Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

YTT
Dnz
Bsg
GVA
3M
Ekt
MGA
Bbq
HMC
Tsc
PSA
SPJ
3D
AKD
Oem
TP
WPI
C9
Jms
Gkl
OEK
PND
Tp
3C
IPG
N1
Psn
Bmw
GUA
Ipg
MY
Rbz
TLG
3m
Bmo
Ctk
Gm
KNK
Led
Pnd
404
BMW
BRC
Cny
HGS
K&N
KZC
Knk
Lkc
Nyf
ksr
yan
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer Oto İç Aksesuar

için 45,211 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer Oto İçi Aksesuar

Genellikle kişiler arabalarına değer vermekte ve hem araba içindeki hem de araba dışındaki dekorasyona önem verebilmektedir. Özellikle iç kısımda kullanılabilecek birden çok dekoratif aksesuar kişilerin dikkatini çekebilmekte ve araba içinde daha keyifli zaman geçirmesine fırsat sunabilmektedir. Bunu ise kişiler kendi zevk ve isteklerini göz önünde bulundurarak oluşturabileceği oto iç döşeme ile sağlayabilmektedir. Özellikle koltuk döşemelerinin değişmesi otomobil içerisinde farklı bir hava yaratacaktır. Bunun yanında aracın camlarına, gölgeliklerine veya kapı ağızlarına yerleştirilecek olan malzemeler de dekorasyonun farklılaşmasında rol oynayabilmektedir. İz yapmaz renkli şerit çubuklar aracın kapı kenarlarında ve kollarında tercih edilebilir. Emniyet kemeri çevresi de yine süslenebilecek yerlerden birisidir. Araç sahipleri konsept çerçevesinde belirlemiş olduğu renk seçimlerine uygun oto içi süsleri araca zarar verme endişesi taşımadan kullanabilir. Ancak yine de kişiler alacakları ürünleri araçların orijinal hallerini tehlikeye atmayacak şekilde monte edebileceğinden emin olmalıdır. Bu sayede ileride dekorasyon yenilenmek istendiğinde araçlarda bulunan süslemeler zorlanılmadan çıkarılabilecektir.

Oto İçi Aksesuarın En Renkli Hali: Led Aydınlatma

Oto İçi Aksesuarın En Renkli Hali: Led Aydınlatma

Oto iç ambiyans led aksesuar çeşitleri ilk akla gelen araç içi süsü olabilmektedir. Göz alıcı renkleri ve farklı şiddetteki ışıklarıyla led lambalar birçok kişinin gözdesidir. Bu led lambalar aracın birçok yerinde kullanılabilir. Ancak trafikte dikkat dağıtmamak ve diğer sürücülerin sürüş performansını etkilememek bu noktada güvenlik açısından oldukça önemlidir. Led lambalar birçok kişinin bütçesine uygun olabilecek fiyatlarıyla kişilerin kolaylıkla elde edebileceği ve aracını renklendirebileceği bir üründür. Sürücü koltuğunun olduğu yerde pedalların çevresinde, araç kapılarının eşiklerinde, kapı kollarında, aracın kenarlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Oto iç aksesuar süs olarak kullanılabilen led lambalar aynı zamanda dış dekorasyonda da kullanılabilir. Teknolojinin gelişmesi ve birçok şeyin kolaylaşmasıyla arabanın mevcut farlarının sağına soluna takılabilen bu led lambalar uzaktan kontrol edilebilmektedir. Sadece ledleri değil, stop ve sis lambalarını da uzaktan kumandalı flaşlı bir ekipmanla kontrol edebilmek mümkündür. Böylece tek tuşla istenilen ışık devreye sokulabilir. Bu noktada sistemin doğru bir şekilde çalışması için kişilerin led düzeneğini doğru bir şekilde kurduklarından emin olmaları gerekmektedir.

Hem Kullanışlı Hem de Şık Oto Aksesuarları

Hem Kullanışlı Hem de Şık Oto Aksesuarları

Oto iç dış aksesuar ürünleri arasında sıklıkla tercih edilenlerden birisi de karbon fiber folyodur. Hem şık hem de dayanıklı yapısıyla bu karbon folyolar otomobillerin dış kapı ve kaportanın kaplanmasında; içeride ise torpido, vites etrafı, klima üstü veya kapı kolları gibi birçok farklı yüzeyde kullanılabilmektedir. Hafif çıkıntılı yapısıyla farklı bir görünüm açığa çıkarmasının yanı sıra arabanın orijinal yüzeyini darbelere karşı da korumaktadır. Dışarıda kullanabilen bir diğer ürün ise dış ayna için oldukça işlevsel bir üründür. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda dış aynaların görüş kalitesi düşebilmektedir. Buğu önleyici ve yağmur geçirmez filmler sayesinde dış aynaların görüş kalitesi yağmursuz havadaki halini koruyabilecektir. Böylece oluşabilecek kazaların önüne geçilmiş olur. Arabanın iç dekorasyonu elden geçirilmek istendiğinde koltuklara yapılacak olan müdahaleler hemen fark edileceğinden arabanın iç havası tamamen değiştirebilmektedir. Bu noktada kişiler araç içi döşeme yenileme yaptırabilmektedir. Bu döşeme değişimi yıpranmış araba koltuklarına uygulanabileceği gibi tamamen değişiklik için de gerçekleştirilebilir. Böylece uzun süre arabanın iç dekorasyonundan sıkılan kişiler için farklı bir atmosfer oluşturulmuş olur. Bu noktada kişilerin karşısına çıkacak olan oto iç döşeme fiyatları kullanılacak olan malzemeye, işçiliğe, kaliteye ve sağlamlığa göre farklılık göstermektedir. Koltuklarda tercih edilecek olan kumaş kalitesi de fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur. Koltukların tamamını deri kaplama yapmak isteyen kişilerin farklı fiyatlarla karşılaşması oldukça doğal olacaktır. Koltuk döşemelerinden memnun olan ve sıkılacağını düşünmeyen kişilerin de koltuk temizliğini düzenli olarak yaptırması ve koltukları özenli kullanması kullanım ömrünü arttıracak ve değişimin olabildiğince ertelenmesini sağlayacaktır. Böylece hem bütçe dostu bir tutum benimsenmiş hem de tüketim çılgınlığına katkıda bulunulmamış olur. Hem şık hem de kullanışlı olan bir diğer aksesuar ise direksiyon ve vites başlıklarına takılan kılıflardır. Bu kılıflar farklı renk ve desenleriyle araç içi dekorasyona katkıda bulunduğu gibi direksiyon ve vitesin daha iyi kavranabilmesini de kolaylaştırmaktadır. Vites başlıkları ise kumaştan tercih edilebileceği gibi silikondan da tercih edilebilir. Vites özellikle manuel araçlarda çok sık kullanıldığı için baş kısmı aşınabilmektedir. Bu da zamanla kişilerin vites başlıklarını yenisiyle değiştirmesine bile neden olabilir. Şık olarak adlandırılabilecek bir diğer otomobil içi aksesuar ise klimaların hava çıkışlarına yapıştırılabilen şeritlerdir. Farklı renkteki seçenekleriyle özellikle eski model büyük klimalara sahip araçlarda oldukça dikkat çekici durabilmektedir. Bir diğer kullanışlı oto aksesuarı ise araç içi düzenleyicilerdir. Vites başlığının çevresinde rahatlıkla konumlandırılabilen bu düzenleyiciler kişilerin hemen elinin altında bulunmasını istediği eşyalara ulaşmasını ve kullanmasını kolaylaştırmaktadır.

Teknolojinin Araç İçindeki Yansıması: Oto Aksesuarları

Teknolojinin Araç İçindeki Yansıması: Oto Aksesuarları

Teknolojinin gelişmesi ve hayatın içine bu denli girmesiyle birlikte teknolojik aletlerin üretimi de artmıştır. Söz konusu araç ve araç içi ekipmanlar olduğunda ise teknolojinin kullanım alanının genişliğiyle daha çok karşılaşılmaktadır. Hemen hemen tüm yeni nesil arabalarda navigasyon bulunmaktadır. Ancak birçok arabada kişiler yol tarifi almak için telefonlarını kullanmaktadır. Ancak trafikte telefon kullanımı dikkat dağıtıcı olduğundan ve kazalara sebebiyet verebildiğinden telefon veya tabletlerin olabildiğince kolay kullanılabilen ve az dikkat dağıtan yerde olmasına özen gösterilmelidir. İşte tam bu noktada devreye telefon tutucular girmektedir. Bu yardımcı ekipmanlar bantlı olabildiği gibi mıknatıslı da olabilmektedir. Bu noktada kişilerin araç yüzeylerine ve kullanım rahatlığına göre ürünü seçmelerinde fayda vardır. Yapışkan içeren ürünlerin sağlam ve kaliteli bir yapıştırıcısının olduğundan ve mıknatıslı olanların güçlü bir çekim kuvvetine sahip olduklarından emin olunmalıdır. Böylece telefon ve tabletlerin araç yüzeyinde çıkması gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Araçlarda ihtiyaç duyulan bir diğer şey ise yiyecek ve içeceklerin konulabileceği bölmelerdir. Kişiler gündelik hayatın yoğunluğundan dolayı yemeye ve içmeye zaman ayırmayabilmektedir. Dolayısıyla sabah kahveleri ve bazı kahvaltılar arabada tüketilebilmektedir. İşte tam bu noktada kullanılabilecek oto içi aksesuar olarak da adlandırılabilecek yemek ve yiyecek gözleri arabayı daha konforlu ve kullanışlı hale getirebilmektedir. Özellikle koltuk kılıflarıyla uyum içerisinde seçilecek olan bu ürünler araba dekorasyonunu da tamamlayabilmektedir. Dekorasyonu tamamlayan ya da tüm dekorasyonu oluşturan bir diğer şey ise oto iç dizayn modifiye olacaktır. Araçların orijinal görüntülerinden biraz olsun uzaklaştıran ve kişilerin kendi isteklerine göre arabanın içini düzenleyen işleme modifiye denilmektir. İçeride yapılacak olan modifiye birçok yeri kapsamaktadır. Özellikle koltuklar ve cam kenarları gibi yeniden dizayn edilebilecek yerler kişilerin istek ve zevklerine göre tasarlanabilmektedir.