VALİZ SETİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
904 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Valiz Seti

Seyahat etmek her zaman kişilere iyi gelen, ruh hallerini ve motivasyonlarını arttıran bir durum olarak bilinmektedir. Seyahat ve yolculuk denildiğinde ise hiç şüphesiz kişilerin aklına bavul hazırlığı gelmektedir. Yolculuk ve konaklama süresi boyunca kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm aksesuar, ürün, kıyafet türevi ekipmanların kişilerin yanında bulunması, herhangi bir ihtiyaç durumu dahilinde kişilere büyük bir konfor imkanı sunmaktadır. Seyahat hazırlığı denildiğinde ise tam donanımlı olmak, süreci kolaylaştıran ve hazırlıkları hızlandıran bir durum olarak bilinmektedir. Bu nedenler doğrultusunda seyahatler öncesinde ve hazırlık süresi boyunca valiz seti kullanımı oldukça büyük bir önem arz etmekte ve kişilere büyük bir verimlilik, pratiklik sunmaktadır. Çok geniş bavul ve valiz seçenekleri ile hizmet veren valiz setleri her alanda kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmakta ve seyahat hazırlıklarını keyifli bir sürece dönüştürmektedir.

 Seyahatlerin Vazgeçilmez Ürünleri Valiz Seti Modelleri

Seyahatlerin Vazgeçilmez Ürünleri Valiz Seti Modelleri

Seyahat ve yolcukların hiç şüphesiz en önemli hazırlığı valiz hazırlıkları olarak bilinmektedir. Seyahat süresi boyunca kişilerin ihtiyaç duyabileceği tüm eşya ve ekipmanların seyahat öncesinde eksiksiz bir şekilde hazır hale getirilmesi seyahat esnasında kişilere büyük bir kolaylık ve konfor sunmaktadır. Bavul hazırlığı her ne kadar kolay ve basit bir işlem gibi gözüküyor olsa da bu aşamada valiz modeli oldukça belirleyici ve etkili bir unsur olarak bilinmektedir. Seyahat süresi boyunca kişilerin kolaylıkla taşıyabileceği, dayanıklı, pratik, şık ve estetik bir valiz edinmek hem hazırlık sürecini kolaylaştıracak hem de seyahat süresi boyunca kişilere destek olacaktır. Valiz seti modelleri birbirinden farklı birçok etkili unsur dahilinde çeşitlenmekte ve kullanıcılara çok seçenekli ürün portföyü sunmaktadır. Bu nedenle birçok valiz modeli içerisinde kullanıcı kendi estetik zevkleri, teknik ve özellik beklentileri doğrultusunda seçim yaparak gereksinimleri ile en yüksek uyumluluğu gösteren valiz seti modelini tercih ederek kullanıma başlayabilmektedir. Valiz seti model seçenekleri temel olarak; üretim malzemesi, tekerlek sistemleri, set içerisinde yer alan valiz sayısı, ebat ve boyut seçenekleri gibi unsurlar dahilinde çeşitlilik göstermekte ve geniş bir model sınıfı sunmaktadır. Valiz seti kullananlar için valiz setleri her seyahat anında ve yolculuk öncesi hazırlık evresinde kurtarıcı bir ekipman olmakla beraber kişilere uzun ömürlü bir kullanım, dayanıklılık, kalite ve şık bir görünüm gibi tüm özellikleri bir arada sunmaktadır. Valiz setleri seyahat dışında birçok alanda da kullanılabilmekte ve kimi zaman ev ve yaşam alanlarında bir depolama alanı görevi de görmektedir. Özellikle geniş bir alan bulunmayan ev ve odalarda tüm eşya ve ekipmanların yerleştirilmesi, depolanması sorunlu ve uğraştırıcı bir süreç olmakla beraber valiz setleri kullanımı ile kişiler dönemsel olarak kullanmadıkları eşyaları depo edebilmekte, istenilen alana kaldırabilmektedir. Bir kiler görevini de başarıyla gerçekleştiren valiz setleri birçok kullanım ve seyahat içerisinde gözlemlenmekte olup büyük küçük birçok boyut seçeneği ile hizmet vermektedir.

 Boyut ve Tekerlek Seçeneklerine Göre Valiz Seti Modelleri

Boyut ve Tekerlek Seçeneklerine Göre Valiz Seti Modelleri

Valiz setleri temel olarak üretiminde kullanımı gözlemlenen malzeme türü, boyut ve ölçü seçenekleri, tekerlek sistemleri, set içerisinde yer alan parça sayısı gibi belirleyici birçok unsur dahilinde çeşitlenen ekipmanlar olarak bilinmektedir. Boyut seçeneklerine göre de sınıflandıran valiz setleri genel olarak içlerinde küçük boy valiz, orta boy valiz ve büyük boy valiz modelleri bulundurmakta olup bu durum farklı set seçeneklerinde değişkenlik gösterebilmektedir. Birçok boyut seçeneği ile hizmet veriyor olması; çıkılan seyahatin uzunluğu, kullanım gereksinimleri, ihtiyaç duyulan boyut seçeneği dahilinde bir tercih yapılmasına ve bu nedenle kullanım tipine tam olarak uygunluk gösteren bir valiz elde edilmesine neden olmaktadır. Kısa ve az eşyaya ihtiyaç duyulan yolculuklarda kişilere eşlik etmesi için geliştirilmiş; portatif, şık, kolay taşınabilir ve yeterli ölçüde kapasiteye sahip olan küçük valiz modelleri özellikle ani yapılan seyahatlerde harika bir kurtarıcı görevi görmektedir. Daha uzun süreli, planlı veya daha çok eşya, aksesuar kullanımı gerektiren seyahatlerde ise genellikle orta boy valiz ve büyük boy valiz modellerinin kullanımına rastlanmakta olup sunduğu geniş alan ve yüksek yük kapasitesi ile kişilere konforlu bir seyahat olanağı sunmayı hedeflenmektedir. Valiz seti yorumları tüm kullanıcı tipleri tarafından büyük bir memnuniyet içeren ve önerilen yorumlara sahip olmasıyla bilinmektedir. Her alanda sık sık kullanımı gözlemlenen valiz setlerinde doğru bir tercih yapmış olmak en önemli unsur ve kriter olarak görülmektedir. Doğru bir valiz seti tercihi yapmak için öncelikle kullanıcı teknik ve estetik beklentilerini belirlemelidir. Bu kriterler doğrultusunda yapılan valiz seti seçimi sonrasında güvenle konforlu bir kullanıma başlayabilmektedir. Valiz setleri içerisinde her biri kullanıcılara birbirinden farklı özellik ve görünümler sunmakta olup üretiminde kullanılan malzeme tiplerine göre dayanıklılık ve esneklik gibi özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Valiz setleri ürün seçeneklerinin dayanıklı bir yapıya sahip olması seyahat süreleri boyunca alınması mümkün olan hasar durumlarıyla kusursuz bir şekilde başa çıkarak kalıcı bir hasar görmemesine olanak sunmaktadır. Bu nedenle dayanıklı ve yüksek kalitede bir valiz seti seçimi yapmış olmak hem uzun süreli, kaliteli bir kullanım sunmakta olup hem de yolculuk süreleri boyunca valiz modelinden kesintisiz bir şekilde hizmet alabilmeyi ve yarı yolda bırakılmamanın garantisi olmaktadır.

 Parça Sayılarına Göre Çeşitlenen Vali Seti Modelleri

Parça Sayılarına Göre Çeşitlenen Vali Seti Modelleri

Valiz setleri her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da set içerisinde bulunan valiz sayısına, valiz boyutlarına gibi birçok unsur dahilinde kullanıcılara çeşitli ürün paketleri sunmaktadır. Valiz seti ürün seçenekleri içerisinde yer alan valizlerin sayısı ve boyut özellikleri, tekerlek sistemleri doğrultusunda kullanıcıların gereksinimlerine, kullanım alanlarına uygun geliştirilmiş binlerce ürün seçeneği ile hizmet vermektedir. Temel olarak kullanımı oldukça sık gözlemlenen ürün seçeneklerinden biri olan 2’li valiz seti model seçenekleri iki adet valiz modelinden oluşturulmuş set seçenekleri olarak bilinmektedir. İkili valiz setlerinin içerisinde bulunan valiz modellerinin boyut ve ölçüleri tercih edilen set modeli doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Kullanıcının gereksinimleri doğrultusunda tercih edeceği ikili valiz seti içerisinde bir büyük boy valiz ve bir küçük boy valiz bulunabileceği gibi iki adet büyük boy valiz veya iki adet orta boy, küçük boy valiz seçenekleri de bulunabilmektedir. İkili valiz setlerinde bulunan valiz modellerinin boyut seçenekleri birçok farklı kombinasyon ile değiştirilmiş ve tüm kullanıcı tiplerinin gereksinim ve isteklerine hitap ederek uygunluk göstermesi üzerine titizlikle tasarlanmıştır. İkili valiz seti modellerinin yanı sıra kullanımı en yaygın olan valiz seti modeli olarak bilinen üçlü valiz setleri de kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmekte ve beğeni ile kullanılmaktadır. Üçlü valiz seti ürün seçenekleri içerisinde bir adet küçük boy valiz, bir adet orta boy valiz ve bir adet büyük boy valiz modeli bulundurmaktadır. Her boyut seçeneğinin bir araya gelmesiyle oluşmuş olan üçlü valiz setleri bu nedenle her kullanıma ve kullanıcı tipine hitap ederek her alanda kullanım gerçekleştirmektedir. Özellikle plansız seyahatlerde seyahat uzunluğu ve ihtiyaç duyulan eşya, ekipman kapasitesinin belirsiz olması kişinin yanında ne kadar yük taşıyacağına karar vermediği durumlarda tüm valiz boyutu seçeneklerine sahip olması oldukça önemlidir. Üçlü valiz seti ile her boyutta bulunan valiz modelleri içerisinde ihtiyaç duyulan eşya kapasitesine uygun olan valiz seçeneği tercih edilerek sorunsuz bir kullanım ve keyifli bir seyahat sürecine kullanıcı hazır hale gelmektedir. Üçlü valiz seti modellerini geliştirmek isteyen veya hedeflediği kapasite, kullanım daha detaylı olan kullanıcılara ise 4’lü valiz seti ürün seçenekleri önerilmektedir. Dörtlü valiz seti modelleri de içerisinde her boyut ve kapasiteden valiz seçeneği bulundurmakta olup kullanıcılara çok geniş bir kullanım imkanı ile hizmet vermektedir. Sayfamızdan Young Versace valiz seti modellerine bakabilirsiniz.

 Üretim Malzemesine Göre Valiz Seti Model Seçenekleri

Üretim Malzemesine Göre Valiz Seti Model Seçenekleri

Valiz setleri içerisinde en önemli özelliklerin başında hiç şüphesiz valiz modellerinin üretildiği temel malzeme gelmektedir. Valiz modellerinin üretiminde kullanılan ana malzeme sınıflandırma ve çeşitlilikte etkili bir unsur olmakla beraber bu denli geniş bir ürün yelpazesi sunması her kullanıcının gereksinimlerine uygun ürün seçeneklerine erişmesine neden olmaktadır. Kullanımına sıklıkla rastlanan valiz seti modellerinin başında kumaş valiz seti modelleri yer almaktadır. Kumaş valiz seti ürün seçenekleri; birinci kalitede dayanıklılığa sahip kumaş modellerinden üretilmiş olan ürün seçenekleridir. Su geçirmeyen, hasarlara ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösteren, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım sunan kumaş valiz seti ürün seçenekleri sunduğu bu avantajlı özellikler sayesinde kullanıcılar tarafından güvenle tercih edilmektedir. Valiz seti kumaş seçenekleri kullanılan kumaş tipine, kalınlığına göre çeşitlilik sunmakta olup her biri yüksek dayanıklılığa sahip ürün seçenekleri olarak hizmet vermektedir. Kullanımı en sık gözlemlenen 3’lü kumaş valiz seti birbirinden farklı valiz boyut seçenekleri ve dayanıklı kumaş sistemleriyle geliştirilmiş olup binlerce renk, desen, doku ve model seçeneği ile hizmet vermektedir. Kaliteli bir kullanım sunmasının yanı sıra şık ve estetik bir görünümle de hizmet veren üçlü kumaş valiz seti modelleri göz dolduran tasarımlar sunmaktadır. Kullanıcıların istek ve estetik zevkleri doğrultusunda seçim yapma imkanı sunan Fossil valiz seti modelleri içerisinde; işlemeli, oymalı, desenli modellerin yanı sıra çok geniş bir renk skalası da sağlamaktadır.

 Valiz Set Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Valiz Set Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uzun süreli, sorunsuz ve dayanıklı bir kullanım gerçekleştirmek için elbette en önemlisi doğru ve kaliteli bir valiz set modeli tercih etmiş olmak olarak bilinmektedir. Valiz setlerinin kumaştan veya plastikten üretilmiş olması seçim aşamasında kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır. Valiz setlerinin sahip olduğu tekerlek sistemleri kullanım süresi boyunca sunduğu çalışma mekanizmalarını, işleyişlerini ve taşınma olanaklarını büyük bir oranda etkilemektedir. Uzay yürüyüş teknolojisine sahip olarak geliştirilmiş valiz set ürün seçenekleri; içerisinde bulunan tekerlek sistemlerinin her yönde 360 derece kolaylıkla dönebilmesine ve kişilere çok geniş bir hareket alanı sunulmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda her yöne dönebilen tekerlek sistemleri seyahat esnasında kullanıcılara birçok pratiklik, kolay taşınabilme imkanı sunmakta olup bu nedenle seçim aşamasında büyük bir önem taşımaktadır. Valiz seti fiyatları birçok etken unsur dahilinde çeşitlenmekte olup kullanıcılara oldukça geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Valiz seti fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan unsurlar başlıca; üretim malzemesi, valiz seti içerisinde bulunan valiz sayısı ve valiz boyut ölçüleri, kumaş veya plastik seçenekleri, tekerlek sistemleri gibi özellikler olarak bilinmektedir. Valiz seti fiyatlarının geniş bir fiyat aralığı ile hizmet veriyor olması her kullanıcı tipi, ekonomik sınıf, durum ve bütçe skalasında bulunan kullanıcılar tarafından ulaşılabilir olmasına ve güvenle tercih edilmesine olanak sunmaktadır. Kullanıcılar kendisine ve ihtiyaçlarına en uygun valiz seti modelini tercih ederek konforla kullanıma başlayabilir ve tüm seyahat süreçlerinin kusursuz keyifte bir sürece dönüşmesine neden olmaktadır.

Valiz Seti Ölçüleri Nelerdir?

Valiz setleri genel olarak boyut ve ölçü seçeneklerine göre çeşitlilik göstermekte ve bu kriterler doğrultusunda farklı set seçenekleri ile hizmet vermektedir. Valiz setleri içerisinde bulunan valizlerin boyutlarının farklı yük kapasiteleri sunması az ekipmana ve eşyaya ihtiyaç duyulan seyahat ve durumlarda da çok yüke ihtiyaç duyulan durumlarda da konforla kullanılmasına ve tercih edilebilmesine neden olmaktadır. Temel olarak valiz seti içerisinde bulunan ölçü ve boyut seçenekleri; küçük boy valiz, orta boy valiz ve büyük boy valiz seçenekleri olarak adlandırılmaktadır. Valiz seti içerisinde yer alan ve en küçük boy olarak da bilinen kabin boy valiz seçeneklerinin en sık kullanılan ölçüleri; 50x35x31 cm olarak bilinmektedir. Ani plan ve seyahatlerde kurtarıcı bir ekipman görevi gören küçük boy valizler sunduğu ölçüler ile her alana sıkıştırılabilme, sığabilme özellikleri ile portatif bir kullanım imkanı sunmaktadır. Valiz setleri içerisinde yer alan orta boy valiz seçenekleri; 60x44x23 cm olarak geliştirilmiş ürün seçenekleridir. Birçok yük ve eşya için yeterli kapasiteyi sunan orta boy valiz seçenekleri planlı ve orta uzunlukta seyahatlerde sık sık tercih edilmektedir. Çok daha uzun süreli ve çok fazla ekipmana, eşyaya ihtiyaç duyulan seyahatlerde kullanımı gözlemlenen büyük boy bavul seçeneklerinin ebat özellikleri ise genellikle; 70x50x25 olarak bilinmektedir. Ekstra alan ve fermuar sistemi ile geliştirilmiş olan valiz seti modelleri kapasitenin doyum noktasına ulaştığı noktalarda genişleyebilen ve arttırılabilen iç haznesi ile genişlemekte olup bu nedenle kişilere avantajlı bir kullanım sunmaktadır.

Valiz Seti Kaç Parçadan Oluşur?

Valiz seti ürün seçenekleri içerisinde yer alan parça ve ekipman sayısına göre çeşitlilik göstererek kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kullanım imkanı sağlayan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Valiz setleri içerisinde yer alan parça ve valiz sayısı tercih aşamasında oldukça belirleyici bir etken unsur görevi görmektedir. Tekli valizler küçük, orta, büyük boy seçeneklerinin biri ile geliştirilebilir ve tekli kullanım imkanı sunabilmektedir. Çok valiz parçasından geliştirilmiş valiz seti seçenekleri; ikili valiz seti, üçlü valiz seti, dörtlü valiz seti gibi parça seçenekleri ile geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. Valiz setleri içerisinde yer alan valiz boyutları değişkenlik gösterebilir olmakla beraber kullanıcıların istekleri doğrultusunda tercih edilebilmekte olup uzun ömürlü, dayanıklı, şık, estetik ve pratik bir kullanım imkanı ile hizmet vermektedir.