TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Risk

için 19 sonuç bulundu.

Risk

Kalabalık arkadaş grubunuzla vakit geçirirken hep aynı aktiviteleri yapmaktan sıkıldınız mı? Yıllardır kendiniz için yeni bir hobi edinmek istiyorsunuz ancak üzerine düşünecek zaman bile bulamadınız belki de. Ancak hayatınıza girecek yeni bir hobi sayesinde hem aile ve arkadaş ortamlarınız yepyeni bir eğlenceye kavuşacak, hem de siz artık dünya çapında en gözde hobilerden birine sahip olacaksınız: Kutu oyunları. Kutu oyunları arasında artık bir efsane halini almış bir oyun var ki eminiz siz de yeni hobinize bu oyunla başlamak isteyeceksiniz. Risk adını taşıyan bu kutu oyunu hem zekanızı zorlayacak hem de evde geçirdiğiniz zamana keyif katacak.

Risk Oyunu ve Tarihi

Risk Oyunu ve Tarihi

Risk oyunu ilk olarak Fransız film yönetmeni Albert Lamorisse tarafından 1957’de icat edildi. Oyunun dili elbette Fransızcaydı. Ardından 1959’da Parker Brothers tarafından İngilizce haliyle piyasaya sürülen Risk, kutu oyunları dünyasında hızla en çok sevilen ve oynanan oyunlar arasında yerini aldı. Günümüzde lisansı Hasbro adlı ünlü oyun üreticisinde olan Risk kutu oyunu oldukça karmaşık bir oyun olmasıyla ünlendi. Pek çok kutu oyunları meraklısı tarafından stratejisi çözülmeye çalışılmakta. Askeri düşünme becerisi, zeka ve stratejiyi bir arada kullanmayı gerektiren Risk masa oyunu sizin de çok seveceğiniz bir etkinlik haline gelecek. Risk oyununu oynarken hedefiniz oldukça açık: düşmanlarınızın topraklarını fethetmeye gidiyorsunuz. Heyecan dorukta!

Risk Oyunu Taktikleri

Risk Oyunu Taktikleri

Zeka oyunları ve strateji oyunları konusunda iddialı olanlar için bile Risk oyunu oldukça komplike bir hal alabilir. Altı kıtaya ve 42 bölgeye bölünmüş bir dünya haritası üzerinde hareket edeceğiniz Risk strateji oyunu ve zafere ulaşma taktikleri ihtilaflı olsa da belli başlı işe yarar çözümler sunulmuş. Risk oyunu taktikleri arasında öncelikle başlarken olabildiğiniz Kuzey Amerika bölgelerinden seçmeniz öneriliyor. Ardından Güney Amerika yönüne doğru ilerleyip Afrika’ya geçmeniz oldukça kolaylaşacak. Asla Avrupa üzerinden oyuna başlamamanızı söyleyenler çok. Avusturalya ise başlangıçta savunması kolay bir ülke olsa da genişlemek açısından çok işe yaradığı söylenemez.

Risk Kutu Oyunu Temel Bilgiler

Risk Kutu Oyunu Temel Bilgiler

Risk oyunu oynarken en az 3 ila 5 arasında değişen oyuncu sayısı gerekmekte. Bu oyuncuların kendilerine bir ordu seçer ve belli sayıda piyadeleri vardır. Bu piyadeleri harita üzerine yerleştirerek istedikleri bölgeleri işaretler. Bu adım piyadeler bitene kadar sürer. Ardından en büyük zarı atan oyuncu ile Risk kutu oyunu başlar. Masa başında saatlerce eğlenceli ve interaktif vakit geçirmenize fırsat verecek olan stratejik kutu oyunları özelinde Risk oyunu en ucuz fiyatlarla, Hasbro kalitesiyle kategorimizde kutu oyunları tutkunlarının ya da kutu oyunlarına yeni başlayanların beğenisine sunulmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
Hasbro (6)
Star (1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL