Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Cam Açma Kolu

için 2,758 sonuç bulundu.

Cam Açma Kolu

Otomotiv sektöründe üretilen her araba için gerekli olan yedek parçalar bulunur. Otomobillerimiz söz konusu olunca, zamanla ve kullanıldıkça aşınan ya da tekleyen, sıklıkla arızalanan ya da tamamen kullanılmaz hale gelip bozulan parçaların elden geçirilmesi ya da değiştirilmesi gerekir. Bu otomobilleri oluşturan her bir parça için geçerli olduğundan, yedek parça üreticileri otomobillerin elektrikle çalışan bütün parçalarını da üretirler ve kullanıcıların ihtiyacına sunarlar. Oto elektrik sistemi içinde yer alan parçaların değişimi bu yedek parçalarla mümkün olabilmektedir.

Oto Cam Açma Kolu

Oto Cam Açma Kolu

Oto elektrik malzemeleri ve yedek parça çeşitleri arasında yer alan oto cam açma kolu da her bir otomobil markasının kendisine özgü nitelikler ile ürettiği ürünler arasında yer alır. Gerçi günümüzde otomotiv sektöründe meydana gelen ileri teknolojik gelişmeler cam açma kolu bulunan otomobillerin eskisi kadar popüler olmadığını gösterir niteliktedir. Ancak hâlâ cam açma kolu bulunan bir otomobil sahibiyseniz, yani arabanızın camlarını manuel olarak açıp kapatıyorsanız, oto cam açma kolu en çok kullanılan parçalardan biri olduğundan arızalanabilir veya kırılabilir. Bu durumda yeni bir oto cam açma kolu satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Oto Cam Düğmesi

Oto Cam Düğmesi

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi artık otomobiller gelişen teknolojiyle uyum içinde üretildiklerinden, arabaların camlarını artık adına oto cam düğmesi adını verdiğimiz küçük parçalar ile sadece bir parmağımızın ucuyla açabiliyoruz. Görece daha uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu sistemler her otomobil markasının kendi oto elektrik sistemiyle uyumlu olarak piyasaya sürülürler. Örneğin Volkswagen bir araba için cam açma kapama düğmesi satın alırken marka uyumunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Cam açma düğmesi aynı zamanda cam kaldırma anahtarı olarak da bilinir. Kategorimizde bulunan ürünler arasında otomobilinizin marka ve modeliyle uyumlu olan cam düğmesi çeşitleri mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Cam Açma Düğmesi Çeşitleri

Cam Açma Düğmesi Çeşitleri

Öncelikle marka uyumunu göz önünde bulundurmanız gerektiğinden, arabanızın marka ve modeline uygun olan cam açma düğmesi çeşitlerini araştırmaya başlayabilirsiniz. Ford, Peugeot, Hyundai, BMW, Chevrolet, Citroen, Audi, Opel ve Renault gibi ünlü otomobil üreticilerinin herhangi bir problem yaşadığınızda değiştirmeniz için ürettiği orijinal oto cam düğmesi çeşitlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin. Tekli, ikili ve dörtlü modelleri bulunan cam kaldırma anahtarı ve cam düğmesi çeşitlerimiz sayesinde otomobiliniz ile tam uyumlu ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ön cam ve arka camlar ile uyumlu, sağ ve sol camlara göre farklılık gösteren modellerimizi görmek için kategorimize göz atmanız yeterlidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(286)
ve üzeri (346)
ve üzeri (357)
ve üzeri (359)
ve üzeri (370)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL