Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Uni
SVR
ADN
Krk
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

El Bakımı

için 797 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

El Bakımı

Ellerinin çatlamasını, kurumasını ve pullu bir dokuya sahip olmasını engellemek için el bakımı ürünlerinin gelişmiş formüllerden faydalanabilirsin. Krem, vazelin gibi ürünlerin yer aldığı bu seçki, farklı cilt tiplerine uygun çözümler sağlayan alternatifleri içerir. Kuru cilt tipine sahip kişiler için geliştirilen nemlendiricili el kremi modelleri, cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak el dokusunu yumuşatmaya yardımcı olur. Kuruluk sorunu sonucunda ortaya çıkabilen çatlak oluşumlarını engellemek ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak için nemlendiricili el bakımı kremlerini kullanmaya başlayabilirsin. Yağlı ciltler için formülize edilen el bakımı ürünleri de zengin seçkinin üyelerinden biridir. Yağlanmayı azaltmaya yardımcı maddeleri içeren bu kişisel bakım çözümleri, aşırı yağ üretimini azaltmaya yardımcı maddeleri içeren alternatiflerden oluşur. Normal ciltler için geliştirilen el bakım kremi modelleri ise kuru ya da yağlı olmayan ten dokusuna uygun şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda kendine özgü güzel kokulara sahip olan el bakımı kremleri, cilt dokusuna uygulanmalarından sonra kullanıcılarında hoş bir etki bırakır. Cilt tarafından hızla emilebilen kremler, kısa bir süre içinde başarılı sonuçlara ulaşmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Onarıcı özelliğe sahip el bakımı ürünleri de yararlanabileceğin kişisel bakım nesneleri arasında bulunur. İçeriklerindeki özel maddeler ve vitaminler sayesinde cildi besleyip canlandıran bu ürünleri düzenli aralıklarla tenine uygulayabilirsin. Cilde elastikiyet kazandıran el bakımı maskesi ile de tenin için olumlu sonuçlar alman mümkündür. Uygulama öncesinde ellerini temizleyip kurulaman ve belirtilen süreler boyunca bu maskeleri ellerinde tutman, pozitif sonuçlara kolayca ulaşmanı sağlar. Kolayca çıkarılabilen maskeler, pratik bir kullanım yaşamaya imkân tanıyarak kadınların ve erkeklerin beğenisini kazanır. Cilde parlaklık ve canlılık kazandıran, daha esnek bir ten dokusuna sahip olmayı sağlayan el bakımı evde yapılmaya uygundur. Tek başına uygulayabileceğin evde el bakımı yöntemleri sayesinde her iki elinin de yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsin. İçeriklerinde yaban mersini, çilek gibi besleyici meyvelere de yer verilen birçok krem, ellerin için gerekli bakımı gerçekleştirmene yardımı olur. Antioksidanlar ve C vitamini bakımından da zengin olan bu kremler, el bakımı gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların seçimlerinden biridir. Bakım işlemleri için uygun olan diğer ürünlere vücut nemlendiriciler sayfamız üzerinde de ulaşabilir, tenini koruyacak kremleri kolayca seçebilirsin.

El Bakımı Nasıl Yapılır?

El Bakımı Nasıl Yapılır?

Düzenli olarak ellerini yıkayıp temizlemeye özen göstermen, bakım için öncelikli dikkat etmen gereken noktadır. Sıvı sabun ya da katı sabun gibi ürünler yardımıyla ellerini hijyenik şekilde yıkayıp koruyabilirsin. Bunun dışında, el bakımını sağlamak için vazelin, krem gibi cilt dostu ürünlerden de yardım alabilirsin. İçeriklerindeki maddelerin özelliklerine, hangi vitaminleri barındırdıklarına ve kokularına göre vazelin, krem gibi ürünler arasından seçimlerini yapabilirsin. Vazelinle el bakımı yapman, cildini kısa bir süre içerisinde yumuşatıp çatlaklara karşı koruma sağlamana yardımcı olur. Aynı zamanda cildin nemlenmesi için de ideal olan vazelinler, farklı koku seçeneklerine sahip birçok alternatiften oluşur. Öte yandan el bakımı beyazlatma işlemleri için üretilen kremler de faydalanabileceğin çözümler arasında bulunur. Cildin daha parlak bir görünüm elde etmesini sağlayan beyazlatıcı kremler, ten dokusunu aydınlatarak kullanıcılarının beğenisini kazanır. Koyu lekelerin minimize edilmesine de olanak tanıyan beyazlatıcı kremler, kusursuz bir cilt dokusuna sahip olmak isteyen kişilerin seçimlerindendir. Renk dengesizliğini engellemeye de yardımcı olan beyazlatıcı ürünler, ton farklılıklarının önüne geçerek daha estetik bir görümüm yaratmayı başarır. Kullanıcıların el bakımı işlemlerini yerine getirebilmesi adına formülleri geliştirilen kremler, yaşlanma karşıtı özelliklere de sahiptir. Cildin gergin bir doku kazanmasını sağlayan, daha esnek ve parlak görünmesine yardımcı olan kremler yardımıyla yaşlanma karşıtı ürünlerin zengin içeriklerinden yararlanabilirsin. El bölgesine özel olarak üretilen kremlerin dışında vücut ve yüz için de kullanılabilen ürünler, işlevsellikleriyle kullanıcılarından tam not alır. Vücudun farklı noktalarına uygulayabilen bakım kremleri, cildi yatıştırıp rahatlatmak için geliştirilmiştir. Alerjik hassasiyetlere yol açmayacak şekilde formülize edilen el bakımı için maskeler de pratik özellikleriyle beğeni toplar. Yoğun nem takviyesi sağlaya el maskeleri, ellerin alt ve üst kısımlarının yanı sıra parmak aralarına da etki eder. Böylece maskelerin el dokusuna derinlemesine etki etmesini sağlayabilir, daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsin. Kullanıcıların güvenle yararlanabileceği ürünler arasında bulunan el bakımı kremleri de cilt dokusuna derinlemesine ulaşarak canlandırıcı etki sağlar. Aynı zamanda dermatolojik testlerden geçirilerek özenli bir şekilde üretilen kremler, hassas ciltler için elverişli alternatiflerle beraber sana sunulur. Cildinin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre alternatif formüllere sahip ürünlere kısa bir sürede göz atmaya başlayabilirsin. Ferahlık hissi sağlayan kokularıyla fark yaratan el losyonları ise gün içerisinde cildini rahatlatman için geliştirilmiştir. Vücut kremi ve losyon çeşitlerinin arasında bulunan kişisel bakım materyallerini inceledikten sonra tercihlerini yapabilirsin.

El Bakımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

El Bakımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ellerinde bulunabilecek kirleri ve yabancı maddeleri teninden uzaklaştırmak için bakım işlemleri öncesinde sabun kullanarak ellerini yıkaman gerekir. Bunun ardından ellerini havlu, kâğıt havlu ya da mendil gibi nesneler yardımıyla kurulayıp el bakımını gerçekleştirmeye başlayabilirsin. Ellerinin bakımını başarılı bir biçimde sağlayabilmen için öncelikle teninin yüzey dokusunu koruman gerekir. Bunu gerçekleştirmek adına el bakımı peeling ürünlerini kullanman, cilt dokunda yer alan ölü deriden ve kalıntılardan kolayca kurtulmanı sağlar. Taneli yapıya sahip olan peeling el bakımı ürünleri sayesinde cildine hızlı ve etkili bir biçimde masaj uygulayabilirsin. Ellerinin iç ve dış kısımlarına uygulayabileceğin peeling kremleri, cilt yenileme işlemleri için uygun olan formüllere sahiptir. Bu sayede peeling kremlerinin formüllerinde yer alan yararlı maddeler yardımıyla cildinin daha parlak ve daha esnek olmasını sağlayabilirsin. Peeling uygulamasının ardından ellerini yıkayıp nemlendirici krem kullanmaya da dikkat etmen gerekir. Kuru el bakımı için de uygun bir çözüm olan nemlendiriciler, çatlak oluşumuna ve solma gibi sorunlara karşı korum yaratır. Nemlendirici el bakımı kremlerinin hızlı emilmeye elverişli olması, cildini çok kısa bir süre içerisinde daha nemli hâle getirmene imkân tanır. İçeriklerinde avokado özüne yer verilen bakım malzemeleri de kuru el bakımı evde uygulama yöntemlerinden yararlanabilmeni sağlar. Cildi yumuşatan ve tenin neme doymasına katkıda bulunan avokado özlü kremler, bıraktıkları hoş kokuyla da kullanıcılarını memnun eder. Kış aylarında ellerinin soğuğa ve rüzgâra maruz kalması durumunda oluşabilecek yıpratıcı etkilerin önüne geçmek için de el bakımı kremleri arasındaki avokadolu ürünleri tercih edebilirsin. Kullanacağın bakım materyallerinin kapaklarını doğru şekilde kapatıp bu ürünleri uygun sıcaklık koşullarında, güneş ışınlarından uzak şekilde saklamaya da özen göstermelisin. Aynı zamanda kremlerin, vazelinlerin ve losyonların kutularında yer alan son kullanım tarihlerini gözden geçirmen de önemlidir. Böylece kişisel bakım ürünlerini kullanım ömürleri içinde değerlendirerek cildin için olumlu sonuçlara rahatlıkla ulaşabilirsin. Çanta ile taşınmaya uygun boyutlarda üretilen el bakımı ürünlerini seyahatlerinde de yanına alabilir, cildini düzenli olarak beslemeye devam edebilirsin. Bu tarz seçeneklere krem ve losyon sayfamız üzerinden ulaşabilirsin.

El Bakımı Ürünleri Nasıl Seçilir?

El Bakımı Ürünleri Nasıl Seçilir?

El bakımı uygulama basamaklarını önüne alarak el bakımı için geliştirilmiş formüllere sahip krem, vazelin, losyon gibi ürünler arasından seçim yapabilirsin. Kuruma ve çatlama problemi ile karşı karşıyaysan yüksek nem desteği sağlayan formülleri ile öne çıkan bakım materyallerini seçmeye özen göstermen gerekir. Vücudunda hoş bir koku elde etmek istiyorsan avokadolu, çilekli ya da Hindistan cevizli içerikleriyle dikkat çeken kişisel bakım ürünleri arasından seçimlerini yapabilirsin. Kokularının yanı sıra içeriklerindeki maddeleri de inceleyerek cildin ve elde etmek istediğin sonuçlar için elverişli şekilde formülize edilmiş el bakımı ürünlerini sepetine ekleyebilirsin. El bakımı uygulama basamakları ile doğru bir şekilde cildin için koruyucu ve besleyici çözümlere ulaşabilirsin. Öncelikle el temizliğine dikkat etmen, daha sonrasındaysa cilt tipin için uygun olan krem ve el bakımı vazelin çeşitlerini kullanmaya özen göstermen gerekir. Cildini belli bir süre boyunca yıkamayıp krem ya da vazelin çeşitlerinin ten yüzeyi tarafından emilmesini sağlayabilirsin. Bu işlemleri belirli aralıklarla tekrar etmen, el bakımı işlemlerini başarılı bir biçimde sürdürmeni sağlar. Aynı zamanda bir dermatoloğa danışarak cildin için en uygun vücut ve el bakımı çözümlerini öğrenmen gerekir. Böylece tenine ve ihtiyaçlarına uygun formüllere sahip ürünleri seçerek işlemlere başlayabilirsin. Seçeceğin el bakımı maddelerinin gramajları da tercihlerini yaparken göz önünde bulundurman gereken noktalar arasındadır. Vegan kullanıcılar için özel şekilde üretilmiş el bakımı nemlendirici ve krem çeşitleri de yararlanabileceğin etkili çözümlerdendir. Hayvansal maddeleri içermeyen ve de hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen vegan el bakımı maddelerini tercih ederek beklentilerine uygun ürünleri kullanmaya başlayabilirsin. Daha parlak ve daha dikkat çekici bir ten dokusuna sahip olmak için cilt tabakasını canlandıran formülleriyle öne çıkan kremleri seçmeye özen gösterebilirsin. Formüllerinde jojoba yağı katkısına da yer verilen el bakımı kremi çeşitlerini kullanman, cildini daha başarılı şekilde beslemene katkıda bulunur. Tropikal bitkilerin özlerinden yararlanılarak imal edilen el bakımı kremleri de kadın ve erkek cildi için besleyici özelliğe sahip maddeleri içerir. Günlük kullanım için uygun şekilde formülize edilmiş el bakımı maddelerini seçmeye özen göstererek de ihtiyaçlarına çözüm geliştirebilirsin. Küçük ebatlara sahip kutularıyla öne çıkan bu kremler, gün içerisinde yanında taşıyabilmen için elverişlidir. Böylece belirli aralıklarla cildini nemlendirmek ve beslemek için el bakımı kremlerini gün boyunca kullanabilmen mümkün hâle gelir.

El Bakımı Ürünleri Nelerdir?

El Bakımı Ürünleri Nelerdir?

Kullanıcılarının ellerini rahatlatan, nemlendiren, temizleyen ve besleyen bakım ürünleri, zengin alternatiflerle sana sunulur. Sabun, dezenfektan, krem, maske ve vazelin çeşitleri, el bakımı yapmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği ürünler arasında bulunur. Cilt yüzeyine uyum gösterecek pH değerleri ile üretilen bu maddeler, kısa bir sürede ten dokusuna etki etmeyi başarır. Bu sayede çatlakların meydana gelmesini, kuruluk ve pullanma gibi pürüz yaratan sorunları ya da solgun yüzey dokusu oluşumunu engelleyebilir, başarılı bir kullanım yaşayabilirsin. İçeriklerinde özel maddelerle farklılaşan el bakımı krem çeşitleri, farklı ihtiyaçlar için uygun çözümler sağlamayı başarır. Kakao yağını içeren el bakımı ürünleri, hem güzel kokularıyla hem de cildi beslemeye yardımcı formülleriyle kullanıcılarını memnun eder. Cilt tonunu beyazlatmaya yardımcı kremler de el bakımı gerçekleştirmek isteyen kadınların ve erkeklerin tercih ettiği ürünler arasında bulunur. Daha parlak ve daha açık tonlu bir tene sahip olmak için beyazlatıcı etkisiyle fark yaratan kremleri kullanmaya başlayabilirsin. Sağladıkları faydalar ve içeriklerinde yer alan maddeler bakımından el bakımı kremi fiyatları değiştiği için ekonomik beklentilerini karşılayan seçimler yapman kolaylaşır. Gramaj detayı ve ve vücudun hangi bölgelerinde kullanılabilir oldukları gibi ayrıntılar açısından da el kremi seçeneklerinin fiyatları değişiklik gösterir. Öte yandan markalarına bağlı şekilde de değişen fiyatları bulunan bakım ürünleri, bütçe düzeyinle uyumlu seçimleri kolayca yapabilmen için çok sayıda alternatifle birlikte sana sunulur. Bu alternatifler arasındaki nemlendirici el kremi çeşitleri, cildin ıslaklık ve yağ seviyesini korumaya yardımcı olan formüllere sahip birçok bakım ürününü içerir. Ciltteki nemin buharlaşmasının önüne geçerek kuruluk ve çatlak oluşumu gibi sorunları önleyen nemlendirici kremler, ten dokunu korumana katkı sağlar. Yaz ve kış aylarında kullanılmaya elverişli formüllerle geliştirilen modelleri tercih ederek yıl boyunca ellerinin nem dengesini başarılı bir biçimde koruyabilirsin. Cilt hassasiyetini engellemek ve tahriş sorununa karşı çözüm elde etmek için kullanabileceğin kremler de bulunur. El bakım kremi modelleri, cilt dokusunu nemlendirip yatıştırırken aynı zamanda içeriklerindeki maddelerle teni beslemeyi başarır. Hassas ciltler için uygun şekilde geliştirilen bakım kremleri sayesinde ellerinin dış etkilere karşı daha iyi korunmasını sağlayabilirsin. Ciltteki gözeneklere uyum gösteren formüllere sahip kremler, hızlı emilme ve kısa sürede etki gösterme gibi önemli özellikleriyle de kullanıcılarına avantaj kazandırır. El bakımı için uygun olan vazelinlerse ten dokusuna çok kısa bir süre içerisinde yumuşaklık kazandırarak kullanıcılarını rahatlatır.

Onarıcı El Kremlerinin Özellikleri

Onarıcı El Kremlerinin Özellikleri

Aktif bileşenleri içeren onarıcı el kremi çeşitlerini tercih ederek uzun süreli şekilde ciltte kalan maddelerden yararlanmaya başlayabilirsin. Kuru ya da çatlamış eller için de uygun olan onarıcı etkili kremler, kontrollü salınım sağlayan formüllere sahip alternatifleri içerir. Böylece cildin nem dengesinin korunması, çatlak ve tahriş oluşumunun önlenmesi de kolaylaşır. Hem yoğun formüllere sahip olan hem de yağlılık hissi bırakmayan onarıcı kremler arasından seçim yapman, kaliteli bir kullanım yaşayarak ellerini korumanı sağlar. Parfüm içermeden üretilen onarıcı kremler, hassas ciltlere sahip kadınların ve erkeklerin tercihleri arasında yer alır. Bunun dışında, bitkisel özleri sayesinde hoş kokulara sahip olan kremler de el bakımı gerçekleştirirken tercih edebileceğin modelleri içerir. Üzüm çekirdeği yağı ya da shea yağı gibi cildi korumaya ve beslemeye yardımcı maddelerden oluşan formüllere sahip kremler de sana sunulur. Doğal türevli içeriklere sahip birçok krem arasından ürünlerin formülasyonlarında kullanılan bitki türlerini inceleyerek cildin için en uygun bakım maddelerini tercih edebilirsin. Kısa bir süre içerisinde gözle görülür sonuçlar almaya da yardımcı olan bu maddeler; avuç içi, parmak ve tırnak etleri gibi alanlara kolayca ulaşır. Yavaşça cildine masa yapıp ovalayarak tenine yayabileceğin bakım kremleri, pratik ve hızlı bir kullanım için geliştirilmiştir. Zeytinyağı ve avokado yağı gibi besleyiciliği yüksek maddeleri içeren onarıcı kremler de oldukça kullanışlıdır. Özel kutuları sayesinde kapaklarını kolayca açıp ulaşabileceğin kremler, günlük cilt bakımı rutinini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmen için elverişlidir. Klinik testlerden geçirilerek üretilen alternatifleri içeriklerindeki maddelerin oranını inceleyerek seçebilirsin. Bunun dışında, hangi cilt tiplerine uygun olduklarına ve hangi sorunlara çözüm ürettiklerine göre de zengin seçenekleri gözden geçirmen mümkündür. Cildi nem kaybına karşı koruyan formülleriyle kullanıcılarını memnun eden modeller, nemsizlik sonucunda oluşabilen cilt dokusu deformasyonuna çözüm üretebilmen için geliştirilmiştir. Hem el bölgesinde hem de yüz ve gövde bölgelerinde kullanılabilir olan onarıcı kremler de sana sunulur. Tek bir kişisel bakım ürünü üzerinden cildin için onarıcı ve koruyucu etkiye sahip maddelerden yararlanarak avantaj elde edebilirsin. El, ayak, tırnak ürünleri arasındaki seçenekleri de dikkatle inceledikten sonra bedenin için koruyucu ve onarıcı etkiye sahip kremleri el ayak tırnak ürünleri sayfamız üzerinden satın alabilirsin.