Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Lr
SVR
Mam
Gam
Tto
Idm
So
Mrb
Uni
90S
Aft
LR
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Kullanım Amacı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vücut Nemlendiriciler

için 6,242 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Meditech Arnica Jel 75 G

  (37)
  174 TL SEPETTE 156,60 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Meditech Arnica Krem 75 G

  (50)
  173 TL SEPETTE 155,70 TL
  +

Vücut Nemlendirici

Gün içerisinde cildiniz çok fazla dış etkene maruz kalabilir. Ultraviyole güneş ışınları başta olmak üzere havadaki ağır partiküller dahi vücudunuzu yoran ve ona kalıcı hasarlar veren etkiler konumuna girebilir. Bundan dolayı da cildinizin hava koşulları ve çeşitli dış etkenlerden dolayı çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalması muhtemeldir. Cildinizin kuruması ve döküntüler içerisinde kalması sorununa karşı olarak çeşitli vücut nemlendirici seçenekleri bulunur. Vücut nemlendiriciler genel itibariyle değerlendirilecek olursak, cildinizi uzun süreçte tahriş olmaktan ya da çeşitli cilt problemleriyle karşılaşmanızdan koruyacak olan nemlendirici çeşitleri arasında yerini alır. Bu ürünler piyasada vücut nemlendirici krem olarak da kullanıcıların karşısına çıkar. Sizlerin çok daha konforlu ve rahat bir gün geçirerek, dış etkilerden olabildiğince az etkilenmeniz konusunu gözeterek işlerinizi kolaylaştıran bu kişisel bakım ürünleri sayesinde uzun süreli kurumadan dolayı cildinizde oluşabilecek çatlaklar ya da döküntüler gibi problemlere en başından çözüm üretmiş olursunuz. Bu da sizlerin çok daha canlı ve sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmanızın yanında uzun vadede kendini kolay bir şekilde yenileyen bir cilde sahip olmanıza yarar sağlar. Cildiniz, sizi kaplayan bir kalkan gibidir. Bundan dolayı da cilt tipinizin ihtiyaçlarını gözeterek sizler için en iyi vücut nemlendiricisine karar verebilirsiniz. Sizlerin cilt hassasiyetini ve cilt tipinin gerekliliklerini gözeterek karar verebileceği en kaliteli nemlendirici çeşitleri içerisinde vücut nemlendiriciler bu anlamda önemli yer tutarlar. Dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun olarak üretilen bu nemlendirici modelleri sayesinde cildiniz her türlü olumsuz hava koşulundan ve çevresel etkenlerden korunur. Bu anlamda da sizler için son derece sağlıklı bir cilt nemlendirici seçimi olmuş olur. Cilt bakım ürünleri içerisinde hem size hem de doğaya zarar vermeden nitelikli nemlendiriciler kullanmak istiyorsanız sayfamız aracılığı ile tercih edeceğiniz çok farklı ve geniş vücut bakımı ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Vücut Nemlendirici Çeşitleri

Vücut Nemlendirici Çeşitleri

Cilt tipinize en uygun vücut nemlendiriciye karar vermeden önce bir dermatolog ya da bir uzman yardım alarak kullanacak olduğunuz malzemenin cildinizde herhangi bir tahriş ya da hastalığa neden olup olmadığını gözlemlemeniz gerekir. Eğer konudan anlayan bir uzman sizlerin bu vücut nemlendirici kullanması konusunda dikkat etmeniz de ya da direkt kullanmanızı öneriyorsa siz de bu uzmanın görüşlerine riayet edebilirsiniz. Ancak bu nemlendiricileri kullanmanızda herhangi bir sakınca yoksa ve cildinizin nem ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılayacak ürünler olduğu ortadaysa, sizlerin bu ürünü kullanmasında herhangi bir problem olmayacak demektir. Bu bakımdan da gönül rahatlığıyla dilediğinizi seçebilirsiniz. Pek çok çeşidi olan nemlendiricilerin içerisinde su bazlı vücut nemlendirici seçeneklere kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen nemlendirici çeşitleri arasında yerini alır. Bu bakımdan da cildinizin ihtiyaçlarını bilerek buna göre davranmak hem daha sağlıklı bir yaşam sürmenizde hem de cildinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamanızda fayda sağlayacaktır. Markaların vücut nemlendiricileri içerisinde farklı özellikleri ve farklı cilt tiplerine karşınıza çıkardığı geniş ürün yelpazesi içerisinde da sizlere en yararlı olan ürünü seçmek bu bakımdan yapmanız gereken doğru bir tercih olacaktır. Vücudunuzu kuruluk ve döküntülerden korumak için başarılı bir şekilde etki gösterecek bir diğer ürün de vücut nemlendirici yağ çeşitleridir. Vücut nemlendirici yağlar içerisinde bulunan mineraller ve maddeler sayesinde cilde bir yumuşaklık kazandıran ürünlerdir. Bundan dolayı da kullanıcıların oldukça beğenerek tercih ettiği ürünler arasında yerini alırlar. Cilt nemlendiricileri bu anlamda sizlerin cildine yumuşacık bir doku kazandıran deneyim sağlamanıza yardımcı olur. Kaliteli ve konforlu bir güzellik anlayışına sahipseniz bunu cildinizin sağlıklı olması koşulu ile de birleştirerek kendinizi çok daha doğal ve sağlıklı hissetmeniz mümkündür.

Her Cilt Tipi için Vücut Nemlendirici Çeşitleri

Her Cilt Tipi için Vücut Nemlendirici Çeşitleri

Pek çok kullanıcının severek tercih ettiği bu ürünler düzenli aralıklarla sizlere söylenilen şekilde kullanıldığında cildinizde meydana gelebilecek herhangi bir cilt hastalığından ya da çeşitli problemlerden sizi koruma konusunda başarılı olurlar. Cildinizi düzenli olarak nemlendirirseniz, bu sizlere ilerleyen zamanlarda da fayda sağlayacaktır. Bu bakımdan her gün düzenli olarak tercih edebileceğiniz vücut nemlendirici sprey seçeneklerinin yanı sıra pek çok farklı nemlendirici ürünü de kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle kuru vücut için nemlendirici seçenekleri kullanıcılar tarafından sıklıkla aranan ürünler arasındadır. Ancak cildinizin nemlendirilmesi için yalnızca kuru özelliklerde olması gerekmez. Karma ciltlerde düzenli olarak nemlendirmeye ihtiyaç duyarlar. Her gün düzenli olarak kullanabileceğiniz bir vücut nemlendirici losyon edinerek cildinizin kurumasına çatlamasına ya da dökülmesine bu sayede başarılı bir şekilde engel olabilirsiniz. Cildiniz için doğru nemlendirici ürünlerini tercih ederek ona daha sağlıklı bir görünüm kazandırmak bu anlamda mümkün olacaktır. Cilt tipinizi ve yaşınızı da baz alarak sizler için uygun nemlendirici seçeneklerine göz atmakta fayda vardır. Kuru ve karma ciltlerin yanında yağlı ciltler de nemlendirilmeye ihtiyaç duyarlar. Yağlı ciltlerin nemlendirici seçenekleri içerisinde bulunan cildi matlaştırıcı nemlendirici ürünler sayesinde, sizlerin parlak ve yağlı görünümden kurtulması noktasında bu nemlendiriciler önemli ürünlerdir. Cildinize iyi bakmanız gerektiğini bu nemlendirici ürünleri düzenli olarak kullandığınız takdirde fark edebilirsiniz. Vücut nemlendirici seçenekleri içerisinde sizler için kokusu da önemli olabilir. Bu anlamda da bu kozmetik ürünleri oldukça hoş ve çarpıcı kokulara sahip ürünler olarak üretilir. Ancak kullanımında herhangi bir koku duymak istemiyorsanız ya da bu tür kokular sizde alerjen etkiler yaratıyorsa, bunun için kokmayan nemlendirici seçenekleri de vardır. Kokusuz vücut nemlendirici ürünleri bularak onları oldukça uzun süre kullanmanız mümkündür.

Sağlıklı Nemlendirici Çeşitleri

Sağlıklı Nemlendirici Çeşitleri

Her bireyin farklı bir cilt tipine sahip olduğu bilinen bir gerçektir. Bundan dolayı da her cildin ortak ihtiyacı olan nemlendirme konusu, cilt tipinize göre farklı kriterlere bakılarak şekil alır. Bu anlamda her yaş gurubuna yönelik vücut nemlendiriciler piyasada çokça karşınıza çıkar. Bir uzman yadımı ile sizler de cilt hassasiyetlerinizi gözeterek bu konuda çeşitli ürünler içerisinden sizin için en uygun seçeneklere karar verebilirsiniz. Her yaş grubu esas alındığında cildi en narin olan yaş grubu bebeklerdir. Bebekler için kullanılan pek çok ürün yetişkinler için olandan farklıdır. Bundan dolayı hemen hemen her üründe olduğu gibi bebek vücut nemlendirici seçenekleri de bu anlamda onların cilt hassasiyetleri gözetilerek karşınıza çıkar. Bebekler cildi kuruduğu zaman daha çabuk pişik ve kızarıklık gibi problemlerle karşılaşabilirler. Bundan dolayı da onların vücutlarını nemli tutmanız sizin için ciddi bir konudur. Bunun yanı sıra yetişkinler için de vücut nemlendiricilerin kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken pek çok konu vardır. Çeşitli maddelere karşı duyarlı bir cildiniz varsa ya da alerji kapmaya müsaitse bu konuda sizlerin de en uygun vücut nemlendiriciyi seçmek için dikkatle davranılması önemlidir. Çünkü bir nemlendiricinin asıl görevi cilde canlı ve parlak bir görünüm kazandırmak olsa da vücut nemlendiricilerin çok daha farklı görevleri de vardır. Bundan dolayı da tercih edecek olduğunuz ürünün ilk olarak dermatolojik testleri başarıyla geçmiş kaliteli ürünler olması önemlidir. Cildinize yer eden çeşitli cilt lekeleriniz varsa yine bu seçecek olduğunuz nemlendirici çeşidi, bu lekeleri kapatabilir. Bu konuda nemlendirici vücut şampuanı gibi duş esnasında rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Cildinize bir ferahlık ve rahatlama hissi verecek olan bu ürünler sayesinde kendinize en uygun nemlendirici çeşidini bulabilirsiniz. Sizin için en uygun olan seçeneğe karar verdikten sonra ise bu ürünü düzenli bir şekilde uzun süre kullanmanız önemlidir. Çünkü her kozmetik ve bakım malzemesinde olduğu gibi vücut nemlendiricilerin de faydaları zaman içerisinde ortaya çıkar. Beklediğiniz sonucu almak için bir vücut nemlendiricisini ortalama birkaç hafta kullanmanız gerekir.

Cildiniz için En Güvenli Vücut Nemlendiricileri

Cildiniz için En Güvenli Vücut Nemlendiricileri

Herkes cildinin sağlıklı gibi bir görünüme kavuşmasını ister. Bundan dolayı da cilt tipine en uygun nemlendirici seçenekleri içerisinden seçim yaparlar. Vücudu nemlendiren duş jeli seçenekleri de bu anlamda kullanıcıların duşta en çok tercih ettiği vücut nemlendirici ürünleri arasında yerini alır. Cildinizin dış etkenler tarafından maruz kalacağı pek çok etkiye karşı vücut nemlendiriciler ile başarılı bir şekilde savaş açabilirsiniz. Kremler, losyonlar ve masaj yağları gibi çeşitli seçenekler arasında aklınıza gelen pek çok ürün karşınıza çıkar. Hindistan cevizi yağı vücut nemlendirici bu anlamda en sık tercih edilen vücut nemlendirici seçenekleri arasında yerini alır. Cildinize yumuşak bir doku kazandıran bu nemlendirici ürünler, çeşitli döküntülere ya da kızarıklık gibi ciltteki normalin dışında oluşan problemlere karşı etkili bir çözüm olacaktır. Elbette sizin için en doğru seçimi nasıl yapacağınız konusunda dermatolog önerilerini dinleyerek bu ürünlere karar vermeniz önemlidir. Çünkü sizin aslında herkes için faydalı olduğunu zannettiğiniz bir ürün, vücudunuzdaki bazı hassasiyetlerden dolayı size yarar yerine zarar verebilir. Bu da sizin için ileride geri dönülmez cilt problemlerine yol açabilir. Bu bakımdan en yararlı olduğunu düşündüğünüz ürünü seçerek cildinizin daha canlı ve genç görünmesi konusunda kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Nemlendirici seçenekleri aynı zamanda günlük hücre kaybından sizin en az zararla kurtulmanız konusunda faydalıdır. Bu anlamda öncelikli olan cilt tipinizi tanımaktır. Daha sonraki süreçte ise sizin için en yararlı olabilecek vücut nemlendiriciyi tercih ederek, cildinizde kuruyan ya da aşırı yağlı kalan bölgelerden başlayarak düzenli aralıklarla nemlendirme işlemini yapmanız önemlidir. Cildinizin ne zaman ihtiyacı olduğunu hissederseniz bu nemlendirme işlemlerini o zaman yapmak sizler için çok yararlı olacaktır. Düzenli kullanım sonrasında fark edilir derecede cildinizde bir yenilenme sürecinin başladığını ve yaşlanmanın da bu sayede önüne geçtiğini fark edebilirsiniz. Cildiniz için başarılı bir kalkan görevi gören bu ürünler sizlerin sağlıklı koşullarda temel nemlendirme işlemlerini yapmanıza da yardımcı olur.

Cilt Nemlendirici Çeşitleri

Cilt Nemlendirici Çeşitleri

Cildinizi düşünerek sizin için kaliteli vücut nemlendirici seçeneklerine karar vermek önemlidir. Bu bakımdan sizlerin cildini düşünen ve bu anlamda da tahriş etmeyen nemlendiricilere ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir. Sizler için en kaliteli vücut nemlendiricisine karar vermek oldukça titiz bir konudur. Vücut nemlendiriciler, doğru şekilde kullanıldığında cildiniz için sağlıklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bunun için cildinizde kuruluk varsa ya da sivilcelenme gibi yağlı bir tabaka varsa, nemlendirici kremler oldukça yararlı ürünler olarak karşınıza çıkacaktır. Ancak elbette bu ürünlerin temiz bir cilde uygulanması her kozmetik ve bakım ürünü gibi olması gerekendir. Ürünlerin formüllerindeki farklar karşınıza çıksa da her vücut nemlendirici farklı cilt sistemi ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretildiğini bilmeniz gerekir. Bunların yanında her cildin düzenli olarak nemlendirilebilir. Bu nemlendirme esnasında cildinizin olası yan etkilerden korunmasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bu bakımdan parabensiz vücut nemlendirici seçenekleri sizler oldukça yardımcı olacaktır. Parabensiz nemlendiricileri bebekleriniz için de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ancak bunun için bir uzmandan görüşünü almanız ve ondan sonra bebeğiniz için kullanmanız önemlidir. Çünkü bebeklerin cildi yetişkinler kadar dayanıklı değildir. Bu hassasiyeti sizde önem gösterirseniz onun için en doğru ve en sağlıklı kararı vermiş olursunuz. Yine kişisel bakımdaki vücut nemlendirme işlemlerine gelecek olursak, cildinizin çok daha canlı ve sağlıklı görünmesini bakımından kremler ve losyonlar aracılığıyla vücut nemlendiricilerinin sizler de edinebilirsiniz. Özellikle kuru ciltler, kremlerden memnun kalırken yağlı cilde sahip olan kullanıcılar losyon türü nemlendiricilerden başarılı sonuçlar aldığını söylemektedirler. Bu bakımdan duşta vücut nemlendirici seçenekleri içerisinde cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek sizin için doğru olabilir. Vücudunuzun sağlık koşulları bakımından olumsuz etkilenmeden ve herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan doğru vücut nemlendiricisine sahip olması sizler için oldukça faydalıdır. Bu bakımdan seçimleriniz esnasında dikkat etmeniz gereken cildinizi ve hassasiyetlerini tanıyarak onun için en faydalı olacak nemlendirme şekline karar vermektir. Bu bakımdan vücut nemlendirici süt çeşitleri de sizlerin cildinizin nemlendirilmesi konusundaki ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirilmiş ürünler arasında olabilir. Bu yüzden hem yüz bölgesi hem de bedenin geri kalan bölgelerinin doğru bir şekilde nemlendirilmesi gerekir. Doğru bakım neticesinde olası tahriş, kızarıklık ve pul pul dökülme gibi olumsuz etkiler başta olmak üzere, pek çok probleme karşı önlem alabilmeniz mümkündür.