Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bagaj Aksesuarları

için 3,350 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bagaj Aksesuarları

Çok fonksiyonlu kullanıma uygun olan bagaj aksesuarları günlük hayatınızda ve seyahatlerinizde eşyalarınızın taşınmasına ve az yer kaplamasına yardımcı olmaktadır. Birçok bagaja uygun olan bagaj aksesuarlarının içeriğinde bulunan bölümlendirmeler sayesinde eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olmaktadır. Ürünler genel olarak kaliteli kumaştan üretilmektedir. Bagaj aksesuarlarının kumaş olmasının en büyük avantajlarından biri ise yıkanabilir ve temizlenebilir olmasıdır. Piknik keyiflerinizde yanınıza alacağınız yiyeceklerin ve eşyaların bagajda fazla yer kaplamaması için özel olarak üretilmiştir. Bagaj aksesuarları aynı zamanda bagajınızın daha düzenli görünmesini sağlamaktadır. Bagaj düzenleyici sadece seyahat ederken değil arabanızda bulunması gereken araç ve gereçlerin düzenli bir şekilde durmasını da sağlamaktadır. Aracınızın içini ve alanını kurtaracak olan araç içi düzenleyici çantalar ise dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Düzenleyici çantaların içerisine koyduğunuz eşyalarınızın düşmemesi için kalın cırt cırt bulunmaktadır. Bagajınızda bulundurmanız gereken eşyaları farklı yerlerde değil de tek yerde düzenli bir şekilde durmalarını sağlamaktadır. Cepli olarak üretilen düzenleyici çantalar, küçük ve değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı sağlamaktadır. Düzenleyici çantaların geniş ve uzun olması nedeniyle eşyalarınızı rahatlıkla ve zorlanmadan kolay bir şekilde sığdırabilmenize yardımcı olacaktır. Ağır ve hassas ürünlerinizi taşıyabilmesi için kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bagaj içi düzenleyici çantaların alt kısmında bulunan yapışkanlar sayesinde aracınıza yapışarak, aracınızın hızlanması durumunda veya virajlar gibi engebeli, zor yollarda açılmamasını sağlamaktadır. Hayatınızı kolaylaştıran ve son derece kullanışlı olan bu ürünler kolayca kurulabilmektedir.

Bagaj Bisiklet Taşıyıcı

Bagaj Bisiklet Taşıyıcı

Bisiklet kullananlar için büyük bir fırsat olan bisiklet taşıma aparatı, genellikle arabalarda kolaylık sağlamaktadır. Bisikletler günlük hayatta yediden yetmişe herkesin kullanabileceği hem ulaşım aracı olarak hem de araba, toplu taşıma gibi araçlardan sıkılanlar için büyük bir fırsattır. Çocuklar için ise eğlence aracı olarak kullanılmaktadır. Hem bisiklet hem de araba kullanmak isteyenler için bisiklet taşıyıcı aparatlar kullanılmaktadır. Bu aparatlar arabanızla yola çıktığınız zamanlarda yüksek tutucu özelliği ile bisikletinizin düşmemesine veya zarar görmemesine yardımcı olmaktadır. Bisiklet tutucu aparatlar aracınıza zarar vermemek için özel silikonlardan üretilmiştir. Yapı olarak yumuşak yapı kullanılmıştır. İplerinin esnek ve kalite olması nedeniyle bisikletinizi kuvvetli bir şekilde tutmaktadır. Aracınızın üzerine ağırlık yapmayarak bisikletinizi istediğiniz her yere yanınızda götürmenizi sağlamaktadır. Bagaj aksesuarlarından biri olan bagaj halıları bagajlarınızın kirlenmesini engellemek için ve daha güzel bir görünüm sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Yine bilinen ve tercih edilen bagaj aksesuarlarından olan bagaj altı ledler genelde görünüş olarak kullanılan aynı zamanda arabanıza renk katarak akşam trafiklerinde diğer araç kullanıcıların aracınızı daha net görmesini sağlamaktadır. Aracınıza farklı bir tarz katan ledler bant ile yapıştırılmakta olup aracınızın boyasına zarar vermemektedir. Kaliteli ve farklı tasarımı ile aracınızın dikkat çekmesini sağlamaktadır. Kurulumunun kolay olması sayesinde ürünü istediğiniz zaman arabanızın görünürlüğünü arttırarak kaza riskini de azaltmaktadır. Uzunluğu aracınızın tampon kısmına özel olarak üretilmiştir. Arabanızla bağlantılı olarak üretilmektedir. Aracınıza özel olarak tasarlanan bagaj rüzgârlığı ise arabanızla çıkacağınız yolculuklarda manevra durumlarında ve rüzgârın arabanızın hareket durumuna etkisini önlemektedir. Kurulumu kolay olarak yapılan, aracın arka kısmına yerleştirilen ve hız anınızda rüzgârın akışını yönlendirmektedir.

 Yüksek Tutuş Gücü ile Bagaj Rüzgarlıkları

Yüksek Tutuş Gücü ile Bagaj Rüzgarlıkları

Bagaj rüzgârlığı yüksek tutuş özelliği ile yolculuklarınızı kolay hale getirmektedir. Bagaj rüzgârlıkları estetik olarak da arabanızın görünümüne yakışmaktadır. Ürünün sert ve hızlı rüzgârlara maruz kaldığı zamanlarda hasar görmemesi için dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Aracınızın modeline uygun olarak sayfamızdan kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bagaj rüzgârlıkları kullanıldıkları takdir de otomobilinizin sürüş açısını etkilememektedir. Aracınızın camlarını açtığınız zaman aracın içerisine girecek olan rüzgârı gürültü oluşturmadan engellemesine yardımcı olmaktadır. Araç sürücüsünü rahatsız etmeden, kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Araç pencerelerinin açık olduğu zamanlarda rüzgârın sizi rahatsız etmesi ve sağlığınızı etkilemesi gibi durumlara da önlem olacaktır. Havaların soğuk olduğu zamanlarda ise aracın içerisinde bulunan pencerelerin buğulanmasını engelleyip görüş açınızı kolaylaştırmaktadır. Aracınızın içinde klima kullanmadan temiz havadan faydalanmanızı sağlamaktadır. Bagaj rüzgârlıklarının kullanım amacı haricinde arabanıza estetik bir görünüm sağlaması nedeniyle bazı kullanıcılar modifiye olarak da kullanmaktadır. Ürünün temizlenmesi kolay ve pratiktir. Bagaj açma yayları ise bagajınıza eşya yerleştirirken kapağının düşme riskini azaltıp işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Yayların ayarlanabilir özelliği sayesinde bagajınızın yükseklik oranını kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Aracınızın bagajını yerleştirirken kapağının başımıza düşme riski oldukça yüksektir. Bagaj açma yayı kullanımı sayesinde bu tür kazaların oluşumu da engellenmektedir. Aracınızla yolculuğa çıkmak veya pikniğe gitmek istediğinizde yanınıza valiz, çanta, gibi eşyaların alınması gerekmektedir. Bagajınıza eşya yerleştirdiğiniz zaman bir elinizle bagajı tutmak yerine bu ürünü kullanarak tek bir düğme kullanımı ile kolaylıkla açılmasını sağlayabilirsiniz. Bagaj açma yayları sayesinde elinizdeki eşyaları yere veya herhangi bir zemine koymadan direk yerleştirmenizi sağlayacaktır. Ürünü ayarlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün kullanım sürecinde esneme, gevşeme veya kopma gibi durumların olmaması için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bagaj kapağınıza zarar vermeden kolay bir şekilde tutulmasına sağlar. Bagaj açma yayları sizlerin konforlu ve güvenilir bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır.

 Otomobil Bagaj Aksesuarları Özellikleri

Otomobil Bagaj Aksesuarları Özellikleri

Oto Bagaj aksesuarlarımız, fileli olma özelliği ile uzun yolculuklarımızda eşyalarımızın birçoğunu düzenli bir şekilde filenin ardında barındırarak bizlere daha büyük bagaj alanı bırakmaktadır. Sadece uzun yolculuklarımızda değil günlük yaşamımızda aracımızın içerisinde bulunan, su şişeleri gibi silindir şeklinde olan eşyalarımız, aracımız hareket haline geçtiği zaman bagajımızda harekete geçmesi ve rahatsız edici seslerden araca dikkatimizi vermekten alıkoymaktadır. Otomobil bagaj aksesuarları, bu sorunların hepsini geride bırakmaktadır. Hem cepli hem de fileli olmaları ise bizlere daha büyük kolaylık fırsatları sunmaktadır. Cepli olan oto bagaj aksesuarlarında cep zenginliği ve çeşitliğiyle hemen hemen her boyutta eşyalarımızı bünyesinde barındırarak bagaj hacmimizi daha geniş hale getirmektedir. Birçoğumuzun başına gelen olumsuz olaylardan biri ise aracımızın bagajına koyduğumuz küçük ama bizim için değerli eşyaların aracımızın hareket etmesi sonucu düşmekte olmasıdır. Düşen eşyayı almak için bagajdaki birçok eşyaları da dağıtmanız ve boşaltmanız gerekmektedir. Bu duruma son vermek ve işlerinizi daha kolay hale getirmek için otomobil bagaj düzenleyicileri üretilmiştir. Bagajlarımıza yüklediğimiz ve boşalttığımız eşyalarımızın bagajın eşiğine verdiği zararlar, çizikler, darbeler aracınızın estetik görünümüne zarar vererek aracın değerini düşürmektedir. Bagaj içi düzenleyiciler günümüzde bu soruna çözüm olarak yetişmektedir. Bagaj eşik koruma seti, otomobil bagaj aksesuarlarımızın içinde bulunmaktadır. Krom seçenekleriyle her araca uyan modelleri bulunmaktadır. Çizik veya darbeli görünümde olan bagaj eşiklerinden kurtulmanın yolu olarak bilinmektedir. Araçlarımızın bagajları tıpkı evlerimizin kileri gibidir. Sık sık kullanılması da gerekli olan eşyaların konulduğu alandır. Düzenli olan bir bagajda eşyalarımıza ulaşmak daha kolaydır. Her araçta bulunması gereken yangın tüpü ve ilk yardım çantası aracımızın bagaj kısmı uygun bir alandır. Yangın tüpleri, ilk yardım çantası, reflektörler, trafik seti ve takviye kablosu bagajlarımızda düzenli bir şekilde bulunması lazım edildiği alanlarda ulaşımınızı kolay ve hızlı hale getirmektedir. Bagaj düzenleyiciler ve bagaj aksesuarları gerekli olan eşyalarınıza tek seferde ulaşmanın yoludur.