KIZ ÇOCUK TERLİK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Vicco Kız Çocuk Terlik & Sandalet

Çocukların gelişiminde ve sağlıklı büyümelerinde kullandıkları ürünlerin kalitesi oldukça etkili bir unsurdur. Vicco çocuk terlik sayesinde, üst düzey kaliteye sahip sandalet ve terlik modellerini çocukların kullanması oldukça kolay bir hal almıştır. Vicco kız çocuk sandalet ve terlik modelleri, özellikle yaz aylarında olmak üzere bütün mevsimlerde kullanılabilen ürünlerdir.

Vicco Kız Çocuk Terlik Modelleri Sağlıklı İçeriklerden Üretilir

Vicco Kız Çocuk Terlik Modelleri Sağlıklı İçeriklerden Üretilir

Sandalet veya terlik olmaksınız ayağa giyilen bütün ürünlerde bazı durumlarda ayak hasar görebilir veya rahatsızlık hissedilebilir. Vicco çocuk sandalet ve terlik modellerini üretirken, sağlığa zararlı olabilecek bütün ham maddelerden kaçınmıştır. Böylelikle olası ayağın zarar görmesi veya rahatsız bir kullanım deneyimi gibi olumsuz durumlar, Vicco kullanan çocukların başına gelmez. Çocuklar için üretilen modellerin yanı sıra Vicco bebek sandalet modelleri de üretmektedir. 20 numara ile başlayan bu sandalet, terlik modelleri ideal seçeneklere sahiptir. Hem tatlı hem de kaliteli sandalet ve terlik ürünlerine ekonomik fiyatlar ile Vicco sayesinde ulaşabilirsiniz. En çok sevilen Vicco kız çocuk terlik modellerinden biri, bebekler için de uygun bedenlere sahiptir. 21 ile 30 numaralar arasında değişen şekilde üretimi yapılan bu ürün, mavi renge sahiptir. Kolay giyilebilen ve ayağa göre ayarlanması mümkün olan bir modeldir. 1,5 cm topuk yüksekliği ve 0,7 cm taban yüksekliği sayesinde oldukça rahat bir modeldir. Zemin ile ayak arasındaki köprünün Vicco sayesinde yumuşak olması ile çocukların ayakları maksimum konfora erişir.

Vicco

Vicco Kız Çocuk Terlik Sayesinde Çocuklar Yumuşak Adımlara Sahip Olurlar

Çocuklar, deneyimsiz yürüyüşçüler oldukları için kullanılan ayakkabı onların yürümeden aldığı konfor ile doğru orantılıdır. Vicco’nun ürettiği sandalet ve terlik modelleri, çocukların ayaklarının sert zeminden olumsuz etkilenmesini engelleyebilecek, yumuşak bir tabana sahiptir. Çocukların adımlarının yumuşak olmasına neden olur. Vicco kız çocuk beyaz sandalet gibi farklı modeller ile çocuklarınızın adımlarını yumuşatabilirsiniz. Çocuklara daha konforlu bir yürüme deneyimi sunabilirsiniz. Çok sevilen sandalet modellerinden biri, Vicco kız çocuk keten sandalet kategorisinde yer almaktadır. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan model, ketenin zarifliği ile tasarlanmıştır. Çocukların beğenisini de kazanan keten sandalet modeli, oldukça asil bir görünüme sahiptir. Sarı renkli bir üründür. Üzerinde yer alan minik minik renkli üçgenler ile oldukça dikkat çekicidir. 19 ve 20 numara bedenleri mevcuttur. Oldukça çabuk tükenen, çok fazla sevilen bir sandalet modelidir. Ayak şekline göre ayarlanabilen özelliği, sandaletin daha konforlu olmasına neden olmaktadır. Sandaletlerin yanı sıra Vicco kız çocuk terlik modelleri de kalitesinden ve tasarımlarının güzelliğinden dolayı, adından sıkça bahsettirmektedir.

Vicco Kız Çocuk Terlik ile Çocuklar Sevdikleri Ürünleri Giyebilir

Vicco Kız Çocuk Terlik ile Çocuklar Sevdikleri Ürünleri Giyebilir

Çocukların, kendi göz zevkine uygun, dikkatini çeken ürünlere sahip olması daima daha avantajlıdır. Bazı durumda huysuz olabilecek çocuğun, sevdiği bir ürün karşısında mutlu olabileceği veya o ürünü kolaylıkla giyebileceği bilinen bir gerçektir. Vicco kız çocuk beyaz terlik gibi farklı ve güzel görünüme sahip modeller üreterek; çocukların göz zevkine hitap edebilecek seçenekler ortaya çıkarmaktadır. Çok sevilen bu model, oldukça kısa süre içinde tüketilmektedir. Bu üründe, beyaz renginin asilliği ve papatyaların güzelliği birleştirilerek farklı bir tasarım öne çıkmıştır. Papatyanın orta kısmında bulunan taşlar, çocukların dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda arka kısmının lastikli olması ile çocukların bileklerinde olası rahatsızlık gibi durumlar gerçekleşmez. Ayaklara maksimum konforu hissettirecek şekilde üretilen bu beyaz terlik, sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Çocukların çok fazla sevdiği modellerden bir başkası ise Vicco kız çocuk fuşya sandalet kategorisi altında yer almaktadır. Tabanı beyaz olan bu model, oldukça yumuşaktır. Keten ile tasarlanmıştır. Sudan etkilenmediği için havuzda ve denizde kullanımı da mümkün olan bir modeldir.