Alyans Yüzük

Kategorimizde yer altın alyans modelleri arasında hem bayan alyansları hem de erkek alyansları bulunmaktadır. Alyans yüzükler, nişanı ve nikahı temsil etmektedir. Kalbinizin diğer yarısı olan insanla aranızdaki bağı temsil eden alyans modellerini incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz. Alyans modelleri arasında taşlı alyanslar, klasik alyanslar, beyaz altın alyanslar ve sarı altın alyanslar bulunmaktadır. Kadınlar tarafından taşlı alyans modelleri tercih edilirken, erkekler tarafından tercih edilen alyans modelleri daha sade ve taşsız yapıdadır. Nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verdiyseniz ve bir türlü alyans modelini seçemediyseniz, hemen kategorimizde yer alan alyans modellerini inceleyebilir ve hayalini kurduğunuz alyansınızı satın alabilirsiniz.

Altın alyans modelleri arasında beyaz altın alyanslar ve sarı altın alyanslar bulunmaktadır. İndirimli beyaz altın alyans fiyatları ve sarı altın alyans fiyatları için kategorimize göz atabilirsiniz. Klasik alyans modelleri son günlerde birçok çift tarafından tercih edilmektedir. Uzun yıllardan beri modernliğini koruyan klasik alyans çeşitleri ile siz de nişanınızı ya da evliliğinizi taçlandırabilirsiniz. Klasik altın alyans modeli, orta kalınlıkta olan ve yuvarlak halka görünümünde olan alyans modelidir. Klasik sarı altın alyans modelleri gibi klasik beyaz altın alyans modelleri de fazlaca tercih edilmektedir. Altın alyans markaları arasında: Favori Gold, Koçak Gold, Melis Gold, Altınbaş ve Gülaylar altın gibi birçok marka yer almaktadır.

Alyanslar nişanı temsil ederken sağ ele, evliliği temsil ederken sol ele takılmaktadır. Nişanlanacağınız zaman ya da evleneceğiniz zaman kalbinizin diğer yarısı olan kişi ile aynı yüzük modellerini takmak için altın alyans modellerini inceleyebilirsiniz. Altın, değerli ve dayanıklı bir maden olduğu için alyans çeşitleri genelde altından üretilmektedir. Altın alyanslar bir ömür boyunca kullanılmak için alınmaktadır. Bu nedenle alyans seçiminizi yaparken son derece özenli davranmanız tavsiye edilmektedir. Altın alyans fiyatları, altının karat derecesine ve alyansın modeline göre değişiklik göstermektedir. Altın alyans fiyatlarını incelemek ve hoşunuza gideni satın almak için kategorimize göz atabilirsiniz. Altın alyans takmak istemeyen erkekler, gümüş alyans modellerini tercih edebilir. Gümüş alyans modellerini incelemek için gümüş yüzük kategorisine bakabilirsiniz.

Alyans Yüzük

için 2,205 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(2)
Akmel (19)
Altınbaş (267)
(1)
(3)
Bilezikci (198)
Bilezikhane (160)
Bys Gold (6)
CanatGold (6)
(1)
Cigold (63)
(1)
Ejoya (243)
(5)
(5)
(3)
Gülaçtı (98)
(1)
(3)
(5)
(5)
Savars (406)
(1)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Altın Ayarı

14 Ayar (1909)
8 Ayar (77)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Çift Renk (179)
Sarı (85)
Üç Renk (68)
Beyaz (37)
(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Evlilik (219)
Aşk (62)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(76)
(34)
(33)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL