ERKEK ÇOCUK TERLİK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Vicco Erkek Çocuk Terlik & Sandalet

En değerli varlıklarımız çocuklarımız için ayak sağlığı küçük yaşlardan itibaren önemlidir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi gerek rahat oluşu onların ayak sağlığı gelişimi için oldukça önemlidir. Uzun yıllardır çocuk ayakkabıları, erkek çocuk terlik ve sandalet üretimi yapan Vicco ürettiği ürünler sayesinde kalitesinden ödün vermeyip ve kullanışlı oluşları ile kendisini üst sıralara çıkarmayı başarmıştır. 0-6 yaş kız-erkek çocuklar için farklı modellerde ürettiği ürünleri büyük beğeni toplayan Vicco ürünleri çocuk ayak sağlığı açısından ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yerini almayı başarmıştır. Vicco erkek çocuk sandalet ve terlik modelleri ile çocuklarımız yaz mevsiminde konforu ve kullanımı sayesinde rahat edeceklerdir.

Vicco Erkek Çocuk Terlik & Sandalet Özellikleri

Vicco Erkek Çocuk Terlik & Sandalet Özellikleri

Vicco terlik ve sandaletler yaz aylarında erkek çocuklarınız için sağlıklı ve görünüm açısından hoş bir şekilde tasarlanmışlardır. Ayak sağlığı açısından kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitede olup; ayak için ortopedik şekilde tasarlanmışlardır. Çocuk sağlığı için zararlı olan her türlü kimyasal maddelerin kullanılmamasına özen gösterilmiştir. Yazın güneş ışığına karşı herhangi bir bozulmaya sahip olmaz, sandalet ve terlik içinde veya dışında herhangi bir soyulma veya bozulmaya yol açmaz. Sıcağın etkisi ile herhangi bir sıkma sorunu yaşamazsınız. Canlı renkleri ile dikkatleri üzerine çeker ayrıca güneş ışınlarından rengi etkilenmez, plajda veya havuz kenarında herhangi bir su temasından etkilenmez. İçerdiği anti bakteriyel deri malzemesi sayesinde ayak içerisinde istenmeyen mantar oluşumunu veya su toplamasını önler, çocuklarımızın ayak sağlığına en yüksek derecede hassasiyet gösterir. Ortopedik oluşu sayesinde çocuğunuzun ayak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır bu sayede yürürken herhangi bir vurma ve ayağa oturmama gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Çocuklarınız yürümekten keyif alacak. Taban ve ayağın konulduğu kısım arasında kullanılan yumuşak malzeme sayesinde sert zeminlerde kolaylıkla yürümelerini sağlayarak onlara en yüksek konforu sunmaktadır. Cırt cırtlı oluşları sayesinde sandaletler ve terlikler için ayağın şekline göre ayarlanabilmesi yürümeye yeni başlamış erkek çocuklarımıza yürüme zevkini üst düzeyde yaşatır. Sandaletler için arka tarafında bulunan ortopedik lastiği sayesinde çocuklarınıza istenilen konforu sağlayacaktır. Ayak tabanını bütünüyle kaplayan yapısı sayesinde çocuklarımızın ayak yapısını bozulmaktan korumaktadır. Çocuklarımızın ortopedik özellikleri göz önüne alınarak tasarlanan Vicco terlik ve sandaletler; hem ev ortamında hem de dışarıda dilediği şekilde kullanılabilir. Vicco erkek çocuk terlik deniz ortamında kullanılırken çocuğumuzun ayağına zarar verebilecek her türlü dış etkilerden korurken Vicco erkek çocuk sandalet havuz ortamında sıkı alt zemini sayesinde herhangi bir kaymayı önleyerek çocuğunuzu olası tehlikelerden korumaktadır. Diğer dışarı aktivitelerinde; piknik, gezi veya kreşte uzun süre ayağında sorunsuz bir şekilde kalıp herhangi bir problem yaşatmaz. Sağlam işçiliği ve kullanılan malzeme kalitesi göz önüne alındığında uzun süreli kullanabilmenize olanak sağlar.

 Vicco Erkek Çocuk Terlik & Sandalet Modelleri

Vicco Erkek Çocuk Terlik & Sandalet Modelleri

Çocuklarımız için uzun zamandır çocuk ayakkabı, sandalet ve terlik üreten Vicco firması; çocuklarımızın ayak sağlığını korumayı ilkesi edinmiştir. Giyildiği zaman ayağa tam olarak oturuşu ve yürürken hissettirdiği konfor tüm modellerinde görülür. Ayağa rahat olarak giyilebildiği için küçük yaştaki erkek çocuklarımızın huzursuz olmalarını önler. Her mevsime uygun olarak tasarlanmış içyapısı ve kullanılan malzeme kalitesi sayesinde çocuklarımız için dört mevsim boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Vicco terlik ve sandalet kullanan çocuklarımız yaz ayının sıcağında rahat bir şekilde gezebilecekler dahası sonbahar ve kış aylarında ev terliği olarak kullanabilir, ayaklarının üşümesini engelleyebilirsiniz. 0-6 yaş grubu erkek çocukları için özenle seçilmiş malzemelerden imal edilmiş Vicco erkek çocuk terlik bedenleri modeller arasında farklılık gösterebilir. Seçtiğiniz terlik modelinde çocuğunuzun ayak yapısını göz ederek seçim yapabilirsiniz. Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde uzun süreli bir kullanım vaat eder ayrıca modeller arasında değişkenlik gösteren hem ev hem de dışarı terlikleri ile farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Farklı ayak numaraları seçenekleri sayesinde çocuğunuzun yaş grubuna en uygun olanı bulmakta zorluk yaşamayacaksınız. Erkek çocuklarının sevecekleri renklerde tasarlanmış olan Vicco terlikler ve sandaletler genel olarak mavi, siyah, lacivert ve kahverengi tonlarındadır tüm bunların yanı sıra ezber bozmak istiyorsanız kırmızı, sarı ve mor renkleri de çocuklarınıza uygun olabilir. Çocuğunuzun sevdiği kıyafetlerin rengine uygun olarak bulabilir, onun için hoş kombinler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca çocukların severek izledikleri animasyon ve çizgi film karakterlerini içerdiği desenli modelleri onları mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. Vicco erkek çocuk terlik fiyatları kullanılan malzeme ve üzerinde yapılan ince el işçiliği gibi değişkenler yüzünden modeller arasında farklılık gösterebilir. Terliğin alt tabanı ve iç malzeme içindeki farklılıklar değişkenler arasında gösterilebilir. Bazı sandalet modelleri çocuklarımızın dışarı aktivitelerine uygunluk göstermesi gözeterek tasarlanmıştır. Özellikle koşmaya ve yürümeye başladıkları yaşlarda ortopedik yapısı sayesinde ayağında herhangi bir sorun yaşamadan yürüyebilir. Kreş ve benzeri yerlerde ayak sağlığını koruması açısından giydirdiğiniz sandaletler ayaklarını dışarıdan gelebilecek her türlü bakteri ve mantardan korur bu sayede çocuğunuzun ayak sağlığına dikkat etmiş olursunuz.

 Çocuğumuza Terlik ve Sandalet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çocuğumuza Terlik ve Sandalet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dünyaya geldiklerinden itibaren sürekli büyüme döneminde olan çocuklarımız için ayak sağlıklarını çok küçük yaşlardan itibaren korumamız gereklidir. Anatomik yapılı sandalet ve terlik modelleri çocuğunuzun ileri yaşlarda karşılaşabilecekleri problemleri önler. Vicco erkek çocuk sandalet ortopedik oluşu ile çocuklarımızın anatomik özelliklerini gözeterek onlar için en uygun sandalet ve terlik modellerini üretmekte liste başını çekmektedir. Özellikle yaz aylarında sıcağın da etkisiyle oluşabilecek her türlü rahatsızlığı önlememiz gerekmektedir. Çocuklarımıza terlik ve sandalet alırken oldukça dikkatli olarak çocuğumuzun ayak yapısı için en uygun modellere yönelmemiz gerekiyor. Örneğin cırt cırtlı ve arkası kapalı modeller erkek çocukları tarafından oldukça sevilmektedir daha sıcak yerlerde ise önü ve arkası açık modeller çocuklarınız için daha ferahlatıcı olacaktır. Vicco terlik ve sandaletler içerdiği iç ve dış malzemesi sayesinde çocuklarımız için ortopedik yapıdadırlar, yaz boyu kullanılan terlik ve sandaletler onlara keyifli bir yürüyüş deneyimi tattıracak. Özellikle yaz aylarının sıcak oluşu sebebiyle anti bakteriyel ve terletmeyen modeller çocuklarınız için hem koruyucu hem de konforlu olacaktır. Yaz aylarında çocuklarımız ile gittiğimiz tatillerde aldığımız sandalet ve terliklerin tabanlarının kaymaması oldukça önemlidir. Olası bir kaymada çocuğunuz yaralanabilir. Vicco erkek çocuk sandalet sahil ve havuzlardaki kaygan zeminlerde alt taban malzemesinde bulunan kaydırmaz özelliği sayesinde çocuklarınızı olası kazalardan koruyacaktır. 0-6 yaş grubu hızlı büyümeleri ile bilinen bir gruptur bu yüzden ayak numaralarındaki değişimi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir aksi halde aldığınız sandalet ve terlik çocuğunuzun ayağında istenmeyen problemlere yol açabilecektir. Dahası büyüme sürecinde olan çocuklarımız için her yıl düzenli olarak ayak numarasını kontrol ederek ona uygun olan sandalet ve terlik modelini alabilirsiniz. Özellikle cırt cırtlı sandalet modellerinde çocuğumuzun ayağını sıkmayan modelleri tercih etmeniz ve bantlarını ayaklarına uygun olarak ayarlamanız çocuklarınızı mutlu edecektir. Vicco terlik ve sandalet modelleri 0-6 yaş grubundaki çocuklarınız için her numarada üretim yapar, ayak sağlıklarını korumalarına yardımcı olur. Sizler de Vicco erkek çocuk sandalet yorum ve görüşleri hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.