Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Marka

Krd
Ena
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Altın Yüzük

için 10,928 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altın Yüzük

Giyim tarzınız kendinizi hitap etmek için kullanabileceğiniz önemli araçlardan biridir. Stilinizi oluşturabileceğiniz birçok öğe bulunur. Bu öğeler arasında giysileriniz, kullandığınız kıyafet parçaları, bu parçaların birbirleriyle uyumu gibi özelliklerdir. Bu özelliklerin yanı sıra stilinizi oluşturan önemli bir parçada kullandığınız aksesuarlardır. Bir kıyafette kullandığınız aksesuarlar o kıyafetin tüm havasını baştan ayağa değiştirebilir. Aksesuarlar en sade ve basit kombini bile canlandıran özel günlere uygun hale getirilirken, en kalabalık ve cümbüş içerisindeki kombinlere de zarif bir hava katabilir. Bu sebeple doğru aksesuar seçimi stiliniz için büyük önem taşır. Aksesuarlar arasında en büyük önem taşıyanlardan biri de yüzüklerdir. Altın yüzük, oldukça kullanışlı ve kaliteli aksesuarlardan biridir. Yüzükler arasında uzun süre kullanılabilmesi açısından da oldukça faydalı olan bu parça sofistike yapısıyla kullanıcıların beğenisini toplar. Birbirinden farklı son derece şık altın yüzük modelleri sayfamızda bir araya getirilir. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz seçenekleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilmeyen ürünler kullanım sırasında cildiniz üzerinde yeşillenme, kızarıklık gibi durumlar ortaya çıkarabilirler. Altın yüzükler ise kaliteli yapıları sayesinde cildinizi tahriş etmezler veya kullanım sırasında rahatsızlık vermezler. Siz de altın takılar tercih ederek en konforlu şekilde istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Altın Yüzükler ile Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Altın Yüzükler ile Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Aksesuarlar giyim tarzınız için oldukça önemli parçalardır. Bu parçalar arasında oldukça dikkat çeken şık aksesuarlardan biri de altın yüzüklerdir. Altın yüzük çeşitleri oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan tüm yüzükler birbirinden farklı tasarımsal özellikleri bulundurur. Geniş model seçeneği sayesinde bu ürünler çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Bu sayede birbirlerinden farklı tarzlara sahip kullanıcılar tüm bu ürünler arasından kendilerine uygun modeli kolaylıkla bulabilir. Altın yüzük taşlı modeller de bulundurur. Bu modeller oldukça dikkat çekici ve şık seçeneklerden biridir. Taşlı tasarımlar parlak görünümüyle çok sofistike bir hava yaratır. Sahip olduğu taş sayesinde en sade kıyafetlerle dahi özel günler için yeterli şıklığı yakalayabilirsiniz. Altın yüzük taşsız model ise oldukça sakin ve klasik bir havaya sahiptir. Bu tür modeller günlük olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünleri günlük, spor tarzdaki kıyafetleriniz ile dahi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca böylesine sade bir model çok kalabalık ve abartılı kıyafet ile bir araya getirmek için çok uygundur. Bu tür sade bir model renk cümbüşünün bulunduğu kıyafetleri kolaylıkla çok daha zarif hale getirir. Taşlı modellerin farklı taş seçenekleri bulunur. Farklı modellerde farklı tasarımlara sahip taşlar görebilirsiniz. Kelebek şeklinde renkli bir taşa sahip yüzükleri bulmak mümkündür. Bu tür bir model oldukça sevimli bir havaya sahiptir. Özellikle günlük kıyafetler ile kullanmak için çok uygun olan bu model son derece genç ve dinamik bir hava yaratır. Oldukça pozitif enerjiye sahip olan bu modeli kullanırken etrafınıza ışık saçarsınız. Altın yüzük tektaş seçeneklerini de bulundurur. Bu tür modeller farklı boyutlardaki taş seçeneklerine sahiptir. Birbirinden şık görünümlere sahip tektaşlar arasında çok farklı tasarımlar da mevcuttur. Taş büyüklüğü hem kullanıcının beğenisine hem de ürünün yaratmasını istediğiniz havaya göre değişebilir. Siz de tüm bu ürün modellerine göz gezdirip detaylarını inceleyerek stiliniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Üstün Kalitesi ile Altın Yüzük Seçenekleri

Üstün Kalitesi ile Altın Yüzük Seçenekleri

Yüzükler bir kere satın alındığı zaman çok uzun süreler kullanılması beklenen aksesuarlardandır. Yüzüklerin kullanım ömrünü belirleyen önemli özelliklerden biri de ürünün kalitesi ve dayanıklılığıdır. Düşük kalite materyallerden üretilen yüzükler kısa sürede kararır, rengini kaybeder ve kullanılmaz hale gelir. Ayrıca ürünün kalitesi kullanım rahatlığını da belirler. Altın yüzükler yüksek kalite materyallerden üretildikleri için son derece büyük bir dayanıklılığa sahip olan ve uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yüzükler üzerlerinde değerli taşlar gibi farklı detaylar bulundurabilir. Ürünün üzerinde bulunan bu detayları oluşturan materyallerin kalitesi de oldukça önemlidir. Altın yüzük baget taşa sahip modeller bulundurur. Bu tür modellerin taşı oldukça sofistike bir hava yaratır. Son derece şık olan bu model son derece kaliteli materyallerden üretilir. Ürünün taşı kaliteli olduğu için parlaklığını kaybetmez. Kullanım süresince ilk günkü şıklığını korumaya devam eder. Özenli tasarım sayesinde taş kullanım sırasında düşmez, kırılmaz. Bu sayede çok uzun süre istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu ürün şık görünümü sayesinde günlük kullanımın yanı sıra özel günlerde ve davetler de kullanılabilir. Ayrıca nişan yüzüğü olarak kullanmak için de son derece şık bir seçenek olur. Altın şövalye yüzük çok farklı bir stile sahip modellerden biridir. Bu model sade altından oluşan seçeneklerin yanı sıra üzerinde farklı detaylar barındıran seçeneklere de sahiptir. Bu tür modeller de ürünün üzerindeki detayların sabitliği büyük önem taşır. Ürünlerin detayları özenle yerleştirildiği ve sabitlendiği için yüzük ile bir bütün halindedir ve herhangi bir kayma, bozulma durumuna mahal vermez. Alyans altın yüzükler arasında en uzun süre kullanılması beklenen ürünlerdir. Evliliğin ve birlikteliğin sembolü olan bu ürün farkı modellere sahiptir. Bu ürün kalitesi dolayısıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

Kolay Kullanımıyla Altın Yüzükler

Kolay Kullanımıyla Altın Yüzükler

Altın yüzükler çok uzun süre kullanılabilmesi için edinilen aksesuarlardan biridir. Yüzüklerin ömrünü belirleyen önemli nitelikler arasında ürünün kalitesi ve dayanıklılığı bulunur. Yüksek kaliteye sahip yüzük modelleri çok daha uzun süre kullanılabilirler. Dayanıklılığı yüksek ürünler dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olur. Bu sebeple seçim yaparken kaliteli ve dayanıklı ürünleri tercih etmek çok önemlidir. Ürünlerin kullanım ömrünü belirleyen önemli noktalardan biri de düzenli ve doğru bakımdır Ürünlerin bakımını ve temizliğini düzenli bir şekilde yapılması uzun süre kullanılabilmesi açısından büyük öneme sahiptir. Altın yüzük alyans gibi sürekli olarak aralıksız kullanılan ürünler zaman içerisinde yüzeyinde biriken kire bağlı olarak parlaklığını kaybedebilirler. Ürünün parlaklığını yeniden elde etmesini sağlamak için temizliğinin düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Alyans yüzük temizlerken sabunlu su ve deterjanla kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Sabunlu suyla yüzükleri köpürterek yüzeyindeki kirlerden tamamen arınmasını sağlayabilirsiniz. Yüzüğü yıkadıktan sonra mikro fiber bir bezle nazikçe temizleyerek kurtulabilirsiniz. Bu yüzüklerimizin kirlerinden tamamen arınmasını ve parlaklığını çok uzun bir süre taşıyabilmesi sağlar. Düz ve detaysız modelleri temizlemek için harika olan bu yöntemi başka modeller üzerinde kullanırken çok dikkatli olmak gerekir. 5 taş altın yüzük modelleri temizlenirken bu şekilde direkt olarak köpürterek yıkama yönteminin kullanılması ürüne zarar verebilir. Ürünleri temizlerken üzerinde bulunan taşların çizilmesine büyük dikkat etmek gerekir. Bu sebeple yüzüğün üzerindeki taşları çok hırpalamadan mikro fiber bir bezle silmek yeterli olur. Yüzüğün geri kalanını taşlarına ellemeden yıkayabilir ve yalayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken taşlar ile yüzüğün birleşim noktalarına zarar vermemeye dikkat etmenizde fayda vardır. Böylece taşların düşmesine sebebiyet vermezsiniz. Yüzüklerinizi temizlerken asitli ürünler kullanmaktan kaçınmalısınız. Yüzükleri sakladığınız koşullarda önemli noktalardan biridir. Altın yüzükleri sürekli olarak havasız ve nemli ortamlarda tutmamalısınız. Bu durum yüzüklerin zarar görmesine ve parlaklığını kaybetmesine sebep olabilir. Birden fazla yüzüğe sahipseniz eğer hepsini tek bir yerde tutmak da yüzüklerin birbirlerine çarpıp zarar vermesine sebep olabileceği için kaçınılması gereken bir durumdur. Siz de bu detaylara dikkat ederek yüzüklerinizi çok daha uzun süre memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Altın Yüzükler

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Altın Yüzükler

Her tür aksesuar seçiminde önemli olan niteliklerden biri de ürünün fiyatıdır. Ürünlerin bütçenize uygun olması oldukça büyük bir öneme sahiptir. Altın yüzük fiyatı oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıktaki fiyatlara sahip ürünlerin tümü birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerin fiyatları bu özelliklerin yanı sıra farklı faktörlerden de etkilenebilir. Bu faktörler arasında ürünün ayarı, gramajı ve sahip olduğu detaylar gibi önemli nitelikler bulunur. Yüzüğü ayarı fiyatları etkileyen oldukça önemli özelliklerden biridir. Ayar altının saflığını belirleyen önemli bir özelliktir. Ayar kavramı altının içerisindeki farklı materyallerin oranını da belirtir. Bu sebeple ürünün değeri ve fiyatı altın yüzük ayarları ile doğrudan bağlantılıdır. 14 ayar altın yüzük fiyatları diğer modellere göre değişiklik gösterir. 14 ayar modeller oldukça şık bir görünüme sahiptirler. Ürünün fiyatı ayarının yanı sıra tasarımından da etkilendiği için fiyatı oldukça değişkendir. 22 ayar altın yüzük fiyatları ürünün altın oranından etkilenerek değişir. Altın yüzük ve fiyatları ürün tasarımlarından oldukça etkilenir. Ürünlerin tasarımları çok farklı şekillerde olabilir. Bu tasarımlardaki farklılıklar modellerin değişik tarzlara hitap edebilmesi ve farklı stillerdeki kombinler ile birlikte kullanılabilmesi açısından oldukça kullanışlıdır. Altın yüzük modelleri ve fiyatları arasında önemli bir bağlantı vardır. Yüzüklerin farklı modellerinde kullanılan detaylar da farklıdır. Bu durumda fiyatların değişmesine sebebiyet verir. 7 taş altın yüzük üzerinde bulunan taş detaylar fiyatı üzerinde oldukça etkilidir. Ürünlerin fiyatını etkileyen önemli bir nokta da gramajıdır. 1 gram altın yüzük fiyatı diğerlerine göre farklı olur. Gramı ürünün boyutunu da etkileyen bir özellik olduğu için seçim yaparken bu detaya dikkat etmeniz faydalı olur. Siz de sayfamızda bir araya getirilen ürünlerin fiyatlarını inceleyerek bütçenize ve kriterlerinize uygun Atasay altın yüzük modeli kolaylıkla bulabilir ve tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Altın Yüzük Modelleri ile Tarzınızı Üst Seviyelere Çıkarın

Birbirinden Farklı Altın Yüzük Modelleri ile Tarzınızı Üst Seviyelere Çıkarın

Altın yüzükler oldukça geniş bir seçenek skalasına sahip olan ürünlerdendir. Bu skalada bulunan tüm ürünler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Bu detaylara dikkat etmek kendinize uygun ürünü çok daha kolay bir şekilde bulabilmeniz için oldukça faydalıdır. Bunlar arasında ürünün tasarımı, boyutları, üründe kullanılan detaylar, ürünün fiyatı, ayarı ve gramı gibi özellikler bulunur. Ürünün tasarımı dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Seçeceğiniz modelin tasarımının stilinize uygun olması çok önemlidir. Ayrıca Ürünü kullanmak istediğiniz alan için de tasarımı büyük önem taşır. Altın yüzük pırlanta modellere de sahiptir. Pırlantalar hem şıklığıyla hem de zarafetiyle göz kamaştıran tasarımlardandır. Bu tür bir model günlük hayattaki sade kıyafetlerinizi canlandırmak için harika bir yol olmanın yanı sıra şık parti elbiseleriyle de kolaylıkla uyum sağlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detayda ürünün boyutlarıdır. Herkesin parmak ölçüsü farklıdır. Kendi parmağının ölçüsünü bilerek uygun ürünü almak çok önemlidir. Çok küçük ölçüler parmağınızı sıkacağı için oldukça rahatsız edici bir kullanım sağlar. Büyük ölçüler ise yüzüğün parmağınızdan çıkmasına ve kaybolmasına sebep olabilir. 8 ayar altın yüzük geniş bir ölçü seçeneğine sahip olduğu için farklı parmak ölçülerine sahip kullanıcıların kendilerine uygun modeli kolaylıkla bulabilmesini sağlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli noktalar da ürünün fiyatı, ayarı ve gramajıdır. Bu üç özellik birbiriyle bağlantılıdır. 9 ayar altın yüzük fiyatları daha düşük veya daha yüksek ayardaki modellerden farklı olur. Ürünün fiyatı ayrıca tasarımından da etkilenir. 3 çeyrekli altın yüzük fiyatları diğer modellerden değişiklik gösterir. Seçim yaparken kendi bütçenizi göz önüne almanızda fayda vardır. Altın yüzükler yüksek kaliteleri dolayısıyla çok uzun süre kullanılabilirler. Bu sebeple uzun vadede cebiniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olurlar. Siz de tüm bu özellikleri göz önüne alarak kendinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilir ve edinebilirsiniz.

Altın Yüzük Nasıl Parlatılır?

Altın yüzükler sık sık kullanılan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar kullanıldıkları süre boyunca kirlenip parlaklıklarını kaybedebilirler. Altınları doğru koşullarda saklamadığınız zaman çok minimal kararmalar ortaya çıkabilir. Ayrıca kullanım sırasında yüzüğün yüzeyinde biriken kirler de parlaklığının kaybolmasına sebep olur. Bu tür durumlarda altın yüzükleri eski parlaklığını geri döndürmek için bazı yöntemler bulunur. Bu yöntemler arasında en çok dikkat çekenlerden biri kaynar su ile temizlemedir. Altın yüzükleri kaynamış su içerisine atıp suyun ılık olmasını beklemek gerekir. Su ılıklaştıktan sonra yüzüklerinizi su içerisinde alıp dikkatli bir şekilde bir bez ile parlatabilirsiniz. Parlatma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri yüzüğün sahip olduğu detaylardır. Taşlı yüzükleri parlatırken taşa zarar vermeden ve baskı uygulamadan işlemi gerçekleştirme gerekir. Bu işlem sayesinde yüzüklerinizi uzun süre eski parlaklığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz

Altın Yüzük Nasıl Temizlenir?

Her aksesuarda olduğu gibi altın yüzüklerin de düzenli bir temizliğe ihtiyacı vardır. Temizlenmeden uzun süre kullanılan takılar hem estetik açıdan hoş bir görünüm oluşturmaz. Hem de yüzükler ellerinizle sürekli temas halinde takılar olduğu için hijyenik açıdan temizlenmemesi zararlı olabilir. Altın yüzükleri temizlemek için birden fazla yol kullanabilirsiniz. Çok eski, taşsız yüzükleri amonyak ile temizleyebilirsiniz. Çok eski ve uzun süre temizlenmemiş yüzükler son derece fazla zor kirlere sahip olabilir. Amonyak ile kendinizi koruyarak dikkatli bir temizleme işlemi yüzüklerinizi yepyeni bir görünüme kavuşturur. Bu işlemi yaparken çok az miktar amonyağı çok daha fazla suyla karıştırarak kullanmanız gerekir. Bir diğer yöntem de bulaşık deterjanıyla temizlemedir. Çok basit bir yöntem olan bu işlemde yüzüklerinizi deterjanlı suyla hafifçe ovalayarak temizleyebilirsiniz. Bu yöntemi yaparken taşlı yüzüklerde dikkatli olmakta ve yüzüğün taşını çizmemekte fayda vardır. Siz de tüm bu yöntemler ile birlikte yüzüklerini kolaylıkla temizleyebilir ve parlak görünümlerini koruyabilirsiniz.

Altın Yüzük Kaç Ayar Olur?

Altın yüzüklerde dikkat edilmesi gereken detaylardan biri ayardır. Ayar altının saflık derecesinin bir göstergesidir. Altın yüzükler üretilirken içerisinde belirli oranlarda gümüş gibi farklı materyaller de karıştırılabilir. Bu materyallerin oranı ayar ile gösterilir. Saf altınlara 24 ayar altın denir. Bu altınlara karat altında denilir. Yüzde yüz saflıktaki altınlar normal şartlarda doğada bulanamazlar. Fakat safa en yakın şekildeki altınlar karat altın olarak satılır. Farklı ayar seçenekleri de bulunur. 22 ayar altınlar da yüzde 91’e yakın bir oranda saf altın içerirler. Tüm bu detaylar bu altınların son derece değerli olmasına sebep olabilir. Daha düşük ayarlarda altınlar da bulmak mümkündür. Daha düşük ayarlar da yine altındır fakat içerisinde farklı madenlerin oranı biraz daha yüksek olabilir. Her ayardaki altın yüzüklerden çok şık modeller bulmak mümkündür.