Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakmak ve Aksesuarı

için 283 sonuç bulundu.

Parmida Çakmak ve Aksesuarı

Çakmağın kolay kullanımı ve pratik olmasıyla birçok alanda ihtiyacı da karşılamaktadır. Son dönemlerde farklı farklı çeşitleriyle gündeme gelmesi ile aksesuar olarak da tercih edilmesine imkan sağlamıştır. Kendisi küçük ancak işlevi büyük olan Parmida çakmak kimi zaman bir hediye olarak sevdiklerinizi sevindirmek, kimi zaman evlerinizde ufak tefek işleri halletmek için kullanılmak üzere tercih edilir.

 Yeniliklerin Peşindeki Çakmaklar

Yeniliklerin Peşindeki Çakmaklar

Parmida çakmak çeşitleri incelediğinizde rengarenk modellerden çeşitli ihtiyaçların çözümüne yönelik çakmak ve aksesuarı bulmanız mümkün. Eğlenceli tasarımıyla dikkat çeken parfüm görünümündeki Parmida çakmaklara dilediğinizi logoyu bastırıp kendinize yada sevdiklerinize özel bir çakmak elde edebilirsiniz. Led ışıklı, fenerli çakmaklarla en karanlık anınızda dahi çakmağınızı kullanabilir, renkli led ışıklarıyla sıra dışı bir çakmak görünümü elde edebilirsiniz. Stres çarkı bulunan çakmak modelleriyle çakmağınız yanınızdayken canınızda artık sıkılmayacak. Parmida taşlı çakmak modelleri gaz veya benzinle çalışan modellerdir. Kolaylıkla doldurularak uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Parmida çakmakların dış kısmında genellikle çelik materyali tercih edilir. Çeliğin sağlam yapısı, zor kirlenmesi ve kolay temizlenmesi çeliği diğer materyallerden öne çıkaran özelliklerinden yalnızca birkaçıdır. Gaz vanalı, multi delicili ve puro tutuculu gibi normal çakmağın dışında özellikleri bulunan çakmaklarıyla da Parmida çakmaklarında yeniliklerle imzasını atmayı başarmıştır.

Elektronik Çakmaklarla Uzun Süreli Kullanım

Elektronik Çakmaklarla Uzun Süreli Kullanım

Teknolojik gelişmeler çakmakları da etkilemeye devam ediyor. Genelde gaz veya benzin sayesinde yanan çakmaklar artık elektronik çakmaklara yerini bırakmış durumda. Özellikle kolayca şarj edilip tekrar tekrar kullanılabilir olması, gazsız, yakıtsız, alevsiz ve dumansız çalışması; birçok şık ambalaj tasarımına sahip olmasıyla sık tercih edilenler arasında elektronik çakmaklar da yerini almış durumda. USB girişi sayesinde rahatlıkla şarj edebileceğiniz yapıda olan elektronik çakmaklar plazma ışığı sayesinde yüksek derecede yakıcı ısı üretmesiyle; alevsiz bir yapıda olmasından dolayı rüzgardan asla etkilenmez. Böylelikle size konforlu bir kullanım sağlar. Parmida çakmak fiyat modeller arasında farklılık göstermektedir. Fiyatları incelemek ve modelleri, modellerin özelliklerini daha yakından görmek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Puro, çakmak, küllük seti; puro, küllük kılıfı, makas seti gibi Parmida çakmak aksesuarları da içeren setler bulunur. Çakmak setleri hem kendinizi sıradanlıktan uzak, özel hissetmenizi sağlar hem de hediye olarak en çok tercih edilen opsiyonlardan biri olarak karşınıza çıkar.

 Pürmüz Çakmakların Asilliği Parmida Kalitesiyle Buluştu

Pürmüz Çakmakların Asilliği Parmida Kalitesiyle Buluştu

Çakmaklar benzinli, gazlı ve elektronik olmak üzere ikiye ayrılırken Parmida pürmüz çakmak olmak üzere de ayrı bir kategoriye ayrılmaktadır. Ucundan hızlı bir şekilde yanarak alev çıkaran çakmak çeşitlerine pürmüz çakmak denir. Pürmüz çakmaklar genellikle puro yakmak için tercih edilen çakmak çeşitlerindendir ve puro çakmağı olarak geçer. Üçlü ve ikili pürmüzü bulunan çakmak çeşitlerinin yanı sıra masa çakmağı olarak da bilinen daha büyük boyuttaki pürmüz çakmaklar bulunur. Alt kısmından gaz ayarı kolaylıkla yapılabildiğinden dilerseniz daha az gaz çıkışını sağlayabilirsiniz. Pürmüzlü masa çakmaklarında gaz sabitlemesi özelliği bulunur. Bu gaz sabitleme özelliği sayesinde çakmağı bir kere çaktıktan sonra düğmeyi çektiğinizde alev yanmaya devam edecektir. Böylelikle tekrar tekrar çakmağı çakma gibi uğraş gerektiren durumlardan kurtulmuş olursunuz. Arka kısmında bulunan düğmeyle çakmağın düğmesine yanlışlıkla basmanızın önüne geçer. Farklı çalışma prensiplerine sahip pürmüzlü çakmak çeşitleri ile çeşitli model seçeneklerini sizlere Parmida kalitesiyle sunuluyor. Parmida çakmak kullananlar tarafından tecrübeleriyle yazdıkları yorumları incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Parmida
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1ATLAS (39)
20X30 (2)
22bilezik (24)
2B Trendy (4)
33tesbih (7)
4n1k (30)
7numara (1)
Adaİnci (1)
Adorini (3)
Adorno (1)
Ahi (1)
Akra (7)
Aksu (1)
aldatmaz (1)
Alessi (1)
Alfex (1)
Alpino (1)
Angelo (7)
Arpaş (1)
Atomic (65)
AX (9)
Bektobacco (135)
Belonni (1)
BENT (1)
Bigblue (1)
BK (1)
Buffer (5)
BYELER (1)
Calgaro (1)
Cartier (1)
Caseti (77)
Citizen (2)
Clipper (715)
Clyda (1)
Cohiba (119)
Colibri (72)
Creis (1)
d'Arc (1)
Daks (2)
Davidoff (2)
Daxx (1)
De Haris (1)
Degrade (141)
Demeter (2)
Derui (11)
Dexter (1)
Diamanti (2)
Diaura (9)
Diesel (45)
DigiTech (7)
Dilimon (2)
Dimara (5)
(6373)
(47)
Dunhill (2)
Dupont (230)
Earth (4)
Ecko (1)
Edox (1)
Ege (3)
Ejoya (1)
Ekria (10)
Elit (6)
Emotion (1)
EUROMODA (1)
eXtore (2)
Favori (1)
Fechi (2)
Flannel (1)
Fullspot (1)
GO (1)
Gyesse (1)
GÜNEŞ (26)
Hdmarketim (38)
Honest (158)
İmco (20)
In Love (3)
Infiniti (2)
Jewwel (1)
Jobon (458)
KAVEL (2)
kokana (10)
Kuboy (1)
Liu Jo (2)
Lotus (48)
LTD (1)
Marea (2)
Marka (22)
Mavi (4)
Maxmara (1)
Moda1001 (4)
MRA (2)
Nonda (3)
Orjinal (1)
Ose (1)
Parmida (283)
Pigado (40)
Pigoda (5)
Pinora (1)
Polaroid (1)
Police (6)
POLO55 (7)
Popeye (1)
Porsche (11)
Promise (281)
Pryngeps (1)
Qx3 (3)
Replay (2)
Ronson (1)
Sarome (58)
Sette (1)
SilverTek (9)
Sim (3)
Starck (1)
T&M Shop (2)
T-Bek (2)
Takıdan (1)
Tarz (19)
Tesbihane (108)
Tiger (19)
Tissot (1)
Tokai (45)
Toosis (2)
Victory (1)
Voq+ (1)
Woss (4)
X-Lite (51)
Xikar (23)
Yeni Takı (14)
Zadegan (1)
Zenga (8)
Zenit (109)
Zippo (2516)
Zuko (1)
ZZN (5)
Şahin (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL