Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Set Ürünler

için 2,697 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Araç Bakım Setleri

Otomobilinizi uzun vadede temiz tutmak için belirli rutin bakımlar yer almaktadır. Set olarak yer alan çeşitli objeler aracınıza hem bakım sağlamakta hem de temizlemektedir. Araç bakım seti içerisinde bulundurduğu ürünler sayesinde kullanıcıya tam donanımlı hizmet sağlamaktadır. Tek tek ürünleri bulup temin etmek yerine paketli setler birçok ürünü aynı anda kullanıcı ile buluşturmaktadır. Setlerin içerisindeki bakım gereçleri iç yüzeyler ve dış yüzeyler olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Aracın iç kısmının temizliği ve bakımına dikkat edilmesi gerektiği gibi dış yüzeylerin de bakım ve temizlik ihtiyaçları giderilmektedir. Cam, kapı ve lastik yüzeyler için farklı kategorilerde bakım kitleri yer almaktadır. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda şekillenen araç bakım kitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bireylerin her türlü ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları problemleri çözmek için birbirinden farklı boyutlarda oto bakım kitleri yer almaktadır. Aynı zamanda araç bakım setleri kış ve yaz sezonları olmak üzere iki farklı kategori grubuna ayrılmaktadır. Söz konusu sezonluk bakım kitleri, aracın hava durumundan etkilenmemesi için geliştirilmiş formülleri bulundurmaktadır. Kışın yoğun yağışlar ve yazın güneş ışınlarının zararlı etkilerini en aza indirmek için birçok alternatif çözüm önerileri yer almaktadır. Bakım ürünleri kategorilerinde genel olarak temizlik ekipmanları yer almaktadır. Aracın çeşitli bakım, pasta ve cila uygulamaları yapılmadan önce özenli bir şekilde temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Temizlik uygulamaları sonrası söz konusu araca yapılacak olan bakım aşamaları ise çeşitlenmektedir. Gelişen teknolojik gelişmeler sayesinde araçlara birçok bakım ve koruma ekipmanları dahil olmaktadır. Hem otomobilin daha verimli kullanılmasını sağlamakta hem de söz konusu araçların uzun ömürlü kullanımının sağlanmasına olanak oluşturmaktadır. Araç kışlık bakım seti içerisinde soğuk havadan koruyabilecek düzeyde ekipmanlar yer almaktadır. İklim koşulları doğrultusunda çeşitlenen bakım kitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Farklı Boyutlarda Araç Bakım Setleri

Farklı Boyutlarda Araç Bakım Setleri

Düzenli periyotlarda bakımı yapılan araçlar eskimemektedir. Dolayısıyla kullanıcılara araç bakım kitleri tavsiye edilmektedir. Kullanım şekilleri oldukça pratik olan ürünler sayfa üzerinde yer almaktadır. Ürünler birçok kategori ve alt kategori adı altında toplanmaktadır. Bazı bakım kitlerinin yer aldığı kategori ve alt kategori seçenekleri şu şekildedir; otomotiv & motosiklet, aksesuar & tuning, oto bakım ve son olarak set ürünler seçenekleridir. Araç yağ bakım seti ve su zımparası çeşitleri birçok marka ve model seçeneği ile yer almaktadır. Otomobilin kullanım ömrünü arttıran bakım kitleri birbirini tamamlayacak işlevlere sahiptir. Aracın yağ indeksinin dengelenmesini ve çeşitli dış etkenlere karşı korunmasını sağlamaktadır. Araç bakımı için yer alan su zımparaları, esnek arka plana işlenmiş mikro ince aşındırıcılı teknolojiye sahiptir. Eşit ve tutarlı bir yüzey elde etmeyi kolaylaştırmaktadır. Boya teknolojilerindeki gelişmeler sonucu birçok su zımparası çeşidi oluşmaktadır. El ile uygulanan zımpara aşaması oldukça pratik ve kullanışlı bir seçenek oluşturmaktadır. Setlerin içerisinde yer alan ürünler 5’li veya 10’lu paketleri ile yer almaktadır. Temizlik ve bakım kitlerinin içerisinde yer aldığı kitlerde jant temizleyici, hızlı cila sağlayan formül, torpido bakım losyonu, lastik parlatıcı, motor yağ çözücü, kumaş halı temizleyici, fırçalı otomobil şampuanı, cam temizleme solüsyonu ve benzeri ürünler yer almaktadır. Ürünlerin litre hacim boyutları set kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Kademeli bir şekilde otomobilin yıkanmasını sağlayan oto yıkama hortum ucu, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu ürün yapısı ve özellikleri sayesinde kademeli bir şekilde suya basınç vermektedir. Bu sayede aracın üzeri yıkanırken durdurma ve yavaşlatma seçenekleri bulunmaktadır. Ayarlanabilir püskürtme ucu sayesinde su seviyesi kullanıcı tercihine göre şekillenmektedir. Ergonomik ve yumuşak plastik yapısı sayesinde hortum tabancası ele iyice oturmaktadır. Tırtıklı yüzeyi elden kaymayı engellemektedir. Kullanıcılara pratik çözümler vadeden yıkama ekipmanları farklı boyut ve renk seçenekleri yer almaktadır. Araç bakım malzemeleri otomobilin uzun vadede rahat ve konforlu bir şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

 Araç Bakım Setleri ile Aracınız Temiz Olsun

Araç Bakım Setleri ile Aracınız Temiz Olsun

Düzenli periyotlarda uygulandığında otomobilin bakımlı ve temiz kalmasına yardımcı olan araç bakım kitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Setli olarak veya tekli olarak temin edilebilen bakım ürünleri farklı formül içerikleri ile yer almaktadır. Araç içi periyodik bakım seti otomobilin zemin, yüzeyler ve cam bölümlerinin temizliğini ve bakımını sağlamaktadır. Aracın içerisindeki zemin yüzeylerinin toz ve çamurdan arınması için farklı kategorilerde temizleme ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda camların parlaklığını ve yapısını koruyacak cilalama solüsyonları kullanıcılara sunulmaktadır. Periyodik bakım setlerinin içerisinde jant ve lastik temizleme malzemeleri, jant ve lastik parlatma solüsyonları, genel döşeme temizleyici, torpido parlatıcı, motor temizleme ürünleri, hızlı cila sağlayan ekipmanlar, cila özelliği bulunan oto şampuan ve benzeri ürünler yer almaktadır. Kilogram boyutları ile yer alan kitler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tam donanımlı temizlik oluşturmak için araç kullanım sıklığı doğrultusunda ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Yağmur damlalarını cam üzerinden tutmayan temizleme spreyi bulunmaktadır. Söz konusu ürün lekeleri, böcekleri, kiri ve benzeri lekeleri iz bırakmadan kaydırmaktadır. Yoğun yağışın hâkim olduğu hava koşullarında sürüş görünürlüğünü koruyan sprey yaklaşık olarak 710 ml boyutu ile yer almaktadır. Kullanım şekli spreyden uygulanacak yüzeye püskürtme yapılması gerekmektedir. Pratik bir şekilde uygulama gerektiren ürün, sürüş deneyimini konforlu bir hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Kimyasal ürünleri kullanmadan önce talimatlar kısmının incelenmesi tavsiye edilmektedir. Otomobilin dış yüzeyinde parlaklık etkisi oluşturan cila uygulama süngerleri yer almaktadır. Aracın far kısımlarını parlatmaya yardımcı olmaktadır. Otomobil üzerindeki çiziklerin ve sararmış bölümlerin düzelmesini sağlamaktadır. Süngerin yumuşak tarafını uygulanacak yüzeye sürerek, dairesel hareketler ile silme işlemi yapılmalıdır. Ardından kuru bir bezle temizlenmesi gerekmektedir. Araç içi bakım seti dış yüzeylere göre daha çok detay bulundurmaktadır.

 İç ve Dış Yüzeyler için Araç Bakım Setleri

İç ve Dış Yüzeyler için Araç Bakım Setleri

Otomobilin hem iç kısımlarını hem de iç kısımlarını temizleyecek bakım setleri sayfa üzerinde çeşit seçenekleri ile yer almaktadır. 8 parça araç bakım seti kategorilerine göre değişiklik göstermektedir. Setlerin içerisinde hem temizliği hem de parlatma gibi bakım ekipmanlarını bulunduran ürünler yer almaktadır. Setler genel olarak torpido, yüzeyler, tutma yerleri, far kısımları, halı zeminleri, cam ve benzeri bölümlerin temizliğini oluşturmaktadır. Kullanım kitleri model, marka, boyut ve benzeri etkenler doğrultusunda farklı fiyat seçeneği sunmaktadır. Otomobillerin iç ve dış yüzeylerinde yer alan çizikleri düzeltmeyi sağlayan aksesuarlar yer almaktadır. Kullanmadan önce uygulanacak zeminin dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Yumuşak bir bez ile uygulanacak zemin silinmelidir. Dairesel hareketler ile uygulanması tavsiye edilmektedir. Kuru bir bez ile kurulandıktan sonra yüzeylerin parlamasını sağlamaktadır. Mikrop barındırmayan ve ekstra durulama gerektirmeyen yüzey silme bezleri setli olarak veya tekli olarak yer almaktadır. Bezlerin boyutları genel olarak 43x32x0,2 cm ölçüleri ile bulunmaktadır. Suyu emen özelliği sayesinde uygulandığı zeminde ıslak bir etki bırakmamaktadır. Otomobillerin üzerindeki güneş yanıklarını düzelten bakım ekipmanları yer almaktadır. Vernik sökücü olarak yer alan ürün, yaklaşık olarak 500 ml boyutu ile bulunmaktadır. Ürünün kullanılmadan önce çalkalanması gerekmektedir. Uygulama sırasında yüzeyin temizlenmesi gerekmektedir. Püskürtme sonra yaklaşık 15 dakika beklenmesi tavsiye edilmektedir. Söz konusu araç motor bakım seti ise otomobilin model türüne göre değişiklik göstermektedir. Aracın uzun vadede bakımlı bir motora sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Kullandıkça eskiyen motorların ilk gün ki görüntüsüne ulaşmasını sağlamaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(300)
ve üzeri (436)
ve üzeri (485)
ve üzeri (490)
ve üzeri (507)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL