Filtreleri Temizle
Marka
Fossil

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1)
4 yıldız ve üzeri (1)
3 yıldız ve üzeri (1)
2 yıldız ve üzeri (1)
1 yıldız ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Orta Boy Valiz

için 21 sonuç bulundu.

Fossil Orta Boy Bavul & Valiz

Yıl içerisinde seyahate çıkmak için pek çok sebebiniz olabilir. Gitmeniz gereken bir iş ve okul seyahati ya da bütün sene hayal ettiğiniz bir tatil planı sizleri bekliyordur. Seyahatiniz sırasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kıyafet ve kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz valiz ve bavula sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatin uzunluğu ve yanınıza almak istediğiniz eşyaların sayısı oldukça önemlidir. Uçak ve otobüs yolculuklarında daha çok orta boyutlu valizler tercih ediliyor. Fossil orta boy valiz seyahatinizde yanınızda olması gereken eşyalar rahatlıkla sığar. Valizin sahip olduğu alan yetersiz kaldığı yerde Fossil orta boy bavul modeline göz atabilirsiniz.

Fossil Orta Boy Valiz Seçimi

Fossil Orta Boy Valiz Seçimi

Yolculuk hazırlığı yapmaya başladığınız da, öncelikle ihtiyacınız olan valizi veya bavulu belirlemelisiniz. Evinizden uzak kalacağınız gün sayısıyla birlikte almanız gereken eşyalarınızı seçmelisiniz. Sık sık seyahat ediyorsanız eğer, uzun ömürlü ve sağlam valizler seçmeniz önemli. Bu doğrultuda çok büyük alana gereksinim duymadığınız takdirde Fossil orta boy valiz boyutları için sayfamıza göz atabilirsiniz. Genel valiz ölçüleri boyu 68, eni 41 ve yan derinliği ise 28 cm civarındadır. Artık çoğu valizin tekerlekli olmasıyla içerindeki yükler kolaylıkla taşınabilmektedir. Tercih edebileceğiniz iki tip valiz vardır; ilki kumaş valizler, ikincisi ise sert kabuklu valizlerdir. Fossil orta boy kumaş valiz modelleri dayanıklı %100 polyester kumaştan üretilmiştir. 8 tekerleği bulunur ve 360 derece dönebilir. Kauçuk kaplı olduğundan rahatlıkla valizinizi sürebilirsiniz. Valizin üzerindeki şifreli kilit sistemi ile eşyalarınızı çalınmalara karşı koruyabilirsiniz. Üç kademeli çek çek mekanizmasıyla boyu ayarlanabiliyor. Fossil orta boy valiz en uygun modeli bile sizin gereksiniminizi karşılayacaktır. Aynı zamanda eşyalarınızı düzenleyebileceğiniz iç bölmelere de sahiptir. Böylece alandan da tasarruf edersiniz.

Fossil Orta Boy Valiz Seçeneklerini Değerlendirin

Fossil Orta Boy Valiz Seçeneklerini Değerlendirin

Bavul ile valiz arasındaki temel fark boyutlarıdır. Bavul valize göre biraz daha büyüktür. İkisinden birini seçerken dikkat etmeniz gereken bir husus ise valiz ya da bavulun kendi ağırlığıdır. Çok fazla ağır olmamalı, çünkü zaten içine eşyalarınızı yerleştirdiğinizde ağırlığı artacaktır. Fossil orta boy bavul özellikleri valizdeki ile neredeyse aynıdır. Bavullarında kumaş ve sert kabuklu modelleri vardır. Sert kabuklu bavulların dış yüzeyi sert plastik malzemeden oluşur. Sert yapıda olmasıyla suya karşı daha dayanıklıdır. Fakat kapaklarının çatlama ve kırılma riski bulunur. Esnek olmayan bir kalıbı olduğundan bazı alanlara sığmada zorluk çeker. Fossil orta boy bavul kullananlar her iki bavulunda artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanızı tavsiye ediyor. Fossil orta boy kumaş bavul ise kapaklarının körüklü olmasıyla sert kapaklılara oranla daha çok eşya sığdırabilirsiniz. Kumaş olmasıyla epey hafiftir, ama su ve nemi geçirebilir. Yırtılma olasılığı yüksektir. Kumaş ve sert kabuklu bavuldan birini seçerken bu unsurları değerlendirmeniz gerekiyor. Genel anlamda bavulların kullanım alanı, valize göre daha geniştir. Uzun bir seyahate gidiliyorsa bavul seçimi yapılmalıdır.

Fossil Orta Boy Valiz ile Seyahat Hazırlığı

Fossil Orta Boy Valiz ile Seyahat Hazırlığı

Yola çıkmadan son hazırlıklar yapılıyor. Heyecanla beklediğiniz o yolculuk gelip çatmakta. Seçmek istediğiniz valiz veya bavul için fiyat bilgisi araştırmaktasınız. Bavulun ve valizin ürün bilgileri incelendiğinde fiyat bandında çok büyük uçurumlar yoktur. Yapısında kullanılan malzemeye göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Fossil orta boy bavul fiyatları kaliteli ve sağlam olmalarıyla dikkat çekmektedir. Detaylı bir araştırma yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Fossil orta boy valiz inceleme gerçekleştirildiğinde fermuar yapısı ve dikişlerinin kalitesine dikkat edilmelidir. Seyahate çıkanların belirttiğine göre, ya fermuarlar ya da tekerlekler yarı yolda bırakıyor. Tekerlekler ile ilgili bir sorunla karşılaşmamanız için 4 veya 8 tekerlekli olanları tercih edebilirsiniz. Hem sürme kolaylığı hem de taşımada konfor sağlar. Öncesinde standart renklere sahip olan valizler ve bavullar artık rengarenk. Siz de sevdiğiniz renkle yolculuğunuzu güzelleştirebilirsiniz. Seyahatiniz sırasında bavulunuzu ya da valizinizi taşımak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durum yaşamanız halinde yanından ve üstünden taşıyabilmeniz için özel olarak tasarlanmış tutma yerlerini kullanabilirsiniz.