TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

CeraVe, Yüz & Vücut Bakımı

için 120 sonuç bulundu.
Endişeye Göre seçiniz

CeraVe Yüz & Vücut Bakımı

Gün içinde dışarıda toz ve kire maruz kalan ciltte yağlanma görülebilir. Aynı zamanda kirli hava, yüzün elastikiyetini bozarak ışıl ışıl parlamasının önüne geçer. Kullanıcıların daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını amaçlayan CeraVe yüz ve vücut bakım ürünleri, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda üretmiştir. İçeriğindeki özel formülü sayesinde çocuklar tarafından da kullanılan ürünler, vücudun gün boyu nemli kalmasına yardımcı olurken, aynı zamanda pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını da sağlar. Parfümsüz yapısı sayesinde hassas ciltler ve çocuklar tarafından da güvenle kullanılan ürünler, ihtiyacınız olan nemi vücudunuza verir. Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlara göre tasarlanan CeraVe krem çeşitleri, cildinizi nemlendirmenin yanı sıra güneşe karşı koruma da sağlar. Yüz temizliğinizi evde kolayca yapmak için, size uygun bir temizleme jeliyle yıkadığınız yüzünüzü temiz bir peçete ya da havluyla yumuşak hareketlerle silebilirsiniz. Daha sonra parmak uçlarınıza bir miktar nemlendirici krem alarak oval hareketlerle yüzünüze yedirebilirsiniz. Böylece yüzünüzün yumuşamasını sağlayarak aynı zamanda ihtiyacı olan nemi de cildinize kazandırabilirsiniz. Duştan sonra kullanabileceğiniz CeraVe losyonları sayesinde tüm vücudunuzu nemlendirerek, kuru cilt yapısının önüne geçebilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra markanın yüz ve vücut bakım serileri arasından tercih ettiğiniz ürünü satın alabilir, bakımınızı evinizde rahatça yapabilirsiniz.

CeraVe Yüz ve Vücut Bakımı Ürünleri

CeraVe Yüz ve Vücut Bakımı Ürünleri

Güzelliğinizi yansıtan yüzünüzün bakımını yapmak, hem cilt sağlığını korumak için hem de kendinizi daha mutlu hissetmeniz için önemlidir. Günlük cilt temizliğini evde kolayca uygulamak ve cildinizin derinlemesine temizlenmesi için tercih edeceğiniz yüz temizleme jelleri, kullanıcılar tarafından severek kullanılır. Gün içinde cildi yağ ve kir gibi etkenlerden arındıran temizleme jelleri, aynı zamanda kolay kullanımlarıyla da ön plana çıkar. Her yüz tipine uygun üretilen CeraVe yüz temizleme jeli çeşitleri yağlıya yakın, yağlı, karma, kuru ve çok kuru ciltlerde rahatlıkla kullanılır. Aldığınız ürünü, üzerinde yazan talimata göre kullandığınızda daha etkili ve hızlı sonuç alabilirsiniz. Yüzünüzü temizledikten sonra cilt tipinize göre seçeceğiniz CeraVe yüz kremi çeşitleri cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlarken aynı zamanda ışıl ışıl parlamasına da yardımcı olur. Cildin içindeki suyu hapsederek her zaman nemli kalmasını sağlayan CeraVe nemlendirici krem çeşitleri, aynı zamanda yüzünüzün daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını da sağlar. Cildinizin elastik yapısını koruyan kremler, pul pul görünümlerin önüne geçer. Özellikle soğuk havalar, cildin kurumasına neden olur. Cildinizi sıcak tutarak ve kendinizi koruyarak, kurumayı engellerken nemlendiricilerle destekleyerek soğuk havalardan etkilenmenin önüne geçebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara göre şekillenen CeraVe ürünleri, tercihinize göre krem, losyon, el kremi şeklinde üretilmiştir. Nemlendirici kremleri evden çıkmadan kullanarak cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olabilirsiniz. Duştan sonra kullanacağınız losyon çeşitleri, tüm vücudunuzun rahatlamasında ve yumuşamasında etkilidir. Böylece vücudunuzdaki kurumaların önüne geçerek, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayabilirsiniz. Onarıcı CeraVe el kremi çeşitlerini çantanızda taşıyabilirsiniz. Her an yanınızda olan el kremi sayesinde, el bakımızını yaparak sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Siz de birbirinden geniş yelpazede üretilen CeraVe ürünleri arasından kendi ihtiyacınıza ve cilt tipinize uygun bir ürün seçerek parlak ve pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüz ve vücut bakımı ürünleriyle ilgili merak ettiğiniz sorular için diğer kullanıcılar tarafından yazılan yorum sayfalarını okuyarak fikir alabilir, siz de ürünleri kullandıktan sonra kendi deneyimlerinizi yazabilirsiniz.

CeraVe Yüz ve Vücut Bakımı Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilecekler

CeraVe Yüz ve Vücut Bakımı Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilecekler

Sağlıklı bir cilt, kişiye özgüven kazandırır ve başkalarıyla konuşurken kendini daha rahat hissetmesini sağlar. Aynı zamanda pürüzsüz ve ışıl ışıl görünerek tüm bakışları üzerinizde toplar. Cildinizin daha yumuşak ve pürüzsüz olması için, düzenli bir biçimde yüz ve vücut bakımı yapmak önemlidir. Yüz bakımınızı, cilt tipinize uygun bir temizleme jeli yardımıyla yapabilirsiniz. Her cilt tipine uygun üretilen CeraVe yüz temizleme ürünleri kuru, karma, yağlı cilt tiplerinde kullanılabilir. Temizleme jeli ve köpüren yüz temizleyicisi arasından seçeceğiniz ürünler; seramid, vitamin B ve hyaluronik asit içeren yapılarıyla, gün içinde yüzünüzde biriken fazla kiri, yağı ve makyajı etkili bir şekilde çıkarır. Koku içermeyen özel formülü hassas ciltler için de uygundur ve güvenle kullanılabilir. Köpüren jel şeklindeki ürünü ıslak cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sonrasında oval hareketlerle durulayabileceğiniz ürün, yüzünüzün temizlenmesine yardımcı olacaktır. Cildinizin ihtiyacına göre sadece sabahları, akşamları ya da hem sabah hem de akşam uygulayabilirsiniz. Cilt temizliğinden sonra gelen en önemli nokta yüzünüzün nemlendirilmesidir. Temizlenen ve kuruyan cilt, iyi bir nemlendirici yardımıyla ihtiyacı olan ışıldamaya kavuşur. Yüz ve vücut bakımı için aldığınız ürünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, cilt yapınıza uygun olması ve alerjik olmamasıdır. Herkesin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını amaçlayan CeraVe nemlendirici çeşitleri, içerisinde bulunan kontrollü salınım teknolojisi sayesinde cildinizin gün boyu nemlendirilmesini sağlar. Aynı zamanda komedojenik olmayan yapısı, gözeneklerde tıkanmaya neden olmaz ve yüzünüzün her an nefes alabilmesini sağlar. Nemlendirici kremlerinde bulunan, niasinamid olarak da geçen Vitamin B3 sayesinde cildinizi rahatlatarak yumuşamasına yardımcı olur. Nemlendirmenin yanı sıra güneşe karşı koruyucu özelliği de bulunan yüz kremleri, güneşin zararlı etkilerinden korunmanızı sağlar. Siz de farklı ürün çeşitleri arasından, yapmak istediğiniz bakıma yönelik olarak filtreleme yapabilirsiniz. Çıkan sonuçlar arasından yüz temizleme jeli, nemlendirici ve losyonları sıralayarak kendinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

CeraVe Yüz ve Vücut Bakımı Ürünlerinin Fiyatları

CeraVe Yüz ve Vücut Bakımı Ürünlerinin Fiyatları

Cildin temizlenmesini ve nemlenmesini sağlayan bakım ürünleri, hem yüzünüzü hem de vücudunuzu daha sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Farklı ihtiyaçlara yönelik üretilen ürünler, farklı fiyatlara sahiptir. Ürün içeriği, bağlı olduğu seri, kaç ml olduğu gibi etkenler CeraVe yüz ve vücut bakımı fiyatları üzerinde etkilidir. Kullanıcılar tarafından ön plana çıkan temizleyiciler, cildinizdeki fazla kir ve yağın arındırılmasına yardımcı olur. Daha sonrasında yüzünüzde kullanacağınız nemlendiriciler, ihtiyacınız olan nemi sağlarken yüzünüzün parlamasını ve rahatlamasını sağlar. Yüzünüzün yanı sıra özellikle kuru ve çok kuru ciltler için üretilen CeraVe nemlendirici losyon çeşitleri, pul pul olan görünümlerin önüne geçer. İçeriğindeki özel teknoloji sayesinde gün boyu vücudunuzu nemli tutan losyonlar, hem yüz hem de vücut kullanımına uygundur. Parfüm içermeyen yapısı sayesinde, hassas ciltler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar tarafından da kullanılan losyonlar, kolay emilim sağlar. Cildin rahatça emdiği kremler, daha sonrasında yapışkan ve ağır bir his bırakmaz. Vücudun yanı sıra, özellikle kış ayları gibi soğuk havalarda kuruyan göz çevresi için de ürünlerini üreten marka, kullanıcılar tarafından ön plana çıkar. CeraVe göz kremi, kaz ayakları oluşumunu önleyerek bakışlarınızın canlılık kazanmasına yardımcı olur. Siz de her ihtiyaca ve bütçeye uygun krem ve losyon çeşitleri arasından istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. CeraVe krem kullananlar tarafından yazılan yorumları inceleyebilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Ürün kullanımıyla ilgili detaylı bilgiye, aldığınız yıkama jeli, krem ya da losyonun arkasından çıkan kullanım talimatından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi cildinize en uygun bakım için doktorunuza da danışarak, vücudunuzun parlamasını ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. seçeneğiyle hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden Fratelli Rossetti unisex güneş gözlüğü modellerini sayfamızdan inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

CeraVe
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

+Burock (215)
111SKIN (110)
3232 (37)
3PRHYME (23)
Abc Derm (174)
Absolution (36)
Achromin (59)
Acme Color (12)
Acne Free (24)
Acnelica (7)
Acura (10)
Aden (9)
Adidas (16)
Agarta (221)
Agiva Soft (34)
Akat (8)
Akita (93)
Aksu Vital (130)
Ala Rose (51)
Allbio (33)
Aloe (28)
Aloree (23)
Altermed (41)
Alvita (8)
Amway (239)
Arganti (9)
Arifoğlu (126)
Arko (749)
Arleva (15)
Aroma (23)
Arsemia (16)
Auriga (16)
Ausganica (14)
Avene (1683)
Avon (1041)
Axe (12)
B Selfie (9)
B&H (19)
Babe (450)
Babor (16)
Badger (9)
Bak (61)
Bayer (44)
Beauty (167)
Bebak (430)
Bella B (9)
Benetton (10)
Benev (49)
Bepanthol (544)
BESTTEM (68)
Beurer (43)
Bio Asia (70)
Bio Vitals (30)
Bio-Oil (66)
Bioder (156)
Bioderma (1400)
Biodermine (78)
Bionem (8)
BioNike (93)
Bionnex (104)
Biorichi (17)
Biotama (23)
Biotherm (32)
Biowera (45)
Bioxcin (12)
Blistex (177)
Blue (13)
Blue Ocean (446)
Bod Man (19)
Body Boom (11)
Bodycare (13)
Bodycology (65)
Braun (17)
BSELFIE (51)
Bvlgari (22)
Capicade (35)
Caudalie (655)
Ceradolin (32)
CeraVe (120)
Cetaphil (19)
Chanel (19)
ChapStick (20)
Clarins (426)
Cleane (9)
CleanRose (165)
Clemy (22)
Clinera (17)
Clinians (15)
Clinique (665)
Coresatin (79)
Cosmed (358)
Cosmolive (70)
Cumlaude Lab (339)
D&A (14)
Dalan (283)
DaraSabun (54)
Darphin (645)
DCL (27)
Ddf (182)
Dead Sea (105)
Deborah (24)
Deep Fresh (50)
Delia (135)
Derma E (103)
Dermacol (26)
Dermaderm (401)
Dermadolin (29)
Dermalogica (364)
Dermalute (7)
DermaPlus (137)
DermaPlus MD (377)
Dermapol (11)
Dermapolin (82)
Dermocare (15)
Dermoday (193)
Dermokil (630)
Dermoskin (676)
Destek (177)
Dexeryl (18)
Diadermine (1037)
Disney (16)
(28637)
(7)
Dove (39)
Dr N Gold (15)
Dr. Brandt (11)
Dr.EA (9)
Dr.Pen (84)
Ducray (539)
Ecowell (21)
Eeose (22)
Elancyl (109)
Elder (20)
Elie Saab (7)
Embryolisse (104)
Endocare (43)
Envai (15)
Eos (20)
Equilibra (73)
Ersağ (89)
Esila (63)
Essence (24)
Esteder (29)
Estee Lauder (435)
Eubos (24)
Eucerin (9)
Extrem (38)
Exuviance (39)
Faberlic (14)
Fade Out (30)
Farmasi (3041)
Farmona (35)
Fazıl (20)
Filorga (309)
Flormar (59)
Fonex (48)
Foreo (50)
Forever (134)
Freeman (138)
Gabrini (34)
Garnier (1000)
Glam Glow (8)
Glysolid (16)
Gold (19)
Greenland (49)
Guerlain (79)
Guinot (34)
Gutto (19)
Güldeste (10)
Gülhane (8)
Gülsarayı (113)
Gülsha (29)
Gülşah (21)
Hammam (8)
Harem's (586)
Havilland (19)
Hc Care (17)
HEKİMHAN (17)
Herbaderm (245)
Herbalife (21)
Hobby (76)
Hugo Boss (10)
Humic (9)
Hunca Care (129)
Huncalife (230)
Hurraw (35)
Incarose (14)
Incia (228)
Innova (133)
İpek (33)
Isis Pharma (139)
Iva Natura (53)
Janssen (775)
Jeunesse (239)
Johnson's (8)
Jora (16)
JoyDrops (23)
Juvena (137)
Kanebo (70)
Kendi (8)
Klapp (59)
Klorane (100)
Koko Nail (23)
Kozmetra (16)
Krauterhof (90)
Kuaf (43)
L'actone (40)
L'occitane (67)
L'rouge (12)
La Mer (23)
La Prairie (66)
Lacinia (285)
Lancome (452)
Laneige (18)
Lapitak (23)
Lavin Rose (11)
Le Lac (32)
Leaders (72)
Leafaction (45)
Lean (17)
Lierac (741)
Linola (19)
Lirene (9)
Loft (15)
Logona (53)
LokmanAVM (17)
Loreal (707)
Loreal Paris (558)
LR (1016)
Lubex (254)
Lubriderm (8)
Lux (8)
Luxy Bio (9)
Lynaderm (25)
Lyonsey (23)
Lytess (23)
M.A.C (9)
M.Asam (37)
Magicare (51)
Maia (87)
Malu Wilz (15)
Marmara (97)
Massada (28)
Mavala (91)
Maybelline (27)
Mecitefendi (1154)
Mediwell (11)
Melexder (63)
Meselli (13)
Mikrotem (12)
Mineaderm (148)
Missha (399)
Mizon (96)
Mojito (15)
Mona Roza (9)
Monteil (83)
Morfose (100)
Multiactiv (14)
Murad (236)
Mustela (176)
MyChelle (9)
Nascita (84)
Nashi (22)
Naturalite (30)
Naturalive (32)
Nature's (93)
Naturface (57)
Neo Cure (15)
NeoStrata (161)
Neutrogena (1209)
New Well (35)
Nilera (30)
Nival (89)
Nivea (3654)
Nocicept (32)
Noreva (614)
Noxzema (8)
Nursima (35)
Nutralen (20)
Nuxe (1121)
Nüve (28)
Ogansia (26)
Olay (104)
Old Spice (10)
Organicum (12)
Organique (164)
Organix (36)
Orgatem (11)
Oriflame (570)
Orlane (23)
Ossion (69)
Ostwint (248)
Otacı (375)
Ozmetic (13)
PakFace (181)
Palmer's (560)
Palmolive (14)
Patyka (20)
Payot (220)
Pco (16)
Perlier (13)
Perricone MD (226)
Phyto (73)
Priori (12)
Procsin (113)
Pronwer (10)
Q&R (13)
Red One (120)
Redist (168)
Regal (13)
Ren (19)
Roc (309)
Rosece (16)
Rosemix (30)
Rosense (1232)
Rozita (26)
S.O.S. (22)
Salkom (260)
Sally Hansen (386)
Sansiro (59)
Sante (29)
Sarıkız (29)
Schrammek (14)
Scream (10)
Sebamed (764)
Selesta (92)
Sensilis (395)
Sesu (20)
Sferangs (57)
Shiffa Home (175)
Shilibao (102)
Shiseido (71)
Silk Inn (10)
Simple (147)
Sinoz (28)
Sirenol (16)
Sisley (44)
Siveno (76)
Skin Up (8)
Skincode (20)
SkinFood (37)
SNP (13)
So Saff (13)
Softem (469)
Softto Plus (395)
Solante (26)
Solenne (8)
Some By Mi (15)
Spacare (13)
Spamyrinas (88)
St. Ives (17)
Strivectin (46)
Svr (202)
Talya (377)
Tarko (58)
Teoxane (12)
Thalia (468)
TianDe (9)
Tisserand (91)
Topicrem (248)
Tresan (12)
Trina (8)
Tritone (18)
TTO (150)
Uni (35)
Uni Baby (9)
Uriage (393)
Valensey (13)
Valmont (118)
Vaseline (134)
Veet (22)
VHP (8)
Vi-Vet (12)
Viaxi (119)
Vichy (869)
Voonka (68)
Xiaomi (19)
Yes To (37)
Zahika (15)
Zenix (170)
ZGTS (102)
Ziaja (324)
Zigavus (25)
Şelale (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Endişeye Göre

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(38)
(17)
(8)
(7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL