Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Gm
GVA
BSR
Kia
Ans
Jcb
CM
DHT
Bsr
BSG
Mga
MGA
3D
Dht
SNR
TM
GB
MTR
PSA
SKF
Vag
oem
Aft
Ap
GEM
GUA
Gva
INA
KLF
Kt
LPR
MRT
NGK
Npe
PRO
SKT
SMF
UPA
YKA
YTT
Yek
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Model

4
7
1
2
3
5
6
8
R
X1
X2
X3
X4
X5
X6
X7
Z1
Z2
Z3
Z4
Z8
İ3
İ4
İ8
190
230
300
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
Amg
Cla
Cls
Q2
Q3
Q4
Q5
Q7
Q8
Slk
TT
V8
Zoe
C30
C70
S60
S70
S80
S90
V40
V50
V60
V70
206
207
307
308
500
C3
C4
C5
CX
Rio
XE
XF
9
Başka bir kelime deneyin

Bakım Adımı

Başka bir kelime deneyin

Versiyon

Başka bir kelime deneyin

Model Yılı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Onarım ve Servis

için 13,275 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Onarım ve Servis

Günlük hayatınızda önemli bir yer tutan otomobil ve motosikletler, sık sık kontrol ve bakım gerektirir. Düzenli olarak yapılmayan bakımlar aracın ömrünü kısaltır ve büyük maddi harcamalara sebebiyet verebilir. Bakımı düzenli yapılmayan araçlar, zamanla fazla yakıt tüketmeye başlar. Bu nedenlerle araç bakımı düzenli olarak yapılmalı, onarım gereken durumlarda ise ihmal edilmemeli ve geciktirilmemelidir. Fakat günümüzde otomobil ve motosiklet için verilen tamir ve bakım hizmeti kimi zaman bütçeyi zorlamakta bu sebeple de göz ardı edilebilmektedir. Fakat bu durum ilerleyen zamanlarda teknik problemlerin daha çok büyümesine ve daha yüksek maddi harcamalara sebep olacaktır. Araçların onarım ve bakımının daha düşük bir bütçe ayırarak araç sahipleri tarafından yapılması da mümkündür. Günümüzde otomobil ve motosiklet sahiplerinin kullanması yüksek beceri gerektirmeyen ekipmanlarla araçlarının bakımını yapması oldukça kolaylaşmıştır. Gelişen teknoloji ile yalnızca bu ekipmanlar yalnızca servis işletmeleri tarafından değil, tüm kullanıcılar tarafından ulaşılabilir ve kullanılabilir hale gelmiştir. İşletmeler ve yetkili servisler araç sahiplerinden araç tamiri ve onarımının yanı sıra emek ve komisyon gibi sebeplerle ek ücretler talep etmektedir. Bu durum da müşterileri maddi olarak zorlayabilmektedir. Nitekim araç bakımları ve küçük hasarların tamiri konularında yaşanan ihmaller büyük oranda maddi kaygılar sebebiyledir. Bunun yanı sıra bazı işletmeler araç sahiplerine yeterince bilgi vermemekte bu durum da araç sahiplerinin işletmeye güvensiz yaklaşmasına sebep olmaktadır. Aracın teknik serviste bulunma süresinin uzaması, tamir olan bir araçta aynı problemin kısa süre sonra tekrarlanması gibi nedenler kullanıcıları araç tamiri ve bakımı konusunda beceri kazanmaya itmektedir. Onarım ve servis ürünlerinin de kişisel kullanımlara uygunluğu, kullanım talimatlarının açık, ayrıntılı ve araç kullanan herkesin anlayabileceği düzeyde olması da beceri kazanmayı kolaylaştırmaktadır. Örneğin bu kategorideki en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Arıza tespit cihazı her telefonda bulunan bluetooth özelliğiyle desteklenmektedir. Her kullanıcı bluetooth bağlantısını çok kısa bir zamanda kurarak aracındaki hasarı tespit edebilecektir. Böylelikle arıza ışığı her yandığında servise gitmesine gerek kalmayacak, bir kez bu cihazı edinerek maddi kazanç sağlamış olacaktır. Bazı kullanıcılar araçlarının bakım ve onarımını yaptırmak için servis hizmeti almayı tercih etmektedir. Çeşitli filtre değişimleri, elektronik sistemlerle ilgili bakım ve tamiratlar, kaporta ve boyama işlemleri gibi konularda araç sahipleri daha çok servisleri tercih etmektedir. Servislerde uygulanabilecek çeşitli bakım ve işlemlere yönelik de bu kategoride çeşitli ürünler bulunmaktadır.

 Onarım ve Servis Ürünleri

Onarım ve Servis Ürünleri

Onarım ve servis ürünleri otomobil ve motosiklet kullanıcılarının çeşitli ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitliliktedir. Aracınızdaki arızayı tespit edecek cihazlar, boya ölçüm makineleri, otomobil araç lastiği tamir kitleri, akü test cihazları, kablo bulucu cihazlar, oto cila spreyleri, radyatör içi yağ çamur ve pas temizleyicileri, merkezi kilit motorları gibi pek çok ürün bu kategoride yer almaktadır. Tespit ve test cihazları alt kategorisinde bulunan araçlardaki arıza veya arızaları tespit etmeye yarayan cihazlar, araçlardaki sensör verilerini, yakıt sisteminin durumunu, aracın hızını, yakıt basıncını, kısa ve uzun vadeli yakıt trimini belirleyerek araç arızasının kolaylıkla ölçülmesini sağlamaktadır. Bu araçlar kullanım kolaylığı ve çeşitliliğin fazla olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Boya ölçüm cihazı özellikle ikinci el araç almak isteyen kullanıcılar için oldukça önemlidir. Aracın daha önce boyanıp boyanmadığını ölçmeye yarayan bu cihaz, satın alınacak araç hakkında bilgi vermektedir. Kolay taşınabilir olan boya ölçme cihazları araç yüzeyindeki kaplamanın kalınlığını kısa sürede ölçmektedir. Elektrik kablo bulucu cihazlar, karışık haldeki kabloların eşlerini bulmak veya bir kablonun kaybedilen ucunu bulmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanım kılavuzu oldukça ayrıntıdır. Kablo tiplerine göre fonksiyonların nasıl işlediği ve güvenli kullanım için uygulanması gereken adımlara ayrıntılı olarak ulaşılabilmektedir. Otomobil, motosiklet veya minibüs kullanımı esnasında lastiklerin patlaması her araç sahibinin başına gelebilecek acil bir durumdur. Bu durumda kullanılabilecek lastik tamir kiti, lastiğin değiştirilmesine veya servisin beklenmesine gerek kalmadan lastiğin onarılmasını sağlayacaktır. Eğer lastik büyük hasar almadıysa kullanılabilecek olan bu ürün, sprey formunda olup lastiğe uygulanarak kolaylıkla hasarı giderecektir. Akü takviye cihazları ise araçların performans seviyesinin her zaman yüksek olmasını sağlamaktadır. Usb bağlantısıyla kullanılabilecek olan bu cihazlar güvenlik önlemleri dikkate alınarak tasarlandıklarından her kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Radyatör içinde biriken çamur, yağ ve pas kalıntıları motorun fazla ısınmasına sebep olmaktadır. Radyatör temizleyiciler bu kalıntıların ortadan kaldırılmasını sağlayarak motorun normal sıcaklıkta çalışmasını sağlamaktadır. Merkezi kilit motorları ise merkezi kilit sistemi olmayan araçlar için kullanılmaktadır. Kapıların ve bagajın kilitlenmesini sağlayan bu araçlar kişisel uygulamaya oldukça uygundur. Tüm bu onarım ve servis ürünlerinin yanı sıra araç modellerine özel olarak oluşturulmuş pek çok bakım ve onarım ürünü de yer almaktadır. Kapı gergi tamir kiti, yağ ve filtre sökme aparatı, havalandırma ızgarası muzulu, kapı ve bandaj döşeme klipsi, motor buji ve kablosu, far bakım malzemeleri gibi pek çok ürün aracın modeline göre bulunmaktadır.

 Onarım ve Servis Ürünlerinin Uygulama Kolaylığı

Onarım ve Servis Ürünlerinin Uygulama Kolaylığı

Gelişen teknolojiyle kullanımı ve taşınması güç olan onarım ve servis ekipmanlarının yerini daha işlevsel ve basit ürünler almıştır. Bu ürünler bireysel kullanıma daha uygun olmalarının yanı sıra otomotiv sanayinde çalışan teknik servis elemanlarının da işini kolaylaştırmaktadır. Böylelikle araçların bakım ve onarım süreleri kısalmakta ve müşteri memnuniyeti artmaktadır. Bununla birlikte daha kısa zamanda daha çok araç tamiri yapılabildiğinden emek ve zamandan tasarruf edilmektedir. Pek çok araç sahibi de bu kullanım kolaylığı sayesinde araçlarının bakım ve onarımını kendileri yapabilmektedir. Bu ürünlerin kullanım kılavuzu Türkçe olarak bulunmaktadır. Genellikle basit mekanizmalı olan bu ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Daha karmaşık uygulama gerektiren ürünler ise ayrıntılı kılavuzlar ve görsel kitapçıkların destekleriyle araç sahiplerinin kullanımına sunulmaktadır. Araçların tamir ve onarımlarının yanında düzenli olarak yapılması önem taşıyan bakımları da bulunmaktadır. Araçların çeşitli parçalarının düzenli periyotlarla kontrol edilmesi ve yağ ve sıvı düzeylerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Güvenli bir şekilde trafiğe çıkmak için bu bakımların yapılması hayati önem taşımaktadır. Düzenli olarak bakım yapılan araçlarda yakıt tüketimi de minimum düzeyde olmaktadır. Bakım yapılmayan araçlarda ise motor güç kaybetmekte bu sebeple yolculuk esnasında aşırı ısınma gibi nedenlerle aniden araç sahiplerini yolda bırakabilmektedir. Bu da çekici hizmeti gibi yüksek maddi harcamalara sebebiyet vermektedir. Bunun gibi acil durumların yaşanma ihtimalini en aza indirmek, araçların düzenli bakım ve onarımlarının yapılmasına bağlıdır. Bu uygulamalar, haftalık ya da aylık olarak ayrılacak çok az bir zamanla büyük tehlikelerin önüne geçilmesini sağlayacaktır. Ayrıca bu bakımlar için ayrılması gereken bütçe, ani oluşan büyük hasarlarda yapılması gerekecek büyük ödemelerin yanında çok düşük kalmaktadır. Örneğin aracınızdaki arızaları tespit etmek amacıyla bir cihaz edinilebilir. Bu araç arıza tespit cihazı cihazın içerisinde yer alan OBD bağlantı soketinin araçtaki OBD soket yuvasına takılarak çalışmaktadır. Sonrasında bilgisayar veya telefon araca USB ile veya Bluetooth ile bağlanmaktadır. Daha sonra kontak açılarak bilgisayar veya telefon üzerinden program çalıştırılmaktadır. Sonrasında araç tanımlaması da yapıldığında program aracın arızalarını listelemektedir. Görüldüğü üzere oldukça kolay uygulanan bu cihaz aracınızın verdiği küçük bir arızaya erken müdahale ederek arızanın araçtaki diğer parçaları da etkilemesini önleyecektir. Ayrıca ürünün içeriğinde uygulama aşamaları açıkça yer almaktadır. Bu gibi bakım ve onarım cihazlarıyla araçlar daha uzun ömürlü olacaktır.

 Onarım ve Servis Ürünleri Çeşitleri

Onarım ve Servis Ürünleri Çeşitleri

Araç sahipleri için araçlarına yapacakları her yatırım oldukça önemlidir. Bu yatırımlarla birlikte araçlar kullanıcıyı daha fazla tatmin edecektir. Araçların sunduğu konforun arttırılması için tercih edilebilecek pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin başında gelen araç takip sistemleri araçların güvenliğini sağlamak açısından sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Kişisel araçların yanında kurumsal araçlar tarafından da kullanılan bu ürün araç takip sistemi olarak nitelendirilebilir. Otomobiller, büyük maddi harcamalar yapılmasına sebep olan araçlardır. Bu nedenle araçların korunması yapılan bu yatırımların boşa gitmemesi açısından önemlidir. Araç takip sistemleriyle aracın nerede olduğu da kolaylıkla öğrenilmektedir. Araç park halindeyken meydana gelmiş çeşitli hasarların kaynağı bu sistemle kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Bu ürünler araç sahiplerinin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Oto yedek parçaları olarak bu kategoride yer alan pek çok ürün de araç kullanırken veya seçerken büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çoğunlukla da bu ürünlerin uygulanması sadece dakikalar sürmektedir. Tespit ve test cihazları alt kategorisinde yer alan araç boya ölçüm cihazı hayatı kolaylaştıran ürünler arasındadır. Oldukça hassas ölçümler yaparak doğru sonuçlar veren bu cihaz, aynı zamanda araca herhangi bir zarar da vermemektedir. Kimi araç sahipleri araçların hasarlı bazı bölgelerini kapatmak için boyama veya sıva işlemi uygulayabilmektedir. Bu araç kullanılarak aracın daha önce boyanıp boyanmadığı hızlıca anlaşılmaktadır. Aracın fiyatı konusunda da fikir verebilecek olan bu ölçüm cihazları özellikle ikinci el arabalar hakkında araştırma yapanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Yol yardımı alt kategorisinde yer alan ürünler ise kullanıcılar için hayati önem taşımaktadır. Trafik kazaları gibi araç kullanımı esnasında yaşanabilecek pek çok tehlikeli durum için çeşitli ürünler bulunmaktadır. Trafik ilk yardım seti sürüş esnasında yaşanabilecek acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek pek çok ilk yardım malzemesini içermektedir. Reflektör, sargı bezi, yangın tüpü, boyunluk, lastik takozu gibi ürünler daima bagajda bulunması gereken malzemelerdir. Benzin taşıma bidonu, akü takviye kablosu gibi ürünler de zaman zaman önemsiz görülse de oldukça işlevsel ürünlerdir. Onarım ve servis kategorisinde yer alan tüm ürünler kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Bütçe zorlayan servis masraflarının en aza indirilmesini sağlamaktadır. Bu ürünler ile tüm kullanıcılar gönül rahatlığıyla trafiğe çıkabilmektedir. Hem ürünlerin kullanım kolaylığı hem de araçta verdiği emniyet hissi, bakımların hiç aksatılmadan yapılmasına sebep olacaktır.

 İşlevsel Onarım ve Servis Ürünleri

İşlevsel Onarım ve Servis Ürünleri

Araç sahipleri için otomobil veya motosikleti oldukça değerlidir. Hem maddi hem manevi açıdan değerli olan bu araçlar, düzenli bir bakım gerektirir. Bu bakım yapılmadığında aracın çalışma performansı düşecektir. Bu durum araç sahiplerini de zor durumda bırakacaktır. Düzenli bakım hem aracın güvenli olmasını hem de maddi değerinin korunması sağlayacaktır. Araçlarda belirli kilometrelerin aşınması durumlarında yapılması gereken bakımlar bulunmaktadır. Bu bakımlar araçların artık yeterince işlev göremez duruma gelmiş olan veya eskiyen çeşitli aksamlarının değiştirilmesini kapsamaktadır. Bu durumda gerekli takibin yapılması da araç kullanıcılarına düşmektedir. Düzenli araç bakımı, bu kategoride yer alan periyodik bakım setleri ile oldukça kolaylaşmaktadır. Yapılan kilometre ve kullanım sıklığına bağlı olarak bakım aralıkları değişmektedir. 10.000 km’de bir araçların hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi ve motor yağı değiştirilmelidir. Ayrıca aracın markasına, modeline ve üretim yılına göre bu ürünler farklılaşmaktadır. Araç sahipleri araçlarının 10.000 bakımını yapmak için aracın modeline dikkat ederek bu ürünleri tercih etmektedir. Yapılan km sayısı arttıkça bakım yapılması gereken parça ve bölümlerin sayısı da artmaktadır. Bakımlar her ne kadar uzun ve karmaşık gözükse de pek çoğu yapılacak kısa kontroller ve değişimleri kapsamaktadır. Araçların standart ve ara bakımlarının yapılması için kullanılacak ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Bakımlar ne kadar düzenli yapılırsa yapılsın bazen araçlar gözden kaçabilecek veya aniden gelişebilecek pek çok hasara uğrayabilmektedir. Bu kategoride bakım ürünlerinin yanı sıra araçlardaki hasar ve arızalara erkenden müdahale etmenizi sağlayacak pek çok ürün de bulunmaktadır. Gelişen teknoloji, bilişim alanındaki pek çok yeniliği zamanla çeşitli sanayi kollarına da uygulamaktadır. anakart arıza tespit cihazı bilgisayarların ana kartındaki arızaları tespit etmek için kullanılan bir araçtır. Otomotiv sanayinde de araçlardaki arıza ve hasarı belirlemeye yarayan çeşitli ürünler bulunmaktadır. Genellikle telefon veya bilgisayarla eşleştirilerek kullanılan bu ürünler, bu kategoride en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra boya ölçüm cihazları, lastik tamir kitleri, LPG enjektörleri, radyatör temizleyicileri gibi ürünler de sıklıkla tercih edilmektedir. Araçlarının bakım ve onarımı kişisel olarak üstlenmiş olan pek çok kullanıcının tamirat becerileri zamanla artmaktadır. Bu durum araç sahiplerinin araçlarıyla daha çok vakit geçirmelerine de sebep olmaktadır. Aynı zamanda araçların bakımı düzenli yapıldığında araç minimum seviyede değer kaybetmektedir.

 Onarım ve Servis Ürünleri Fiyatları

Onarım ve Servis Ürünleri Fiyatları

Günümüzde otomobil, motosiklet, minibüs gibi araçlar lüks olmaktan çıkmış, birer ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle pek çok kişi araçlara yatırım yapmaktadır. Araç satın alındıktan sonra da ihtiyaçları, bakımları, onarımları veya servis ücreti gibi çeşitli masrafları bulunmaktadır. Ancak günümüz koşullarında pek çok ürüne bire bir ulaşılabilmekte, internet üzerinden beceri edinilebilmektedir. Bunun da etkisiyle araç sahipleri kendi araçlarının bakımlarını üstlenmek isteyebilmektedir. Sayfamızdaki onarım ve servis kategorisinde yer alan ürünler aracınızın tüm ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuştur. Bu ürünlerin fiyatları; içeriğine, kullanım alanına ve yapım malzemesine göre çeşitlilik göstermektedir. Gelişen teknoloji pek çok ürünün daha basit kullanıma sahip olmasını ve çoğunluk tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamıştır. Elektronik devrelerdeki arızayı kısa sürede tespit eden elektronik arıza tespit cihazı pek çok teknisyen tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu ürün herkes tarafından ulaşılabilir konumdadır. Ancak bunun gibi ürünlerin kişisel kullanım alanı daha kısıtlıdır. Örneğin sprey formunda olan araç lastiği tamir ürünleri sadece lastiğe püskürtülerek uygulanır. Bu sebeple kişisel kullanıma daha uygundur. Uygulaması daha zor olan elektronik kart arıza tespit cihazı gibi ürünler de eğitim araçları ile birlikte satışa sunulmaktadır. Araçların kullanım kolaylığına ve içeriğine bağlı olarak da fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Sayfamızda yer alan onarım ve servis kategorisinde periyodik bakım malzemeleri, araç takip sistemleri, yol yardımı için gerekli malzemeler, tespit ve test cihazları ve servis malzemeleri olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler bulunmaktadır. Böylelikle aracınız hasar görmeden müdahale edebilecek, temel bakımlarını kolaylıkla yapabilecek, aracınızın güvenliğini her daim sağlayabileceksiniz. Ayrıca, Varta akü ürün modellerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.