayca kombinlenebilmekte ve tarzınızda bütüncül bir şıklık sağlamaktadır. Bazı seçeneklerde ek detaylara da yer verilebilmektedir. Tokalar, kabartmalar ve diğer detaylar çantalarınızın tasarımını zenginleştiren ve şıklığınıza şıklık kazandıran unsurlar arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin fiyatları ise üretildikleri malzemelere, boyutlarına, desenlerine veya markalarına göre çeşitlenmektedir. Sizde sayfamız içerisindeki fiyat ve modelleri inceleyebilir, sevdiklerinize veya kendinize zevkinize uygun çeşitli modeller arasından beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Hem tarzınıza uyum sağlayan hem de işlevsel olarak kullanım imkanı sağlayan bu çantalar ile eşyalarınızı taşımak artık çok daha keyifli.

Erkek El Çantası Modelleri Nelerdir?

Çanta aksesuarı her ne kadar kadınlar tarafından daha sıklıkla tercih ediliyor olsa bu düşünce büyük bir yanılgıdır; çünkü günlük hayatta erkekler de hem işlevsel olmaları hem de şık durmaları sebebiyle el çantası kullanmaktadır. Erkekler için tasarlanan bu ürünler genellikle daha koyu tonlarda ve deri ağırlıklı modelleri kapsasa da birbirinden farklı ve kullanışlı modeller de seçenekler arasında yer almaktadır. Postacı olarak nitelendirilen boyundan çapraz askılı çantalar, bilgisayar taşımaya elverişli modeller, daha küçük ve kompakt olan el çantaları gibi seçenekler arasından kullanıma en uygun olan seçenekler kullanıcıya sunulmaktadır. Telefon, cüzdan, gözlük, anahtar gibi pek çok aksesuarı taşımaya elverişli modeller aynı zamanda deri, süet, kumaş gibi farklı malzemelerden de üretilebilmektedir.

En Kullanışlı Erkek El Çantası Modelleri Hangileridir?

El çantalarının kullanışlı olması kullanım alanlarına göre değişik anlamlara gelebilmektedir. Örneğin içerisinde çok eşya taşımayacaksanız ve genel olarak günlük kullandığınız şeyleri taşıyacaksanız hafif ve daha küçük modeller daha kullanışlı olarak nitelendirilebilmektedir. Bunun yanı sıra çantalarını ellerinde taşımayı sevmeyenler için özellikle ağırlığı dengeleyen çapraz askılı postacı modeller de daha fazla eşya taşıyabilmek ve toplu taşıma kullanırken veya yürürken rahatça kullanılabilmektedir. Diğer bir yandan sıklıkla yanında bilgisayar taşıyan kişiler için buna uygun boyutlardaki el çantaları da tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Evrak, postacı ve küçük el çantaları hepsi zaman zaman kullanım alanlarına göre oldukça kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Üstten kapaklı portföy çantaları da günlük hayatta pratik ve ergonomik bir kullanım sağlamaktadır.

Erkek El Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

El çantaları tercih edilirken öncelikle kullanacak kişinin ihtiyaçlarını belirlemesi gerekmektedir. Öncelikle kullanım alanınızı ve içerisinde sıklıkla taşıyacağınız eşyaları alabilecek boyutlarda olması gerekmektedir. Diğer bir yandan bu ürünlerin uzun süreli olarak kullanabilmesi için hangi malzemeden yapılırsa yapılırsın sağlam dikişlere sahip olması gerekmektedir. Öte yandan eşyalarınızın düşmemesi ve kaybolmaması için fermuarlı modeller daha kullanışlı olabilmektedir. Cepli modeller ise eşyalarınızı daha kolay organize edebilmenizi ve çizilecek eşyalarınızı örneğin telefonunuzu ayrı bir gözde muhafaza edebilmenizi sağlamaktadır. Kasalı veya içerden daha kalıplı çantalar eşyalarınızın ağırlığını kaldırma konusunda ve çantanızın yıpranmasını engellemede oldukça elverişlidir.

Erkek El Çantası Renkleri Nelerdir?

Erkek el çantası renkleri arasında genellikle siyah ve kahverengi modeller tercih edilmektedir. Özellikle deri çantalar arasında koyu renk tonları oldukça sık kullanılmaktadır. Erkeklerin kıyafet tarzlarına da oldukça uyum sağlayan bu tonlar dışında daha renkli ve canlı tonlara sahip modeller de bulunmaktadır. Özellikle seyahat planlarında da küçük el bagajları olarak kullanılabilen alternatifler daha renkli ve desenli modellerde üretilebilmektedir. Bunun yanı sıra evrak, bilgisayar veya günlük el çantası modelleri daha koyu tonlarda daha fazla seçenek sunmaktadır. Kullanılan kumaşlar ve renkler modanın de değişmesi ve çeşitlenmesiyle beraber daha farklı ve özgün modeller ortaya koyulmasına katkı sağlamaktadır.