VALİZ SETİ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Fossil Valiz Seti

Seyahatlerdeki en büyük yardımcılardan biri valizler; Fossil kalitesiyle, farklı ebat ve özelliklerde üretilerek beğeninize sunulur. Kabin boy, orta boy ve büyük boy olarak bulabileceğiniz valizler, iki tekerlekli ve dört tekerlekli alternatifleriyle farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanır. Fossil valiz modelleri arasında farklı renklerde birçok valiz seçeneği bulabilirsiniz. Markanın su geçirmez kumaş valizleri kolay kullanımı ve yüksek eşya kapasitesiyle beklentilerinizi karşılayacak niteliklere sahiptir. Hem şık hem de modern yapısıyla ABS kırılmaz valizler, geniş renk seçenekleriyle markanın en çok tercih edilen modellerindendir. Dayanıklı ve hafif yapılarıyla Fossil valizleri isterseniz tekli, isterseniz de üçlü set halinde satın alabilirsiniz. Fossil valiz seti genellikle kabin boy, orta boy ve büyük boy olmak üzere üç adet farklı ebatlarda valizden oluşur. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden üretim yapan marka, dayanıklı olduğu kadar hafif ve kolay kullanıma sahip valizler tasarlar. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun Fossil valiz modelini kolayca bulabilir, uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde güvenle kullanacağınız, sizi yarı yolda bırakmayacak valizler arasında farklı renk seçeneklerinde çok sayıda model bulunur. En çok tercih edilen markalardan biri olan Fossil, tasarımlarıyla farklı tarzlardan birçok kullanıcıya hitap eder. İhtiyaçlarınıza uygun modellerde Fossil valiz çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilir, markanın geniş renk seçenekleri sunan ürünleri arasından en çok beğendiklerinizi ister tekli olarak isterseniz de üçlü set halinde sipariş verebilirsiniz.

Fossil Valiz Seti Çeşitleri

Fossil Valiz Seti Çeşitleri

Hem Türkiye’de hem de dünyada en çok tercih edilen markalardan biri olan Fossil, kaliteli ve dayanıklı valiz çeşitleriyle büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Hafif yapılarıyla beğeni toplayan Fossil valiz modelleri, kolay ve pratik bir kullanım sunar. Farklı renk ve modellerde birçok bavul çeşidi arasından ihtiyaç ve beklentilerinize uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Tekli olarak seçebileceğiniz valizlerin yanı sıra, farklı ebatlarda üçlü Fossil valiz seti çeşitleri arasında bulunan modellerden de tercih edebilirsiniz. Üçlü valiz setleri genellikle kabin boy, orta boy ve büyük boy valiz modellerinden oluşur. Su geçirmez kaliteli malzemelerden üretilen ve oldukça dayanıklı tasarımlardaki kumaş valiz çeşitleriyle birlikte, kırılmaz sert kabuk ABS valiz çeşitleri de bulunan marka; farklı renk ve modellerde birçok tasarıma sahiptir. En çok tercih edilen ürünler arasındaki 360 derece dönebilen dört tekerlekli valizler, kolay ve pratik kullanımıyla dikkat çeker. Sağlam dış malzemesi sert darbelere dayanıklı şekillerde tasarlanan valizler sizi yarı yolda bırakmaz ve seyahatiniz boyunca en iyi yardımcılarınızdan biri olur. Körüklü valiz çeşitleriyle Fossil, yüksek eşya kapasitesine sahip valiz modellerinin iç hacmini daha da artırmayı amaçlar. Körüklü valizlerde bulunan fermuarlı ek bölmeyi açarak iç hacmini artırabilir, içine daha fazla eşya almasını sağlayabilirsiniz. Markanın geniş renk ve model seçenekleri sunan valizleri, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Sert kabuklu ABS valizler, kırılmalara karşı dirençli olmasına rağmen hafif yapılara sahiptir ve rahat bir şekilde taşınır. Fossil valiz kullananlar, markanın neredeyse tüm ürünlerine, seyahatlerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer verir. Uzun ve zorlu yolculuklarınızda bile sizi yarı yolda bırakmayacak ve yükünüzü hafifletecek valiz modelleriyle Fossil, geniş kitlelere uzun yıllar boyunca hitap edebilmek için başarısını sürdürülebilir kılmayı hedefler. En çok tercih edilen valiz markaları arasında yerini alan Fossil, farklı tarzlara ve ihtiyaçlara yönelik tasarladığı ürünleriyle kalitesini sürekli olarak artırır. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak valiz modellerini bulmak için markanın ürünlerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Fossil Valiz Seti Seçerken Dikkat Edilecekler

Fossil Valiz Seti Seçerken Dikkat Edilecekler

Uzun ya da kısa yolculuklarda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı ebatlardaki valiz modelleriyle Fossil, yükünüzü hafifletir ve yolculuk sürecinin daha kolay geçmesini sağlar. Birçok renk ve model seçeneğiyle üretilen Fossil bavul çeşitleri, farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Markanın bavulları arasından tercih yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olabilir. Bavul alışverişi yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemenizde fayda vardır. Uzun süreli seyahatlere çıkıyorsanız, yanınıza daha çok eşya almanız gerekeceğinden büyük boy bavullara ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafif ve sağlam yapılarıyla beklentilerinizin ötesinde hizmet sunan büyük boy Fossil bavul modelleri, geniş iç hacmi sayesinde fazla eşyalarınızı içine kolayca sığdırabilmenizi sağlar. Beklenmeyen durumlar için körüklü bavulları tercih edebilir, gerektiğinde fermuarlı bölmesini açarak iç hacmini büyütebilir ve bavulunuza daha fazla eşya sığdırabilirsiniz. Daha kısa yolculuklarınız için markanın küçük boyutlardaki bavulları, sizin için ideal tercihlerden olabilir. Genellikle uçak yolculuklarında yanınıza alabileceğiniz kabin boy bavullar, yolculuk sonrası bavul sırası beklemenizin önüne geçer. Bavul seçiminizde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de çekme saplarıdır. Çekme saplarının kademeli olarak ayarlanabilir boyutlarının kendi boyunuza uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Boy uzunluğunuzla orantılı olan bavullar ve çekme sapları daha kolay taşıma olanağı sağlar. Kolay taşınan hafif yapılardaki bavullar arasından ihtiyaçlarınıza uygun modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Yolculuklarınızda vazgeçemeyeceğiniz yardımcılarınızdan olmaya aday bavul modelleriyle Fossil, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini geliştirmeyi ve daha geniş kitlelere hitap etmeyi hedefler. Kaliteli yapılarıyla uzun süre kullanım imkanı sunan Fossil bavullar, çeşitli renk ve model seçenekleriyle farklı tarz ve zevklerden kullanıcılar için özenle tasarlanır. İhtiyacınıza en uygun modeldeki ürünleri, Fossil kumaş bavullar ya da kırılmaz ABS bavullar arasından kolayca bulabilirsiniz.

Fossil Valiz Seti Fiyatları

Fossil Valiz Seti Fiyatları

Farklı tarzlardan valiz çeşitleriyle kullanıcıların beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlayan Fossil, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden ürettiği ürünlerini geniş kitlelerin beğenisine sunar. Birçok kullanıcı tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Fossil, kalitesinden ödün vermeden hazırladığı tasarımlarıyla dikkat çeker. Pek çok model seçeneğine sahip markayla ilgili en çok merak edilenlerden biri de ürünlerinin fiyatlarıdır. Fossil valiz fiyatları üzerinde bazı faktörlerin etkisi görülür. Ürünlerin modelleri ve özellikleri, fiyatları etkileyen faktörlerdendir. Çeşitli modellerdeki ürünler arasında fiyat farkı olabileceği gibi, valizlerin üretiminde kullanılan malzemelerin türü de fiyatları etkiler. Kumaş valiz modelleriyle, kırılmaz ABS valizlerin fiyatları arasında farklar görülebilir. Valizlerin boyutları da fiyatlar üzerinde etkilidir. Kabin boy, orta boy ve büyük boy valizler farklı fiyat aralıklarında satışa sunulabilir. Pratik ve kolay kullanıma sahip dört tekerlekli valizleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilen marka, tasarımlarında daima kaliteli ve dayanıklı malzemelere yer verir. Markanın uzun ömürlü valiz modelleri arasında farklı ihtiyaçlara yönelik birçok çeşitte ürün bulmak mümkündür. Hem uzun hem de kısa süreli yolculuklarınız için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz valiz çeşitleriyle Fossil; sizi yarı yolda bırakmaz ve en iyi yardımcılarınızdan biri olur. Markanın valiz modelleri genellikle geniş iç hacmi ve bölmeleri sayesinde eşyalarınızı rahatça kategorize edebilmenize olanak sağlar. Birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen Fossil valiz çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Kullanıcıların ürünlerle ilgili görüş ve önerilerini sayfamızın Fossil valiz yorum bölümünden inceleyebilirsiniz. Geniş renk ve model seçenekleri bulunan Fossil valiz çeşitlerini sayfamızdan görüntüleyebilir, tarzınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verdiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.