Alyans Yüzük

için 1,696 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Alyans Yüzük

Aşkın ve evliliğin nişanesi olan alyanslar, çiftlerin birbirlerine duydukları aşkın en somut göstergesidir. Birbirlerine olan bağlılıklarını bir aksesuar ile herkese duyurabilmektedir. Bu nedenle de aşkın en temel parçalarından birisi olarak alyans modelleri öne çıkıyor. Bir tür yüzük olsa da bir yüzükten çok daha fazla anlam ve değeri taşımaktadır. Evliliğin en anlamlı simgesi olan alyanslar, hem tasarımı hem de insanların yüklemiş oldukları aşk dolu anlamları nedeni ile herkes için tüm aksesuarlardan ve aşka dair diğer tüm eşyalardan çok farklı ve çok özel bir konumu bulunmaktadır. Bu yüzden hem erkekler hem de kadınlar için alyans, her zaman önemini ve değerini taşımaya devam edecektir.

En Özel Alyans Modelleriyle Aşkınızı Özel Şekilde Yansıtın

En Özel Alyans Modelleriyle Aşkınızı Özel Şekilde Yansıtın

Alyans, hem kadınların hem de erkeklerin aşklarının resmiyete dökülmüş olduğunun ve birbirlerine olan bağlılıklarının en önemli temsilcisidir. Fiziksel olarak bakıldığında özgün tasarımlara sahip olan bir aksesuar ürünü olsa da her açıdan taşıdığı anlamıyla, çok farklı bir yere sahiptir. Dairesel forma sahip olan yüzüklerin sonsuzluğu simgeleyen manası, çiftlerin birbirlerine duydukları aşkla pekişerek, bir evliliğin en özel göstergesi niteliği taşımaktadır. Bu yüzden her evlenen çift, kendi aşklarını en özel şekilde yansıtacak alyansı, zengin alyans modelleri arasından seçiyor. Aşklarını alyanslarıyla parmağına mühürlemek isteyen çiftlerin tercihi olan alyans, taşıdığı anlam ve değeri ile o evliliğin en somut göstergesi olsa da özgün tasarımlara sahip olan farklı modelleri ile de çiftin tarz ve yaşam görüşünü yansıtmaktadır. Bu nedenle de alyans modellerinde hem kadınlar hem de erkekler için son derece özgün ve sıra dışı tasarımlı model seçenekleri bulunuyor. Bu şekilde çiftlerin evliliklerinin en önemli mührü olan alyanslarını kendi stillerine ve kendi aşklarına özel şekilde takabilme şansına sahip olabilmelerini sağlamaktadır. Alyans yüzük modelleri kadınlar ve erkekler için farklı şekillerde tasarlandıkları gibi aynı zamanda da herkesin farklı tarz ve stiline göre tasarım çeşitliliğine de sahiptir. Evlilikteki tutku ve aşkın yıllar geçse bile en değerli parçası olan alyanslardaki özel modeller ile çiftler kendi stillerine ve tarzlarına uyum sağlayacak bir alyans kullanımı da gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Alyans yüzük çeşitleri tasarım, işleme ve süslemeleri ile birbirinden farklılık içermektedir. Taşlı modellerinin yanı sıra özel işlemelere sahip olan modelleri de bulunmaktadır. Bu şekilde abartıyı sevenler için devasa değerli taşlarla bezenmiş ya da çok sayıda değerli taşa sahip olan alyans modelleri bulunmaktadır. Sadeliğe daha fazla önem gösteren ve tercih eden çiftler için Altın Takılar altından veya beyaz altından üretilmiş olan son derece sade ve düz tasarımlı alyans modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede her çiftin kendi aşklarının, onlar için taşıdıkları anlam ve aşka olan bakış açılarıyla görselliği ile uyumluluk gösterecek bir alyans kullanabilmeleri mümkün olmaktadır.

Alyans Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alyans Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde alyanslarda özel tasarımlar gerçekleştiriliyor. Özel tasarımlara sahip olan alyanslarda tasarım özelliklerindeki farklılıklar fiyatlarında da önemli farklılıkların oluşmasına neden oluyor. Bu nedenle de günümüzde alyans yüzük fiyatları arasında önemli farklılıklar mevcuttur. Altın, beyaz altın ve taşlı gibi farklı şekillerde tasarlanan alyans modellerinde kullanılan malzemeler ve uygulanan işçilik inceliği alyansların maddi değerini belirlemektedir. Manevi değeri hesaplanamayacak kadar sonsuz olan alyanslarda fiyat farklılıkları dolayısı ile evlilik hazırlığı sürecinde mutlaka modellere göre hareket edilmesi gerekmektedir. Alyans modellerinin tasarımında kullanılan altının ayarı ve yoğunluğu da fiyat farklılıklarının oluşmasında önemli bir etki oluşturmaktadır. Örneğin ince alyans yüzük modelleri oldukça ekonomik bir alyans kullanabilme imkanı vermektedir. Daha özel bir alyans tasarımı aramakta olan çiftler için tasarlanmış olan kare alyans yüzük modelleri gibi özel tasarımlar bulunuyor. Bu özel tasarımlarda alyans yüzüklerin fiyatlarında bu şekilde önemli fiyat farklılıklarının mevcut olmasına neden oluyor. Kadınlar ve erkekler için üretilen alyanslarında farklı olmaları nedeni ile de aralarında fiyat farklılıkları söz konusu olabilmektedir. Erkek alyans yüzük modelleri de daha sade tasarımlara sahip olması dolayısı ile günümüzde kadınlar için tasarlanmış olan alyans modellerine göre çok daha uygun fiyatlarda olabilmektedir. Söz konusu üretim malzemeleri, işçilik ve değerli taş işlemeleri gibi faktörler alyans modellerinin fiyatlarında farklılıkların olmasına neden oluyor. Alyansların bu denli zengin model çeşitliliğine sahip olması ile birlikte çiftler hem tarzlarına ve stillerine göre seçimlerde bulunabilme imkanına sahip olabiliyor hem de bütçelerine göre evlilikler için büyük bir anlam taşımakta olan alyansları satın alabilme şansına sahip olabilmeleri mümkündür. Bu nedenle de günümüzde farklı fiyatlarda alyanslar bulunmaktadır. En özel tasarımları ile dikkat çeken altın alyans yüzük fiyatları ile ilgili olarak modeller üzerinden hareket edebilir ve çok daha uygun ve isteklerinize yanıt verecek bir alyans satın alabilirsiniz. Özel tasarımları ile gördüğünüz anda büyüleyici etki yaratan Altın Yüzükler ile aşkınızı ve bağlılığınızı herkese en özel şekilde gösterebilirsiniz.

Aşkınızı Altın Alyans Şıklığıyla Yansıtın

Aşkınızı Altın Alyans Şıklığıyla Yansıtın

Her çiftin yaşamlarındaki en değerli aksesuarları için günümüzde birbirinden farklı tasarım seçenekleri sunuluyor. Altın alyans yüzük modelleri arasında çiftin aşkını en özel şekilde bir mühür gibi parmaklarında taşıyabilecekleri bir simge olarak kullanım gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Evlenmek üzere olan çiftler için diğer tüm evlilik hazırlıklarının yanı sıra en önemli konulardan birisi de alyans seçimidir. Standart alyans modellerinin dışında çok daha özgün tasarım seçeneklerinin mevcut olması sayesinde çiftler sadece kendi aşklarına özgü olan bir alyans kullanımını gerçekleştirebilmektedir. Altın alyans yüzük modelleri arasında ömür boyu çiftlerin aşklarına eşlik edecek alyanslarının seçimlerini özgürce yapabilmelerini sağlayacak, özgün modeller bulunuyor. Farklı tasarım görselliklerine sahip olan alyans tasarım çeşitleri arasında özellikle de gelişen teknoloji ile birlikte çok daha dinamik bir şekilde işlemeler gerçekleştirilebilmektedir. Son derece ince ve hassas bir işlemeyle tasarlanan altın alyanslar çiftler için düğünlerini masalsı bir hale dönüştürüyor. Aşkın muhteşem doğasını, estetik ve hassas işçilik ile harmanlayan ustaların ellerinden çıkan birbirinden şık alyans yüzük çift olarak tasarlanmaktadır. Evlenen çiftlerde hem erkeklerin hem de kadınların alyans takmaları binlerce yıla uzanan bir gelenektir. Günümüz modern yüzyıl dünyasına kadar uzanan bir gelenek olarak tüm dünyada halen sürdürülen evlenen çiftlerin alyans takmaları, aşklarına olan bağlılıklarını parmaklarında mühürlemeleri anlamına geliyor. İşte usta zanaatkarlar tarafından bu bağlılık ve aşk, birbirinden ince işlemeleri ile çift alyans yüzük modelleri bulunuyor. Günümüzde farklı değerli taş ve madenler ile tasarlanabilen alyans modellerinde özellikle erkekler tarafından daha sade tasarımlı özellikleri dolayısı ile alyans yüzük altın madeninden yapılmış olan modelleri tercih ediliyor. Aslında hem kadınlar hem de erkekler için alyansların tasarımlarında farklı çizgiler tercih ediliyor. Yani erkekler için çok daha sade tasarımlar kullanılırken, bayanlar için taşlarla bezenmiş göz alıcı tasarımlar tercih ediliyor. Bu doğrultuda da bayanlar için taşlı alyans yüzük modelleri son yıllarda evlenen kadınlar tarafından alyanslar arasında en çok tercih edilen modellerinin başında geliyor. En çok tercih edilen modelleri daha fazla incelemek istiyorsanız Mücevher & Saat kategoriine göz atmayı unutmayınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (1658)
9 Ayar (35)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Çift Renk (414)
Sarı (179)
Beyaz (121)
Üç Renk (29)
Pembe (14)
Bronz (6)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (344)
Evlilik (158)
Burç (12)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(345)
(69)
(35)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (1602)
Kadın (94)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL