Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

İç Temizlik & Koruma

için 5,890 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 69,90 TL 59,90 TL
  % 14
  otobakimsepeti
  %92
 • 89,75 TL 82,57 TL
  % 8
  OTOKEY
  %100
 • 90,00 TL
  tozlumadeniyag
  %100
 • 114,95 TL
  LimonOTO
  %100
 • 300,00 TL 230,00 TL
  % 23
  Max&Wash
  %100
 • 30,53 TL 23,99 TL
  % 21
  tedarik-marketi
  %100
 • 59,90 TL 55,11 TL
  % 8
  newmixkimya
  %100
 • 34,99 TL
  CİHANAMBALAJDAVETİYE
  %100
 • 89,90 TL 82,71 TL
  % 8
  ŞEKERE-TİCARET
  %100
 • 50,00 TL 44,70 TL
  % 11
  milimgrup
  %100
 • 89,90 TL 82,71 TL
  % 8
  OTOKEY
  %100
 • 19,99 TL 18,99 TL
  % 5
  SmartBee
  %100
 • 179,90 TL 165,90 TL
  % 8
  bulacaksin
  %100
 • 93,50 TL 86,02 TL
  % 8
  newmixkimya
  %100
 • 49,90 TL 45,91 TL
  % 8
  newmixkimya
  %100
 • 45,00 TL 42,60 TL
  % 5
  milimgrup
  %100
 • 103,73 TL 70,00 TL
  % 33
  super_oto
  %99

Oto İç Temizlik ve Koruma

Araçlar evinizden sonra belki de en çok vakit geçirdiğiniz yerlerden birisidir. Gerek trafikte, gerek bir yere yolculuk yaparken en çok yıpranan araçlarınız olur. Araçlarınızın iç mekanının bakımı, dış mekan kadar önemlidir. En çok zamanınızı aracınızın içinde geçirirsiniz ve araç temiz değilse binen kişiler tarafından direkt fark edilir. Kirli bir arabanın sadece rahatsız edici bir koku yoktur, aynı zamanda mikropların büyümesi ve üremesi için mükemmel bir görev görür. Oto iç temizlik bu bakımdan çok önemlidir. Bu nedenle en iyi araç içi temizleyiciyi seçmek size zaman kazandıracak, sağlıklı kalmanızı sağlayacak ve aynı zamanda otomobilinizin içini koruyacaktır. İç döşemenizi ve derinizi ayrıca iç mekanınızı kuruyup solma potansiyeline sahip zararlı UV ışınlarından korumak önemlidir. Her seferinde aracınıza binmenin keyfini çıkarmak ve iç mekanınızın yeni gibi görünmesini sağlamak için sayfamızdaki özel alternatiflere göz atabilirsiniz.

Araba İç Temizlik Ürünü Çeşitleri

Araba İç Temizlik Ürünü Çeşitleri

Tahmin edebileceğiniz gibi, arabanızın içini temizlemek için kullanılan bir dizi farklı ürün vardır. Arabanızın içinde pencereler, koltuklar, gösterge paneli ve daha fazlası gibi çeşitli parçalar vardır. Aracınızdan en iyi temizlik sonuçlarını alabilmek için çeşitli ürünler kullanmanız gerekecektir. Araç iç temizleme spreyi oldukça popülerdir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Spreyler otomobilin içindeki farklı yüzeyleri temizleyerek zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Bazı sprey ürünleri, diğer detaylandırma türlerinin sunmadığı UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Çok yönlü, etkili ve kullanımı kolay oldukları için birçok araç sahibi, diğer araç içi temizleyici türlerine göre sprey ürünlerini tercih eder. İç mendiller, otomobilin içindeki tüm köşelere ve çatlaklara ulaşmanıza yardımcı olur ve onları kapsamlı bir temizlik sağlar. En iyi otomobil iç mendilleri size sadece ayrıntılı bir görünüm verebilirken, belirli lekelere karşı o kadar da iyi değildir. İç mendiller ayrıca arabayı temizlemek için arabanın iç spreylerinden daha fazla zaman ve çaba gerektirir. Bazen deri merhem veya deri temizleyici olarak adlandırılan koltuk cilası, arabanızın içindeki deri yüzeylere özeldir. Bu dar kapsama rağmen, deriyi temizleme, bakım ve koruma konusunda iyi bir iş çıkarır. Balmumu ayrıca UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve deriye gençleşmiş bir görünüm ve esneklik hissi verir. Arabanızın içini temizledikten sonra kullanmanız gereken bazı koruma ürünleri vardır. Bunlardan biri oto koltuk koruma spreyidir. Bu sprey kumaşın ömrünü uzatır ve kire, yağa, gres gibi leke oluşumlarına karşı arabanızın döşemesini korur. Oto boyama koruma çeşitleri ise dış etkenlere karşı koruma sağlayan koruyucu bir kaplamadır. Kemirgenlerden koruma spreyi ile motor bölümünüzdeki plastik parçaları kemirgenlerin ısırmasını önleyen bir koruyucudur. Deri temizleme ve koruma ürünleri ile de derilerinizi hem temizleyip hem koruyabilirsiniz. Deri temizleme kremi ve sütü olarak farklı çeşitler bulabilmeniz mümkündür.

Oto İç Temizlik Ürünleri Özellikleri

Oto İç Temizlik Ürünleri Özellikleri

Bir otomobilin iç temizleyicisinde aramanız gereken ana özelliklerden biri UV korumasıdır. UV ışınları, otomobilin iç kısmındaki çok fazla aşınma ve yıpranmadan sorumludur. Renklerin solmasının ve yüzeylerin çatlamasının nedeni onlardır. En iyi oto koruma malzemesi diğer özelliklerinin yanı sıra UV korumasına sahip olandır. Islak mendil ve araba süpürgesi gibi diğer türlerin aksine, sprey şeklinde gelen çoğu detaylandırıcı UV korumasına sahiptir. Ayrıca toz itici özellikli ürünler de vardır. Teknolojideki gelişmeler sayesinde, otomobil detaylandırma ürünleri sadece lekeleri ve kiri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda toz tutmaz olarak da işlev görür. Bu, siz temizledikten sonra bile arabanın iç yüzeylerinde çalıştıkları anlamına gelir. Tozun ön panele ve koltuklara yapışmasını önlemek, en iyi otomobil iç detaylandırma ürünlerinin temel bir özelliğidir. Arabanızı kokusuz mu, kokulu mu seveceğiniz size kalmış bir seçimdir. Bir otomobilin iç tasarımının kokusu, ürününüzü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktördür. Toksisite zehirli bir araba temizleyicisi olmakla birlikte hem sağlığınız açısından hem de çevresel açıdan bir tehlikedir. Kiri ve lekeleri gideren kimyasallarla uğraştığınız için toksisite sorununun hesaba katılması gerekir. İdeal araç iç temizleyicisi toksik olmamalı ve su bazlı olmalıdır, böylece yanlışlıkla arabanın içine dökerseniz temizlemesi kolay olur. Bu bilgiler ışığında seçeceğiniz oto iç temizlik malzemeleri ile temizliğinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Oto İç Temizliği Ürünleri Faydaları

Oto İç Temizliği Ürünleri Faydaları

Güzel bir temizlik ile siz de ferah bir araca kavuşmakla birlikte birçok avantaj elde edebilirsiniz. Öncelikle aşırı aşınma ve yıpranmayı önlemiş olursunuz. Aracın içini temizlemeyi ihmal ettiğinizde, iç yüzeylerde aşırı aşınma ve yıpranma meydana gelebilir. Toz, kir ve dökülen parçacıklar döşemede ve diğer iç yüzeylerde aşınabilir. Aracın iç boşluğunu olabildiğince uzun süre iyi durumda tutmak için düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Sağlık sorunlarından kaçınmış olursunuz. Aracın direksiyonuna ne zaman geçerseniz kapalı bir ortama girersiniz. Arabanız kir ve tozla doluysa, bu maddeler kötü hava kalitesine neden olabilir. İç mekanı temizlemek, düşük iç hava kalitesiyle ilişkilendirilebilecek alerjilerden ve diğer sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Sürüş güvenliğini arttırmış olursunuz. Camlar, ön cam ve yan aynalar enkazla kaplıysa, bunlar sürüş sırasında çevrenizi görme yeteneğinizi etkileyecektir. Bu nedenle, bu yüzeylerin dışını temizlemek görüş ve genel sürücü güvenliği açısından kritik öneme sahiptir. Leke çıkarma ve leke oluşumunu engellemiş olursunuz. Arabada pek çok farklı yüzey vardır ve bunlar her türlü malzemeden oluşur. Deri, vinil, kumaşlar, halılar ve çeşitli türlerdeki plastikler, aracınızın içinin güzel görünmesini sağlar. İç mekanın düzenli olarak detaylandırılması, büyük ve küçük tüm bu göze hoş görünmeyen lekelere hitap edecek ve ayrıca araçtaki her yüzey için uygun temizlik ve bakım ürünlerinin uygulanmasıyla bunların oluşmasını önleyecektir. Aracın değerini korumuş olursunuz. Gelecekte arabanızı satmanız durumunda, arabanızı temiz tutarak aracınızın değerini koruyabilirsiniz. Uygun kozmetik durumdaki bir araba, alıcılar için daha çekici olacaktır. Döşemenizi de korumuş olursunuz. Camda renklendirme yoksa, ultraviyole ışınları özellikle yazın yoğun olduğu için güneş hasarı bir sorun olabilir. Araca daha yoğun ışınların girdiği anlamına gelir ve zamanla iç kumaşlara ve kaplamalara zarar verebilir. Kış aylarında bile, lastik paspaslar, tuz ve su erozyonu hala ortalığı karıştırabileceğinden, iç mekanı düzenli olarak temiz tutmak çok önemlidir. Kokuyu ortadan kaldırmış olursunuz. İç temizleyiciler, kiri ve kiri çıkararak ardından rahatsız edici kokuları hedef almaya ve onlardan kurtulmaya yardımcı olmak için bir koku giderici uygulayarak kokuların üstesinden gelir. Hava spreyi, kokuları maskelemek için geçici bir çözümdür, koku giderici gibi kokuları gidermez. Araç koruma çadırı gibi ürünler ile aracınızı çamur ve yağmur gibi lekelerden koruyabilirsiniz. Çadırların yanında araç güneşten koruma örtüsü ile de aracınızı güneş ışınlarından rahatlıkla koruyabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek dilediğiniz temizleyici ve koruyucuları satın alıp aracınızın temizliğine başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Notu

(776)
ve üzeri (1,170)
ve üzeri (1,257)
ve üzeri (1,289)
ve üzeri (1,334)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL