El Çantası

için 2,065 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

El Çantası

Erkek Çanta kategorisi içerisinde yer alan erkek el çantası, sıklıkla kullanılan aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Erkeklerin en çok kullandığı eşyaları yanında taşımalarını sağlayan el çantaları, günlük hayatta sıkça kullanılmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde olabilen bu çanta modelleri, elle tutularak kullanılabildiği gibi askı aracılığıyla asılarak da taşınabilmektedir. Özellikle çalışan erkekler tarafından tercih edilen el çantası modelleri, sade tasarımlara sahiptir. Bu çantalar, genellikle koyu renklerde tasarlanmakta ve erkeklerin kıyafetlerine kolayca uyum sağlamaktadır. Erkek el çanta modelleri, hem spor tarzda hem de klasik tarzda olabilmektedir.

Bir Erkeğin El Çantasında Bulunanlar

Bir Erkeğin El Çantasında Bulunanlar

Genel olarak küçük boy erkek el çantası içerisinde; cüzdan, kartvizit, anahtarlık vb. gibi günlük hayatta sık kullanılan eşyalar yer almaktadır. Çalışan erkekler çantalarına bu eşyalara ek olarak; dosyalarını, ajandalarını, kalemlerini ya da işle ilgili aksesuarlarını da koymaktadır. Geniş olarak üretilen el çantası modellerinde, ihtiyaç durumuna bağlı olarak yedek kıyafet de bulunabilmektedir. Yaz aylarında en çok kullanılan aksesuarlardan olan güneş gözlükleri de yazın çanta içerisinde yerini almaktadır. Müzik dinleyen erkekler tarafından kullanılan kulaklıklar da çantaya konan bir diğer aksesuarlardandır. Özellikle spor yapan ya da sıkça terleyen erkekler, ufak el çantası içerisine deodorant ve parfüm de koymaktadır. Ayrıca çanta içerisinde şarj aleti de olmazsa olmazlardandır.

Erkek El Çantası Nasıl Kullanılır?

Erkek El Çantası Nasıl Kullanılır?

Erkek için el çantası modelleri, tasarımlarına uygun olarak kullanılmaktadır. Yalnızca tutma askısına sahip çantalar elle tutularak kullanılabilmekte olup, uzun askısı bulunan erkek çanta modelleri ise tek omuzdan asılarak ya da çapraz şekilde asılarak kullanılan modellerdir. Bazı erkek çanta modelleri geniş tutma askısına sahip olduğundan, elle tutulmaktan ziyade bileğe takılarak da kullanılabilmektedir. El çantası modelleri genellikle küçük boyutlarda olduğundan, taşıma ve muhafaza edilmeleri açısından kolaylık sağlamaktadır. Spor stillerde üretilen erkek el çantası modelleri, günlük kullanılan çantalardandır. Klasik tarzda tasarlanmış çantalar ise genellikle çalışanlar tarafından tercih edilmektedir.

Erkek El Çantası Modelleri & Fiyatları

Erkek El Çantası Modelleri & Fiyatları

Erkek el çantası modelleri ve fiyatları, üretildikleri materyallere ve tasarımlarına bağlı olarak değişikmektedir. Genellikle deri kumaştan üretilen çanta modelleri, diğer materyallerden üretilenlere göre daha fazla dayanıklılığa sahiptir. Erkek deri el çantası modelleri ayrıca, yağmurlu havalarda ıslaklığı geçirmemektedir. Dayanıklılık ve ıslaklık önleyici özelliklerinden dolayı deri çantalar, diğer çanta modellerine göre daha fazla bütçe ayrılmasını gerektirmektedir. Erkek el çantası modelleri, ana iki gözden oluşabildiği gibi daha fazla gözü bulunan modellere de rastlanmaktadır. Erkek çanta modellerinde göz sayısının fazla olması da fiyatını doğrudan etkileyen unsurlardandır. Az gözlü çantalar, fazla kullanım gözü bulunanlara göre daha uygun fiyatlardadır. Bunlara ek olarak, çanta boyutları da fiyatta etkili olan faktörlerdendir. Küçük boy erkek el çantası modelleri genellikle daha uygun fiyatlara sahiptir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1996 (1)
37numara (1)
ABESS (27)
akaderi (7)
Alone (106)
ALPE (16)
Bilik Deri (11)
Bond (5)
Bouletta (1)
BRS BAGS (11)
Bubles (1)
Cabani (20)
Cantaş (1)
Comienzo (10)
Converse (2)
Dama Stile (21)
Damy (29)
Desisan (33)
DGN (2)
(403)
(5)
DS Damat (1)
DSN (1)
Eastpak (1)
ESCAPE (15)
Escape (2)
Fossil (5)
Föz (21)
G-Star (1)
GoldLife (2)
Grande (113)
Guard (30)
gui (1)
Guzini (100)
Gön (6)
Jacquline (23)
Kangaroos (1)
Karst (3)
King (1)
Lacoste (1)
Lebina (3)
Legan (18)
Lem (1)
Levi's (3)
Marjin (17)
MKM (16)
Moda (19)
Modamot (1)
Nike (2)
Nk (8)
Notebook (2)
Oscar (1)
Oxide (2)
Puma (1)
RZ NOBLE (10)
Seventeen (57)
Tergan (43)
Thule (3)
Victorinox (14)
Wenger (3)
Xrider (1)
Yaygan (1)
YSMN (1)
Ççs (63)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (304)
Unisex (91)
Kadın (29)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(241)
ve üzeri (347)
ve üzeri (362)
ve üzeri (364)
ve üzeri (369)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL