Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Motor Yağ Katkısı

için 1,905 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Motor Yağ Katkısı

Yağ katkıları, motordaki yağlama performansı ve aracın çekiş gücünü artırıyor. Özel formüllerle geliştirilen araç motor yağ katkıları, otomobilin motor ömrünü de oldukça uzatıyor. Oto motor yağı katkısı fiyatları ise farklı özellikleri ve kalitesine göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Motor Yağ Katkısı ile Yüksek Çekiş Gücü

Motor Yağ Katkısı ile Yüksek Çekiş Gücü

Motor yağı, aracın motor parçalarını hem yağlıyor hem de soğutuyor. Ancak motor yağları belli bir ısıya kadar dayanabiliyor. Motor ısısı yükseldikçe yağ yetersiz kalıyor ve parçalarda deformasyonlar başlıyor. Bu da arabanın performansı olumsuz yönde etkiliyor. Motor yağ katkıları ise bu noktada büyüm önem taşıyor. Araç motor yağ katkısı, motorun yağlamasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda ısıya karşı üstün dayanıklılık gösteriyor. Güçlü yağlanma ile arabanın motoru hem daha sessiz çalışıyor hem de ömrü uzuyor. Ayrıca arabanın çekiş gücü de artıyor. Oto motor yağ katkısı ürünleri, en ileri mühendislik teknikleri ve teknolojisi kullanılarak geliştiriliyor. Bu ürünler özellikle yüksek motor hacmine sahip araçlarda mükemmel bir etki gösteriyor. Diğer araçlarda da motor parçalarına yapışarak motoru en iyi şekilde koruyor. Motor yağ katkısı, ilk kontak açma işleminden itibaren motorun aksamına tutunarak sürtünmeyi azaltıyor ve motoru koruyarak performansı maksimum seviyeye çıkarıyor. Basıncın yüksek olduğu koşullarda dahi motor gücünden uzun süre faydalanmanızı sağlıyor. Aynı zamanda motorun aşınmasını ve yıpranmasını etkileyen tüm sürüş şekilleri ve hava koşullarında motoru koruyor.

Üstün Performanslı Motor Yağ Katkısı Ürünleri

Üstün Performanslı Motor Yağ Katkısı Ürünleri

Oto motor koruyucu yağ katkısı, düzenli olarak kullanıldığı zaman motorda zamanla oluşan ve performansı olumsuz etkileyen tortuları temizliyor. Özellikle motor üretiminde yaşanan son gelişmeler, motor gücünün ve verimliliğinin artmasını da beraberinde getiriyor. Ancak bu durum motorun daha yüksek ve zorlu basınçlar altında çalışmasına neden oluyor ve motor daha kolay yıpranıyor. Bu nedenle oto motor yağı katkılarına olan talep artıyor. Bu ürünler, gelişmiş sentetik özellikleriyle aracınızdan yüksek performans almanıza yardımcı oluyor. Ayrıca tam motor gücünün kullanımına imkan veriyor ve motor ömrünü uzatıyor. Bazı ürünlerin üretiminde ise titanyum teknolojisinden faydalanılıyor. Bu teknoloji sayesinde motor yağı, motorun metal parçalarına tutunarak sürüş öncesinde, sürüş sırasında ve sürüş sonrasında aşınmalara karşı koruyor. Aracın harekete geçtiği ilk andan itibaren devreye girerek araçların ilk günkü gibi yeni kalmasına yardımcı oluyor. Oto motor yağ katkısı tavsiye sayfalarında öne çıkan akıllı molekül özellikli ürünler ise aşınmanın en yoğun olduğu kontak çevirme ve motorun ısınma süresi arasında geçen zaman diliminde sürtünmeyi oldukça azaltıyor.

Fonksiyonel Motor Yağ Katkısı Çeşitleri

Fonksiyonel Motor Yağ Katkısı Çeşitleri

Motor yağ katkısı, motoru kullanımdan kaynaklanan tortulardan arındırıyor. Aynı zamanda motorun kullanım sırasında açığa çıkan fazla ısısının atılmasını sağlıyor. Benzinli, dizel ve LPG ile çalışan tüm motorlara tam uyum sağlayan sentetik motor yağı katkıları, benzersiz formülleri sayesinde güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Oto seramik motor yağı katkısı ise en zor kullanım koşullarında dahi mükemmel bir duyarlılık sergiliyor. Yüksek performans gösteren yeni nesil seramik motor yağ katkısı, sürtünme ve aşınmayı önemli ölçüde azaltıyor. Aynı zamanda yağın bozulma hızını yavaşlatarak uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. Temizleme özelliği sayesinde de optimum sistem temizliği için yağ tüketimini düşürüyor. Ayrıca tehlikeli egzoz gazlarının emisyonunu ve yağ ısı yakıt tüketimini azaltıyor. Bu sayede araç sahibinin bütçesine de katkıda bulunuyor. Benzinli araçların yanı sıra dizel araçlar için özel olarak üretilen araç motor yağ katkıları da motordaki hareketli parçaların birbirine sürtünmesini azaltarak motoru koruyor ve verimini artırıyor. Oto motor yağ katkısı yorum sayfalarında öne çıkan mıknatıs özelliği sayesinde de metal yüzeylere tutunarak daha üstün koruma sağlıyor. Tüm oto bakım ürünleri için Oto Bakım kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(281)
ve üzeri (450)
ve üzeri (497)
ve üzeri (502)
ve üzeri (522)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL