Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

İnci, Akü

için 214 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İnci Akü

İnci Akü ürünleri, uzun ömürlü aküler sunmasıyla ön plana çıkan İnci Akü sektörün öncülerindendir. İnci Akü ürünleri, zorlu hava ve yol koşullarında uzun vadeli kullanım sağlamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü AR-GE ekibi ve yenilikçi bakış açısıyla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılama özelliklerine sahip olup, hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendini sürekli geliştirir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme özelliklerinin yanı sıra akünün esas amacı araç motorunu çalıştırmasıdır. Akünün başlıca en önemli görevleri ise marş motoruna elektrik akımı vermesi, araç motorunun çalışmadığı zamanlarda kullanılacak alıcılara akım göndermesi beraberinde motorun zarar görmesini engellemesidir. Zorlu hava ve yol koşullarında uzun vadeli kullanım sağlamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü AR-GE ekibi ve yenilikçi bakış açısıyla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılama özelliklerine sahip olup, hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendini sürekli geliştirir. Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan ve ihtiyaç duyulması durumunda bunu elektrik enerjisi olarak veren bir enerji depolama aracıdır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme özelliklerinin yanı sıra akünün esas amacı araç motorunu çalıştırmasıdır. Akünün başlıca en önemli görevleri ise marş motoruna elektrik akımı vermesi, araç motorunun çalışmadığı zamanlarda kullanılacak alıcılara akım göndermesi beraberinde motorun zarar görmesini engellemesidir. İnci Akü çeşitleri sizlere diğer standart akülere oranla daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha uygun maliyete sahip olma imkanı sunar. Üstelik yoğun gündelik programınızda size en iyi şekilde eşlik eder ve size daha uzun süreler boyunca sürekli yüksek performans sunma garantisi verir. Zihin rahatlığı ve tam güvenilirlik için İnci Akü ekstra marş gücü sağlar. İnci Akü bir araçta akünün üstlenmesi gereken tüm nitelikleri bünyesinde birebir taşır. İnci Akü farklı çeşitleri ile farklı Amper ve CCA değerlerine sahip olacak şekilde, her araca rahatlıkla hitap edecek özellikteki akü modellerini ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. İnci Akü’nün sunduğu yüksek performans onun her geçen gün daha çok tercih edilmesini sağlıyor. İnci Akü, çeşitlerinin tamamında kullanıcılarının talep ve görüşlerinizi dikkate alarak üretimlerini yapıyor. Tüm bu özellikler dahilinde satın almayı düşündüğünüz İnci Akü modelini bütçenize ve tercihlerinize bağlı olarak sayfamızdan kolaylıkla inceleyerek satın alabilirsiniz.

İnci Akü Çeşitleri

İnci Akü Çeşitleri

Günümüzde otomotiv teknolojisinin ilerlemesi ile beraber imal edilen yeni nesil aküler, aynı zamanda elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolar ve ihtiyaç halinde kullanılabilme görevini yerine getirir. Yeni nesil üst teknolojiye sahip İnci Akü, geleneksel bakım gerektiren ve şarj-deşarj değişimlerinde yaşanan deformasyonların önüne geçmiştir. İnci Akü ürünlerinde aynı zamanda AGM teknolojisi ve start-stop işlemleri ile daha yüksek performans elde edilir. Mevcut koşullarda neredeyse tüm motorlu araçlar için akü kullanılır. Motorlu araçlarda kullanılan tüm aküler, standart çalışma prensibine sahiptir. Kullanım alanlarına göre belirlenen İnci Aküler; otomotiv aküler, stasyoner aküler, traksiyoner aküler olarak gruplara ayrılır. Metal cinsine göre ise kurşun-asitli, demir-nikel, nikel-kadmiyum ve gümüş-çinko aküler de mevcuttur. Bu aküler yalnız aralarında kullanım verimliliği ve performans olarak değişiklik gösterir. Günümüzde en sık tercih edilen akü türü kurşun asitli akü çeşitleridir. Kurşun asitli aküler de kendi bünyesinde kuru ve sulu olarak alt kategorilere ayrılır. Özellikle en çok tercih edilen akü çeşitlerinden İnci Akü Formul A serisi, A segmenti küçük araçlardan yüksek elektrik donanımına sahip E segmenti araçlara kadar geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Araç üreticilerinin öncelikli tercihlerinden biri olan Formul A, günümüz araçlarının tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. İnci Akü Formul A aracınıza uzun ömürlü enerji desteği sağlar. Gelişmiş teknolojisi sayesinde bakım gerektirme durumu da yoktur. Yüksek marş basma gücü ve sorunsuz bir kullanım sağlar. İnci Akü kapak sistemi ısıl işlemle birleştirilen iki özel parçadan oluşur. Bu kapak sayesinde asit sızıntısı olmaz. Alev tutucu özelliğe sahiptir, su kaybı minimumdur. Hatta eğim, sallanma ve vibrasyon testlerinin gerekliliklerini de karşılar. kullanıma hazırdır ve alev tutucuları ile daha güvenlidir. Yüksek Ah ve marş basma kapasitesine sahiptir. Küçük araçlardan yeni nesil benzinli ve dizelli araçlara kadar tüm araçlarla uyumludur. Bununla birlikte elektrik depolama kapasitesi olarak İnci Akü 60 Amper birimde olmasının yanı sıra, İnci Akü 72 Amper özelliğe sahip çeşitlerde mevcuttur.

İnci Akü Modelleri

İnci Akü Modelleri

İnci Akü modelleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle günümüzde son teknolojisiyle dikkat çeken Start-Stop EFB modeli üst segment ve standart Start-Stop araçlar için özel olarak tasarlanır. Start-Stop dur-kalk sistemi olarak da adlandırılır. Trafiğin yoğun olduğu zamanlarda ya da trafik ışıklarında aracınız hareket etmediği süre boyunca motoru otomatik olarak durdurur. Sürücü debriyaja veya gaza bastığı anda ise tekrar çalışır ve böylece enerji kaybını önlemeye yardımcı bir sistemdir. Siz marşa bastığınız zaman ve aracın 0,7 saniye boşta çalıştırılması sonucunda aynı miktarda yakıt harcanır. Bu teknoloji sayesinde, araç 0,7 saniyeden fazla durduğu durumlarda geri kazanımlı araçlarda %10 oranında, diğer araçlarda ise %5 oranında bir yakıt tasarrufu sağlamış olur. Ayrıca şehir içi trafikte yakıt tasarrufu sağlamasının yanı sıra CO2 emisyonunda önemli oranda azalma gibi büyük avantajlar sunan bir teknolojidir. İnci Akü Start-Stop çeşidinde hem güçlendirilmiş yüksek kaliteli plakalara sahiptir hem de nano kristal teknolojisi ile hazırlanmıştır. Özel formülü sayesinde yeni nesil yüksek elektrik tüketimi olan araçlarda dahi hiçbir bakım gerektirmez. Uzun vadeli kullanım ve ekstra performans sunar. Teknik özellikleri açısından tam kapalı sisteme sahip olup, çift kapaklıdır. En zorlu sızdırmazlık koşulunu sağlaması beraberinde aynı zamanda 180° döndürme testinden geçen patentli tasarıma sahiptir. Yüksek sıcaklıklarda korozyon direnci arttırılmış özel alaşımla kaplı olması, beraberinde aynı zamanda plaka üzeri maksimum asit rezervi bulunur. Kapak içerisinde alev tutucular vardır. Ayrıca şarj seviyesini gösteren kapak üstü indikatör, özel kutup başı koruma kapakları ve taşıma sapı da mevcuttur. Plakalarda kullanılan optimize edilmiş özel seperatörler sayesinde de kısa devre riski minimize edilmiştir. Elektriksel iç direnci azaltarak daha yüksek marş basma gücü bulunur. Geliştirilmiş yapısı sayesinde de standart akülerden %20 daha az su kaybı olurken, %40 daha fazla oksitlenme direncine sahiptir.

İnci Akü Fiyatları

İnci Akü Fiyatları

İnci Akü fiyatları oldukça geniş bir yelpazede farklılık gösterir. Farklılıklar her bir akü modelinin sahip oldukları farklı özelliklerden kaynaklanır. İnci Akü ürünleri uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Uzun süre kullanıldığı için sizin açınızdan tasarruf sağlar. Zorlu koşullarda dahi sizleri yarı yolda bırakmaz. Bunların yanı sıra İnci Akü, taksileri de düşünerek onlara özel akü modeli üretmiştir. İnci Akü, geliştirilmiş taksi aküsü sayesinde ticari taksiler için özel olarak dizayn edilmiştir. Ticari taksilerde kullanılan ekstra elektrik tüketimine sebebiyet veren özelliklerden navigasyon, araç içi multimedya, tepe lambası, taksimetre, telsiz gibi donanımlar akülerin ömrünü önemli ölçüde etkiler. Bu ihtiyaçlara daha uzun ömürlü çözümler sunabilmek için özel olarak üretilmiş olan taksi aküsü, yeni nesil teknolojilerle donatılmış vaziyette satışa sunulur. Yeni ürün teknolojisi ile ızgara/plaka tasarımı güçlendirilerek SMF (Tam Bakımsız) kutu ve kapak tasarımına geçiş yapılmıştır. İnci Akü geliştirdiği bu özelliği sayesinde akülerin su kaybı düşürülmüştür. Ayrıca şarj alma oranı yükseltilerek, marş akımı iyileştirilip dayanıklılığı de arttırılmıştır. Benzinli, Dizel veya LPG’li araçlara uygun olarak tasarlanan İnci Akü geliştirilmiş taksi aküsü sayesinde yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir kullanım garantisi sunar. Standart akü modellerine göre 2,5 kat daha fazla çevrim süresine sahiptir. Bu da ona standart akülerden %15 daha fazla marş basma gücü verir. Böylece taksiler için hem daha tasarruflu hem de daha uygun bir kullanım sunar. Tüm bu özellikler kapsamın da dilediğiniz İnci Akü modellerinden bütçenize ve tercihlerinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca satın almayı düşündüğünüz akü modeli hakkında kafanıza takılan soru işaretleri olduğu takdirde İnci Akü yorum kısmından kullananların deneyimlerine dair fikirler edinebilirsiniz. İnci Akü fiyatları hakkında detaylı bilgiye Akü kategorisi üzerinden ulaşarak, İnci akülerin özelliklerini inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

İnci
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

ACDelco (37)
Aktivex (16)
Antwax (3)
Apetech (8)
BANNER (53)
BAS (29)
Bosch (88)
Cabub (20)
Cycle (57)
Dayton (7)
Deep Power (72)
Delphi (14)
Deta (7)
Dreamcar (4)
Duracell (20)
Energizer (17)
Energy (7)
Erdil (11)
esan (7)
EverExceed (34)
Exide (99)
Federal (1)
Fiamm (2)
Gob2c (1)
Halk (26)
Haze (2)
HBA (1)
İnci (214)
Jelakum (1)
Kocabay (2)
Lampa (2)
Leoch (2)
Long (7)
MASTER (7)
Micron (4)
Motobatt (1)
Motrio (2)
Mutlu (329)
MUTLU (14)
Noco (6)
Optima (40)
Or-Tecplus (15)
PRESIDENT (1)
Probat (10)
Rally (5)
Renault (5)
Ritar (6)
Rocket (4)
Safir (3)
Sarp (1)
SoyTürk (5)
Star Power (13)
Tab (11)
Topin (5)
Tunç (5)
Turbo (73)
TVR (3)
UNİSON (4)
Varta (455)
Vega (2)
VLM (15)
VOLT (35)
Yiğit (260)
Yuasa (22)
Öncü (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Amper

(44)
(32)
(14)
(11)
(10)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL