Alyans Yüzük

Alyans yüzük, diğer hiçbir altın takı seçimine benzemediği gibi, özel bir çaba ve araştırma gerektirir. Hem gelinin, hem damadın hoşuna gidecek bir alyans yüzük seti satın almak, sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. Bu süreci sizler için kolaylaştıracak birbirinden kaliteli ve özel alyans yüzük modelleri bu kategorimizde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Alyans Yüzük Nedir, Diğer Yüzüklerden Farkı Nedir?

Alyans Yüzük Nedir, Diğer Yüzüklerden Farkı Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere alyans yüzükler, evlilik öncesinde, nişan ya da söz döneminde takılan, ardından da evlilik süresince takılması öngörülen, çiftin arasındaki resmi ve manevi bağı simgeleyen yüzükler olarak bilinir. Alyans yüzüklerin diğer altın yüzüklere kıyasla en büyük farkı, genellikle çift olarak gelmeleri ve hem erkek, hem kadın için tasarlanıyor olmalarıdır. Set halinde satın alınması tercih edilen alyans çift yüzükler elbette hem erkeğin, hem kadının zevkine göre şekillendirilebiliyor ve kişiselleştiriliyor. Alyans yüzük seçimi, simgelediği bu maneviyattan dolayı dikkat ve özenle seçilmesi gereken bir yüzük modeli olarak karşımıza çıkar.

Alyans Yüzük Modelleri Nelerdir?

Alyans Yüzük Modelleri Nelerdir?

Almak istediğiniz ister alyans söz yüzüğü, ister nişan yüzüğü olsun, içinden seçebileceğiniz binlerce farklı alyans modeli ile karşılaşacağınız kesin. En sade alyans modelleri, genellikle sarı ya da beyaz altından, sade ve işlemesiz birer bant şekilde tasarlanmaktadır. Yine sade ancak ufak detaylara hakim bir alyans tercih eden çiftler, üzerinde ufak bir pırlanta, ince bir çzgi ya da çift renkli altın bantları olan alyanslar arasından seçim yapmaktadır. Farklı alyans modelleri arasında yer alan isim ya da baş harf kazılı alyans yüzük modelleri de özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaya başladı. Bombeli alyans yüzük modelleri bulabileceğiniz gibi keskin hatlara sahip, sert köşeli alyanslarla da karşılaşmanız mümkün. Elbette piyasada bulunan tüm alyans yüzük modelleri yalnızca sade ve yalın modellerden ibaret değil. Görkemli ve ihtişamlı altın takılar söz konusu olduğunda kendine hakim olamayan gelin adayları, tam tur ya da alyans tektaş yüzükler arasından seçim yapabilir.

Alyans Fiyatları Ne Civarda?

Alyans Fiyatları Ne Civarda?

İçinize sinen bir alyans yüzük modelinde çift olarak karar kıldıktan sonra elbette konu, onu satın almaya geliyor. Alyans yüzük fiyatları, yüzüğün tasarımına, üzerinde bulunan detaylara ve elbette gramajına göre farklılık gösterebilmektedir. İnce ve sade alyanslar, diğer alyans modelleri ile kıyasla daha bütçe dostu fiyatlara sahipken özel tasarım alyans modelleri kesenin ağzını bir miktar açmanızı gerektirebilir. Elbette yüzüğün üzerindeki taş, pırlanta ve benzeri detay sayısı arttıkça, alyans yüzüğün fiyatı da giderek artacaktır. Bu noktada belirtmekte fayda vardır ki ömür boyu takmayı planladığınız bu yüzük için esnek bir bütçe ayarlamanız, sizin yararınıza olacaktır. Alyans modellerini daha yakından tanımak ve seçiminizi tüm alternatiflerinizi değerlendirdikten sonra yapmak için konu ile ilgili blog yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Tuğrul Kuyumculuk, Sembol Altın, Altınbaş, Favori Gold, Ejoya, Maygold, Hanoğlu Kuyumculuk gibi markaların birbirinden şık ve kaliteli alyans çeşitleri için doğru adrestesiniz. Daha fazla altın takı için ise tek yapmanız gereken, bu kategorimizi ziyaret etmek.

Alyans Yüzük

için 1,884 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (1620)
8 Ayar (40)
22 Ayar (23)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
Akmel (24)
(3)
Altınay (68)
Altınbaş (224)
(1)
(2)
(3)
(1)
(3)
Bilezikci (139)
Bilezikhane (161)
bybalkan (16)
Bys Gold (6)
(1)
(1)
Ejoya (37)
ENES (52)
(4)
(1)
(1)
(4)
(3)
(1)
Kuyumcu (40)
(1)
(4)
(2)
Maygold (50)
(1)
Nar Altın (293)
Praticco (73)
(2)
(2)
Savars (15)
(1)
(5)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Çift Renk (354)
Sarı (94)
Beyaz (35)
Üç Renk (34)
Bronz (14)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Evlilik (228)
Aşk (102)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(87)
(46)
(38)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL