Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Yakıt Katkısı

için 1,224 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 102,50 TL 96,35 TL
  % 6
  tozlumadeniyag
  %100
 • 129,90 TL 104,90 TL
  % 19
  CONSEPTOTOMARKET
  %100
 • 110,95 TL 99,95 TL
  % 10
  LimonOTO
  %100
 • 117,99 TL
  ALTUNPETROL
  %100
 • 106,00 TL 97,52 TL
  % 8
  özerentarımmarket
  %100
 • 119,90 TL 110,31 TL
  % 8
  mBmGrup
  %100
 • 162,79 TL 122,09 TL
  % 25
  Multicare
  %88
 • 165,00 TL
  soriyent
  %100
 • 174,27 TL 142,90 TL
  % 18
  EvdekiHesap
  %100
 • 119,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  105,91 TL

  NetPar
  %100
 • 119,61 TL 110,04 TL
  % 8
  ALTUNPETROL
  %100
 • 134,99 TL 124,99 TL
  % 7
  OtoLedTürkiye
  %98
 • 44,90 TL
  HİRATEKNİK
  %100
 • 85,00 TL
  tozlumadeniyag
  %100

Motor Yakıt Katkısı

Herkes gün içerisinde sürekli bir koşuşturma içerisindedir. Bu koşuşturma içerisinde sürekli olarak bir yerlere yetişmeye çalışırsınız. Bu sebeple, en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan biri de araçlar olur. Seyahat ederken, kısa mesafelerde yer değiştirirken sürekli olarak arabalar kullanılır. Araçların böylesine sık kullanılması çok fazla yakıt kullanımına sebep olur. Yakıt kullanımı zamanla çevre için zararlı hale gelebilir. Bu sebeple yakıt kullanımı yaparken tasarruf sağlayıcı yolları tercih etmek ve yakıtların içerisinde zararlı maddeleri minimuma indirmek çok önemlidir. Kullanılan ürünler arasında motor yakıt katkısı ön plana çıkar. Sürekli olarak kullandığınız motor yağı zamanla toksik maddeleri içerisinde biriktirmeye başlayabilir. Her kullanım sonrasında içerisinde farklı materyallerin ortaya çıkması motor yağının performansını düşürdüğü gibi çevreye zararlı gazların yayılmasına sebep olabilir. Bu ürün tüm bu durumlarla başa çıkmakta kullanıcısına yardımcı olur. Bu sebeple herkes tarafından kullanılması gereken önemli maddelerden biridir. Farklı Çeşitlere sahip olan bu ürünler arasından kullanıcılar araçlarına uygun olanları rahatlıkla belirleyebilirler. Belirli kalite standartlara göre üretilmiş olan bu ürünler kullanıcıların hayatını çok daha kolaylaştırmak üzere tasarlanılır. Sahip oldukları kaliteli içerikler ele de dikkat çeken ürünler motor yağlarının ömrünün uzamasına yardımcı olabilir. Siz de sayfamızdaki oto bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Motor Yakıt Katkısı Çeşitleri

Motor Yakıt Katkısı Çeşitleri

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan araçlardaki yakıtların kalitesini artırmak ve bu yakıtlardan alacağınız verimi yükseltmek için çeşitli yöntemler bulunur. Bu yakıtların performansı zamanla düşebilir. Bu durumlardan kaçınmak için en sık tercih edilen yöntemlerden bir yakıt katkıları olur. Yakıtlar tekrar tekrar kullanıldıklarında farklı maddelerin ortaya çıkmasına sebep olurlar. Bu yakıtların kullanımından arta kalan maddleer, yakıtın geçtiği alanların kirlenmesine ve bazı parçaların tıkanmasına sebep olabilir. Bu da araçlarda arızaların ortaya çıkamsına sbep olabilir. Araç performansını yükseltmek için kullanılan motor yakıt katkısı çeşitleri dört adet olarak ayrılırlar. Bu çeşitler sahip oldukları fonksiyonu ve etki ettikleri alana göre değişiklik gösterirler. Bu çeşitlerden ilki benzin düzenleyiciler olur. Bu tür ürünler kalitesiz yakıt kullanıma karşı yardımcı olabilecek yöntemlerdendir. Benzin düzenleyicilerin amacı kalitesiz yakıtların ortaya çıkardığı kimyasalların oluşturduğu hasarları minimuma indirmek olur. Kalitesiz yakıtlar kullanıldığında bu yakıtların ortaya çıkardığı çeşitli kimyasallar zamanla araçların arızalanmasına sebep olur. Bu tür arızalar maliyetleri oldukça yüksek olabilir. Bu sebeple araçlarda benzin düzenleyiciler kullanarak arızaların önlenmesi çok önemlidir. Bir diğer çeşit dizel enjektör düzenleyiciler olur. Bu ürün de kalitesiz yakıtlarla başa çıkarmada oldukça etkili ürünlerdendir. Bu ürün yakıtın kalitesinin artırılmasına yardımcı olur. Ayrıca donma süresinin gecikmesini sağlar. Diger çeşitleri motor temizleyici yakıt katkısı seçenekleri olur. Yakıtlar kullandıkça ortaya nemli ve kirli ortamlar çıkar. Yaktın kullanıma yardımcı olan parçalar arasında bulunan enjektör ve karbüratörler zamanla kirlenerek tıkanacak duruma gelebilirler. Ayrıca nemin ortaya çıkmasında kullanılan yakıtların kalitesinin düşmesine sebep olabilir. Kalan iki ürün türü enjektör ve karbütarlörün temizliği için üretilir. Ürün içerisindeki maddeler sayesinde bu bölgelerin temizlenmesine yardımcı olur. Ortaya çıkan zararlı birikimlerin yok edilmesine yardımcı olan bu ürünler araçlar içerisinde sıklıkla kullanılırlar. Bu sayede aracın arızalanması daha zor hale getirilir. Bu sayede kullanacağınız yakıtlardan alacağınız verim artar. Siz de farklı çeşitler arasında size uygun olanları seçerek yolculuğunuzun konforunu artırabilirsiniz.

Aracınızı Geliştirecek Motor Yakıt Katkıları

Aracınızı Geliştirecek Motor Yakıt Katkıları

Aracınızda kullandığınız ürünlerin tümü uzun süreli etkilere sahip olur. Sürekli olarak kullandığınız araçların yakıtlarının kalitesinin yanı sıra bu yakıtlarla birlikte kullandığınız motor yakıt katkısı içeriği kalitesi oldukça önemlidir. Ürünlerin içerisinde kullanılan maddelerin kalitesi yakıtın kullanımı sırasında oluşturduğu zararlı maddelerden kurtulabilmenin için önemlidir. Ürünlerin içeriği hem oluşturacağı etki açısından hem de kullanım süresi açısından önemlidir. İçerisinde bulunan materyallerle ilgili en önemli noktalardan biri aracınıza zarar vermeyecek olmasıdır. Kalitesiz materyaller aracınızın sistemini bozabilirler. Aşındırıcı içerikler araç içerisindeki boruların, katkının kullanıldığı bölgenin zarar görmesine sebep olabilir. Bu sebeple ürünleri incelerken aşındırıcı yapıda olanların içeriklerindeki oranlamalara dikkat etmeniz gerekir. Ürünlerin içerikleri kullanıldıkları bölgeye göre de değişiklik gösterir. Yakıt katkıları arayıcının farklı parçalarında kullanılabilirler. Farklı parçaların yapısında kullanılan materyaller değişiklik gösterir. Bu sebeple bu parçaların etkileşime girdiği maddeler de değişiklik gösterir. Ürün içeriğini incelerken aracın içerisinde kullanacağınız bölgeyi göz önüne almamız bu açıdan önemlidir. Eğer araçların parçalarının yapısını göz önüne almadna, içerikleri incelemeden seçiminizi yaparsanız ürünün aracınızda arızalar oluşturmasına sebep olabilirsiniz. Ürünlerin kalitesi etkililiği açısından da önemlidir. Araçların kaliteli materyallerden üretilmiş olması daha kısa süre içerisinde araç üzerinde etki oluşturmasını sağlar. Kaliteli materyallar daha kolay bir şekilde istediğiniz etkiyi almanızı sağlar. Fakat kalitesiz materyaller aracınızda istediğiniz etkiyi oluşturmazlar. Bu tür materyaller aracın üzerinde yeterince yüksek bir güç göstermeyebilir. Böylece ürün çok daha kolay bir şekilde etki etmesini sağlar. Ürünlerin kalitesi saklama süreleri açısından da öneme sahiptir. Kalitel materyaller dışet keneler ekarşı daha daynıklı olurlar. Bu sebeple kaliteli materyallerden üretilen ürünler daha uzun süre saklanabilirler. Ayrıca ürünlerin dayanıklılık göstermesi çok daha kolay koşullarda saklanabilmesi sağlar. Düşük kaliteye sahip modeller çok daha özel koşullarda saklanır zorunda kalır. Bunun yanı sıra ürünlerin paketlemelerinin kalitesi de önemlidir. Kaliteli paketlemelere sahip modellerin kullanımı çok daha kolay olur. Ayrıca düzgün bir şekilde paketlenmiş ürünlerde sızma, akma ortaya çıkmaz. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden kaliteli modelleri tercih ederek uzun süre yüksek performans elde edebilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleriyle Motor Yakıt Katkısı Seçenekleri

Gelişmiş Özellikleriyle Motor Yakıt Katkısı Seçenekleri

Ürünleri incelerken dikkat çeken önemli noktalardan biri de ürünleri sahip olduğu teknik özellikler olur. Teknik özellikler ürün kullanım şeklinden, kullanıldığı alanlara kadar geniş bir durumu etkiler. Bu ürünlerin özelliklerinin çok çeşitli olması kullanım kolaylığı açısından çok önemlidir. Ürünlerin ek işlevsel özellikleri sahip olması da büyük öneme sahiptir. Ek işlevsel özelliklerine sahip olan ürünler hayatınızda size farklı avantajlar sağlar. Bu özelliklerin çeşitliliği ürünün kullanımını çok daha kolay hale getirdiği gibi aracınzda ortaya çıkacak arızaların önlenmesine de yardımcı olur. Motor yakıt katkısı özellikleri tamamiyle kullanıcı memnuniyeti ön plana alarak tasarlanır. Bu özellikler kullanıcının hayatını kolaylaştırmak ve üründen alacakları verimi artırmak için özel olarak düzenlenir. Temizleyici türdeki ürünlerin en önemli özelliklerinden biri yakıt sistemini temiz tutabiliyor olmasıdır. Bu ürünler yakıt sistemini temizleyerek yakıtların kullanımı sonrası ortaya çıkabilecek kirlerden ev kalıntılardan kurtulmanızı sağlar. Bu sayede yakıt sistemini temiz tutar ve tıkanıklıkların önüne geçmiş olur. Enjektörleri de temiz tutan ürünler yakıttan alacağınız verim açısından da oldukça kullanışlıdır. Bu tür ürünler yakıtın çok daha kolay bir şekilde kullanılabilmesinin ağaldığı için alacağınız verim oranını artırır. Bu ürünlerin etki ettiği önemli noktalardan biri de yanma verimi olur. Yanma veriminin artması yakıtın çok daha büyük bir bölümünün kullanılmasını ve daha az kalıntı oluşmasını sağlar. Bu sayede yakıt kullanımı sonrası ortaya çıkan zararlı materyallerin miktarı minimuma indirilmiş olur. Ayrıca bu durum sayesinde yakıtın daha büyük parçası kullandığı için yakıt daha uzun süre kullanılabilir olur. Böylece yakıttan tasarruf etmek de mümkündür. Yakıtların bir kısmının sahip olduğu yağlama özelliğinin önemli ölçüde artmasına yardımcı olan ürünler de koruyucu özelliğe sahip olan önemli modellerdendir. Bu tür çenekler yakıt pompasının sürtünmeden kaynaklı olarak aşınması engellemeye yardımcı olur. Enjektör temizleyici özellikteki modeller de son derece kullanışlı modellerden biridir. Bu modeller iki enjektörün birbirine yapışmadan ayrı kalabilmesine yardımcı olur. Siz de birbirinden gelişmiş özelliğe sahip olan ürünler arasından sizin içi kullanışlı niteliklere sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kolay Kullanımıyla Motor Yakıt Katkısı

Kolay Kullanımıyla Motor Yakıt Katkısı

Arabalar kullanıcılar tarafından çok uzun süre kullanılan önemli araçlardır. Kullanım süresi boyunca araçla çeşitli sorunların ortaya çıkması mümkündür. En sık ortaya çıkan sorunların başında yakıt sistemindeki hasarlar gelir. Yakıtın düzgün kullanılmamasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek hasarlar mevcuttur. Ayrıca yakıtın kullanımı sonrasında ortaya çıkan materyallerin yakıt sistemi üzerinde oluşturduğu aşındırıcı etkiler sebebiyle borularda yırtılma, tıkanma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarla başa çıkmak için motor yakıt katkısı kullanımı oldukça önemli bir işlemdir. Bu ürünleri kullanarak çok sayıda sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Araçlarınızda oluşabilecek bu tür durumlarda kurtulmak için ürünleri doğru şekilde kullanmak da önemli bir noktadır. Eğer ürünleri yanlış şekilde, yanlış parçada kullanırsanız aracınızın daha çok zarar görmesine sebep olabilirsiniz. Ürünler araçlarınızın yakıt sisteminin yanı sıra motorunda yüksek performansla çalışmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin kullanım biçimi farklı yakıt türü kullanan araçlarda değişiklik gösterebilir. Temizleyici yapıdaki motor katkılarını kullanmaya başlamadan önce içerisindeki materyallerin tamamen homojen hale gelmesini sağlamanız gerekir. Şişede saklandığında zamanla içerisindeiki materyallerde çökmeler ve ayrışmalar oluşabilir. Bu sebeple ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayarak materyallerin homojen bir karışım haline geldiğinden emin olmanız gerekir. Ürünü kullanmak istediğiniz parçaya dökmeden önce kapağını çıkarmanız gerekir. Fakat kapağını çıkardığınızda şişenin ağzı fazla geniş kalabilir. Bu ürünün farklı yerlere sıçramasına, gereğinden fazla kullanılmasına sebep olabilir. Bu tür durumların önüne geçmek için şişenin ağzına sivri uçlu başlığı takarak daha kontrollüğü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Motor yakıt katkısı tavsiye edildiği üzere benzin deposuna benzinden önce dökülmelidir. Benzinden önce ürünün kullanılması yakıtın geçtiği yerlerin temizlenmesine yardımcı olabileceği için yakıttan alacağınız verimin artmasını sağlar. Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli bir diğer nokta da kullanacağınız miktarı belirlemek olur. Yakıt depolarının boyutu ve kullandığınız yakıt ölçüsü değişiklik gösterir. Farklı ölçülerdeki yakıt miktarlarında fakrlı ölçülerde katkı kullnamanız gerekir.

Motor Yakıt Katkısı Fiyatları

Motor Yakıt Katkısı Fiyatları

Ürünlerle ilgili önemli noktalardan biri fıyatları olur. Kullanıcılar ürün incelemesi yaparken fiyatları ön plana alırlar. Her kullanıcının sahip olduğu bütçe aralığı değişiklik gösterir. Ürün seçeneklerindeki fiyatsal çeşitlilikler kullanıcıların kendilerine uygun ürünü bulabilmesi çok daha kolay hale getirir. Farklı fiyat seçeneklerine sahip ürünler sayesinde farklı bütçe aralıklarına sahip olan kitleler ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Motor yakıtı katkılarının sahip olduğu fiyat seçenekleri oldukça geniş bir aralığa sahiptirler. Bu aralıkta bulunan ürünlerin tümü farklı fiyatlara sahip olurlar. Bu sayede ürünler arasında fiyatsal çeşitlilik sağlanmış olur. Bur aralıkta bulunan ürünlerin fiyatlarını değiştiren bazı özellikler bulunur. Bu özellikler ürünlerin kullanılabilecek araç çeşitlerini değiştirdiği için farklı kitlelere hitap edilmesini sağlar. Doğal olarak ürünlerin tümünü fiyatları birbirinden farklı olur. Fiyatları etkileyen önemli notkalardan biri kullanılabileceği yakıt türleri olur. Kullanılabilecek farklı yakıt çeşitleri bulunur. Bu yakıtlar ile birlikte kullanabileceğiniz ürün çeşitleri de değişiklik gösterir. Dizel motor yakıt katkısı benzinli yakıtlarla birlikte kullanabilenlere göre yapısal değişiklik gösterir. Bu ürün dizel yakıtların kullanıldığı araçlarda ortaya çıkan sorunların giderilmesi için özel olarak üretilir. Bu sebeple fiyatı benzinli araçlarda kullanılan modellerden farklı olması çok normaldir. Ürünlerin miktarı da önemli etkenlerden biridir. Motor yakıt katkısı ölçüleri her modelde değişiklik gösterir. Kullanıcının ihtiyacı olan miktara göre tercih edeceği ölçü değişiklik gösterir. Farklı ölçülerin fiyatlarının değişiklik göstermesi çok normaldir. Ürünlerin büyük ölçülere sahip olmasının yanı sıra uzun süre saklanabilir özellikte olması önemlidir. Ayrıca ürünlerin etki derecesinde fiyatları etkiler. Çok büyük etkiler oluşturan ürünleri kullanırken düşük bir miktarla çok daha yüksek ölçüde benzin kullanmanız mümkün olur. Bu tür ürünler çok daha uzun süre rahalkla kullanılabilirler. Ürünlerin bu özelliği bütçenizin uzun vadede olumlu etkilenmesine yardımcı olur. Ayrıca bu ürünler yakıt tasarrufuna yardımcı olacağı için çevreyi korurken aracınızla ilgili maliyetlerin azalmasını sağlar. Bunu yanı sıra aracınızda ortaya çıkabilecek arızaların önlenmesine yardımcı olduğu için tamir ücretinin azalmasını sağlar.

Motor Yakıt Katkısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Motor Yakıt Katkısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Aracınızı kullanırken performansını iyileştirmek için yararlanabileceğiniz ürünler arasında ön plana çıkan en kullanışlı ürünler arasında motor yakıt katkıları bulunur. Bu materyal son derece geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Sahip olduğu skalada bulunan ürünlerin tümü birbirinden farklı çeşitli özelliklere sahiptir. Ürünlerin sahip olduğu farklılıklar kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına hitap edebilmesi açısından önemlidir. Ürünlerin böylesine geniş bir çeşitliliğe sahip olması bazen kullanıcıların kafasını karıştırabilir. Bu tür durumlarda ürünler arasından size uygun olanı bulmak zor olabilir. Böyle durumların üstesinden gelmek için kullanıcıların bazı kriterler belirlemesi gerekir. Belirleyeceğiniz kriterler ürünleri ön elemeden geçirebilmenizi ve size uygun olabilecek ürün sayısını daha aza indirgemenizi sağlar. Bu kriterleri belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar arasında ürünün sahip olduğu teknik özellikler, uygun olduğu yakıt türü, kullanım süresi, kullanım biçimi gibi özellikleri saymak mümkündür. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta aracınızın yakıt türü olur. Aracınızın yakıt türüne uygun olmayan ürünü kullanmak, çeşitli arızalara sebebiyet verebileceği gibi hiç bir etkiye sahip de olmayabilir. Benzinli motor yakıt katkısı farklı yakıtların kullandığı araçlarda benzinli araçlarda olduğu kadar etkili olmaz. Bu sebeple doğru ürünü seçmek çok önemlidir. Bir diğer önemli nokta da ürünlerin sahip olduğu temel ve ek işlevsel özellikleri olur. Bu özellikler hem ürünün sağlayacağı verimi hem de kullanım kolaylığını etkileyeceği için özel olarak incelenmelidir. Bazı ürünler ekstra olarak antioksidan içeriğe sahip olurlar. Bu tür ürünler yakıt sistemlerinde oluşabilecek korozyon sorununu çözmek için son derece etkili olurlar. Bu tür bir sorun yaşayan kullanıcıların bu içeriğe sahip olan ürünleri tercih etmesi önemlidir. Motor yakıt katkısı yorum bölümü de dikkat edebileceğiniz noktalardan biridir. Bu yorumlar ürünleri kullanan kişiler tarafından yapıldıkları için ürünün kullanımı ile ilgili aklınızda oluşabilecek bazı sorulara cevap olabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(253)
ve üzeri (365)
ve üzeri (383)
ve üzeri (384)
ve üzeri (386)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL