Onarım ve Servis

Otomobilinizin bakımını aksatmadan yapmanız daha güvenli yolculuklar gerçekleştirmeniz ve aracınızı daha uzun süre kullanmanız açısından oldukça önemlidir. Düzenli olarak otomobilinizin periyodik bakımını yaptırmanız, parçalarının gerektiği gibi çalışmasına ve aracınızın daha iyi performans sağlamasına yardımcı olacaktır. Araç bakımınız için çeşitli ürünlerden faydalanabilirsiniz. Otomobilinizin metal yüzeylerini paslanmaya karşı korumak için vernik çeşitleri geliştirimiştir. Vernik çeşitleri arasında parlak vernikler ve mat vernikler bulunmaktadır.

Presto mat vernik çeşitleri sararma yapmaz ve rengini soldurmaz, bu sebeple güvenle aracınızda kullanabilirsiniz. Aracınızın bakımını yaparken balatalarını temizlemek için balata temizleyicisinden yararlanmak işinizi kolaylaştırır. Balata temizleyicisi, balata üzerinde oluşmuş toz, kir, yağ tabakası ve toprak gibi atık maddeleri hızlı şekilde çözer, akıtır ve kolayca temizlenmesini sağlar. Presto motor kayış spreyi sayesinde kayışta oluşan sürtünmelerden kaynaklanan sesi, kaymayı, gıcırdamayı engeller ve kayışın daha rahat çalışmasını sağlar. Hava şartlarından oluşabilecek ayar hatalarını giderir. Kayışın sertleşmesini engeller ve kayışın uzun ömürlü kullanılmasına yardımcı olur. Kayış spreyini kullanmadan önce motoru durdurmak ve uygulanacak yeri iyice temizlemek gereklidir.

Otomobilinizin periyodik bakımını yaptırmak için periyodik bakım paketlerinden yararlanabilirsiniz. Periyodik bakım paketleri araçların marka ve modellerine göre üretilmektedir. Periyodik bakım paketlerinin içinde 50 noktada detaylı chek-up, hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, işçilik ve motor yağı bulunmaktadır. Ford aracınız varsa Ford periyodik bakım paketi, Renault aracınız varsa Renault periyodik bakım paketi gibi aracınızın marka ve modeline uygun periyodik bakım paketi almanız gerekmektedir. Paket içerisinde bakımını yapmanız gereken parçalar bulunmaktadır. Bu paketler sayesinde aracın periyodik bakımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Otomobilinizin bakımı ve onarımı için gerekli malzemeleri buradan temin edebilir ve kolayca araç bakımınızı yapabilirsiniz. Araç bakımınızı düzenli olarak yapmanız hem aracınızı daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur hem de yolculuk esnasında aracınızın arızalanma ve yolda kalma riskinizi en aza indirir. Oto bakım ürünlerinin fiyatları özelliklerine göre değişmektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Onarım ve Servis

için 75,386 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1,622)
ve üzeri (2,006)
ve üzeri (2,118)
ve üzeri (2,141)
ve üzeri (2,237)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL