Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Pasta

için 2,530 sonuç bulundu.

Pasta

Araç bakımının önemli bir parçası olan oto pasta ürünleri sayesinde arabanıza daha yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çizik giderici ve çizikleri kapatıcı özelliği de bulunan pastalar yardımıyla arabanızda oluşan ufak çaplı hasarlara karşı kesin çözüm elde edersiniz. Kullanımı son derece kolay pasta ürünleri ince çiziklerde başarılı bir iş çıkararak arabanızın gövdesinin pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Ekonomik düzeyleriyle alıcıları kendisine çeken oto pasta fiyatları ile arabanız için yararlı bir bakım ürününe sahip olabilirsiniz. Uygulama esnasında kuruma oluşmaması sayesinde pastalama işlemini verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pastalar bunun yanı sıra tozlanma da oluşmadığı için daha sağlıklı bir şekilde arabanızın bakımını yapabilirsiniz.

Yüksek Parlaklık Düzeyi

Yüksek Parlaklık Düzeyi

Arabanız için oto pasta makinesi aracılığıyla yüksek parlaklık düzeyi elde edebilirsiniz. Otomobillerin değerini artıran kusursuz bir dış görünüşe sahip olma özelliği sayesinde arabanızın fiyatını yükseltebilirsiniz. Gün ışığında gövdeyi ve kaportayı daha estetik bir şekilde gösteren pastalar ile dikkat çeken bir otomobile sahip olabilirsiniz. Farklı boyalara sahip yüzeylerde kullanılabilen oto pasta makineleri aynı zamanda yeni ve eski boyalar üzerinde verimli bir şekilde değerlendirilebilir. Su akışını kolaylaştıran pastalama işlemi sayesinde yağmurlu havalarda aracınızın gövdesinde daha az su birikir. Araba pasta ürünleri boya problemlerini düzeltmenize de yardımcı olur. Boyayı koruyarak daha kalıcı kılan pasta maddesi sayesinde otomobiliniz uzun süreli bir kusursuzluğa sahip olur.

Verimli Dış Yüzey Bakımı

Verimli Dış Yüzey Bakımı

Araç pasta makinesi farklı boyutlara sahip seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Arabanız için en uygun olan makine yardımıyla dış yüzey bakımını kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Nano teknoloji ile üretilmiş olan pasta ürünleri uzun süreli bir tutunma sağlar. Arabanızın yüzeyinde derin bir parlaklığın yanı sıra su iticiliği de kazanırsınız. Hem koyu renklerde hem de açık renklerde pasta yardımıyla daha parlak ve daha yeni bir dış görünüş elde etmek kolaylaşır. Oto kalın pasta ürünleri suyun yıpratıcı etkisine karşı aracınızı ekstra bir katmanla korur. Suyun yanı sıra dolu, asit yağmuru, bitki özleri ve kar yağışına karşı da otomobiliniz için tam koruma sağlayabilirsiniz.

Çizik Önleyici Pasta

Çizik Önleyici Pasta

Oto yıkama işlemi sonrasında oluşabilen çiziklere karşı önlem almak için otomobil pasta maddelerinden yararlanabilirsiniz. Araç gövdesini uyguladığınız pastalar zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılık göstererek uzun ömürlü bir etki taşır. Boya düzeltme işlemi için kullanacağınız pastayı uygulamaya başlamadan önce zeminin temiz ve kuru olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eğer araç gövdesi bu şartlara uygun değilse temiz bir bez yardımıyla gövdeyi silerek oto pasta ürünleri aracılığıyla daha kaliteli bir dış görünüş oluşturabilirsiniz. İçeriklerinde silikon ya da dolgu maddesi gibi kimyasallara yer vermeyen pasta ürünleri ile daha sağlıklı bir pastalama yapabilirsiniz. Su bazlı olarak üretilmiş olan ürünler kolay bir şekilde uygulanır.

Pratik Pastalama İşlemi

Pratik Pastalama İşlemi

Modern üretim teknolojileri ve içeriklerinde bulunan maddelerle göz dolduran oto pastalar sayesinde işlem bittikten sonra aracı yıkamanıza gerek kalmaz. Çabuk bir şekilde kuruyarak etkisini gösteren pastaları aracınızın kaportasına, tamponlarına ve kapılarına uygulayabilirsiniz. Kimyasal bir madde olan otomobil pastalarının ellerinize ve vücudunuzun diğer bölümlerine bulaşmamasına özen göstermeniz gerekir. Vücutla teması halinde ilgili bölgeyi bol su ile yıkayarak iyice temizlemeniz gerekir. Arabanızın dış yüzeyini düz hale getirmek için kullanabileceğiniz pasta cila ürünler yardımıyla arzuladığınız estetik görünümü elde edebilirsiniz. Matlaşmış boyaya sahip bölümlerde renk sorunlarını gidermek için pasta ürünlerinin canlandırıcı ve temizleyici etkisinden konforlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Pasta ile aracınızı UV ışınlarına karşı da korursunuz. Tüm araç bakım ürünleri için Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C (38)
3D (158)
3M (210)
Abro (8)
Adam's (11)
Airfly (3)
Akrimask (6)
Aquapel (1)
Astonish (1)
Auto Cher (8)
AutoClub (9)
AutoGlym (51)
Automix (41)
Autotriz (1)
Bellatrix (12)
Berner (3)
Brio (8)
BULLSONE (2)
C9 (6)
Caldini (2)
Carpex (15)
CarWax (60)
Castrol (1)
Codetha (16)
Colony (3)
Colormatic (10)
Deo Smile (18)
Divortex (146)
(1)
Farecla (238)
Fiawax (11)
Goldenwax (3)
GTechniq (3)
İl Piu (4)
Indasa (2)
İNTERWAX (4)
Ippon (7)
Jsv (15)
K2 (31)
Karcher (3)
Koch Chemie (222)
MAFRA (30)
Magic (40)
Makita (1)
Malco (14)
Meguiars (147)
Menzerna (275)
Michelin (22)
Mobihel (1)
MXS (36)
Nano Tech (2)
Nanolex (6)
Nasiol (5)
Netfer (15)
Pluum (1)
Politech (11)
Polytop (144)
Presto (7)
Quickwax (7)
Rpower (2)
Ruhsen (14)
Soft99 (9)
Sonax (13)
Terlans (1)
Teroson (50)
Turtle Wax (19)
Valet Pro (7)
Vortex (4)
Wieberr (1)
WİLLER (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(511)
ve üzeri (674)
ve üzeri (722)
ve üzeri (727)
ve üzeri (743)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL