ÇAKMAK VE AKSESUARI

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Jobon Çakmak ve Aksesuarı

Ürettiği birbirinden şık ve özgün tasarımlı çakmak modelleriyle dünyada tanınan ve 1990 yılında kurulan Jobon firması, oldukça geniş ürün yelpazesi ve kullanışlı modelleri ile dikkat çekiyor. Yüksek kalite standartlarında üretim yapan ve çeşitli uluslararası kalite sertifikalarına sahip olan firmanın, teknolojiyi tasarımla harmanladığı yüksek ve orta sınıf birçok çakmak modelleri bulunuyor. Yetişkin erkek ve kadınlar tarafından yaygın bir şekilde kullanılan çakmakların, oldukça şık bir aksesuar olma nitelikleri de bulunuyor. Popülerliklerinden hiçbir şey kaybetmeyen klasik çakmakların yanı sıra gelişen teknolojiyle birlikte çok zarif görünümlü ve fonksiyonel şarjlı çakmaklar da yoğun talep gören ürünler arasında. Jobon çakmak çeşitleri arasında birbirinden şık ve kullanışlı gazlı çakmakların yanında, modern tasarımları ve yenilikçi çizgileriyle dikkat çeken birçok şarjlı çakmak modelini de bulabilirsiniz. Birbirinden güzel renkleri, çeşitli aksesuarları ve oldukça özgün tasarımları bulunan Jobon çakmaklar, en dayanıklı ve etkileyici malzemelerden üretiliyor. İsme ya da kişiye özel etiketiyle satılan Jobon ürünlerinin üzerine ise gelişmiş lazer baskı yöntemleri ile kullanıcıların talep ettikleri her türlü isim yazılabiliyor.

Çakmak Türleri ve Jobon Çakmak Modelleri

Çakmak Türleri ve Jobon Çakmak Modelleri

Tasarımlarına, çalışma şekillerine, kullanılma amaçlarına ve kullanılan üretim teknolojilerinin özelliklerine göre birbirinden özgün ve fonksiyonel birçok çakmak türü bulunuyor. Çalışma şekilleri bakımından; taşlı, manyetolu, pürmüz alevli ve elektrikli olmak üzere 4 ana çakmak çeşidi üretiliyor. Üzerilerinde bulunan silindir şeklindeki kıvılcım çıkarıcı özel taşın, parmakla çevrilerek metal malzemeye temas ettirilmesiyle yakma işlemini gerçekleştiren taşlı çakmaklar çok uzun yıllardan bu yana kullanılıyor. Taşlı çakmakların aksine çevrilerek değil basılarak yakılan manyetolu çakmakların içinde kıvılcım çıkarılması için özel bir manyeto düzeneği bulunuyor. Taşlı ve manyetolu çakmaklara göre daha güçlü bir alev verme özelliği olan pürmüz alevli çakmaklar ise bütan gazı kullanıyor ve puro yakma gibi daha güçlü alev gerektiren durumlarda tercih ediliyor. Gelişen teknolojinin ürünü olan ve çeşitli modelleri bulunan elektrikli çakmaklar, çalışmak için herhangi bir yanıcı gaza ihtiyaç duymuyor ve üzerilerindeki rezistans sayesinde yakma işlemini gerçekleştiriyor. Jobon USB çakmak modelleri, rezistanslı ve halk arasında "zippo" çakmak olarak adlandırılan kapaklı tasarımdaki çakmaklardan oluşuyor ve USB girişlere bağlanarak kolayca şarj edilebiliyor. Rezistanslı USB çakmaklar genelde dikdörtgen formuna sahip yatay bir tasarımla üretilirken, zippo tarzındaki Jobon şarjlı çakmak modellerinde ise içlerindeki tesla bobini yardımıyla yakma işlemi gerçekleştiriliyor. Jobon'un taşlı, manyetolu ve USB çakmaklarının; altın sarısı, gümüş rengi, kırmızı, gece mavisi, kahverengi, gri, siyah ve füme gibi birbirinden şık ve göz alıcı renklerde birçok modelini bulabilmeniz mümkün. Markanın üretmiş olduğu çakmaklarda oldukça fazla renk seçeneğinin yanı sıra çok güzel motiflerle süslenmiş birçok ürün de yer alıyor. Jobon marka çakmaklar zariflikleriyle dikkat çeken ahşap, karton ve plastik gibi malzemelerden yapılan orijinal kutularıyla birlikte satışa sunuluyor. Bazı çakmak modellerinin oldukça estetik görünüme sahip olan deri kılıfları ve çakmağın kemerde kolayca taşınabilmesi amacıyla üretilen orijinal deri kemerlikleri de bulunuyor. Hem kendi kullanımınız için hem de sevdiklerinize hediye olarak satın alabileceğiniz yüksek kaliteli çakmaklar; pek çok farklı genişlik, yükseklik ve derinlik ölçülerinde üretiliyor. Jobon marka birçok üstün çakmak modelinde gelişmiş lazer baskı sistemi kullanılarak kişiye özel oldukça estetik görünüşlü yazılarda yazılabiliyor.

Jobon Çakmak Fiyatları

Jobon Çakmak Fiyatları

Taşlı, manyetolu, şarjlı ve pürmüz alevli gibi çakmakların çalışma sistemleri, sahip oldukları tasarımlar ve herhangi bir aksesuarla birlikte satılıp satılmadıkları Jobon çakmakların fiyatlarını etkileyen çeşitli faktörler arasında. Çakmak üreticisi firmaların hitap ettikleri kullanıcı kitlesi ve ürünlerin sahip oldukları kalite de yine fiyatları belirleyen unsurlar arasında bulunuyor. Yüksek ve orta sınıf kategorisinde ürün modelleri bulunan Jobon'un portföyünde, en ucuz fiyatlı satılan taşlı çakmaklardan daha üst segmentteki çakmaklara kadar birçok çakmak modelini bulabilirsiniz. Markanın geniş ürün yelpazesi içinde farklı çalışma sistemlerine, birbirinden güzel tasarımlara, çeşitli fiziksel boyutlara ve aksesuarlara sahip pek çok ürün bulunuyor. Çalışma sistemleri, sahip oldukları tasarımlar, fiyatları ve aksesuarları gibi yönlerden çakmaklar arasında karşılaştırma yapabilir ve bütçenize en çok hitap edenleri satın alabilirsiniz. Oldukça zarif renkleri ve desenleri bulunan birçok Jobon marka çakmak modeline lazer baskı teknolojisi ile talep ettiğiniz isimleri yazdırabilmeniz ise çakmakları tamamen size özel ve daha anlamlı kılıyor. Babalar Günü'ne özel olarak hazırlanan şık ürünlerin yanı sıra beraberinde çakmakla aynı renklere sahip kaliteli kalemlerin verildiği birçok hediyelik ürün paketini de satın alabilirsiniz. Kişisel tarzınıza ve kullanım amaçlarınıza bağlı olarak taşlı, manyetolu, pürmüz alevli ya da USB şarjlı olarak üretilen Jobon çakmakları arasından size en çok hitap edenleri tercih edebilirsiniz. Çakmağınızda gaz doldurma işlemlerini yapmak istemiyorsanız, yeni nesil ürünlerden biri olan ve gelişmiş teknolojiyle üretilen Jobon elektrikli çakmak çeşitleri tam size göre. Hangi çalışma şekline sahip olursa olsun, üstün kaliteli Jobon çakmakların oldukça geniş bir yelpazede cezbedici modellerini bulmanız mümkün. Kendinize özgü stilinizi dışarı yansıtmanıza yardımcı olacak Jobon çakmakların, üzerinde Atatürk'ün imzası ya da Osmanlı tuğrası olan oldukça estetik görünümlü çeşitli tematik modelleri de bulunuyor. Cebinizde, çantanızda veya çeşitli deri kılıflarda kolayca taşıyabileceğiniz orijinal çakmaklar kendileri gibi birbirinden güzel tasarımlardaki orijinal kutularıyla birlikte satışa sunuluyor.

Çakmak Seçimi ve Jobon Çakmakların Özellikleri

Çakmak Seçimi ve Jobon Çakmakların Özellikleri

Taşıdığınız bütün zamanlarda size özel tamamlayıcı bir aksesuar olan ve kişisel tarzınızı dışarı yansıtan çakmakların seçiminde bazı noktalara özen göstermek gerekiyor. Jobon çakmak modelleri; birbirinden etkileyici renk ve desenleri, sağlamlıkları, uzun ömürlü kullanımları ve dekoratif aksesuarlarıyla kullanıcılardan yüksek not alıyor. Daha klasik bir tarza sahipseniz çeşitli renklerde, boyutlarda modelleri olan ve oldukça kolay taşınabilen taşlı çakmakları tercih edebilirsiniz. Pratik ve rahat kullanımlarıyla dikkat çeken manyetolu çakmakların da taşlı çakmaklar gibi çeşitli boyut ve renklerde birçok modelleri bulunuyor. Oldukça şık metalik renklerde üretilen ve zippo çakmak olarak da bilinen kapaklı Jobon çakmaklar ise rüzgârda alevin sönmesini engelleyen özellikleri ve birbirinden güzel tarzlardaki motifleri ile ön plana çıkıyor. Tasarımları ve kullandıkları bütan gazı sayesinde daha güçlü bir alev verebilme yeteneğine sahip pürmüz alevli çakmaklar, genelde puro içenler tarafından tercih ediliyor ve puro çakmağı olarak da biliniyor. Jobon firmasının yüksek kalite standartlarında ürettiği gazlı çakmak modelleri; kolayca doldurulabilmeleri, kullanımı kolaylaştıran gaz ayarlama mekanizmaları ve etkili yanma özellikleri ile dikkat çekiyor. Eğer cebinizde çakmak taşımayı sevmiyorsanız, pantolon kemerlerine kolayca takılabilen şık tasarımlı deri kemerliklerle satılan çakmak modellerini tercih edebilirsiniz. Jobon markasının üretmiş olduğu çakmakların birçoğunun üzerine, gelişmiş lazer baskı sistemiyle kalıcı olarak isim yazılabiliyor. Lazer baskı sistemiyle yazılan ve satın aldığınız çakmağın daha özel bir anlam kazanmasını sağlayan isimler, zaman içinde silinmiyor ve deforme olmuyor. "Kişiye özel" etiketiyle satılan birbirinden şık Jobon çakmaklara; kendi isminizi, sevdiğiniz bir yakınınızın ismini veya çakmağı hediye etmek amacıyla alıyorsanız hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Babalar Günü, doğum günü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdiğiniz kişiye hediye edeceğiniz isme özel bir çakmak ile aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen ve göz dolduran tasarımları olan Jobon çakmak fiyatları inceleyebilir, sahip olabilir ve kendinize has tarzınızı dışarı yansıtabilirsiniz.