ERKEK TERLİK & SANDALET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Crocs Erkek Terlik & Sandalet

Terlik denilince akla gelen başarılı markalardan biri olan Crocs, rahatlıktan ödün vermeyen modern görünümlü terlikleri ile dikkat çeker. Birçok kişinin tercihi olan Crocs, dinamik çizgisinden vazgeçmemesi ile öne çıkar. Crocs erkek terlik, her yaş grubu tarafından beğeni ile kullanılır. Flip, clog gibi farklı stillere sahip olan terlikler, birbirinden çeşitli renkleri ile kıyafetlerinize uyum sağlar. Sıcak yaz aylarında rahatça kullanabileceğiniz bu terlikler, kombinleriniz için anahtar bir parça haline gelir. Plajda, sokakta, havuz kenarında size eşlik eden bu terlikler, farklı fiyat seçenekleri ile bütçenize uygun bir alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Poliüretan kullanılarak üretilen terlikler, hafif yapısı ile ayağınızda terlik yokmuş gibi hissetmenizi sağlar. Crocs erkek terlik, nefes alan ortopedik yapısı ve sahip olduğu birçok özellikler ile doğru bir tercihtir.

Crocs Erkek Terlik Modelleri

Crocs Erkek Terlik Modelleri

Crocs erkek terlik modelleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Marka ile özdeşleşmiş bir stil olan Clog, delikli tasarımı ile dikkat çeker. Clog modelleri, sahip olduğu havalandırma portları sayesinde ayağınızın nefes almasını sağlar. Böylelikle ter ve kötü koku gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Terlikte yer alan delikler, suya girdiğiniz takdirde suyun kolaylıkla boşalmasını sağlar. Ürünün kolayca kuruması, kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer özellik olarak karşımıza çıkar. Birçok renge sahip olan bu modeller, kolay temizlenmesi ile kullanım kolaylığına sahiptir. Ürünün arkasında yer alan topuk kayışı rahatça hareket etmenize imkan tanır. Topuk kayışı sayesinde ürünün ayağınızdan kolayca çıkmasını engelleyen Crocs erkek terlik modelleri, ortopedik tabanları ile gün boyu konfor içinde olmanıza yardımcı olur. Crocband serisine ait olan modeller, köpük yastıklama ile konforlu bir kullanım sunar. Hızlı kuruyan, koku yapmayan ve hava alan seri, canlı ve klasik renkleri ile dikkat çeker. Daha geniş bir alana sahip olan bu terlik, ileri geri sallanabilen topuk kayışına da sahiptir. Graphic III serisi, canlı tasarımı ile cesur bir görünüme sahiptir. Basic ürünler ile kombinleyebileceğiniz terlikler, gözlerin üzerinizde olmasını sağlar. Crocs terlikler, Flip stiline sahip modelleri ile de beğeni toplar. Hafifliği ile kolay bir kullanıma sahip olan bu terlik; fonksiyonelliği ile yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Birbirinden farklı renkler ile tasarlanan terlikler, çabuk kuruması ile öne çıkar. Crocs markasının Swiftwater serisinde yer alan terlikler, ayağınızı saran bir tasarıma sahiptir. Bu modeller, tıpkı diğer terlikler gibi su dostudur. Köpük yastıklama ile üretilen terlikler, ayak tabanlarınızın rahat etmesini sağlar. Taşlı kumsallar, göl dipleri gibi çıplak ayakları rahatsız edebilecek yerler, Crocs erkek terlik tercih eden kişiler için bir sorun olmaktan çıkar. Ürün ayağınızı sarmasına rağmen, hafif ve esnek tasarımı ile hareketlerinizi kısıtlamaz. Terlikte yer alan üst malzeme, ayarlanabilir askılara sahip olması ile ayağınızla uyum içerisindedir.

Crocs Erkek Terlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Crocs Erkek Terlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru bir terlik seçimi, ayak sağlığınız için oldukça önemlidir. Gün içinde tercih ettiğiniz terlikler, ayak sağlığınızı olumsuz yönde etkilememelidir. Ayak sağlığınızın bozulması; diz, kalça, bel, sırt ve hatta boyun bölgesinde birçok rahatsızlığa davetiye çıkarabilir. Terlik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bu noktalardan biri, ürünün hava alacak şekilde tasarlanmasıdır. Özellikle sıcak yaz aylarında hava alan terliklerin kullanılması; istenmeyen koku, ter, mantar gibi sorunların önüne geçer. Crocs terlik seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, ayak baş parmağınız ile terlik ucu arasında 0.5 mm gibi bir mesafe olmasına özen gösterilmesidir. Bu sayede ayak parmaklarınızı rahatça hareket ettirebilirsiniz. Hareket edecek alana sahip olmadığınız için parmaklarınızı kıvırmak zorunda kalmazsınız. Düz tabana sahip veya yüksek topuklu terlikler, ayak sağlığı için yararlı modeller arasında yer almaz. Bu yüzden satın aldığınız terliğin hafif bir yüksekliğe sahip olması tavsiye edilir. Ayağınızda herhangi bir sorun varsa, buna uygun bir tercih yapmalısınız. Ortopedik bir tabana sahip olan Crocs terlikler, ayağında sorun olan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Crocs erkek terlik kullananlar, ürünün su dostu olmasından memnuniyet duyar. Yaz aylarında serinletici suların cazibesi herkes tarafından kabul edilir. Ancak bazen denizin dibindeki minik kayalıklar, bazen de taşlı kumsallar ayaklarınıza zarar verip keyifli zaman geçirmenize engel olur. Crocs terlikler, keyifli anlarınızın bozulmasını engeller. Terlikleriniz ıslansa da hızlı bir şekilde kurur ve suyu içinde hapsetmez. Yürüyüş ve keşiflerinizin önemli yardımcısı olan bu terlikler, hafifliği ile rahatça hareket etmenizi sağlar. Böylelikle seyahatlerinizde ayağınız acımadan her yeri gezebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Markanın yeşil, gri, lacivert gibi renklerde üretilen modelleri, klasik bir görünümü fonksiyonellik ile buluşturur. Canlı renklerden ve desenlerden vazgeçemeyen kullanıcıları unutmayan Crocs, dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olur. Canlı renklerin eşlik ettiği Crocs erkek terlik modelleri, kombinlerinizin gözde parçası haline gelir. İster sabahları deniz şortunuzun altına, ister akşamüstü keten pantolonların altınıza giyebileceğiniz Crocs erkek terlik, topuk kayışı sayesinde ayağınız ile bütünleşir.

Crocs Erkek Terlik Fiyatları

Crocs Erkek Terlik Fiyatları

Crocs erkek terlik fiyatları, farklı aralıklarda değişiklik gösterir. Kaliteli ve hafif malzeme kullanmasıyla öne çıkan marka, satın aldığınız ürünü uzun yıllar deforme olmadan kullanmanıza imkan tanır. Kullanıcıların yaşadığı problemlere kulak veren Crocs, terliklerinde bu problemlerin yer almamasına yönelik çalışmalarını sürdürür. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine kulak vermesi, markayı başarılı üreticilerden biri haline getirir. Terliklerin hızlı kuruması, ortopedik tabana sahip olması, dilediğiniz zaman kayışı topuğunuza geçirip daha rahat bir kullanım sağlayabilmesi; Crocs terlikleri kullanıcıların gözdesi haline getirir. Şıklığın rahatlıkla buluşamayacağına yönelik ön yargıları yıkmakta başarılı olan Crocs, hayatınızın her alanına konforu getirir. Rahatlığı ile sağlık uzmanlarının bile gözdesi haline gelen bu terlikler, farklı renklerde birçok modellere sahiptir. Bu durum, dolabınıza uygun bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Farklı serilerde yer alan terlikler, farklı fiyatlara sahip olabilir. Her ürünü ilk günkü heves ile üreten firma, fiyatlar değişse de kalitenin değişmesine izin vermemesi ile öne çıkar. Ürünlerin birçok amaca hizmet etmesi ve uzun yıllar kullanılabilme imkanına sahip olması, para tasarrufu yapmanıza imkan tanır. Böylelikle Crocs terlikler hem cebinizi hem de yüzünüzü güldürür. Siz de çeşitli özelliklere sahip bir terlik ile konforu ve şıklığı hissetmek istiyorsanız, Crocs terlik modellerinden birini seçebilirsiniz. Deneyimin ve gelişen teknolojinin birlikteliği ile üretilen birçok farklı model arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Crocs erkek terlik yorum alanını inceleyebilirsiniz. Bu yorum alanı, ürünü daha önce kullanan kişilerinin gerçek fikirlerini ve deneyimlerini içerir. Satın almayı düşündüğünüz terlik hakkındaki yorumları incelemeniz, ürünün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağına dair fikir sahibi olmanızı sağlar. Crocs terlik erkek fiyatları, bütçenize göre filtrelenebilir. Bu fiyat filtresi sayesinde bütçenize uygun bir seçim yapabilir, Crocs kalitesini gün boyu ayağınıza hissedebilirsiniz. Kaymaz tabanı, rahat kullanımı, koku yapmaması ve kaliteli malzemesi ile Crocs erkek terlik modelleri, hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Daha fazla seçenek için Terlik & Sandalet kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.