Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Onarım ve Servis

için 59,649 sonuç bulundu.
 • 84,90 TL 59,90 TL
  % 29
  OnlineVitrin
  %100
 • 99,90 TL 84,90 TL
  % 15
  OnlineVitrin
  %100
 • 111,90 TL 99,90 TL
  % 11
  OnlineVitrin
  %100
 • 92,49 TL 87,87 TL
  % 5
  filitredükkanı
  %100
 • 119,90 TL 99,90 TL
  % 17
  OnlineVitrin
  %100
 • 1.249,00 TL 990,00 TL
  % 21
  fikirsahibiyizz
  %100
 • 38,00 TL
  sismakdiesel
  %100
 • 249,85 TL
  lpgmarketankara
  %99

Onarım ve Servis

Otomobiller için aksesuar ya da parça olarak satılan pek çok ürünün yanında oto onarım ve servis ürünleri de bulunuyor. Oto onarım ve servis ürünleri araç sahiplerine bir avantaj sağlıyor. Bu ürünler sayesinde araç sahipleri onarım ve servis için harcadıkları parayı daha aşağı seviyelere çekebiliyor. Araç herhangi bir bölgesinden arıza verdiğinde sahibi oto sanayi ya da özel veya yetkili servise gidiyor. Bu gidilen işletmelerde işçilik ücretinin yanı sıra parça parası da alınıyor. Bazı işletmeler parçanın satış fiyatının kendi komisyonlarını da koyuyor. Dolayısıyla aracını yaptıran müşteri fazladan para ödemiş oluyor. Bu sebeple araç sahipleri onarım ve servis kategorisi altında satılan parçaları kendileri satın aldığında daha karlı olabiliyor.

Onarım Ürünleri ile İşçilik Maliyetinden Tasarruf

Onarım Ürünleri ile İşçilik Maliyetinden Tasarruf

Araçlar darbe aldığı zaman ya da bakımları doğru yapılmadığında onarım gerekebiliyor. Aracın onarım istediği bölgeye özel olarak çeşitli oto onarım satılıyor. Araçlar garaj ya da otoparka park edilmediği zaman genel olarak sokağa bırakılmak durumunda kalıyor. Bu da oyun oynayan çocuklar, park etmeye çalışan diğer araçlar veya çeşitli materyallere karşı aracın açık hale gelmesine neden oluyor. Bu durumlar sonucu araçta çizik, göçük ya da cam çatlaması gibi istenmeyen hasarlar oluşabiliyor. Bu noktada araç sahipleri için onarım malzemeleri alternatif sunuyor. Onarım malzemeleri arasında en çok bilinenlerden biri oto cam onarım ürünleri oluyor. Oto cam onarım ürünleri dışında araçta bulunan göçüklere karşı da malzemeler satılıyor. Araçlar trafikte ya da çeşitli sebepler sonucu darbe aldıklarında kaportalarında göçük oluşuyor. Göçükler bazen boyasız olarak kurtarılabilirken bazen işlem yapılması gerekiyor. Piyasada bulunan göçük onarım setleri ise daha çok boyasız olarak göçük düzeltmeyi vadediyor. Araç mini onarım işlemi ile pek çok hasardan temizlenebiliyor.

Mini Ekspertiz İçin Boya Ölçüm Cihazı

Mini Ekspertiz İçin Boya Ölçüm Cihazı

Araç satın almak isteyenlerin pek çoğu için alacakları aracın kaportasında boya ya da işlem olup olmadığı önem teşkil ediyor. Zira bazı bölgelerin işlem görmüş veya boyanmış olması araçta mekanik sıkıntıların olabileceğine işaret ederken, satış esnasında da satıcıyı zorlayabiliyor. Bunun için ara satın almak isteyen kişiler sıklıkla ekspertize yöneliyor. Ekspertiz ücreti vermek istemeyenler içinse oto boya ölçme cihazı devreye giriyor. Servis ve onarım cihazlarından biri olan cihazlar araca bölge bölge tutuluyor ve tutulduğu alanın boya kalınlığını ölçüyor. Böylece hangi bölgede işlem uygulandığını bulabiliyor. Öte yandan oto onarım ve servis ürünleri fiyatları ürünün özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Piyasada tüketicilerin ihtiyacına göre pek çok farklı ürün bulunuyor. Oto onarım ve servis markaları ise imal etmiş oldukları ürünlerle tüketicilere farklı seçenekler sunuyor.

Daha Kolay Tamir İçin Servis Ekipmanları

Daha Kolay Tamir İçin Servis Ekipmanları

Teknoloji geliştikçe araçların tamiri için kullanılan malzemeler de bundan payını alıyor. Gelişen oto servis ekipmanları ile hem tamir elemanlarının işi kolaylaşıyor hem de araçların onarım ve teslim süresi kısalıyor. Ayrıca oto servis işletmelerinde çalışanlar bu sayede daha az enerji harcayarak daha fazla iş yapabiliyor. Bunun dışında araç sahipleri araç servisleri ile anlaşabilirse değiştirilmesi ya da onarılması gereken parçayı kendisi satın alıp söz konusu işletmelere teslim edebiliyor. Parça maliyetlerini düşürebilen bu uygulama için tüketicilerin karşısında pek çok alternatif bulunuyor. Bu onarım ve servis ürünleri arasında cam silecek su fıskiyesi, silecek motoru, su deposu ve su deposu kapağı gibi parçalarda yer alıyor. Bununla birlikte servis ve onarım ürünleri aracın markasına, modeline ve üretim yılına göre değişiklik gösteriyor. Dolayısıyla araç sahiplerinin herhangi bir ürünü almadan önce dikkatli olması gerekiyor. İhtiyacınız olabilecek tüm araç yedek parçalarını incelemek isterseniz Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(3,094)
ve üzeri (3,885)
ve üzeri (4,092)
ve üzeri (4,161)
ve üzeri (4,294)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL