Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Pasta

için 1,319 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Oto Pasta

Her araba sahibinin başına gelebilecek bazı durumlar olabilir. Küçük hasarlar da bunlardan bir tanesidir. Küçük hasarların önüne geçilemediğinde ise bu hasarları kapatabilmek yine mümkün hale gelmektedir. Oto pasta ile birlikte birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece hasar durumlarında da değil. Aracınızı ilk aldığında mevcut olan parlaklık yeni olduğunu dışarıdan direkt olarak belli edecektir. Ancak bir süre sonra sık kullanım ile birlikte mevcutta bulunan parlaklık gün geçtikçe solabilir ve ortadan kaybolabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için pasta uygulaması yapabilirsiniz. Aracınızı uzun süredir kullanıyor olsanız bile pasta uygulaması ile birlikte rahat bir şekilde ilk günkü haline tekrar getirebilirsiniz. Aracınız yağmur yağması, güneş ışığı gibi çeşitli hava koşulları ve de beşeri faktörler ile birlikte eski parlaklığını yitirebilir. Aracınızı çok kullandığınızda kullandığınız yol türüne bağlı olarak da aracınızda küçük hasarlar meydana gelebilir. Asfalt bir zemin veya taşlık bir yolda kullandığınız araçlar dış gövde oto bakım işlemlerinden farklılık gösterecektir. Taşlık yollarda süratten dolayı aracınıza isabet edebilecek olan taşlar aracınızda irili ufaklı çizikler oluşturabilir. Bu çizikler gün geçtikçe daha fazla hale gelerek görsellik açısından rahatsız edici bir görüntü oluşturabilir. Arabanızın alt tabanında özellikle meydana gelebilecek olan bu durumda bu çizikler üzerine pasta uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. En ufak çizikler bile kapanacaktır. Sonrasında gerçekleştirebileceğiniz cila işlemi ile de birlikte ekstra olarak bir görsellik ortaya çıkarabilirsiniz. Pasta uygulamasının farklı kombinasyonları mevcuttur. Bu noktada da görselliği tekrar sağlayabilmek adına aracınıza ekstra uygulamalar yapmanız gerekebilir. Oto pasta ürünleri ile ortaya çıkan bu durumları kolay bir uygulama beraberinde ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece sıfır olarak aldığınız araçları değil, ikinci el olarak edindiğiniz araçları da ilk sahibi gibi ilk günkü haline getirmeniz mümkün.

Oto Pasta ile Arabanızı Yenileyin

Oto Pasta ile Arabanızı Yenileyin

Arabanız hava koşulları nedeni ile birlikte çeşitli hasarlar alabilir. Ancak oto yıkama işlemi gerçekleştirilirken de bu tür hasarlar meydana gelebilmektedir. Çizik ve benzeri durumlar çok sık şekilde bu yollarla aracınızda görülebilir. Bunların önüne geçebilmek adına da araç için pasta modellerini kullanabilirsiniz. Pasta uygulaması yaparken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Öncelikle pürüzsüz bir uygulama gerçekleştirebilmek adına aracınızın tamamen kuru durumda olması gerekmekte. Bu sayede pastanın aracınıza tam anlamıyla nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Oto pasta uygulaması aracınız için ekstra bir koruma katmanı oluşturmakta. Oto pasta çizik giderme işlemlerinde sizlere maksimum verimi sağlayacaktır. Bu uygulamanın genel olarak güneş ışığından uzak bir alanda yapılması gerekmektedir. Gölgelik alanda yapılacak olan uygulamalar daha kalıcı şekilde sonuç vermektedir. Aynı zamanda ilk uygulama yapıldığı esnada güneş ışınlarından uzak durulması gerekmektedir. Güneş ışınları uzun vadede normalde de aracınıza zarar verebileceği gibi ilk uygulama yapıldığı esnada pastanın kimyasal yapısının bozulmasına da sebebiyet verebilir. Oluşturduğu katman ile birlikte hasarları rahatlıkla kapatmanızı sağlayan pastaların birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Sayfamızda aracınıza özel modeller ile birlikte doğru uygulamaları yapabilmeniz mümkün hale gelmekte. Araçların renklerine göre ürünler farklılık gösterebilir. Açık renk veya koyu renk olan araçlar için kimyasal formülleri farklılık gösteren ürünler tercih edilmesi gereklidir. Bu şekilde hasarların onarımı sağlanacaktır. Aksi takdirde doğru şekilde uygulama yapılamayacak, yapılan uygulama da kısa süreli şekilde aracınızda etkisini gösterecektir. Süreklilik sağlayabilmek adına doğru malzemeyi seçme noktası oldukça önemlidir. Kullanacağınız birbirinden farklı içeriği bulunan ürünler ile birlikte aracınız için çok daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alan Nasiol pasta ve cila çeşitleri ile aracınızın görünümünü yıllar öncesine çevirebilmeniz de kolaylıkla mümkün hale gelecek.

Oto Pasta Çeşitleri

Oto Pasta Çeşitleri

Oto pastalar kullanıcılar için birçok farklı tür ve özellikte sunulmaktadır. Kullanıcılar tarafından tercih edilen modellerden biri hepsi bir arada olan pasta cila modelleridir. Bu modeller ile birlikte aracınız üzerindeki bir katmanı kaldırarak eski görünümüne kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. İçerisinde aşındırıcı etki sağlayan özellik bulunmaktadır. Bu özellik ile birlikte aracınız üzerindeki zarar görmüş ve izler bulunduran katmanı rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Sizler için bu işlemi çok daha rahat gerçekleştirmenize imkân tanıyacaktır. İçerisinde akrilik ve polimer elementler bulundurmaktadır. Bu elementler de önemli bir noktada sizlere yardımcı olacaktır. İçerisinde bulunduran aşındırıcıların yardımcı olamadığı hasarlarda ve çiziklerde bu içerik sayesinde zorlanmayacaksınız. Aşındırıcıların maskeleyemediği çizikleri bu elementlerin etkisi sayesinde kolaylıkla maskeleyebilir ve görünmesini engelleyebilirsiniz. Arabanızı hasarsız hale getirebilirsiniz. Oto pasta çeşitleri içerisinde bulundurduğu bu tür elementler ile birlikte en inatçı çizikleri bile ortadan kaldırmanız için sizlere yardımcı oluyor. Oto pasta işlemini belirli periyotlar içerisinde yenilemeniz gerekebilir. Ancak içerisinde bulunan bu akrilik ve polimer tabanlı elementler sayesinde bu periyotların arasını açabilirsiniz. Bir süre içerisinde daha az uygulama yapmanıza olanak tanıyabilecek olan bu içerikler ile birlikte hem aracınız ilk günkü yeniliğini koruyacak, hem de siz uygulama açısından tasarruf edebileceksiniz. İçerisinde balmumu cila madde bulunduran oto pasta markaları da sizler için avantaj sağlayacaktır. Bu içerik ile birlikte aracınıza uyguladığınız dış boya, cila için farklı bir katman oluşturmanız mümkün olacaktır. Ortalama olarak bir ay süre ile aracınızın dış boyasını koruyacak olan bu madde ile birlikte ekstra bir korumaya sahip olursunuz ve de cila, pasta uygulamalarını tekrarlamanız için gereken süre de artışa geçebilir. Bu sayede hem pasta işlemi için ayırdığınız zamandan tasarruf edebilir hem de maddi olarak tasarruf edebilirsiniz. Bu doğrultuda 3M pasta ve cila ürünlerini kullanabilirsiniz.

Her Renkte Araç İçin Uygun Oto Pasta

Her Renkte Araç İçin Uygun Oto Pasta

Araç pasta uygulaması gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan biri ise aracınızın rengidir. Aracınızın rengi, seçeceğiniz pasta cila ürününde oldukça büyük farklar yaratabilir. Açık renkte bulunan aracınıza siyah renkteki araçlar için kullanılan pasta cila modellerini uyguladığınızda istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek içinse renk konusunda seçici olmanız gerekmektedir. Her araç rengi için uygun olan oto pasta ürününü sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Oto pasta fiyatları bu renkler arasında farklılık gösterebilir. Siyah araçlar için veya açık renkli araçlar için kullanılan pastalarda içerik farklılığı bulunmaktadır. Uygulama noktasında her iki türdeki araçlar için uygulanması gereken pasta kalınlığı farklı olabilir. Bu noktada siyah renkli araçlar için uygulanan pasta kalınlığı ile diğer araçlara uygulanan pasta kalınlığı, koruma oranı farklı olacaktır. Siyah ve benzeri renkte koyu olan araçlarınız için ince pasta yapısını tercih edebilirken, açık renkteki araçlar içinse kalın pasta yapısını kullanabilirsiniz. Oto siyah pasta ve diğer renkteki araçlarınız için uygun ürünleri kolaylıkla sayfamızdan edinebilirsiniz. Araç pasta çekme işlemi birkaç farklı yöntem ile birlikte gerçekleştirilebilir. Bunlardan bir tanesi pasta cila makineleridir. Bu makineler ile birlikte kolaylıkla tüm aracınıza uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında bu işlem için özel olarak üretilmiş olan süngerler bulunmakta. Bu süngerler ile birlikte manuel bir biçimde işleminizi gerçekleştirebilmeniz de mümkün. Dikkat etmeniz gereken tek nokta aracınızın temiz ve tozdan arındırılmış olması. Artı olarak kalıcı ve belirgin bir sonuç sağlayabilmek adına işleminizin gölge bir alanda gerçekleştiriliyor olması da oldukça önemli. Oto boya pasta modelleri ile birlikte aracınızı eski parlak günlerine getirebilir ve ikinci el olarak aldığınız araçları da rahatlıkla modifiye edebilirsiniz.